ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Έτσι πρέπει αρκεί να είναι διατεθειμένος ο άλλος να κάνει 2 η 3 μμ.
Και ο ntthanos είναι ένας από αυτούς τους λίγους για αυτό και θα έχει μαλλί και εικόνα 20 χρόνου για πάντα,άλλο αν λέει ότι δεν τον ενδιαφέρει στα 60.
Υ:Γ:Είδες τo nick name το πετυχαίνω πλέον. :)
Για τον ntthanos πάει αυτό.
Σου πήρε 2 χρόνια αλλά λεπτομέρειες τώρα
 

ntthanos

Active Member
Ωραίο αποτέλεσμα φίλε να το χαίρεσαι. Άντε μπες και για τρίτη να τελειώνεις. Τις τομές σε middle,crown ποιος θα τις κάνει ο Bisanga ή οι Έλληνες γιατροί;
Σε ευχαριστώ αγορίνα μου να σαι καλά !!! Κοίτα δεν έχω αποφασίσει η αλήθεια είναι ...όταν θα τελειώσω τυπικά το 12 μηνο από τη 2η μμ θα μιλήσω με τους γιατρούς και θα αποφασίσω !! Πάντως θα ενημερώσω με νέο νήμα τις λεπτομέρειες και εσάς με την τελευταία και τρίτη μμ
 

vlafo

Well-Known Member
Σε πειραζω μωρέ !!
Το ξέρω σε έχω καταλάβει.
Πάντως θα πρέπει να σου απονείμω τα εύσημα,γιατί δεν κόλωσες πραγματικά,έμπαινες και καθάριζες τη μία μμ μετά την άλλη.
Και σου μένει και η άλλη.
Μάλιασα να φωνάζω αλλά βλέπω υπάρχουν και άτομα που νιώθουν και καταλαβαίνουν.
Είσαι τοπ ήδη με την 3η τέλος οριστικό,ταφόπλακα μπαίνει.
 

ntthanos

Active Member
Το ξέρω σε έχω καταλάβει.
Πάντως θα πρέπει να σου απονείμω τα εύσημα,γιατί δεν κόλωσες πραγματικά,έμπαινες και καθάριζες τη μία μμ μετά την άλλη.
Και σου μένει και η άλλη.
Μάλιασα να φωνάζω αλλά βλέπω υπάρχουν και άτομα που νιώθουν και καταλαβαίνουν.
Είσαι τοπ ήδη με την 3η τέλος οριστικό,ταφόπλακα μπαίνει.
Σε ευχαριστώ αγορινα μου ....κοίτα εγώ προσωπικά όταν βάζω ένα στόχο προσπαθώ να τον εκτελώ . Είναι θέμα χαρακτήρα ...εδώ βέβαια μιλάμε για ιατρική πράξη και πίστεψέ με επειδή έχω τραβήξει αρκετά σε θεματα υγείας ( έχω φτάσει και εντατική ) αυτό μου φάνηκε παιχνιδάκι ...ούτε πόνεσα με τις ενέσεις στο κεφάλι και ούτε φοβήθηκα κάτι . Μπήκα να καθαρίσω τη δουλειά και θα την τελειώσω. Στην πρώτη είχα το θέμα με τον κρόταφο αλλά δεν με χάλασε ίσα ίσα με πεισμωσε να συνεχίσω το ίδιο έκανα και με τη δεύτερη και το ίδιο θα κάνω και με την τρίτη , και αν χρειαστεί repair και έχω απόθεμα θα κάνω και Τετάρτη !!!
 

ntthanos

Active Member
Ωραίο δέσιμο και Hairline!!!
Σε ευχαριστώ !! Πραγματικά το συναίσθημα το να βλέπεις παλαιά μέλη να λένε θετικά σχόλια είναι ανεκτίμητο !! Δικαιώνει την επιλογή μου στην κλινική και το πλάνο που ακολούθησα !! Πραγματικά αυτό το forum έχει βοηθήσει πολύ κόσμο και έχει να δώσει ακόμη πολλά !!! Το μόνο που με στεναχωρεί είναι οτι υπάρχει αντίλογια σε όρια απειλών από μεν και δεν !!! Δεν νομιζω ότι έχουν θέση τέτοια φαινόμενα εδώ μέσα !! Θεωρώ πως αν κοιτάξουμε την ουσία του θέματος θα έχουμε κερδίσει πολλά περισσότερα απ' αυτά που μας χωρίζουν !!!
 

vlafo

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ αγορινα μου ....κοίτα εγώ προσωπικά όταν βάζω ένα στόχο προσπαθώ να τον εκτελώ . Είναι θέμα χαρακτήρα ...εδώ βέβαια μιλάμε για ιατρική πράξη και πίστεψέ με επειδή έχω τραβήξει αρκετά σε θεματα υγείας ( έχω φτάσει και εντατική ) αυτό μου φάνηκε παιχνιδάκι ...ούτε πόνεσα με τις ενέσεις στο κεφάλι και ούτε φοβήθηκα κάτι . Μπήκα να καθαρίσω τη δουλειά και θα την τελειώσω. Στην πρώτη είχα το θέμα με τον κρόταφο αλλά δεν με χάλασε ίσα ίσα με πεισμωσε να συνεχίσω το ίδιο έκανα και με τη δεύτερη και το ίδιο θα κάνω και με την τρίτη , και αν χρειαστεί repair και έχω απόθεμα θα κάνω και Τετάρτη !!!
Σωστή νοοτροπία και σκέψη και έτσι πρέπει,αλλά και πάλι μπράβο σου για το θάρρος σου και τη δύναμη σου.

"Μπήκα να καθαρίσω τη δουλειά και θα την τελειώσω".
ΑΥΤΗ Η ΠΡΌΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
Όποιος το καταλαβαίνει καλώς, όποιος δεν,ας μείνει με τις μετριότητες και να δηλώνει και ευχαριστημένος.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Σωστή νοοτροπία και σκέψη και έτσι πρέπει,αλλά και πάλι μπράβο σου για το θάρρος σου και τη δύναμη σου.

"Μπήκα να καθαρίσω τη δουλειά και θα την τελειώσω".
ΑΥΤΗ Η ΠΡΌΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
Όποιος το καταλαβαίνει καλώς, όποιος δεν,ας μείνει με τις μετριότητες και να δηλώνει και ευχαριστημένος.
Αυτά είναι ΥΨΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ όντως φίλε @vlafo.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Vlafo ρε John αφού το βλέπεις.
Χαχα.
Είναι τα στοιχεία μου τα πρώτα,έτσι για να μη λεμε ότι κρυβόμαστε πίσω από το μονιτοράκι και δεν είμαστε επώνυμοι.;)
Αν για εσένα φίλε το vlafo είναι τα αντίστοιχα αρχικά ονοματεπώνυμο τότε το αντίστοιχο δικό μου θα ήταν bafo……..:p:p:p:p:p
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα πήρα καινούργιο κινητό η κάμερα του απλός τα σπάει!! και θέλω να σας δείξω την πορεία και την πύκνωση μου στο 8ο μηνα ...
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1641720264001.jpg
    FB_IMG_1641720264001.jpg
    6.7 KB · Προβολές: 248
  • FB_IMG_1641720268151.jpg
    FB_IMG_1641720268151.jpg
    6.9 KB · Προβολές: 245
  • FB_IMG_1641720271616.jpg
    FB_IMG_1641720271616.jpg
    2.2 KB · Προβολές: 228
  • FB_IMG_1641720276333.jpg
    FB_IMG_1641720276333.jpg
    7.4 KB · Προβολές: 231
  • FB_IMG_1641720280721.jpg
    FB_IMG_1641720280721.jpg
    17.4 KB · Προβολές: 242

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα πήρα καινούργιο κινητό η κάμερα του απλός τα σπάει!! και θέλω να σας δείξω την πορεία και την πύκνωση μου στο 8ο μηνα ...

εκει που πηδιουνται τα σκυλια βλεπω μικροινες τοπικ.
 
Μπλουζα