Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aris rokos

Active Member
Ε μια μικρή διαφορά την έχει πάντως
ecda3b719da9513539c1ba46dd9de9fe.jpg
3335d85d4778522590544757746db134.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Στον υπνο του και στον υπνο οποιου αλλου ονειρευεται τετπια αποτελεσματα...

Μα δεν είναι όνειρο. Υπάρχει. Το βλέπεις στο βίντεο. Μήπως εννοείς στον ύπνο όποιου θέλει τέτοιο αποτέλεσμα στην Ελλάδα;
 

mic6

Well-Known Member
Όποιος συμβιβάζεται με το μέτριο !!

Εσύ φίλε να κάθεσαι να χαζεύεις τα βίντεο στο youtube και να ονειρεύεσαι. Εγώ έβαλα μαλλιά στα δέκα λεπτά από το σπίτι μου με ελάχιστα χρήματα και από τελείως καράφλας έγινα όπως ήμουν 20 χρόνια πριν.
 

aris rokos

Active Member
Εσύ φίλε να κάθεσαι να χαζεύεις τα βίντεο στο youtube και να ονειρεύεσαι. Εγώ έβαλα μαλλιά στα δέκα λεπτά από το σπίτι μου με ελάχιστα χρήματα και από τελείως καράφλας έγινα όπως ήμουν 20 χρόνια πριν.
Κάνεις μεγάλο λάθος φίλε Ούτε χαζεύω ούτε Ονειρεύομαι , Δεν είναι κακό Να κάνεις το καλύτερο για τον εαυτό σου , Κακό είναι αυτό που κάνεις εσύ Να βγάζεις άχρηστους μεγάλο γιατρό , Που προσπαθεί Να καταλάβουμε Πώς δουλεύει η μεταμόσχευση Αφιλοκερδώς !!
 

mic6

Well-Known Member
Κάνεις μεγάλο λάθος φίλε Ούτε χαζεύω ούτε Ονειρεύομαι , Δεν είναι κακό Να κάνεις το καλύτερο για τον εαυτό σου , Κακό είναι αυτό που κάνεις εσύ Να βγάζεις άχρηστους μεγάλο γιατρό , Που προσπαθεί Να καταλάβουμε Πώς δουλεύει η μεταμόσχευση Αφιλοκερδώς !!
Εκτός από ονειροπόλος είσαι και ψεύτης. Όχι μόνο δεν τον έβγαλα άχρηστο αλλά έγραψα ότι είναι ο κορυφαίος στον κόσμο όσες φορές μίλησα για αυτόν.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Παιδεια για να μην μαλωνουμε και να κανουμε λογικες σκεψεις..κανεις γιατρος δεν βαζει περουκες..στο βιντεο μονο με περουκα θα μπορουσε το στγκεκριμενο κεφαλι να δειξει ετσι..
Παραθετω φωτο ανθρωπου που εκανε μονο κροταφους και με πολυ πολυ περισοτερο μαμα μαλλι δεν ειναι στο υποτιθεμενο επιπεδο του βιντεο.
 

Συνημμένα

  • A9A2F7FE-DA4B-4FCF-BAF1-DAC243450B35.jpeg
    A9A2F7FE-DA4B-4FCF-BAF1-DAC243450B35.jpeg
    115.9 KB · Προβολές: 278
  • A074212D-E54F-46F7-B1B8-B01939CE6D1C.jpeg
    A074212D-E54F-46F7-B1B8-B01939CE6D1C.jpeg
    92.9 KB · Προβολές: 265

Tsek

Well-Known Member
Να συγκρίνετε ομοια πράγματα. Στο βίντεο παίρνει φίνα ο ασθενής και εχει κρατήσει πολύ καλα πλαϊνά. Αν και ο mic6 έπαιρνε αγωγη θα ειχε ακομα περισσοτερο να δώσει.
Δεν εβαζε ουτε καν μινοξιδιλη!
Μπήκε άδειος και βγήκε με μαλλι. Οι υπόλοιποι καθιστε να το φιλοσοφειτε. Καλά σας λέει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Κάνεις μεγάλο λάθος φίλε Ούτε χαζεύω ούτε Ονειρεύομαι , Δεν είναι κακό Να κάνεις το καλύτερο για τον εαυτό σου , Κακό είναι αυτό που κάνεις εσύ Να βγάζεις άχρηστους μεγάλο γιατρό , Που προσπαθεί Να καταλάβουμε Πώς δουλεύει η μεταμόσχευση Αφιλοκερδώς !!

Ari εκτος απο τα βιντεο δες και καποια τυχαια αποτελεσματα μεγαλογιατρων που σκανε στο φορουμ οπως πχ feriduni με χαμηλη φυτρωση ο οποιος παιρνει δεν ξερω κ εγω ποσα ανα μοσχευμα. Εχει σκασει και αλλη χοντρη πατατα απο rahal στο παρελθον. Ξερεις τι ονομα εχουν αυτοι οι γιατροι παγκοσμιως;
Μην δινετε βαση μονο στα βιντεακια. Δες απο εδω μεσα τι γίνεται και αν βρεις ευκαιρία δες απο κοντα καποιον. Εκει θα καταλαβεις τι μπορεις να περιμενεις.
Επισης του Αγγελου το αποτελεσμα αγνοείται απο Τουρκια μερια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aris rokos

Active Member
Εκτός από ονειροπόλος είσαι και ψεύτης. Όχι μόνο δεν τον έβγαλα άχρηστο αλλά έγραψα ότι είναι ο κορυφαίος στον κόσμο όσες φορές μίλησα για αυτόν.
Να είσαι καλά Φίλε !!! Φαίνεται το επίπεδο σου με αυτά που γράφεις !! Μάλλον θα έπινες κι εσύ φραπέ Κατά τη διάρκεια Της Μεταμοσχεύσεις .. Όπως ο Βεκρής στην δικιά του !!
 

mic6

Well-Known Member
Με την ευκαιρία, πεντέμιση μήνες σήμερα. Τις τελευταίες 15 μέρες έχω δει μεγάλη διαφορά, θα έλεγα μεγαλύτερη από όση από τον τρίτο στον τέταρτο μήνα. Ζω ένα όνειρο πραγματικά. Αναλυτικές στο εξάμηνο.
41ffe38a5357f0c92119456385dae66d.jpg
aabcc039bc00eed606658c72bf7816ce.jpg
eaae6d9fca473193d75dae9774bbff5d.jpg
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Το βιντεάκι είναι πέρα για πέρα αληθινό. Έχει ξανασυζητιθει στο φόρουμ άλλωστε
Κανενας μμένος στο φορουμ δεν εχει παρουσιασει αναλογο αποτελεσμα με αυτο του βίντεο...κανένας ακομη και αυτοι που κανανε σε μεγαλογιατρους του εξωτερικου!!!!
 

vag25

Well-Known Member
Κανενας μμένος στο φορουμ δεν εχει παρουσιασει αναλογο αποτελεσμα με αυτο του βίντεο...κανένας ακομη και αυτοι που κανανε σε μεγαλογιατρους του εξωτερικου!!!!

Mα ο Couto ειναι ενας απο αυτους τους μεγαλογιατρους του εξωτερικου. Και ισως ειναι και ο καλυτερος ολων.
Δες λιγο τιμες ανα graft. Ειναι πανακριβος θυμαμαι.

Το αποτελεσμα ειναι αληθινο.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Mα ο Couto ειναι ενας απο αυτους τους μεγαλογιατρους του εξωτερικου. Και ισως ειναι και ο καλυτερος ολων.
Δες λιγο τιμες ανα graft. Ειναι πανακριβος θυμαμαι.

Το αποτελεσμα ειναι αληθινο.
Γιατι δεν σχολιαζεις ολο το σκελος των οσων γραφω και μου αναφερεις μονο ποσο καλος ειναι ο Couto και ποσο ακριβως;
Μαζι σου και εγω εφοσον αυτος ειναι η εξερεση και βαζεις το χερι σου στη φωτια οτι ειναι μερα με τη νυχτα με τους αλλους Megaγιατρους του εξωτερικου τοτε μενει να δουμε μια αναλογη με του βιντεο περουσιαση με γιατρο στον Couto στο φορουμ....μεχρι να γινει αυτο δεν με πειθει το βιντεο!Δικαιωμά μου εξάλλου!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα