Ngl, dr. hasson, fut, 4400 grafts, 20/11/09

alexXXX

Active Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

φιλε πως παει το αποτελεσμα καλυτερεψε καθολου ??βαλε καμια φωτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

alexXXX είπε:
φιλε πως παει το αποτελεσμα καλυτερεψε καθολου ??βαλε καμια φωτο

θα βαλω στους 7 μηνες φιλε μου...για να ειναι πιο ολοκληρωμενα τα πραγματα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=alexXXX link=topic=1301.msg33522#msg33522 date=1274066616]
φιλε πως παει το αποτελεσμα καλυτερεψε καθολου ??βαλε καμια φωτο

θα βαλω στους 7 μηνες φιλε μου...για να ειναι πιο ολοκληρωμενα τα πραγματα.
[/quote]

φιλε ngl αν μπορεις και εχεις βαλε και στους 6 μηνες...μην μας αφηνεις ετσι εμας τους φαν σου ;D
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

οι φωτο ειναι στους 6 μηνες και 20 ημερες
 

Συνημμένα

  • IMG_0244.JPG
    IMG_0244.JPG
    971.6 KB · Προβολές: 454
  • IMG_0246.JPG
    IMG_0246.JPG
    990.4 KB · Προβολές: 401

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

και μερικες με βρεγμενα!
και στις 2 περιπτωσεις το μηκος της τριχας ειναι 1,30cm και στο πλαι πιο κοντα!
 

Συνημμένα

  • IMG_0252.JPG
    IMG_0252.JPG
    956.7 KB · Προβολές: 436
  • IMG_0254.JPG
    IMG_0254.JPG
    936.2 KB · Προβολές: 394

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

καλα παει φιλε!!!!!
αλλα ρε συ ακομα δεν εχεις βαλει πως ησουν πριν για να δουμε.....
και επιπλεον ο τυπος της τριχας σου μου φαινεται λιγο παραξενος....ειναι καρφι προς τα πανω!!!!!εχεις καλουσ θυλακεσ για καλυψη??????
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

βγαλε πιο φωτεινες φωτο ngl στο φως της μερας......ετσι δε φαινονται καλα......
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

γιαννη πριν ημουνα λιγο καλυτερος απ τον comb.απλα πανω ειχα διασπαρτες τριχες απ την φτωχη δουλεια εδω στην ελλαδα!
εγω παω για ενα καλο coverage κι οχι για density φιλε!πιστευω οτι εχω ακομα!η ποιοτητα της τριχας ειναι καλουτσικη κι αν γινουν οι λεπτες mature πιστευω θα κερδισω αρκετα!!εως τωρα δεν ειχα αφησει τα μαλλια να μακραινουν και ειναι 1.30cm μολις!!!
επισης για μενα το πιο θετικο απ ολα ειναι οτι δεν ειχα τριχες να μου πεσουν και αυτες που ηταν ,ηταν απ την προηγουμενη επεμβαση οπως ειπα!οποτε καποια στιγμη θα κοψω και την φινα!!!
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Panos1982 είπε:
βγαλε πιο φωτεινες φωτο ngl στο φως της μερας......ετσι δε φαινονται καλα......

πανο εδω γυρω να βγω μπαλκονι δεν ειναι ευκολο!!!
οταν φτασω το χρονικο διαστημα των 12 μηνων θα το κανω συγκεντρωτικα με αρκετες φωτο !!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
γιαννη πριν ημουνα λιγο καλυτερος απ τον comb.απλα πανω ειχα διασπαρτες τριχες απ την φτωχη δουλεια εδω στην ελλαδα!
εγω παω για ενα καλο coverage κι οχι για density φιλε!πιστευω οτι εχω ακομα!η ποιοτητα της τριχας ειναι καλουτσικη κι αν γινουν οι λεπτες mature πιστευω θα κερδισω αρκετα!!εως τωρα δεν ειχα αφησει τα μαλλια να μακραινουν και ειναι 1.30cm μολις!!!
επισης για μενα το πιο θετικο απ ολα ειναι οτι δεν ειχα τριχες να μου πεσουν και αυτες που ηταν ,ηταν απ την προηγουμενη επεμβαση οπως ειπα!οποτε καποια στιγμη θα κοψω και την φινα!!!

τοτε γιατι αρχισες φινα????αν την κοψεις υπαρχει περιπτωση να πεσουν λιγο τα πισω μαλλια....
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
τοτε γιατι αρχισες φινα????αν την κοψεις υπαρχει περιπτωση να πεσουν λιγο τα πισω μαλλια....

ειναι λιγα αυτα και δεν θα επηρεασουν σε τιποτα το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης!!!
ασε την φινα ομως τωρα να μην μπουμε εδω σ αυτο το τρυπακι φιλε..καταλαβαινεις!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ngl για την ωρα πως το βλεπεις το πραγμα???? ουτε εγω δεν εχω δει πως εισουνα πριν....
εσυ για 7ο μηνα πως το βλεπεις??? εισαι ετσι οπως φανταζοσουνα για 7ο??? η εισαι καλυτερα η χειροτερα??? τι πιστευεις??
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Panos1982 είπε:
ngl για την ωρα πως το βλεπεις το πραγμα???? ουτε εγω δεν εχω δει πως εισουνα πριν....
εσυ για 7ο μηνα πως το βλεπεις??? εισαι ετσι οπως φανταζοσουνα για 7ο??? η εισαι καλυτερα η χειροτερα??? τι πιστευεις??

καλυτερα σιγουρα πανο!!!
το θεμα ειναι οτι το μαλλι που βλεπεις ειναι σχεδον στους 6.5 μηνες στον 1.5 ποντο περιπου και λιγοτερο!!!οποτε γενικα θεωρω οτι υπαρχει δρομος!!
ημουν λιγο καλυτερος απ τον comb.ειχα ομως ενδιαμεσα τις προηγουμενες μεταμοσχευμενες οποτε θεωρω οτι ημουν καλυτερος!
δεν εχω δημιουργησει τρελλες προσδοκιες...αλλα ενα καλο συντηρητικο αποτελεσμα.πιστευω οτι με το μαλλι πιο μακρυ στους 3-4 ποντους το αποτελεσμα θα ηταν πολυ καλυτερο!
 

saras

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Σίγουρα θα είναι καλύτερο το αποτέλεσμα με μακρύτερο μαλλί. Άσε που έχεις πολύ δρόμο - και ελάχιστα να χοντρύνει η κάθε νέα τρίχα, στα 4400 grafts (φαντάζομαι 10000 τρίχες περίπου) θα παίξει μεγάλη διαφορά στο τελικό αποτέλεσμα.

Πάντως κι εμένα μου αρέσει το κοντό μαλλί, αλλά δεν κολακεύει την μεταμόσχευση γενικά.
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

saras είπε:
Σίγουρα θα είναι καλύτερο το αποτέλεσμα με μακρύτερο μαλλί. Άσε που έχεις πολύ δρόμο - και ελάχιστα να χοντρύνει η κάθε νέα τρίχα, στα 4400 grafts (φαντάζομαι 10000 τρίχες περίπου) θα παίξει μεγάλη διαφορά στο τελικό αποτέλεσμα.

Πάντως κι εμένα μου αρέσει το κοντό μαλλί, αλλά δεν κολακεύει την μεταμόσχευση γενικά.

ετσι ειναι φιλε και πρασινε συναγωνιστη σαρας! ;)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

saras είπε:
[quote author=NGL link=topic=1301.msg35585#msg35585 date=1277114761]
ετσι ειναι φιλε και πρασινε συναγωνιστη σαρας! ;)

LOL

είμαι ΑΕΚ. saras είναι το μισό επίθετο μου :eek:fft:
[/quote]


:D :D :D και εγω σου εδινα συγχαρητηρια για το ψευδωνυμο....καναμε λαθος ngl!!!!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

και κατι που ξεχασα ρε ngl...οι τριχες που βλεπεις οτι εχουν βγει ειναι οπως οι αλλες ή ειναι πιο αδυνατες????γτ φαινονται πιο αδυνατες και αν γινουν ''ωριμες''και πιο χοντρες θα δειχνει σιγουρα πιο ωραια.....επισης ξερεις ποσα περιπου θυλακια επιπλεον εχεις για μεταμοσχευση?????
 
Μπλουζα