Norain, fue, 2294 grafts, 4/5/2018

Georgie

Well-Known Member
Κι εμενα γρηγορος ηταν ο σχεδιασμος..μπηκε 1 λεπτο πριν ξεκινησει η επεμβαση ο ιδιος ο κυριος Βεκρης..και με ενα μπλε μαρκαδορο μου σχεδιασε τη χερλαιν..διαφωνουσα αλλα τι να πω? Να αρνηθω? Να διαφωνησω εμπρακτα? Ας πουμε οτι τον εμπιστευθηκα! Μετα απο 4 χρονια στην lp αν και διαφωνησε ο γιατρος, μου κατεβασε τη χερλαιν αλλα θεωρω μη επιτυχημενο το αποτελεσμα μου εκει..διοτι ηθελα να παρει περισσοτερα μοσχευματα συμφωνα με τα 3000 ευρω που ελαβε!
Πήγαινε απο εκει να τον ψήσεις να σου βάλει τα υπόλοιπα που διαθέτεις ρε Χριστοφορε με τα ρέστα απο τη πρωτη.
Σε αντάλλαγμα να του κανεις διαφήμιση στο φορουμ, να τον λες Γιατρουδαρα, Συνέλληνα κλπ , και όλα καλα.
Θα το ξέρουμεκαι εμείς και ο mod αλλα θα κανουμε τα στραβά ματια αφού σε συμπαθούμε και θα γλυτώσεις το ban .
Αλλα ρε μπαγάσα θα σταματήσεις να μας λες για τσουκνίδες και δέντρολιβανα?
Αλλεργικοί θα γίνουμε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
christofer, η hairline δεν μπαινει εκει που μας αρεσει αλλα εκει που πρεπει, αναλογως το προβλημα....μια χαμηλη hairline θα ετρωγε πολλα μοσχευματα για να γινει αρκετα πυκνη τα οποια θα χρησιμευαν σε αλλες περιοχες που μελλοντικα να υπηρχε θεμα...επισης θα φαινοταν εντονη η διαφορα με το πριν...οποτε ο σχεδιασμος πρεπει να γινεται παντα λαμβανοντας υποψιν την ηλικια του ασθενη και το προβλημα αραιωσης που εχει.
Υποτιθεται οτι εχουμε διαθεσιμα 6000 μοσχευματα απο τη δοτρια μας..ακομα και σε μεγαλο norwood να βρισκομαστε παντα θα μπορουμε να λαβουμε γκραφτς (με ανωτερο τις 4 συνεδριες αλλα τι συνεδριες? Κανονικες και με το νομο! Με 1500 μοσχευματα πραγματικα την καθε φορα-συνεδρια κι οχι με αερα!)...
Και πες οτι στερεψει η δοτρια..υπαρχει και η λυση των γενιων που οπως ειδες στην Αγκυρα γινεται μεταμοσχευση bht καλων προδιαγραφων! Ακομα και η χερλαιν του δρ Αναστασακη δε μου αρεσει! Θεωρω οτι ειναι πολυ ψηλα! Αυτα ειναι προσωπικα γουστα βεβαια..δε χρειαζεται να συμφωνουμε σε ολα!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Πήγαινε απο εκει να τον ψήσεις να σου βάλει τα υπόλοιπα που διαθέτεις ρε Χριστοφορε με τα ρέστα απο τη πρωτη.
Σε αντάλλαγμα να του κανεις διαφήμιση στο φορουμ, να τον λες Γιατρουδαρα, Συνέλληνα κλπ , και όλα καλα.
Θα το ξέρουμεκαι εμείς και ο mod αλλα θα κανουμε τα στραβά ματια αφού σε συμπαθούμε και θα γλυτώσεις το ban .
Αλλα ρε μπαγάσα θα σταματήσεις να μας λες για τσουκνίδες και δέντρολιβανα?
Αλλεργικοί θα γίνουμε
Φυσικα και θα προμοταρω καθε Ελληνα ιατρο και θα σεβαστω την αξια του και τη δουλεια του..συμπαθω και κυριο Βεκρη και κυριο Παπανικολαου στους οποιους εχω υποβληθει σε μεταμοσχευση αλλα θεωρω σπουδαιο ιατρο και τον κυριο Αναστασακη στον οποιο δεν πηγα διοτι δε διαθετω το καταλληλο μπατζετ!
Οσο για την επομενη συνεδρια και που θα την κανω, το θεμα αιωρειται..μαλλον πουθενα! Εκτος αν πιασω κανα τζοκερ...χαχαχα!
 
  • Like
Reactions: tol

manly_Man

Well-Known Member
Ακομα και η χερλαιν του δρ Αναστασακη δε μου αρεσει! Θεωρω οτι ειναι πολυ ψηλα! Αυτα ειναι προσωπικα γουστα βεβαια..δε χρειαζεται να συμφωνουμε σε ολα!
εδω εχουμε δηλωση....θα προτεινες στον Dr Αναστασακη να κατεβασει την hairline του δηλαδη Χριστοφορε; και αν ναι που θα του ελεγες να κανει την επεμβαση; :p
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Αν προβει σε μεταμοσχευση στην advanced τοτε θα χει καλο αποτελεσμα σιγουρα..εξειδικευονται στις εντυπωσιακες χερλαιν στη συγκεκριμενη κλινικη...ασε που η επεμβαση του θα κοστισει εκει το πολυ 2 χιλιαρικα (για να φτιαξει το μπροστα μερος εννοω)...αρκει να πεσει σε γιατρινα που θα του προσεξει τη δοτρια! Υπαρχουν πολλα καλα αποτελεσματα απο advanced εδω στο φορουμ!
Αν επιλεξει ομως την ιδια του την κλινικη, θα του στοιχισει ο κουκος αηδονι...θα πρεπει να ξηλωθει στην κυριολεξια μιας και ειναι ο ακριβοτερος Ελλην ιατρος!
Εκτος αν κατεβασει τις τιμες, αρα δε θα ξοδεψει πολλα χρηματα για την επεμβαση που θα κανει στην ιδια του την κλινικη!
Και θα τις κατεβασει αρκετα τις τιμες..σε επιπεδα advanced προκειμενου να αυξησει την πελατεια του διοτι αν παραμεινει σε επιπεδα λορεντζο τοτε κλαφτα χαραλαμπε!
Θα του προτεινα βεβαια να παει και στην lp clinic με την προυποθεση οτι το εργαλειο που θα χρησιμοποιηθει για εξαγωγη τριχοθυλακιων να εχει διαμετρο κατω απο 0.9mm και με τον ορο να του βαλει ο συναδελφος του και συνΕλλην Ελευθεριος, πυκνα(το τονιζω) μαλλια με λιγα ευρα και οχι λιγα μαλλια με πολλα ευρω οπως εκανε σε εμενα τον εξαπατημενο!

Τωρα αν προτιμαει βολτουλα Σαλονικα..ας παει στον κ.Τυρκαλα να τα πει με το συνΕλληνα συναδελφο του για κανα καφεδακι στο λευκο τον πυργο αλλα και για κατεβασμα της χερλαιν του!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Ποιητης φαμφαρας..μετά την προσπάθεια τύπου ας πω κάτι να δείξω ότι ξέρω,(fail)..επανήλθε στις π@π@ρολογιες του..:rolleyes:
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Christopher παρόλο που δεν συμφωνώ με το στυλ Αεράτου (εξάλλου έχει και μια κάρτα αντιban), πρέπει να ξέρεις ότι και η σάτυρα θέλει μέτρο αλλιώς καταντά γελειότητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Christipher παρόλο που δεν συμφωνώ με το στυλ Αεράτου (εξάλλου έχει και μια κάρτα αντιban), πρέπει να ξέρεις ότι και η σάτυρα θέλει μέτρο αλλιώς καταντά γελειότητα.
Αυτή είναι η 28η φορά που κάποιος του λέει πως έχει διαβεί την πόρτα της γελοιοτητας. Πιστεύω πως κάθε προσπάθεια επαναφοράς του Χριστόφορου πέφτει στο κενό. Στο μόνο που ελπίζουμε πλεον είναι ένα θαύμα το προσεχές Σάββατο.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Christopher παρόλο που δεν συμφωνώ με το στυλ Αεράτου (εξάλλου έχει και μια κάρτα αντιban), πρέπει να ξέρεις ότι και η σάτυρα θέλει μέτρο αλλιώς καταντά γελειότητα.
Μεσα απ τη σατιρα βελτιωνονται οι εγχωριοι ιατροι και ανεβαινουν σε επιπεδο..αν δεν τους πιεσεις τοτε ποτε δε θα φτασουν τις ελκυστικες τιμες σε συνδυασμο με τις μεγαλες πυκνοτητες! Ο Αερατος τι ακριβως πεταχτηκε να πει? Να ριξει χολη οπως παντα!
Το σχολιο μου το εκτενες δεν ειναι καθολου αγενες..αν παρακολουθησει καποιος την προσφατη πριβε συζητηση μου με τον manly man επειδη ακριβως οι σκληρες αληθειες πονανε και συναμα ΣΥΝΕΤΙΖΟΥΝ θα επρεπε να με επιβραβευσει(ο καποιος που θα προβει στην παρακολουθηση της μεταξυ εμου και του manly.man κουβεντας εννοω) που τα γραφω χυμα και τσουβαλατα και επιτρεψε μου να πω ευγενικα και οχι σατιρικα!
Εσενα παντως cvial σε τιμα πολυ που παρατηρησες για ακομα μια φορα την απρεπεστατη για φορουμ συμπεριφορα του Αερατου απεναντι μου κατι που δυστυχως ο Τασος παρεβλεψε! Αυτα ως απαντηση! Συνεχισε το τιμιο διαχειριστικο σου εργο!
 

aeratos28

Just aeratos
Προφανώς κάτι απάντησε ο χριστοφοραζ και διαγράφτηκε?μάλλον..εγώ για να μην το φέρνω γύρω γύρω ,δεν είμαι τέτοιος,το λέω ξεκάθαρα πως για μένα ο Χριστόφορος είναι τέρμα αδαής και πλέον έχει καταντήσει αηδία με αυτά που γράφει..ότι να ναι στην κυριολεξία.γραφικος εντελώς..και κάθομαι και ασχολούμαι και του απαντάω έτσι γιατί του τα έχω μαζεμένα ..από τοτε που καθόταν και εκραζε όταν απλά έλεγα πως καλό είναι να γνωρίζουμε από πριν τα εργαλεία που χρησιμοποιεί ένας γιατρός..ειρωνευόταν ο Φώσκολος φουλ και χλεύαζε και τη δουλειά μου ο τύπος..στη φάση με τον γιατρό λέω ,δεν αναφέρομαι πάλι ,περσινά ξινά σταφύλια..αν υπάρχουν κάπου τα μνμ από τις ειρωνίες του Χριστόφορου ας πάει να τα τα δει πάλι ..γιατί ξαφνικά μόλις άκουσε από εσένα cvial για τα punch έκανε σαν να μην είχε ξανασυζητηθεί..και μόλις του είπα περιπαιχτηκα αν είσαι γιατρός ,έλεγε αν θες εσύ κεφαλυτυρι δοτρια μην ρωτάς για εργαλεία.ενω 5 μέρες πριν με ειρωνευόταν για το ίδιο θέμα..ο τύπος έχει προβλήματα πολλά ,δεν θα τα λύσει εδώ..κουράζει πολύ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Προφανώς κάτι απάντησε ο χριστοφοραζ και διαγράφτηκε?μάλλον..εγώ για να μην το φέρνω γύρω γύρω ,δεν είμαι τέτοιος,το λέω ξεκάθαρα πως για μένα ο Χριστόφορος είναι τέρμα αδαής και πλέον έχει καταντήσει αηδία με αυτά που γράφει..ότι να ναι στην κυριολεξία.γραφικος εντελώς..και κάθομαι και ασχολούμαι και του απαντάω έτσι γιατί του τα έχω μαζεμένα ..από τοτε που καθόταν και εκραζε όταν απλά έλεγα πως καλό είναι να γνωρίζουμε από πριν τα εργαλεία που χρησιμοποιεί ένας γιατρός..ειρωνευόταν ο Φώσκολος φουλ και χλεύαζε και τη δουλειά μου ο τύπος..στη φάση με τον γιατρό λέω ,δεν αναφέρομαι πάλι ,περσινά ξινά σταφύλια..αν υπάρχουν κάπου τα μνμ από τις ειρωνίες του Χριστόφορου ας πάει να τα τα δει πάλι ..γιατί ξαφνικά μόλις άκουσε από εσένα cvial για τα punch έκανε σαν να μην είχε ξανασυζητηθεί..και μόλις του είπα περιπαιχτηκα αν είσαι γιατρός ,έλεγε αν θες εσύ κεφαλυτυρι δοτρια μην ρωτάς για εργαλεία.ενω 5 μέρες πριν με ειρωνευόταν για το ίδιο θέμα..ο τύπος έχει προβλήματα πολλά ,δεν θα τα λύσει εδώ..κουράζει πολύ..
Όταν οι 9 στους 10 του λένε ότι μπουρδολογει και αντί να φιλοσοφισει λίγο τα γραφόμενα του κ να αυτοβελτιωθει αυτός απαντά με επιπλέον μπουρδολογηματα. Είπαμε, αν παρέλθει ο 15αυγουστος χωρίς ουσιαστική αλλαγή ο χειμώνας θα είναι δύσκολος.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Όταν οι 9 στους 10 του λένε ότι μπουρδολογει και αντί να φιλοσοφισει λίγο τα γραφόμενα του κ να αυτοβελτιωθει αυτός απαντά με επιπλέον μπουρδολογηματα. Είπαμε, αν παρέλθει ο 15αυγουστος χωρίς ουσιαστική αλλαγή ο χειμώνας θα είναι δύσκολος.
Συνεχιζω να λεω αληθειες και οχι να μπουρδολογω...αν εσενα δε σου αρεσουν οι αληθειες τοτε αλλαξε φορουμ! Απλο ειναι!
Σου εχω ξαναπει απειλες περι μπαν και δυσκολου χειμωνα που εχεις ξανακανει δε με αγγιζουν καν...και τωρα να βαλει μπαν ο CVIAL δε θα πειραχτω καθολου! Δυσκολια για εμενα ειναι αλλα πραγματα που οι 9/10 συμφωνησαν οπως στο θεμα των επεμβασεων και φυσικα οσα απειλητικα γραφεις καθε φορα, αποτελουν μονο ευκολια για να γελαω! Κατανοησε το!
Εχεις θεμα και με ξαναδικαιωσες συμφωνωντας στις υβρεις και τις ειρωνειες του Αερατου απεναντι μου αντι να τον επιπληξεις ως σωστος συμφορουμιτης!
 

aeratos28

Just aeratos
Για ποιες ύβρεις μιλάς?ποτε σε έβρισα?και για να μην ξεχνιόμαστε,ένα συγγνώμη δεν έχεις πει για τις βλακείες που καθοσουν και έγραφες τότε στην παρεξήγηση με τον γιατρό ..που έλεγες για φρούτα κτλ και τις γελειοτητες.ξερεις εσύ..που απειλουσες κιόλας να έρθεις στο Ναύπλιο ,χαχαχαχαχα..τι να σου πω!! Εσένα δεν σε επιπληξε κάποιος συμφορουμιτης τότε?τι συνελληνας ήσουν?αγριαδες τέτοιες μεταξύ συνελληνων?:rolleyes:
 

tasos33

Well-Known Member
Συνεχιζω να λεω αληθειες και οχι να μπουρδολογω...αν εσενα δε σου αρεσουν οι αληθειες τοτε αλλαξε φορουμ! Απλο ειναι!
Σου εχω ξαναπει απειλες περι μπαν και δυσκολου χειμωνα που εχεις ξανακανει δε με αγγιζουν καν...και τωρα να βαλει μπαν ο CVIAL δε θα πειραχτω καθολου! Δυσκολια για εμενα ειναι αλλα πραγματα που οι 9/10 συμφωνησαν οπως στο θεμα των επεμβασεων και φυσικα οσα απειλητικα γραφεις καθε φορα, αποτελουν μονο ευκολια για να γελαω! Κατανοησε το!
Εχεις θεμα και με ξαναδικαιωσες συμφωνωντας στις υβρεις και τις ειρωνειες του Αερατου απεναντι μου αντι να τον επιπληξεις ως σωστος συμφορουμιτης!
Προφανώς κ δε θέλω να σε μπαναρουν, εννοείται ότι δε σε απειλω και οι οποίες αναφορές περί Μπαν κτλ έχουν χιουμοριστική διαθεση. Στο φόρουμ έχουν γραφτεί πολύ χειρότερα από αυτά που γράφεις εσύ , η εκφραση άλλωστε είναι ελεύθερη εδώ.

Το ότι δε σε παίρνουμε σοβαρα ,το ότι εγώ και κάποιοι άλλοι στο λέμε ευθέως,το ότι ο mod στα λέει με ωραίο τρόπο ,πχ παρομοιάζοντας σε με τον jude law, το ότι στα περισσότερα post σου μαζεύεις ενώ σωρό :D:D:D ανθρωπάκια που γελάνε , το ότι δε σε παίρνει σοβαρά ούτε ο lp και πιστεύω ούτε κανένας γιατρός , το ότι θα κάνεις πάλι μμ και θα είσαι εδώ να κλαιγεσαι, το ότι μετατρέπεις κάθε νήμα που συμμετέχεις σε δελφιναριο και δε βλέπεις τίποτα απολα αυτά αλλά πιστεύεις πως με δύο μήνες στο φόρουμ έχεις αποκτήσει και την γνώση να συμβουλευεις νέα μέλη όταν ακόμα δε μπορείς να ξεχωρίσεις το punch από το pouts ,τότε μπορείς να συνεχίσεις να μας διασκεδαζεις.keep going.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Προφανώς κ δε θέλω να σε μπαναρουν, εννοείται ότι δε σε απειλω και οι οποίες αναφορές περί Μπαν κτλ έχουν χιουμοριστική διαθεση. Στο φόρουμ έχουν γραφτεί πολύ χειρότερα από αυτά που γράφεις εσύ , η εκφραση άλλωστε είναι ελεύθερη εδώ.

Το ότι δε σε παίρνουμε σοβαρα ,το ότι εγώ και κάποιοι άλλοι στο λέμε ευθέως,το ότι ο mod στα λέει με ωραίο τρόπο ,πχ παρομοιάζοντας σε με τον jude law, το ότι στα περισσότερα post σου μαζεύεις ενώ σωρό :D:D:D ανθρωπάκια που γελάνε , το ότι δε σε παίρνει σοβαρά ούτε ο lp και πιστεύω ούτε κανένας γιατρός , το ότι θα κάνεις πάλι μμ και θα είσαι εδώ να κλαιγεσαι, το ότι μετατρέπεις κάθε νήμα που συμμετέχεις σε δελφιναριο και δε βλέπεις τίποτα απολα αυτά αλλά πιστεύεις πως με δύο μήνες στο φόρουμ έχεις αποκτήσει και την γνώση να συμβουλευεις νέα μέλη όταν ακόμα δε μπορείς να ξεχωρίσεις το punch από το pouts ,τότε μπορείς να συνεχίσεις να μας διασκεδαζεις.keep going.
Αν τα λες με χιουμοριστικη διαθεση τοτε αλλαζει το θεμα!
Ομως γραφεις τωρα οτι ο γιατρος Λευτερης Παπανικολαου δε με παιρνει στα σοβαρα που σημαινει οτι εχεις επικοινωνια μαζι του...
Εσενα σε κανει χαρουμενο το γεγονος οτι ο γιατρος που μου εκανε την τελευταια επεμβαση δε με παιρνει στα σοβαρα? Γιατι το εγραψες αυτο? Αρα χαιρεσαι με οσα εκανε ο γιατρος στην περιπτωση μου (θες καποιος να κλαιγεται και ικανοποιεισαι με κατι τετοιο)? Αλλιως ποιος ο λογος να γραψεις αυτο που εγραψες?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Αφηστε το παιδι αφου το αφηνουν...εχει γινει η μασκοτ εδω μεσα...Και να θυμαστε οτι δεν υπαρχει και κορονοιος!
Φυσικα και δεν υπαρχει κυριε Χαρδαλια, Χρυσοχοιδη..να θυμαστε βεβαια τον αγωνα που εδωσαν οι γιατροι να τον αντιμετωπισουν οπως εγραψες σε παλαιοτερο σου ποστ!
 

dim d

Well-Known Member
Φυσικα και δεν υπαρχει κυριε Χαρδαλια, Χρυσοχοιδη..να θυμαστε βεβαια τον αγωνα που εδωσαν οι γιατροι να τον αντιμετωπισουν οπως εγραψες σε παλαιοτερο σου ποστ!
Χριστοφορε φορας μασκα σε κλειστους χωρους η δεν εισαι προβατο οπως εμεις οι υπολοιποι;
 

aeratos28

Just aeratos
Συνεχίζεις και κανείς την πάπια για 3η φορά σε αυτό που λέω συνελληνα...άλλα λόγια να αγαπιόμαστε είσαι Φωσκολε.
 
Μπλουζα