Norain, fue, 2294 grafts, 4/5/2018

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
,το ότι ο mod στα λέει με ωραίο τρόπο ,πχ παρομοιάζοντας σε με τον jude law
Η αλήθεια είναι ότι όταν αναφερόμουν στον Jude law εννοούσα τον τύπο που μίλαγε στο βίντεο που πόσταρε ο Christopher και μας τον παρουσίασε σαν απόδειξη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Χριστοφορε φορας μασκα σε κλειστους χωρους η δεν εισαι προβατο οπως εμεις οι υπολοιποι;
Εννοειται πως δε μπαινω σε κλειστους χωρους...μονο σε Εκκλησια και εκει χωρις μασκα...στο μετρο φοραω τυπικα μονο κατα την εισοδο και κατα την εξοδο...και προς Θεου δε σε ειπα προβατο εσενα ειδικα..ειναι γενικο το θεμα!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Σε ευχαριστω για την απαντηση σου, με καλυψες.
Εννοειται...ειμαι ξεκαθαρος παντα στις απαντησεις μου, οταν βεβαια ο τροπος που τιθεται το ερωτημα ειναι ευγενικος!
Στο μονο που χαλαστηκα ειναι απ τη χαρα του Τασου για το θεμα με τον ιατρο Παπανικολαου..οφειλει να δωσει μια απαντηση πανω σε αυτο αλλιως κατι κρυβει!
Θα μου πεις τωρα κι εσενα τι σε νοιαζει? Νταξει..απλα επειδη ξεδιπλωθηκε ως συζητηση σε αυτο το νημα το αναφερω! Οχι οτι σε απασχολει εσενα προσωπικα...!
 

Georgie

Well-Known Member
Εννοειται πως δε μπαινω σε κλειστους χωρους...μονο σε Εκκλησια και εκει χωρις μασκα...στο μετρο φοραω τυπικα μονο κατα την εισοδο και κατα την εξοδο...και προς Θεου δε σε ειπα προβατο εσενα ειδικα..ειναι γενικο το θεμα!
Κατα την είσοδο και έξοδο μάσκα?
Στη διαδρομή μοιράζεις χαμόγελα ρε τρελέ?
Επίσης δεν είπες το φίλο πρόβατο , ειναι αλήθεια .
Γενικά μίλησες
Κατι σα κοπάδι ας πούμε !
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Κατα την είσοδο και έξοδο μάσκα?
Στη διαδρομή μοιράζεις χαμόγελα ρε τρελέ?
Επίσης δεν είπες το φίλο πρόβατο , ειναι αλήθεια .
Γενικά μίλησες
Κατι σα κοπάδι ας πούμε !
Ναι! Συνηθως πηγαινω με ποδια! Στο λεωφορειο δε φοραω μασκα...στο μετρο αναγκαστικα διοτι υπαρχει ελεγχος εκει που χτυπας τα εισιτηρια...αν σε δει χωρις μασκα ενας σεκιουριτας θα σου κανει παρατηρηση..κι αλλοι πολλοι δε φορανε μασκα στα λεωφορεια και μεσα στο μετρο..φυσικα αυτοι δεν ειναι προβατα! Και αυτο που εγραψα στον dim σημαινει οτι δεν τον προσεβαλα σε προσωπικο επιπεδο κατι που κανει ασταματητα ο Αερατος προς εμενα με την ανοχη βεβαιως της διοικησεως..τελοσπαντων!
 

Georgie

Well-Known Member
Ναι! Συνηθως πηγαινω με ποδια! Στο λεωφορειο δε φοραω μασκα...στο μετρο αναγκαστικα διοτι υπαρχει ελεγχος εκει που χτυπας τα εισιτηρια...αν σε δει χωρις μασκα ενας σεκιουριτας θα σου κανει παρατηρηση..κι αλλοι πολλοι δε φορανε μασκα στα λεωφορεια και μεσα στο μετρο..φυσικα αυτοι δεν ειναι προβατα! Και αυτο που εγραψα στον dim σημαινει οτι δεν τον προσεβαλα σε προσωπικο επιπεδο κατι που κανει ασταματητα ο Αερατος προς εμενα με την ανοχη βεβαιως της διοικησεως..τελοσπαντων!
Στη καραντίνα θα γεράσουμε με σένα.......
Το τελευταίο σχόλιο μπορει να προωθηθεί στο υπουργείο δημόσιας τάξης Mod?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Κατα την είσοδο και έξοδο μάσκα?
Στη διαδρομή μοιράζεις χαμόγελα ρε τρελέ?
Επίσης δεν είπες το φίλο πρόβατο , ειναι αλήθεια .
Γενικά μίλησες
Κατι σα κοπάδι ας πούμε !
Τον βιντεοσκοπησα αμασκωτος οντας!
Ο συγκεκριμενος ειναι προβατο οχι με την εννοια της προβατοποιησης των μασκοφορων μαζων εις τα μεσα μαζικης μασκοφοριας!
Αλλα υπο την εννοια οτι εχει αφανα μαλλι προβατου!
 

NoRain

Member
δεν φαινεται παντως και τοσο ψηλο το μετωπο σου... αν το κατεβαζες και αλλο σιγουρα θα χρειαζοσουν και περισσοτερα μοσχευματα....ποσα εκατοστα ειναι η αποσταση απο το κεντρο της hairline μεχρι το πανω μερος των φρυδιων;

Y.Γ. κουρεψε λιγο τα πλαινα να μακρυνει το προσωπο σου...

Η αποσταση ειναι 7-7.5 εκατοστα. Δεν μπορεις να πεις οτι ειναι μεγαλη αλλα σ αυτο παιζει ρολο και η ιδιομορφια του κεφαλιου.
Σε αλλους φαινεται περισσοτερο και σε αλλους λιγοτερο αυτο το κενο.

Απο τι στιγμη που σε αποσταση 1-1.5 εκατοστου υπαρχει τριχα απο τα παλια, σημαινει οτι δε ζηταω κατι παραλογο. Παλια δλδ σε εκεινο το σημειο υπηρχαν μαλλια. Η αληθεια ειναι οτι αυτην την τριχα δεν την θυμαμαι την εποχη που εξεταζα το κεφαλι μου και σκεφτομουν την μμ.
Ισως να ενεργοποιηθηκε μετα την επεμβαση απο την μινοξιδιλη. Διαφορετικα κατα το σχεδιασμο θα επεμενα κατι να γινει κ μ αυτην. Θα την εβαζα σαν οριο. Επισυναπτω και 2 φρεσκες.

Βλεπω παντως οτι 2 χρονια μετα, με αλλα ατομα μιλουσα τοτε, με αλλα τωρα, αλλαξε και το site σχεδιασμο, αλλα οι καβγαδες , καβγαδες! χαχαχα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20200809_212928.jpg
    IMG_20200809_212928.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 284
  • IMG_20200809_212943.jpg
    IMG_20200809_212943.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 272

NoRain

Member
Θα σας διηγηθω και 2 ιστοριες απο τοτε τις οποιες δεν τις εχω γραψει απο οσο θυμαμαι...

Α. Οταν η γιατρος ειχε τελειωσει με την τοποθετηση των μοσχευματων στο σημειο που ειχε σχεδιασει, η βοηθος τη ρωταει μια: "και αυτα;"
Η γιατρος χωρις να μιλησει εκανε ενα νευμα του στυλ: "αστα"

Ωχ, σκεφτηκα κατι θα πεταξουμε... Απο την αλλη εγω ειχα δηλωσει απο την αρχη οτι δεν θελω να μπει μεσα στα μαμα μαλλια καθολου. Οποτε απο τη στιγμη που ο βασικος σχεδιασμος τελειωσε, τα περισευματα πανε για πεταμα, σκεφτηκα...

Β. Μετα απο καποιο διαστημα, δεχτηκα ενα τηλ απο DHI. (Ειχα παει κ σ αυτους για consultation αλλα στο ακουσμα για κατεβασμα hairline, τρομαξαν. Προτειναν να γεμισουμε λιγο τα μαμα μαλλια στο κεντρο και οταν επεμενα, ισα που τραβηξε μια γραμμη το πολυ 1 cm πιο κατω και ειπε αντε να την πας ως εδω)
Ακολουθησε ο διαλογος:
- Γεια σου Norain! Τι εγινε μ εκεινη την επεμβαση; Θα την κανουμε τελικα; Το σκεφτηκες;
- Γεια σου DHI! Η αληθεια ειναι οτι προχωρησα στην επεμβαση σε αλλη κλινικη.
- Χμμμ... Θελεις να μου πεις γιατι επελεξες καποιους αλλους; Δε σου αρεσε κατι σ εμας;
- Ναι DHΙ, θα σου δωσω το feedback μου, ωστε να ξερεις τι με οδηγησε αλλου μηπως βοηθηθεις κ εσυ και βελτιωσεις τις υπηρεσιες σου. Ειχα καλυτερη προσφορα σε τιμη με περισσοτερα εμφυτευμενα grafts στη συνεδρια.
- Ποσα σου εβαλαν;
- 2300 περιπου.
- Χμμ... Σου ειπαν τοσα. Στα εβαλαν ομως;
- DHI, αυτο δεν μπορω να το ξερω, μενω στα δικα τους νουμερα. Αυτα ειναι τα μονα δεδομενα μου.
- Καλως Norain, καλη φυτρωση! (νομιζω ειχε ευχηθει, κατα 90%)

Θορυβημενος εγω με τον τροπο που το ειπε, ηταν σαν να ηταν κοινο μυστικο μεταξυ των κλινικων, οτι αλλα λενε και αλλα βαζουν εν τελει...
Αποφασισα να τα μετρησω! o_O

Πηρα μια πλαινη φωτο αμεσως μετα την επεμβαση, υψηλης αναλυσης. Την εβαλα στη ζωγραφικη των windows. Εκοψα το μετωπο μου στη μεση στην ευθεια της μυτης, και ειτε με την σβηστηρα ειτε με το μαρκαδορο , αρχισα να μαρκαρω τα grafts. Πολλαπλασιασα μετα x2 και προσθεσα και ενα ποσοστο σφαλματος 100-200 grafts.
Δεν θυμαμαι να τα εβγαλα πανω απο 2000! :eek:
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Η αποσταση ειναι 7-7.5 εκατοστα. Δεν μπορεις να πεις οτι ειναι μεγαλη αλλα σ αυτο παιζει ρολο και η ιδιομορφια του κεφαλιου.
Σε αλλους φαινεται περισσοτερο και σε αλλους λιγοτερο αυτο το κενο.

Απο τι στιγμη που σε αποσταση 1-1.5 εκατοστου υπαρχει τριχα απο τα παλια, σημαινει οτι δε ζηταω κατι παραλογο. Παλια δλδ σε εκεινο το σημειο υπηρχαν μαλλια. Η αληθεια ειναι οτι αυτην την τριχα δεν την θυμαμαι την εποχη που εξεταζα το κεφαλι μου και σκεφτομουν την μμ.
Ισως να ενεργοποιηθηκε μετα την επεμβαση απο την μινοξιδιλη. Διαφορετικα κατα το σχεδιασμο θα επεμενα κατι να γινει κ μ αυτην. Θα την εβαζα σαν οριο. Επισυναπτω και 2 φρεσκες.

Βλεπω παντως οτι 2 χρονια μετα, με αλλα ατομα μιλουσα τοτε, με αλλα τωρα, αλλαξε και το site σχεδιασμο, αλλα οι καβγαδες , καβγαδες! χαχαχα!
Οπως βλεπεις φιλε, οι λογικοι απαντησαν σε εσενα...ενω ο Αερατος και ο Τασος πεσαν να φανε εμενα...καμια σχεση δηλαδη με το να βοηθησουν με τις απαντησεις τους εσενα το συμφορουμιτη μας..αλλα τι περιμενεις απο ανθρωπους που χαιρονται αν καποιος ομοιοπαθης θα κλαιγεται μετα απο μελλοντικη του επεμβαση...αυτο δηλωνει χαιρεκακια! Αρα μην περιμενεις απ τον καθε Τασο, να σου πει εναν καλο λογο ή το πως θα κινηθεις και οτι πρεπει οντως να κατεβει κι αλλο η χερλαιν σου..τετοιοι τυποι να ειρωνευονται γνωριζουν μονο, να απειλουν για μπαν και να μπερδευουν τις βουρτσες με τα punches...πολυ απλα ειναι αναξιοι διαλογου και καταστρεφουν νηματα οπως το δικο σου!
Γνωμη μου ειναι για να σου απαντησω κιολας! Οτι αφου κακως δεν επεμενες στην κλινικη του κυριου Βεκρη να σου σχεδιασει πιο κατω την προσθια γραμμη, τοτε να περασεις μια βολτα απ την κλινικη ξανα και να τους καταθεσεις τις επιθυμιες σου που παρεμειναν απραγματοποιητες! Εμενα ο κυριος Παπανικολαου ικανοποιησε το θελω μου και κατεβασε χαμηλοτερα τη χερλαιν..διεκδικησε το κι εσυ..αξιζει μαγκα μου..φιλικα, Χριστοφορος!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NoRain

Member
Ολες οι απαντησεις χρειαζονται...
Σιγουρα εδω μεσα θα υπαρχουν ατομα τα οποια εξυπηρετουν συμφεροντα, καθως το μπακιρι ειναι μεγαλο.

Παρ ολα αυτα πιστευω εχει βοηθηθει πολυς κοσμος. Και με τα παρουσιασμενα αποτελεσματα και με τα βρισιδια στις κλινικες και με τις προσωπικες τοποθετησεις...
Φιλη μου εψαχνε να κανει λιποαναρρόφηση στα ποδια και δεν υπηρχε καπου να δει ενα αποτελεσμα απο ιδιωτη, μια γνωμη αντικειμενικη, κατι...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ολες οι απαντησεις χρειαζονται...
Σιγουρα εδω μεσα θα υπαρχουν ατομα τα οποια εξυπηρετουν συμφεροντα, καθως το μπακιρι ειναι μεγαλο.

Παρ ολα αυτα πιστευω εχει βοηθηθει πολυς κοσμος. Και με τα παρουσιασμενα αποτελεσματα και με τα βρισιδια στις κλινικες και με τις προσωπικες τοποθετησεις...
Φιλη μου εψαχνε να κανει λιποαναρρόφηση στα ποδια και δεν υπηρχε καπου να δει ενα αποτελεσμα απο ιδιωτη, μια γνωμη αντικειμενικη, κατι...
Οι μεταμοσχευσεις μαλλιων ειναι οι καλυτερες αισθητικες επεμβασεις μακραν..ειναι ευχης εργον που κρατανε σε υψηλο επιπεδο το φορουμ ο Ακης και ο CVIAL...σιγουρα με αποψεις οπως αυτες που κατεθεσα, οι γιατροι μονο να κερδισουν εχουν διοτι θα ξερουν απο δω και περα τι πολιτικη πρεπει να ακολουθουν απεναντι στους ασθενεις..οσοι με κοντραραν απο προσωπικα τους κομπλεξ προς το προσωπο μου, εννοειται πως και αυτοι συνετειναν στον προβληματισμο και συνετισμο των ιατρων που ανεφερα μαζεμενα σε προηγουμενο μου τσουχτερο αλλα αληθινο ποστ!...εστω και αργα εστω κι απο αλλον γιατρο βελτιωθηκε η χερλαιν μου και σε αυτο δινω τα ευσημα στον κυριο Παπανικολαου! Πηγαινε lp clinic αν δε θελεις να σου κατεβασουν τη χερλαιν στην advanced...αποδεδειγμενα πλεον γνωριζει να δημιουργει σωστες χερλαινς..αν αυξησει και τις πυκνοτητες κατα την τοποθετηση πολυ απλα θα γινει τελειος απο πολυ καλος!
Δικη σου η επιλογη το που θα πας!
Και για να πω την αληθεια ολη! Ειχε φτιαξει ωραια προσθια γραμμη σε εμενα η γιατρινα Λινα..απλα δε μου αρεσε ο σχεδιασμος του δρ Βεκρη με το μπλε μαρκαδορο (δε διαφωνησα αλλα διορθωθηκε, ετσι κι εσυ μπορεις να προχωρησεις στο βημα διορθωσης! )
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η αποσταση ειναι 7-7.5 εκατοστα. Δεν μπορεις να πεις οτι ειναι μεγαλη αλλα σ αυτο παιζει ρολο και η ιδιομορφια του κεφαλιου.
Σε αλλους φαινεται περισσοτερο και σε αλλους λιγοτερο αυτο το κενο.

Απο τι στιγμη που σε αποσταση 1-1.5 εκατοστου υπαρχει τριχα απο τα παλια, σημαινει οτι δε ζηταω κατι παραλογο. Παλια δλδ σε εκεινο το σημειο υπηρχαν μαλλια. Η αληθεια ειναι οτι αυτην την τριχα δεν την θυμαμαι την εποχη που εξεταζα το κεφαλι μου και σκεφτομουν την μμ.
Ισως να ενεργοποιηθηκε μετα την επεμβαση απο την μινοξιδιλη. Διαφορετικα κατα το σχεδιασμο θα επεμενα κατι να γινει κ μ αυτην. Θα την εβαζα σαν οριο. Επισυναπτω και 2 φρεσκες.

Βλεπω παντως οτι 2 χρονια μετα, με αλλα ατομα μιλουσα τοτε, με αλλα τωρα, αλλαξε και το site σχεδιασμο, αλλα οι καβγαδες , καβγαδες! χαχαχα!

Το να υπάρχει τρίχα δεν σημαίνει τίποτα, με την μμ δεν γυρνάμε στην εφηβεία. Τα 7-7.5cm είναι μια χαρά απόσταση. Αυτό που δεν έχεις καταλάβει είναι ότι όταν απομακρυνθείς από τα μαλιά που έχεις τώρα και πας σε εντελώς γυμνές περιοχές οι πυκνότητες που πρέπει να πιάσεις για ένα φυσικό αποτέλεσμα για 1.5cm είναι της τάξης του 1.5Χ(18-20)Χ50=1350-1500g και μάλιστα με αρκετά μονότριχα που ως γνωστόν δεν είναι το αγαπημένο τριχοθυλάκιο της advanced. Το θεωρείς εύκολό αλλά είναι πολύ δύσκολο και καλώς έκαναν και δεν το επιχείρησαν γιατί στο τέλος εσύ θα ήσουν ο χαμένος.
 

L.a.

Member
Φίλε Norain δεν έχω καταλάβει απ´ τις φωτογραφίες σου αν θες κατέβασμα ή όχι. Δικαιολογημένα πάντως τρώγεσαι. Δυστυχώς η πρακτική ο σχεδιασμός της χερλαιν να κρατάει δύο λεπτά και τα grafts να βγαίνουν στο περίπου, είναι απαράδεκτη κ δυστυχώς όχι ασυνήθιστη. Μόνο σε κάποια πολύ γνωστά ονόματα του εξωτερικού θα ήμουν σίγουρος ότι θα δώσουν χρόνο στον σχεδιασμό της χερλάιν μου σαν να την κάναν στο δικό τους κεφάλι και ότι θα εξάγουν ακρίβως όσα grafts χρειάζονται. Βάλε αν θες καλύτερες φωτό. Σ´ αυτά που ανέβασες φαίνεται να σηκώνει λίγο κατέβασμα. Τα 7,5 εκατοστά όμως που λες είναι μια χαρά.
 

spi

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό δεν νομίζω πως χρειάζεσαι κατέβασμα αλλά κούρεμα. εγώ πχ αυτή την στιγμή δεν είμαι ευχαριστημένος με την πυκνότητα της χερλαιν και θα το θίξω. Απλά περιμένω Σεπτέμβριο.
 

NoRain

Member
Το να υπάρχει τρίχα δεν σημαίνει τίποτα, με την μμ δεν γυρνάμε στην εφηβεία. Τα 7-7.5cm είναι μια χαρά απόσταση. Αυτό που δεν έχεις καταλάβει είναι ότι όταν απομακρυνθείς από τα μαλιά που έχεις τώρα και πας σε εντελώς γυμνές περιοχές οι πυκνότητες που πρέπει να πιάσεις για ένα φυσικό αποτέλεσμα για 1.5cm είναι της τάξης του 1.5Χ(18-20)Χ50=1350-1500g και μάλιστα με αρκετά μονότριχα που ως γνωστόν δεν είναι το αγαπημένο τριχοθυλάκιο της advanced. Το θεωρείς εύκολό αλλά είναι πολύ δύσκολο και καλώς έκαναν και δεν το επιχείρησαν γιατί στο τέλος εσύ θα ήσουν ο χαμένος.

Με την μμ δεν γυρναμε στην εφηβεια στην hairline αλλα ουτε και στην πυκνοτητα. Και η πυκνοτητα ειναι αυτη που απασχολει τους περισσοτερους. Θελουν οσο το δυνατον περισσοτερο πυκνο μαλλι.

Για μενα αυτο δεν ηταν το ζητουμενο. Ηθελα εξαρχης μια χαμηλη hairline ωστε να μειωσει το μετωπο σε ενα μακροστενο κεφαλι και καποιος με τον οποιο μιλας στο 1 μετρο να βλεπει κατι σωστο. Οπως επισης και μια φωτογραφια στα 1-2 μετρα να δειχνει ενα ομορφο αποτελεσμα.

Ο καθενας βλεπει τον εαυτο του διαφορετικα. Αλλον τον ενοχλει το crown. Αλλον η α΄ ζωνη. Αλλον η πυκνοτητα. Εμενα με ενοχλουσε το hairline.
Εδω για παραδειγμα:

Ο φιλος εχει τεραστιο προβλημα μπροστα, και αντι να επενδυσει την μμ στο μπροστινο τμημα, αποφασιζει και βαζει μαλλια στο crown!
Και κανεις δεν του λεει τιποτα!
Στο crown, που για να καταλαβει ο αλλος οτι εχεις προβλημα εκει η πιο ψηλος πρεπει να ειναι απο σενα η να σε δει απο πισω.
Ουτε σε καθρεφτη φαινεται το προβλημα, ουτε σε φωτογραφια, ουτε οταν μιλας με καποιον.
Κι ομως, προφανως εκει τον ενοχλουσε, επιανε ενα κενο κομματι την ωρα πχ που λουζουταν και αισθανοταν ασχημα.

Στη δικη μου περιπτωση, σωστα μεν τα νουμερα που λες και σαφως σε μενα μοιαζει ευκολο αλλα μπορει να μην ειναι. Αλλα το σκεφτομαι οτι οπως ακριβως εχτισαν μια εντελως γυμνη περιοχη, κατεβαζαν αυτο το κομματι 1-1,5 cm πιο κατω και συμπληρωναν απο πισω.

Γενικως οι κλινικες σχηματιζουν συντηρητικες hairline. Σε πολλες εχω δει σε 1-2 cm απο κατω να υπαρχουν σκορπιες τριχες. Αυτο ομως σε καθε κεφαλι φαινεται διαφορετικα. Δε σημαινει οτι παντα πρεπει να τις καλυπτεις.

Θεωρω οτι στο δικο μου χρειαζοταν ενας διαφορετικος σχεδιασμος. Δεν εγινε. Δεν δοθηκαν εναλλακτικες.
Να μου πει δλδ να στο κανω ετσι; Μηπως θελεις αυτο να γινει λιγο πιο εδω και αυτο πιο εκει; Να πει εγω προτεινω αυτο αλλα μπορουμε κ ετσι. Δες το κ αυτο. Κατσε να δουμε που ηταν παλια η hairline σου; Αα εδω!
Εγω δεν ειμαι γιατρος. Ακουω τι θα μου πουν. Δουλεια τους ειναι να καταλαβαινουν τα κεφαλια και να επιλεγουν το καταλληλο σχημα.

Τωρα αν ηθελε περισσοτερα grafts αλλη ιστορια. Ας το ελεγε. Εδω πχ δε μας παιρνει γιατι θα φυγουμε 12 το βραδυ.
Ειπαμε, δεν θεωρω το αποτελεσμα κακο, το αντιθετο. Απλα λειπει αυτο το κλικ που θα ηθελα για να ειμαι ικανοποιημενος 100%

Και ολα αυτα χωρις να υπολογισω τα "χαμενα;" grafts....
 

manly_Man

Well-Known Member
Για αυτό που ήθελες απλά δεν πηγές στην σωστή κλινική.
Και σε αλλη κλινικη να πηγαινε παλι δεν θα του το κατεβαζε πιο κατω ή θα το κατεβαζε και θα ειχε αμφιβολο αποτελεσμα σε πυκνοτητα..δεν ειναι θεμα κλινικης λοιπον.
 
  • Like
Reactions: spi

NoRain

Member
Για αυτό που ήθελες απλά δεν πηγές στην σωστή κλινική.

Προφανως. Και μαλιστα μετα γνωσεως μου. Feedback δινουμε ωστε να μας διαβασουν οι επομενοι.
Ετσι κ αλλιως πλεον δεν αλλαζει κατι.

Και για να ειμαι ειλικρινης το ολο σκεπτικο μου ηταν αυτο εξαρχης:

Καλη τιμη για τη δουλεια της. Τοποθεσια που βολευει χωρις να τραβιεμαι αλλου.
Παω και ελπιζω στο καλυτερο.
Αν δω οτι κατι δεν πηγε καλα, ισως ακολουθησει καποια δευτερη. Και αφου θα εχουν μπει ηδη πολλα grafts τοτε για τα υπολοιπα θα παμε σε μια κλινικη "με το κομματι". Οποτε στην καλυτερη θα γλιτωσουμε το μεγαλο εφαπαξ ποσο για ενα καλο ονομα, στην χειροτερη με τα λιγοτερα grafts που θα χρειαστουν στην δευτερη θα εχουμε ολοκληρωσει το αποτελεσμα σε 2 δοσεις...
 
Μπλουζα