Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vag25

Well-Known Member
Tι αλλο να σχολιασω δηλαδη?

Αν πας στον Couto θυμαμαι οτι θα κλεισεις μεταμοσχευση σε 2-3 χρονια απο τωρα και ειναι πανακριβος.
Σιγουρα αυτο δεν συμβαινει γιατι βαζει περουκινια.
Ουτε χρειαζεται να περιμενουμε να παει καποιος απο το φορουμ εκει. Δεν θα παει κανεις. Ειναι απλησιαστος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ξερεις κάτι η ελπίδα ειναι πολυ ομορφο συναίσθημα και το πιο ωραιο απο ολα ξερεις τι ειναι; Είναι τζάμπα...
Ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται λοιπόν!
 

mic6

Well-Known Member
Το μόνο που δεν καταλαβαίνω εγώ είναι τι νόημα έχει να μιλάμε για το πόσο καλός είναι ο Κούτο στο νήμα μου
 

mic6

Well-Known Member
Υπαρχει βιντεο με τον Couto στο νήμα σου...αυτο δε σε πείραξε;
Δεν ήταν για σένα Δημήτρη αλλά για αυτόν που ξεκίνησε μια ανούσια κουβέντα χωρίς λόγο στο νήμα μιας πετυχημένης μεταμόσχευσης μόνο και μόνο για να εκτονώσει τα κόμπλεξ του.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Δεν ήταν για σένα Δημήτρη αλλά για αυτόν που ξεκίνησε μια ανούσια κουβέντα χωρίς λόγο στο νήμα μιας πετυχημένης μεταμόσχευσης μόνο και μόνο για να εκτονώσει τα κόμπλεξ του.
Ok..σε ευχαριστω!
Καλη συνέχεια και καλές γιορτές με υγεία.
 

kardinalios

Well-Known Member
Πάντως βλέποντας τις φωτογραφίες που τραβάς πραγματικά πιστεύω ότι δεν υπάρχει άλλη τέτοια παρουσίαση με τόσο καθαρές φωτογραφίες .
Από την όρεξη που έχεις και από αυτά που ανεβάζεις φαίνεται ότι σου έχει αλλάξει η διάθεση και αυτό είναι το παν σε μια αισθητική επέμβαση μμ.
Να χαίρεσαι τα καινούργια σου μαλλιά
 

mic6

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Όπως τα λες είναι. Αν διαβάσεις το πρώτο ποστ αυτού του νήματος θα δεις πόσο διστακτικός ήμουν με όσα διάβαζα εδώ για την κλινική. Ευτυχώς το ένστικτο μου να πάω εκεί με δικαίωσε. Και φυσικά είμαι άλλος άνθρωπος πλέον όχι μόνο εξωτερικά αλλά μια εσωτερικά.
Πάντως βλέποντας τις φωτογραφίες που τραβάς πραγματικά πιστεύω ότι δεν υπάρχει άλλη τέτοια παρουσίαση με τόσο καθαρές φωτογραφίες .
Από την όρεξη που έχεις και από αυτά που ανεβάζεις φαίνεται ότι σου έχει αλλάξει η διάθεση και αυτό είναι το παν σε μια αισθητική επέμβαση μμ.
Να χαίρεσαι τα καινούργια σου μαλλιά
 

kardinalios

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Όπως τα λες είναι. Αν διαβάσεις το πρώτο ποστ αυτού του νήματος θα δεις πόσο διστακτικός ήμουν με όσα διάβαζα εδώ για την κλινική. Ευτυχώς το ένστικτο μου να πάω εκεί με δικαίωσε. Και φυσικά είμαι άλλος άνθρωπος πλέον όχι μόνο εξωτερικά αλλά μια εσωτερικά.

Το παν είναι να αρέσει το αποτέλεσμα σου σε σένα . Η κριτική αρχίζει να σε επηρεάζει όταν έχεις αμφιβολίες . Εσύ κάνει μπαμ ότι δεν έχεις καμία και αυτή η θετική ψυχολογία φαίνεται παντού . Το να μπαίνουμε σε τεχνικές
λεπτομέρειες όταν ο άνθρωπος που έκανε την μμ είναι τόσο ευχαριστημένος είναι θεωρώ άσκοπο . Στόχος επετεύχθη .
Καλή συνεχεια
 
  • Like
Reactions: tol

mic6

Well-Known Member
Το παν είναι να αρέσει το αποτέλεσμα σου σε σένα . Η κριτική αρχίζει να σε επηρεάζει όταν έχεις αμφιβολίες . Εσύ κάνει μπαμ ότι δεν έχεις καμία και αυτή η θετική ψυχολογία φαίνεται παντού . Το να μπαίνουμε σε τεχνικές
λεπτομέρειες όταν ο άνθρωπος που έκανε την μμ είναι τόσο ευχαριστημένος είναι θεωρώ άσκοπο . Στόχος επετεύχθη .
Καλή συνεχεια
Τι αμφιβολία θα μπορούσα να έχω καλέ! Όπου σταθώ κι όπου βρεθώ, οι γνωστοί μου με κοιτάνε με γουρλωμένα μάτια σα να είμαι εξωγήινος. Καλύτερο αποτέλεσμα δεν είχα καν ονειρευτεί, λόγω τιμής.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχήν να σχολιάσω ότι έχουμε δει πολλά τέτοια αποτελέσματα σε βίντεο ειδικά από Ισπανία μεριά. Εδώ ο συγκεκριμένος είναι περισσότερο γεμάτος preop γιατί απλά τον παρουσιάζουν με βρεγμένο μαλλί. Έχει γίνει φύτευση με πυκνότητα περίπου 45g/cm2, λόγο 2.36 και τρίχα 52μ. Άρα coverage value 5.5 στο οποίο όμως πρέπει να προσθέσουμε και αυτά που υπάρχουν που είναι αρκετά (φαίνονται στο βίντεο όταν είναι ξυρισμένος). Άρα μιλάμε για ένα coverage πάνω από 6 που σου επιτρέπει να μην βλέπεις δέρμα. Αυτό όμως που κάνει τη διαφορά στον συγκεκριμένο και δημιουργεί αυτό το effect είναι το τεράστιο layering λόγω της ωραίας ίσιας τρίχας που του επιτρέπει να τα χτενίζει όλα ομοιόμορφα προς τα πίσω και να δημιουργεί τεράστιο εντυπωσιακό όγκο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Τι αμφιβολία θα μπορούσα να έχω καλέ! Όπου σταθώ κι όπου βρεθώ, οι γνωστοί μου με κοιτάνε με γουρλωμένα μάτια σα να είμαι εξωγήινος. Καλύτερο αποτέλεσμα δεν είχα καν ονειρευτεί, λόγω τιμής.
Μπράβο Μιχάλη είσαι άλλος άνθρωπος..σούπερ δυνατός μέχρι στιγμής και έχεις δρόμο ακόμα...μπράβο ρε φίλε μπράβο..
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτο ακριβως ειναι το κερασακι στην τούρτα στη προκειμενη περίπτωση, μια τουρτα ομως που εχει καλη βαση και η λεπτομερεια αυτη κανει την διαφορα που καποιοι δεν βλεπουν και φαντασιωνονται περουκες.




Αυτό όμως που κάνει τη διαφορά στον συγκεκριμένο και δημιουργεί αυτά το effect είναι το τεράστιο layering
 
Φιλτατε συγχαρητηρια για την ομορφη αλλαγη στην εικονα σου στην ψυχολογια σου και για την αναλυτικη παρουσιαση.. Να συγχωρησεις το σχολιο μου στο νημα σου αλλα καποιοι μεσα στο φορουμ γενικοτερα αλλα και στο νημα αυτο ειναι φελλοι.. Εντελως ομως.. Λυπουμαι για αυτα που διαβαζω...
Μπραβο και παλι να ξερεις οτι εγω προσωπικα χαιρομαι πολυ οταν βλεπω ανθρωπο τοσο χαρουμενο και ενθουσιασμενο οσο εσυ και δικαιολογημενα βεβαιως.. Καλες γιορτες καλη συνεχεια!
 

mic6

Well-Known Member
Σε 5 μέρες κλείνω εξάμηνο. Επειδή θα φύγω ταξίδι ανεβάζω σήμερα το επίσημο update εξαμήνου. Ας θυμηθούμε λίγο το πριν.
2a1622395120adb88c28f3ac63a7c9a1.jpg
163e70007ca03e4a6e85f56c31f35e8f.jpg
 

mic6

Well-Known Member
Να πω ότι για τα δικά μου δεδομένα θεωρώ τη μμ 200% πετυχημένη. Αυτό που βλέπετε έγινε με 4500 ευρώ στα δέκα λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου.

Καλή και ευλογημένη νέα χρονιά σε όλους με υγεία, μαλλιά και ο,τι άλλο ποθείτε.

Θα επανέλθω στο δωδεκάμηνο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ Mic, όπως έχω ξαναγράψει η μμ από πλευράς φύτρωσης είναι απόλυτα επιτυχημένη και προφανώς αν βάλεις και την παράμετρο κόστους εξαιρετικό value for money. Θα διαφωνήσω ως προς την μεθοδολογία διαχείρισης της δότριας και την αφαίρεση 5000g με την μια. Όπως φαίνεται και στις φώτο η δότρια είναι άσχημα depleted παντού (και πίσω και πλάγια) και άποψη μου είναι ότι πολύ λίγα graft έχει να δώσει ακόμη. Το ιδανικό θα ήταν να είχαν μπει πιθανώς σε 2μμ. Προφανώς δεν υπήρξε κριτήριο μακροχρόνιας βελτιστοποίησης της δότριας αλλά κάλυψης της λήπτριας σε 1μμ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα