Papakos, FUE, 3539g, 9-10/11/20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Η μέρα με την νύχτα φίλε μου! Πολύ ωραίος!
Βγάλε όμως φωτός σε διάχυτο φως ημέρας γιατί δεν φαίνονται οι λεπτομέρειες. Η αλήθεια είναι ότι λόγω του προβλήματος που είχες, μια πυκνωσούλα δεν θα σε χάλαγε και θα απογείωνε το αποτέλεσμα. Αλλά και έτσι είσαι σούπερ.
 

vag25

Well-Known Member
Παντως για την ωρα σε θεμα φυσικοτητας ο Τυρκαλας παιρνει αριστα. Οποιον και αν εχω δει εδω σε φωτο, δεν ξερω αν θα καταλαβαινα οτι ειναι μεταμοσχευση αν τον εβλεπα εξω. Νομιζω πως οχι.
 

alex7

Well-Known Member
Παντως για την ωρα σε θεμα φυσικοτητας ο Τυρκαλας παιρνει αριστα. Οποιον και αν εχω δει εδω σε φωτο, δεν ξερω αν θα καταλαβαινα οτι ειναι μεταμοσχευση αν τον εβλεπα εξω. Νομιζω πως οχι.
Ακριβώς .Στον Τιρκαλα κανείς δε θα καταλάβει ότι έκανες ΜΜ
 

Neverwinter

Active Member
Τελευταίο post. Τουλάχιστον γιαυτη την μ.μ. 10 μήνες μετά την επέμβαση. Από τον 6 και μετά έκοψα και τον αφρό που χρησιμοποιούσα γιατί δεν μπορούσα να είμαι συνεπής. Οι φωτο όσο πιο αποκαλυπτικές γίνεται. Στην καθημερινότητα το κεφάλι μου φαίνεται σαφώς καλύτερο. Ευχαριστημένος; Ναι με βάση το που θα μπορουσα να φτάσω με στη την μ.μ και το τελικό αποτέλεσμα. Αλλά επειδή τρώγοντας έρχεται η όρεξη επιφυλάσσομαι για το μέλλον και για άλλη μια προσπάθεια.


Προβολή συνημμένου 40072Προβολή συνημμένου 40073Προβολή συνημμένου 40074Προβολή συνημμένου 40075Προβολή συνημμένου 40076Προβολή συνημμένου 40077Προβολή συνημμένου 40078

Παρα πολύ ωραίο αποτέλεσμα φίλε να το χαίρεσαι , βέβαια όπως είδα τις πρώτες φωτό πίστευα ότι θα είχε κλείσει το crow αλλά να μην είναι πολύ πυκνό !
 

Gianney

Well-Known Member
Ο σνικ είχαν πει και παλια τα παιδιά ότι έκανε μμ στον Τιρκαλα και επειδή όταν τον βλέπω παρατηρώ κάτι ασυνήθιστο ...έλεγα να ρωτήσεις τον γιατρό μήπως μας πει κάνα κουτσομπολιό ..όπως grafts κτλ
 

alex7

Well-Known Member
Ο σνικ είχαν πει και παλια τα παιδιά ότι έκανε μμ στον Τιρκαλα και επειδή όταν τον βλέπω παρατηρώ κάτι ασυνήθιστο ...έλεγα να ρωτήσεις τον γιατρό μήπως μας πει κάνα κουτσομπολιό ..όπως grafts κτλ
Υπάρχει ιατρικό απόρρητο .Κανονικά δεν επιτρέπεται να πει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Πολύ καλός φίλε @Papakos . Το crown χρειαζόταν περισσότερα από 1500 μοσχεύματα για να κλείσει, όμως και αυτό έχει εμφανή αλλαγή με πριν... Να το χαίρεσαι φίλε
 

giannis88test

Active Member
πολύ καλό αποτέλεσμα, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις τπτ παραπάνω. οι φώτο είναι προφανές ότι είναι οι λιγότερο κολακευτικές που μπορεί να βγάλει κάποιος και πάλι το "πρόβλημα" στο crown είναι αντίστοιχο με το πως είναι σε άλλους από του φυσικού τους
 

vlafo

Well-Known Member
Papakos
Το αποτέλεσμα σου αυτό αναμενόταν.
Η φυσικότητα του είναι ότι καλύτερο,άλλωστε τον έχω εκθειάσει τον Τιρκαλά για αυτό και απέχει παρασάγγας από τους περισσότερους.
Η πυκνότητα μια χαρά για τα g που έβαλες,αναμενόμενη και αυτή.
Με λίγα λόγια πολύ καλός,αλλά με βάση την ηλικία σου,τη δότρια σου αλλά και την ωραία τρίχα που έχεις,θα είναι κρίμα να μην μπεις για άλλη μια μονοήμερη να βγάλεις max αριθμό g και να το απογειώσεις πραγματικά το αποτέλεσμα σου.
Με 2000-2300g ούτε εσύ θα πιστεύεις αυτό που θα πάρεις σαν ολοκλήρωση τελική.
Back to 20s.
Εύχομαι καλή επιτυχία να το χαίρεσαι.
 

Papakos

Member
Papakos
Το αποτέλεσμα σου αυτό αναμενόταν.
Η φυσικότητα του είναι ότι καλύτερο,άλλωστε τον έχω εκθειάσει τον Τιρκαλά για αυτό και απέχει παρασάγγας από τους περισσότερους.
Η πυκνότητα μια χαρά για τα g που έβαλες,αναμενόμενη και αυτή.
Με λίγα λόγια πολύ καλός,αλλά με βάση την ηλικία σου,τη δότρια σου αλλά και την ωραία τρίχα που έχεις,θα είναι κρίμα να μην μπεις για άλλη μια μονοήμερη να βγάλεις max αριθμό g και να το απογειώσεις πραγματικά το αποτέλεσμα σου.
Με 2000-2300g ούτε εσύ θα πιστεύεις αυτό που θα πάρεις σαν ολοκλήρωση τελική.
Back to 20s.
Εύχομαι καλή επιτυχία να το χαίρεσαι.
Ευχαριστώ Vlafo.
Η αλήθεια είναι ότι και γώ κάπως έτσι το σκέφτομαι. Πιστεύω μάλιστα πως τη δεύτερη φορά θα είναι πιο εύκολα γιατί τη στιγμή που θα καθαρίσω (δέκα μέρες) δεν θα μείνει το κεφάλι μου κενό όπως τώρα, περιμένοντας κανα 3μηνο να βγουν οι καινούργιες τρίχες.
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστώ Vlafo.
Η αλήθεια είναι ότι και γώ κάπως έτσι το σκέφτομαι. Πιστεύω μάλιστα πως τη δεύτερη φορά θα είναι πιο εύκολα γιατί τη στιγμή που θα καθαρίσω (δέκα μέρες) δεν θα μείνει το κεφάλι μου κενό όπως τώρα, περιμένοντας κανα 3μηνο να βγουν οι καινούργιες τρίχες.
Πάντα η 2η είναι πιο εύκολη.
Η πρώτη είναι must να πάει καλά,μετά τα υπόλοιπα έρχονται μόνα τους.
Είσαι από τα case με ολοκληρωτική επαναφορά που μπορείς να κάνεις και θα είναι αμαρτία να μην προχωρήσεις.
Μπορείς τώρα να το ευχαριστηθείς και αποφασίζεις για το πότε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Μεταποίηση απο το "Παπάκι"

Papakos πάει Καλαμαριά, μωρέ Papakos πάει Καλαμαριά
πάει στην Starks, να βάλει πολλά μαλλιά.
Papako πες τον Τυρκαλά, μωρέ Papako πες τον Τυρκαλά,
να σου γεμίσει graft, την δότριά.

Μεγάλη η αλλαγή να το χαίρεσαι.
 

Papakos

Member
Μεταποίηση απο το "Παπάκι"

Papakos πάει Καλαμαριά, μωρέ Papakos πάει Καλαμαριά
πάει στην Starks, να βάλει πολλά μαλλιά.
Papako πες τον Τυρκαλά, μωρέ Papako πες τον Τυρκαλά,
να σου γεμίσει graft, την δότριά.

Μεγάλη η αλλαγή να το χαίρεσαι.

Καλύπτεις άνετα το κανό που άφησε ο Μίκης.
 
Μπλουζα