Papakos, FUE, 3539g, 9-10/11/20

Papakos

Member
Εγώ νομίζω είσαι πολύ καλά
Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω τι ακριβώς να περιμένω. Το έχω σκεφτεί πως ίσως έχω υπερβολικές απαιτήσεις. Στην καθημερινότητα παντως φαίνονται καλύτερα από ότι στις φωτο και σ αυτό συμβάλει σίγουρα και η φυσικότητα που έδωσε ο γιατρός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Papakos
Έχεις βάλει σε μια έκταση τουλάχιστον 100τμ 3500 πράγμα που σημαίνει μια μέση πυκνότητα 35g.
Ήταν λιγότερα από αυτά που πραγματικά χρειαζόσουν.
Ο Τιρκαλάς σε ρωτάει πρώτα,τι ζητάς, ποιό είναι το πλάνο σου,σου εξηγεί και προχωράει.
Οι περισσότεροι που πάνε,θέλουν κάλυψη παντού,λίγοι έχουν πλάνο να επανέλθουνε με 2 μμ.
Αν θέλεις να κάνεις 2 μμ,προχωράει και σου κλείνει τη ζώνη που θέλεις.
Είναι ανάλογα τι ζητάς,στα εξηγεί,συζητάτε και πράττετε αναλόγως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Papakos

Member
Papakos
Έχεις βάλει σε μια έκταση τουλάχιστον 100τμ 3500 πράγμα που σημαίνει μια μέση πυκνότητα 35g.
Ήταν λιγότερα από αυτά που πραγματικά χρειαζόσουν.
Ο Τιρκαλάς σε ρωτάει πρώτα,τι ζητάς, ποιό είναι το πλάνο σου,σου εξηγεί και προχωράει.
Οι περισσότεροι που πάνε,θέλουν κάλυψη παντού,λίγοι έχουν πλάνο να επανέλθουνε με 2 μμ.
Αν θέλεις να κάνεις 2 μμ προχωράει και σου κλείνει τη ζώνη που θέλεις.
Είναι ανάλογα τι ζητάς,στα εξηγεί,συζητάτε και πράττετε αναλόγως.
Η αλήθεια είναι ότι το είχαμε συζητήσει και είχε πει πως ήταν αρκετά ώστε να έχουμε ένα παρά πολύ καλό αποτέλεσμα και σε πυκνότητα. Γιαυτο σου λέω πως δεν ξέρω τι ακριβώς να περιμένω. Δεν είχαμε μιλήσει καθόλου με αριθμους(όσον αφορά την πυκνότητα εννοώ)
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ καλό αποτέλεσμα σε σχέση με την αφετηρία που ξεκίνησες,ήδη έχεις και θα έχεις μέχρι το 12μηνο.
Απλά για μένα το καίριο είναι να επιτύχεις τη μέγιστη φύτρωση και μετά θα έρθει και η κάλυψη.
Θέλεις χρόνο ακόμα.
 

Fiponazio

Active Member
6 μήνες είναι νωρίς περίμενε μέχρι 8-9 ακόμα δεν μπορείς να δεις πολλά αν είναι έτσι και στους 9 μπορούσες και καλύτερα απλά τα πράγματα.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Είσαι άλλος άνθρωπος. Δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλο περίμενες πραγματικά. Και είναι και νωρίς ακόμα.
 

Papakos

Member
Είσαι άλλος άνθρωπος. Δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλο περίμενες πραγματικά. Και είναι και νωρίς ακόμα.
Όπως είπα και πιο πριν δεν ξέρω τι να περιμένω. Παντως το ότι τους δυο τελευταίους μήνες δεν βλέπω εξέλιξη είναι αδιαμφισβήτητο. Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς τι άλλο περίμενα. Δεν είναι μομφή για τον γιατρό μου αυτό. Γεγονότα καταγράφω.
 

vlafo

Well-Known Member
Papakos
Τι εννοείς τους τελευταίους 2 μήνες δε βλέπεις εξέλιξη?
Ανέτρεξα να δω εικόνα σου και σχόλια και ήσουν μια χαρά.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Όπως είπα και πιο πριν δεν ξέρω τι να περιμένω. Παντως το ότι τους δυο τελευταίους μήνες δεν βλέπω εξέλιξη είναι αδιαμφισβήτητο. Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς τι άλλο περίμενα. Δεν είναι μομφή για τον γιατρό μου αυτό. Γεγονότα καταγράφω.

Καλοπροαίρετα ρωτάω τι άλλο περίμενες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Papakos

Member
Papakos
Τι εννοείς τους τελευταίους 2 μήνες δε βλέπεις εξέλιξη?
Ανέτρεξα να δω εικόνα σου και σχόλια και ήσουν μια χαρά.
Vlafo εννοώ ότι αν δεις τις φωτό που ανέβασα πριν 1 μισή μήνα και αυτές που ανέβασα τώρα δεν έχουν διαφορά. Ειδικά αυτούς τους μήνες που θα έπρεπε να είναι στο πικ. Ίσως το είχε δώσει πιο πριν. Ισως το δώσει από εδώ και τώρα. Ακόμα και στο κομμωτή μου που πήγα (και η αλήθεια είναι πως έχει αρκετά περιστατικά μ.μ. σαν πελατες) μου είπε ακριβώς αυτό το πράγμα. Ότι δεν βλέπει εμφανή διαφορά.
 

Fiponazio

Active Member
Βασικά είναι νωρίς ακόμα περίμενε μέχρι τους 9 όπως είπα στους 6 μήνες άλλοι ξεκινάνε όπως και να έχει νμζ μπροστά αν έβαλες μόνο 2000 είναι παρά πολύ λίγα για το κενό που είχες τι λόγο είχες βγάλει ;
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo εννοώ ότι αν δεις τις φωτό που ανέβασα πριν 1 μισή μήνα και αυτές που ανέβασα τώρα δεν έχουν διαφορά. Ειδικά αυτούς τους μήνες που θα έπρεπε να είναι στο πικ. Ίσως το είχε δώσει πιο πριν. Ισως το δώσει από εδώ και τώρα. Ακόμα και στο κομμωτή μου που πήγα (και η αλήθεια είναι πως έχει αρκετά περιστατικά μ.μ. σαν πελατες) μου είπε ακριβώς αυτό το πράγμα. Ότι δεν βλέπει εμφανή διαφορά.
Ο ρυθμός ταχύτητας της φύτρωσης δεν είναι αναλογικός,και ούτε σημαίνει ότι επειδή έδωσε τον ένα μήνα πολύ θα δώσει και τον άλλον αντίστοιχα.
Σημασία έχει ότι μπήκε να βγει αυτό μετράει.
Εγώ όπως σου είπα μέχρι το 8μηνο θα περιμένω να σε δω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το αγαπημένο μου αποτελέσμα είσαι ...για έμενα τρελή φυσικότητα... στρώνει τρομερά η τρίχα σου .....και η φυτρωση είναι μια χαρά και έχεις δρόμο ακόμα να δεις ....σίγουρα θα βελτιωθεί στο μάτι η κάλυψη....καλά αυτό που σου είπε ο κομμωτής σου ασχολίαστο.... προφανώς σε τρολαρει.....
 
Μπλουζα