ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cshair

New Member
Καλημέρα πήρα καινούργιο κινητό η κάμερα του απλός τα σπάει!! και θέλω να σας δείξω την πορεία και την πύκνωση μου στο 8ο μηνα ...
Καλημέρα και από εμένα. Είμαι νέο μέλος και είναι η πρώτη φορά που αναρτώ κάποιον μήνυμα. Ψάχνομαι και εγώ για μεταμόσχευση και το νήμα σου με την περιγραφή των 2 μμ που έκανε πολύ θετική εντύπωση. Αν συγκράτησα καλά συνολικά χρησιμοποιήσες 4000 grafs στις 2μμ. Το κόστος πόσο ήταν, μήπως μπορείς να πεις? Εγώ είχα πάει σε μια πρώτη διευρενητική συνάντηση με Αναστασάκη και μου είπε ότι θέλω περίπου 3200 grafs (FUE) για να καλύψω μπροστά και crown ε κόστος 8000+ (μου φάνηκε πολύ ακριβός)
 

Kostas97

Well-Known Member
Καλημέρα πήρα καινούργιο κινητό η κάμερα του απλός τα σπάει!! και θέλω να σας δείξω την πορεία και την πύκνωση μου στο 8ο μηνα ...
χαχααχχαχαχαχα φιλε εγραψες.
Στην αρχη ελεγα δεν μπορει να εβγαλε τετοιες φωτογραφιες... Μετα εκλαψα στα γελια.
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα παίδες Παρασκευούλα ζάχαρη Παρασκευούλα μελι . Μπήκαμε δυνατά στον 9ο μήνα μετά τη δεύτερη μου μμ σας ανεβαζω φωτός φρεσκες μόλις που τις ξεφουρνησα κάτω από το φως του ήλιου !!
 

Συνημμένα

  • IMG_20220204_130015.jpg
    IMG_20220204_130015.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 513
  • IMG_20220204_125925.jpg
    IMG_20220204_125925.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 430
  • IMG_20220204_125836.jpg
    IMG_20220204_125836.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 518

vlafo

Well-Known Member
Έλα ρε ntthanos με κοκόρια σκας μύτη?
Στην ηλικία σου δεν επιτρέπεται.:):)
Πολύ ωραίος φίλε να το χαίρεσαι,και το κούρεμα σωστό.
Κλαδευτήρι χρησιμοποίησες?
Πως αισθάνεσαι και πως το βλέπεις εσύ να μας πεις.
.
 

ntthanos

Active Member
Έλα ρε ntthanos με κοκόρια σκας μύτη?
Στην ηλικία σου δεν επιτρέπεται.:):)
Πολύ ωραίος φίλε να το χαίρεσαι,και το κούρεμα σωστό.
Κλαδευτήρι χρησιμοποίησες?
Πως αισθάνεσαι και πως το βλέπεις εσύ να μας πεις.
.
Καλημέρα αγορίνα πως να αισθάνομαι ; Όπως αισθάνθηκες και εσύ όταν έβλεπες το πλάνο και η κλινική να σε δικαιώνει για την επιλογή σου !! Έχουμε πάρει και οι 2 ένα πολύ καλό αποτέλεσμα σε ελληνικές κλινικές . Αυτό και μόνο είναι αισιόδοξο και για τους υπόλοιπους που θέλουν να προβούν σε μμ εδώ στην Ελλάδα !! Αυτό όμως που με ευχαριστεί περισσότερο είναι ότι με τις παρουσιάσεις μας βοηθάμε τα άλλα μέλη να δουν και να κρίνουν, όπως και αν θέλουν να μπορούν να επιλέξουν μια κλινική με καλά αποτελέσματα . Εγώ σιγά σιγά θα προετοιμάζομαι για την τρίτη και τελευταία μμ .. λογικά θα γίνει από Σεπτέμβρη η Οκτώβρη. Θέλω να αποφύγω τον πολύ δυνατό ήλιο .
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα και από εμένα. Είμαι νέο μέλος και είναι η πρώτη φορά που αναρτώ κάποιον μήνυμα. Ψάχνομαι και εγώ για μεταμόσχευση και το νήμα σου με την περιγραφή των 2 μμ που έκανε πολύ θετική εντύπωση. Αν συγκράτησα καλά συνολικά χρησιμοποιήσες 4000 grafs στις 2μμ. Το κόστος πόσο ήταν, μήπως μπορείς να πεις? Εγώ είχα πάει σε μια πρώτη διευρενητική συνάντηση με Αναστασάκη και μου είπε ότι θέλω περίπου 3200 grafs (FUE) για να καλύψω μπροστά και crown ε κόστος 8000+ (μου φάνηκε πολύ ακριβός)
Καλημερα και συγχώρεσε με που άργησα να σου απαντήσω αλλά δεν είχα δει το σχόλιο σου . Τώρα όσο αφορά τη μμ ναι είναι γύρω στα 4000 g . Τώρα το κόστος έχει να κάνει με τι σχήμα θα επιλέξεις. Δηλαδή υπάρχει επιλογή με bisanga και Έλληνες γιατρούς και υπάρχει και επιλογή μόνο με τους Έλληνες γιατρούς . Η επιλογή είναι δική σου !! Για μένα αν επιθυμείς όντως πάνε κάνε ένα consultation να δεις τι έχουν να σου προτείνουν. Αλλά να εχεις και εσύ ένα πλάνο στο κεφάλι σου το πως θες να κινηθείς .
 

Peter Pan

Active Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα να το χαίρεσαι. Μπορει να μας πει μήπως ο εκπρόσωπος τις ημερομηνίες για τον επόμενο μήνα που θα είναι στην Αθήνα ο dr. Bisanga;
 

hijikos

Active Member
Καλημέρα αγορίνα πως να αισθάνομαι ; Όπως αισθάνθηκες και εσύ όταν έβλεπες το πλάνο και η κλινική να σε δικαιώνει για την επιλογή σου !! Έχουμε πάρει και οι 2 ένα πολύ καλό αποτέλεσμα σε ελληνικές κλινικές . Αυτό και μόνο είναι αισιόδοξο και για τους υπόλοιπους που θέλουν να προβούν σε μμ εδώ στην Ελλάδα !! Αυτό όμως που με ευχαριστεί περισσότερο είναι ότι με τις παρουσιάσεις μας βοηθάμε τα άλλα μέλη να δουν και να κρίνουν, όπως και αν θέλουν να μπορούν να επιλέξουν μια κλινική με καλά αποτελέσματα . Εγώ σιγά σιγά θα προετοιμάζομαι για την τρίτη και τελευταία μμ .. λογικά θα γίνει από Σεπτέμβρη η Οκτώβρη. Θέλω να αποφύγω τον πολύ δυνατό ήλιο .
ntthano η τρίτη μ.μ ποιες περιοχές θα αφορά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Καλημέρα και από εμένα. Είμαι νέο μέλος και είναι η πρώτη φορά που αναρτώ κάποιον μήνυμα. Ψάχνομαι και εγώ για μεταμόσχευση και το νήμα σου με την περιγραφή των 2 μμ που έκανε πολύ θετική εντύπωση. Αν συγκράτησα καλά συνολικά χρησιμοποιήσες 4000 grafs στις 2μμ. Το κόστος πόσο ήταν, μήπως μπορείς να πεις? Εγώ είχα πάει σε μια πρώτη διευρενητική συνάντηση με Αναστασάκη και μου είπε ότι θέλω περίπου 3200 grafs (FUE) για να καλύψω μπροστά και crown ε κόστος 8000+ (μου φάνηκε πολύ ακριβός)
Με την συμμετοχή του Bisanga να κάνει τις τομές της hairline, το πλάνο της επέμβασης, τις μετρήσεις και να επιβλέπει τη διαδικασία, και τα υπόλοιπα οι Έλληνες ιατροί είναι 2.5 ευρώ/g. Αν επιλέξεις το πακέτο μόνο με τους Έλληνες ιατρούς ειναι 1.8 ευρώ/g. Ίσως να παίζουν και καλύτερες τιμές ανα περιόδους.
 

cshair

New Member
Καλημερα και συγχώρεσε με που άργησα να σου απαντήσω αλλά δεν είχα δει το σχόλιο σου . Τώρα όσο αφορά τη μμ ναι είναι γύρω στα 4000 g . Τώρα το κόστος έχει να κάνει με τι σχήμα θα επιλέξεις. Δηλαδή υπάρχει επιλογή με bisanga και Έλληνες γιατρούς και υπάρχει και επιλογή μόνο με τους Έλληνες γιατρούς . Η επιλογή είναι δική σου !! Για μένα αν επιθυμείς όντως πάνε κάνε ένα consultation να δεις τι έχουν να σου προτείνουν. Αλλά να εχεις και εσύ ένα πλάνο στο κεφάλι σου το πως θες να κινηθείς .
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Σχετικά με το consultation είναι online ή από κοντά ? Επίσης γνωρίζεις αν χρεώνεται?
 

cshair

New Member
Με την συμμετοχή του Bisanga να κάνει τις τομές της hairline, το πλάνο της επέμβασης, τις μετρήσεις και να επιβλέπει τη διαδικασία, και τα υπόλοιπα οι Έλληνες ιατροί είναι 2.5 ευρώ/g. Αν επιλέξεις το πακέτο μόνο με τους Έλληνες ιατρούς ειναι 1.8 ευρώ/g. Ίσως να παίζουν και καλύτερες τιμές ανα περιόδους.
Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία. Σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού να με δουν και να μιλήσουμε. Με τα όσα έχω διαβάσει στο forum έχω σχηματίσει θετική προδιάθεση για την κλινική..να δούμε..
 

ntthanos

Active Member
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Σχετικά με το consultation είναι online ή από κοντά ? Επίσης γνωρίζεις αν χρεώνεται?
Από κοντά θα την κάνεις ... Κοίτα την πρώτη φορά που πήγα είχε 50€ χρέωση, όταν όμως έκανα τη μμ μου αφαιρέθηκαν από το ποσό της μμ.
 

Troufas

Active Member
Καλησπέρα @ntthanos.
Βάλε όταν βρεις χρόνο καμια φωτο τώρα που έκλεισε 12μηνο από τη 2η.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!
 

ntthanos

Active Member
Θα σας ανεβάσω δύο φωτός με πλήρη εμφάνιση του προσώπου μου !! Η μία πριν τις δύο μμ και η άλλη μετά τις 2 μμ . Προς το παρών δεν έχω βγάλει καποια για το φόρουμ , αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω
 

Συνημμένα

  • IMG_20220531_154049.jpg
    IMG_20220531_154049.jpg
    370.6 KB · Προβολές: 375
  • IMG_20220531_153919.jpg
    IMG_20220531_153919.jpg
    181.9 KB · Προβολές: 380
Μπλουζα