Papakos, FUE, 3539g, 9-10/11/20

vagosx

Well-Known Member
Μπράβο η δουλειά δείχνει αντίστοιχη μεγαλογιατρού εξωτερικού!
Εχεις δυο πολυ δυνατούς μήνες ακόμη!
Καλη συνεχεια!
Επίσης συγχαρητηρια για τις αποκαλυπτικές φωτο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Μπράβο η δουλειά δείχνει αντίστοιχη μεγαλογιατρού εξωτερικού!
Εχεις δυο πολυ δυνατούς μήνες ακόμη!
Καλη συνεχεια!
Επίσης συγχαρητηρια για τις αποκαλυπτικές φωτο!
ο συγκεκριμένος είναι αυτήν την στιγμή ότι καλύτερο έχω δει εγχώρια και φυσικά έχει όλα τα φόντα με την κατάλληλη διαχείριση να γίνει ευρέως γνωστός και εκτός συνόρων.
 

dim d

Well-Known Member
Καλησπερα! καλη επιτυχια κι ηδη φαινεται πως ειναι πολυ δυνατο αποτελεσμα. Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα ηθελα να ρωτησω αν η εξαγωγη ηταν μανιουαλ η μοτοραιζντ.
 

Papakos

Member
Καλησπερα! καλη επιτυχια κι ηδη φαινεται πως ειναι πολυ δυνατο αποτελεσμα. Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα ηθελα να ρωτησω αν η εξαγωγη ηταν μανιουαλ η μοτοραιζντ.
Ήταν συνδυασμός και των δυο. Νομιζω πως το είχα αναφέρει στην αρχή αλλά δεν είμαι και σίγουρος.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
5 μήνες.
Βλέπω μεγάλη αλλαγή σε σχέση με το αρχικό. Περιμένω όμως να δώσει και άλλο και σε κροτάφους και crown. Επίσκεψη χθες στο γιατρό και μου είπε ότι και αυτός περιμένει μα δώσει ακόμα. Οι φωτό είναι σπίτι με φλας. Σε εξωτερικό χώρο με το φως του ηλίου λογικά θα φαίνονται διαφορετικά.
Ποσό καιρό ακόμα θα φυτρώνουν καινούργιες τρίχες; Το ρωτάω γιατί δεν βλέπω αρκετές να έχουν σκάσει και υποτίθεται ότι τώρα θα έπρεπε να βγαίνουν στο φουλ.
Προβολή συνημμένου 34543Προβολή συνημμένου 34544Προβολή συνημμένου 34545Προβολή συνημμένου 34546Προβολή συνημμένου 34547Προβολή συνημμένου 34548Προβολή συνημμένου 34549Προβολή συνημμένου 34552
@aeratos28 αυτό εννοούσα (τους έχω μπερδέψει).....και εχει δρόμο ακόμα ....
 

alex7

Well-Known Member
Διαστημικό θα είναι το αποτέλεσμα .Εγώ έκλεισα 3 μήνες και κοντεύει να ολοκληρωθεί η φυτρωση της hairline .Έχει παραξενευτεί και ο γιατρός με την ταχύτητα της φυτρωσης .Ίσως τα μονοτριχα βγαίνουν πιο γρήγορα από τα πολυτριχα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Διαστημικό θα είναι το αποτέλεσμα .Εγώ έκλεισα 3 μήνες και κοντεύει να ολοκληρωθεί η φυτρωση της hairline .Έχει παραξενευτεί και ο γιατρός με την ταχύτητα της φυτρωσης .Ίσως τα μονοτριχα βγαίνουν πιο γρήγορα από τα πολυτριχα
του παπακου παει για το πιο ωραιο αποτελεσμα του φορουμ στην κατηγορια σας...κλιμακες 3-4 δλδ... αν και μου εδειξε πριν λιγο κατι φωτος ο βαφλο και εμεινα λιγο μ@@@@@....θα πεσει πολυ γελιο.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιώργο υπερβάλεις, πολύ καλά πάει αλλά όχι και το πιο ωραίο αποτέλεσμα σε nw 3-4 στο φόρουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike1988

Active Member
του παπακου παει για το πιο ωραιο αποτελεσμα του φορουμ στην κατηγορια σας...κλιμακες 3-4 δλδ... αν και μου εδειξε πριν λιγο κατι φωτος ο βαφλο και εμεινα λιγο μ@@@@@....θα πεσει πολυ γελιο.....
ότι καλύτερο και με κάτω από 1€!!!!!!αν πέσει και κάτω από 0,5€ δεν θα προλαβαίνει ο γιατρός!!πάρε την Σταυρούλα να μας κλείσει ημερομηνίες!!!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο υπερβάλεις, πολύ καλά πάει αλλά όχι και το πιο ωραίο αποτέλεσμα σε nw 3-4 στο φόρουμ.
εγω νομιζω χρονικα ειναι υπερβολικα μπροστα......αν μιλας για τον βαφλο και εχεις δει δλδ φωτος.. αν μιλας για τον παπακο με τρελαινει η φυσικοτητα του...η φορα του....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για τον papako μιλάω. Όπως του έγραψα πιο πίσω πάει πολύ καλά. Τα περί φοράς είναι προφανές ότι έχουν σχέση και με το styling που κάνει ο καθένας. Εδώ ο papakos φέρνει τα πλάγια μπροστά (κάτι που δεν το έκανε στις προ φώτο γιατί δεν είχε μαλλί στο κέντρο) και του δίνει ένα ωραίο look μαζί με αυτά που έχουν φυτρώσει στο κέντρο μαζί με τα μαμα. Αυτή την στιγμή η αντικειμενική κριτική λέει ότι πάει πολύ καλά, ο δεξιός κρόταφος υπολείπεται αλλά είναι νωρίς ακόμα και περιμένουμε το 8μηνο για καλύτερη κρίση ως προς την κατάταξη του αποτελέσματος.
 

dimitraza

Member
Papako τώρα είδα τη παρουσίαση και πραγματικά εντυπωσιάστηκα με το πριν και το μετά... Καλή συνέχεια και απο τη μικρή εμπειρία μου, φαίνεται ότι πας για φοβερό αποτέλεσμα!
 

Papakos

Member
6 μισή μήνες.
Τα μαλλιά μου είναι ψιλοβρεγμενα πάνω επίτηδες για να φαίνονται τα κενά πιο ξεκάθαρα. Οι φωτό σε εσωτερικό χώρο, πάντα με φλας. Πιστεύω πως κάπως έχει σταματήσει η εξέλιξη. Δεν είμαι σίγουρος πως βγαίνουν καινούργιες τρίχες και αυτό είναι αλήθεια πως με έχει θορυβήσει λίγο. Πιστεύω πως κοντύτερα κουρεμένα έδειχναν πιο πυκνά. Θα θέλα τις γνώμες σας.
8B60A823-7798-4ECA-ADB4-BBE78D6E6F57.jpeg 855CAB36-DF2A-47CA-A0A3-4C82D99795FA.jpeg EFBE84B3-F389-4505-A42F-F1F1EE6767EE.jpeg 61DBE672-7377-4AA8-869A-AF5750B69A7E.jpeg 95CD80E7-C0B0-4BEE-9AE4-F481A1FBE456.jpeg 5AFB6543-A28F-44A0-A179-4F14B10E4540.jpeg
 

vlafo

Well-Known Member
Papakos
Ευχαριστώ που ήσουν άμεσος.
Η αλήθεια είναι στους κροτάφους δεν έχεις κλείσει ακόμα,θέλεις μέχρι τους 8 μήνες να δούμε.
Μπροστά έβαλες 2000g τα οποία ήταν λίγα για το πρόβλημα σου.
Θεωρώ αν κλείσει ο ένας σου κρόταφος θα εισαι ικανοποιημένος.
Η φυσικότητα σου όπως και η τρίχα σου είναι το κάτι άλλο.
Το crown σου δε μπορώ να καταλάβω ακόμα.
Η χερλάιν σου και ο κρόταφος ο ένας θέλουν ακόμα να δώσουν.
Υπομονή λίγο ακόμα μέχρι το 8μηνο max για τη φύτρωση.
 

alex7

Well-Known Member
6 μισή μήνες.
Τα μαλλιά μου είναι ψιλοβρεγμενα πάνω επίτηδες για να φαίνονται τα κενά πιο ξεκάθαρα. Οι φωτό σε εσωτερικό χώρο, πάντα με φλας. Πιστεύω πως κάπως έχει σταματήσει η εξέλιξη. Δεν είμαι σίγουρος πως βγαίνουν καινούργιες τρίχες και αυτό είναι αλήθεια πως με έχει θορυβήσει λίγο. Πιστεύω πως κοντύτερα κουρεμένα έδειχναν πιο πυκνά. Θα θέλα τις γνώμες σας.
Προβολή συνημμένου 36403Προβολή συνημμένου 36404Προβολή συνημμένου 36405Προβολή συνημμένου 36406Προβολή συνημμένου 36407Προβολή συνημμένου 36408
Εγώ νομίζω είσαι πολύ καλά
 
Μπλουζα