Rock00. FUE 4000g 7-8/10/2021 - Δρ. Ιάσων Αργυρίου

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άρα κάλυψες μια τεράστια επιφάνεια 180τμ.
Φαινόταν και από τις φωτογραφίες ότι ήταν μεγάλη.
Συνεπώς με μια μέση πυκνότητα 22g μην περιμένεις πολύ μεγάλα πράγματα,αλλά σίγουρα η εικόνα θα είναι πολύ βελτιωμένη που με το κατάλληλο layering και αντίστοιχο μήκος θα το έχεις καλύψει σχεδόν.
Αν έχεις βγάλει και ψηλό λόγο,τότε τα πράγματα θα είναι ακόμα καλύτερα.

150cm2 για την ακρίβεια αφού μιλάμε για έλλειψη. Άρα 4000/150=27g. Πάντως απορώ ποιος σου είπε για 70cm2, μιλάμε για διαφορά τάξης μεγέθους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Όντως του Ιούλιου αναμένεται ολική επαναφορά, επειδή επέλεξε από τους κορυφάιους γιατρούς που λαμβάνουν όλες τις παραμέτρους υπόψη και μετρήσιμα με πλάνο.
Ο Ιούλιος έχει δότρια κατά αρχήν.
Αν δεν είχε δεν θα συζητάγαμε.
Κατά δεύτερον πρέπει να τα βγάλει όλα για να πάρει το εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
Κατά τρίτον ακολουθεί ο γιατρός και τα συνακόλουθα.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ο Ιούλιος έχει δότρια κατά αρχήν.
Αν δεν είχε δεν θα συζητάγαμε.
Κατά δεύτερον πρέπει να τα βγάλει όλα για να πάρει το εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
Κατά τρίτον ακολουθεί ο γιατρός και τα συνακόλουθα.
Συμφωνώ, καλή και υγιής κυρίως δότρια το ήμισυ του παντός.
 

Gianney

Well-Known Member
150cm2 για την ακρίβεια αφού μιλάμε για έλλειψη. Άρα 4000/150=27g. Πάντως απορώ ποιος σου είπε για 70cm2, μιλάμε για διαφορά τάξης μεγέθους.
Αφού μιλάμε για κύκλο με διάμετρο 15 .Εμβαδό κύκλου πρ2 δηλ 3,14 επί 7,5 επί 7,5 .Έτσι δεν βγαίνει;
 

jersey

Well-Known Member
Ο Ιούλιος έχει δότρια κατά αρχήν.
Αν δεν είχε δεν θα συζητάγαμε.
Κατά δεύτερον πρέπει να τα βγάλει όλα για να πάρει το εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
Κατά τρίτον ακολουθεί ο γιατρός και τα συνακόλουθα.
Του ΙΟΙΥΛΙΟΥ θα του βγει και μια περιουσία να πληρώσει αν βάλει όλα τα μοσχεύματα της δότριας στον Ισπανό :p Πιστεύεις στον Τυρκαλα δεν θα μπορούσε να πάρει ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα με τέτοια δότρια; Νομίζω πως ναι...
 

vlafo

Well-Known Member
Του ΙΟΙΥΛΙΟΥ θα του βγει και μια περιουσία να πληρώσει αν βάλει όλα τα μοσχεύματα της δότριας στον Ισπανό :p Πιστεύεις στον Τυρκαλα δεν θα μπορούσε να πάρει ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα με τέτοια δότρια; Νομίζω πως ναι...
Όχι απλά αξιοπρεπές αλλά πολύ δυνατό επίσης.
Έκανε μια άριστη επιλογή,τώρα αντί για αμάξι θα βάλει μαλλιά.
Δεν πειράζει θα μείνουν όμως μόνιμα πάνω του.
Χαλάλι του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ο Cvial πρέπει να μας κάνει μερικά μαθήματα γεωμετρίας και μετρήσεων σε καινούργιο νήμα,θα ήταν ενδιαφέρον
Αν βγούν τα μαθηματικά που ξέρω. στο κεφάλι μου, θα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, μετά ας μου κάνει μάθημα και η απόγονος της Υπατίας δεν έχω πρόβλημα.
 

Gianney

Well-Known Member
Αν βγούν τα μαθηματικά που ξέρω. στο κεφάλι μου, θα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, μετά ας μου κάνει μάθημα και η απόγονος της Υπατίας δεν έχω πρόβλημα.
Εσύ δεν χρειάζεσαι τύπους , γεωμετρία και πολλά άλλα απλά βάλε target Cv κάνα 7 και ξεκινά υπολογισμούς σχετικά με το πώς θα βγεί :cool: :cool: :cool:
 

Gianney

Well-Known Member
Ρε παίδες στο crown ο σχεδιασμός είναι πάντα αυτός ο στρόβιλος η υπάρχει και άλλο πλάνο;
 

nick90

Well-Known Member
Ρε παίδες στο crown ο σχεδιασμός είναι πάντα αυτός ο στρόβιλος η υπάρχει και άλλο πλάνο;
Το φυσικό ειναι να υπάρχει στρόβιλος. Έχω δει και εγώ πάντως μεταμοσχεύσεις χωρίς στρόβιλο που χτενίζονται όλα πίσω...
 

nick90

Well-Known Member
Καλή επιτυχία στον φίλο Rock. Ειναι το πρώτο ανεξάρτητο περιστατικό του Αργυρίου, οπότε έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Η επιφάνεια που κάλυψε μεγάλη και την κάλυψε με τον μέγιστο αριθμό μοσχευμάτων που θα μπορούσε να βγάλει σε 2 μέρες...
 

bobby

Well-Known Member
Οχι αλλα περιμενω απαντηση περισσοτερο καιρο και απο μια κοπελα που ειχαμε βγει πριν τις πανελληνιες και μου ειπε θα μου στειλει μολις φτασει σπιτι. Ακομα περιμενω... :p
Που να στείλεις και σε κανά Ισπανό…πλην Λορενζο που απαντά γρήγορα!
 
Μπλουζα