Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

helloooooooooooooowwww.................
Παιδια δεν εχω λογια να εκφρασω το πως νιωθω αυτη τη στιγμη.........μιλαμε εχω τρελαθει απ την χαρα μου.........
μολις γυρισα απ τον κουρεα και τολμησα να κοψω τα μαλλια γυρω απ την ουλη στο πλαι 5 χιλιοστα( μισο ποντο) για να δω τι παιζει........και δεν φαινετε τιποτα........εχω μεινει μ@λ@κας.........δε πιστευα στα ματια μου........παρ ολο που εινια λιγο κοκκινη ακομα και σε μερικα σημεια εχω ενα ελαφρυ shockloss και παλι δε φαινεται........πωπωωωωω..........
ενα εχω να πω για τον χασσον ως ωρας........απο ουλη μια λεξη μπορει να τον χαρακτηρησει.....ΑΨΟΓΟΣ!!!!!!!!!
οχι τιποτα αλλο.....αλλα τα μαλλια στο πλαι τα θελω πολυ κοντα οπως τωρα και θα τρελαινομουν αν φαινοταν πολυ.......!!!!!!!
Επισης τα μαλλια μου ειναι με ζελε και λιγο βρεγμενα και στην ουλη.......αλλα και παλι καλυπτετε κατα 95%.........
για να την δει καποιος πρεπει να ερθει κοντα στο κεφαλι μου στους 20 ποντους........και να προσεξει εκει πανω......
Υ.Γ και να φανταστειτε οτι σε 5-6 μηνες θα εινα ιακομα καλυτερα.......


εχω και μερικες φωτογραφιες που μολιες τραβηξα.........
 

Συνημμένα

  • pisw.jpg
    pisw.jpg
    238.8 KB · Προβολές: 472
  • 15-01-10_2117.jpg
    15-01-10_2117.jpg
    338.4 KB · Προβολές: 408

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

αψογος..... ;)αλλη μια εξαιρετικη δουλεια οσον αφορα το strip.
κι εμενα ετσι ειναι η ουλη του hasson φιλε.με τοσο κοντο μαλλι.
 

geofish

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Μπράβο Πάνο, από ουλή δεν βλέπω τίποτα.
Έβγαλες που έβγαλες φώτος δεν βγάζεις και καμία της hairline να δούμε την πρόοδο εκεί από περιέργεια. Αν θέλεις.
Άντε και σε λίγο έτσι.
i-m-happy-really.gif
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Συγκρινοντας την ουλη του Πανου με τις ουλες των αλλων παιδιων που πηγαν στην Κυπρο δεν εχει καμια σχεση.
Πολυ καλυτερο κλεισιμο επουλωση.
Πανο στο blog του futzyhead που σου ειχα δειξει τα εχει τα μαλλια πολυ ποιο κοντα γυρω στα 3mm και παλι δεν φαινεται τιποτα.
 

max_os

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Τέλειες φαίνονται. Δεν καταλαβαίνει κανεις τίποτα.
Αν και σαν φώτο δεν έχει και τόσο ευκρίνεια. (προσπαθούσα να δώ λεπτομέρειες...... αλλά δεν με βοήθησαν οι φώτο)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

παιδια σας ευχαριστω ολους παρα πολυ!!!!!!!! κανω σαν χαζοχαρουμενος αυτη τη στιγμη το ξερω αλλα εχω τοσο ενθουσιαστει που δε κρυβεται..........Μακαρι να μπορουσα να μαζεψω 5-10 ατομα που σας γουσταρω εδω στο φορουμ και να σας κερναγα αποψε οπως ειμαστε δυο μπουκαλια στον μιτροπανο και την πεγκυ..........γιατι τις νικες μου εγω τις γιορταζω και αυτη αποψε για μενα ηταν μεγαλη νικη.....και την μοιραζομαι μαζι σας οπως και ολη αυτη την διαδικασια της επεμβασης που εκανα την εχω μοιραστει μαζ ισας περισσοτερο απο καθε αλλον.........!!!!!
ngl βαλε και εσυ να την δω οταν κοψεις τα μαλλια σου να δω πως ειναι αν θες.......
geo.....θα βαλω φοτο αυριο καλυτερα να εχει φως......αλλα δεν εχω κανα ιδιαιτερο growth akoma......λιγα πραγματα......
comb εισαι ο δασκαλος φιλε.......ακολουθω τα χναρια σου.........ετσι θελω να πιστευω!!!!!!!
Αλεξ.......αν τα κοψω 3χιλιοστα θα φανει λιγο......ειναι και νωρις ακομα (κοκκινιλα).....αλλα τωρα στα 5 ειμαι μια χαρα......
και ετσι να μεινει δηλαδη.......ειναι απιστευτο ηδη.......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

max_os είπε:
Τέλειες φαίνονται. Δεν καταλαβαίνει κανεις τίποτα.
Αν και σαν φώτο δεν έχει και τόσο ευκρίνεια. (προσπαθούσα να δώ λεπτομέρειες...... αλλά δεν με βοήθησαν οι φώτο)

τις εβγαλα με το κινητο μου μαξος γι αυτο και η αναλυση δεν ειναι και η καλυτερη.......
ισως αυριο καβατζωσω της αδερφης μου την ψιφιακη και βγαλω καμμια θα δουμε.......
 

nkogr

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πάνο φοβερό αποτέλεσμα! Μπράβο!! Παρά το άγχος όλο που πέρασες τώρα φαίνονται τα καλά αποτελέσματα. Το strip είναι απίστευτο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Αυτος εισαι geooooo.......αντε γεια μας..... :)
αλλα τα emotions τα εβαλες να μην εχουν μαλλια και μου το χαλασες τωρα...... ;D

θα βαλω απο μπροστα φωτογραφιες αυριο απο ψηφιακη μηχανη γιατι στο κινητο δε βγαινουν πολυ καθαρες ωστε να φανουν οι λεπτομερειες που πρεπει......αλλα ακομα δεν εχω δει καποιο ιδιαιτερο growth......μονο οτι ειχα και αυτα εχουν και λιγο shockloss......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

geofish είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1208.msg23660#msg23660 date=1263647402]
Αυτος εισαι geooooo.......αντε γεια μας..... :)
αλλα τα emotions τα εβαλες να μην εχουν μαλλια και μου το χαλασες τωρα...... ;D
Είναι ο σερβιτόρος και μητροπάνος.
[/quote]

hahahaha.......ετοιμολογε!!!!!!!
αν πινει ο μητροπανος τοτε ποιος τραγουδαει??????
ασε ξερω......σιγουρα εγω απ την χαρα μου θα χω πιασει το μικροφωνο και θα λεω τα δικα μου....... :p !!!!!
 

hairevival

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

πανο, γεια χαρα!
είχες πει ότι δεν παίρνεις μινοξιδίλη και είχες παραθέσει το σκεπτικο (οτι μετα το σταματημα πεφτουν, οτι δε θες να εξαρτασαι κτλ). Αν θυμαμαι καλα παιρνεις φινα. Γιατι αυτο το σκεπτικο που ισχυει για μινοξ. δεν ισχυει για τη φινα;
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

hairevival είπε:
πανο, γεια χαρα!
είχες πει ότι δεν παίρνεις μινοξιδίλη και είχες παραθέσει το σκεπτικο (οτι μετα το σταματημα πεφτουν, οτι δε θες να εξαρτασαι κτλ). Αν θυμαμαι καλα παιρνεις φινα. Γιατι αυτο το σκεπτικο που ισχυει για μινοξ. δεν ισχυει για τη φινα;

πανω κατω ισχυει για οτι κι αν παρεις.........καποια στιγμη ο οργανισμος θα το συνιθισει και η τριχοπτωση θα συνεχισει......
προφανος τα τοπικα ειναι και πιο ανισχυρα και η τριχοπτωση θα τα "ξεπαστρεψει" πιο ευκολα απ οτι την φινα......
αλαλ καποια στιγμη και η φινα θα χασει την αποδοση της......
Ωστοσο ο κυριως λογος που δεν βαζω μινοξιδιλη ειναι γιατι θα βαρεθω να βαζω για μεγαλα χρονικα διαστειματα μινοξ στο κεφαλι μου.....ειναι μεγαλη τελαιπωρια.....και επειδη ξερω τον εαυτο μου καποια στιγμη θα πω ασε δε βαζω σημερα....μετα δε θα βαλω ουτε την αλλη μερα....και στο τελος δε θα βαζω καθολου.....(και αυτο δε θα μου βγει σε καλο)ενω την φινα πινω ενα χαπι ρπιν κοιμηθω και τελος.....δε με κουραζει.....
και ουτε εχω καποια παρενεργεια για να χρειαστει να την κοψω........
Αυτα......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

λοιπον βαζω μερικες φωτογραφιες απο μπροστα που εγινε η επεμβαση, απο κινητο δυστηχως.......δε μπορεσα να παρω την ψηφιακη μηχανη........
τις εχω τραβηξει οσο καλυτερα μπορεσα ωστε να φανουν οσο γινεται καλυτερα και εβρεξα τα μαλλια μου για να φανει ακομα καλυτερα τι παιζει........
υπαρχει ενα μικρο shockloss se σχεση με πριν αλλα κι ενα μικρο growth το οποιο πολυ αμφιβαλω αν φαινεται......με το ζορι δλδ το βλεπω εγω στον καθρεφτη.....δυσκολο να φανει απ αυτες ειδικα τις φωτο αλλα τεσπα.......
 

Συνημμένα

  • 16-01-10_2350.jpg
    16-01-10_2350.jpg
    243.3 KB · Προβολές: 414

comb

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Pano, νωρίς ακόμη για growth, πόσο είσαι τώρα?

Πάντως δεν νομίζω οτι φαίνεται κάτι, υπάρχει λίγη κοκκινίλα αλλά ανεπαίσθητη. Φαντάζομαι το έχεις κόψει το καπέλο, ετσι?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

επειδη καμμια φορα εκτος απο αυτα τα ευχαριστα που λεμε μπορει να συμβουν και δυσαρεστα......οπως σε μενα...κακη η ωρα....
που επαθα την μολυνση......
θα σας βαλω 2 φωτογραφιες που ειχε μολυνθει ολη η ληπτρια περιοχη........
κοιταχτε ποση μεγαλη ταλαιπωρια εχει τραβηξει το δερμα μου και οι τριχες μπροστα και στα πλαγια........
οι φωτο αυτες ειναι πριν ενα μησι μηνα τραβηγμενες......δλδ ενα μηνα μετα την επεμβαση......
Η ταλαιπωρια και το shockloss σε δερμα και μαλλι......ΤΕΡΑΣΤΙΑ...........
γι αυτο προσοχη μετα την επεμβαση για να μην τραβηξετε οτι κι εγω........ειλικρινα δε θα σας αρεσει καθολου......
Η μια φωτο ειναι οταν η μολυνση ηταν στο ζενιθ της......και η αλλη οταν αρχισε να υποχωρει η μολυνση και αρχισε να ξερενεται το δερμα......
 

Συνημμένα

  • left molinsi.jpg
    left molinsi.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 447
Μπλουζα