Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Πιστευω πως με την συγκεκριμενη γωνια και την ελαχιστη αντιθεση τριχας δερματος δείχνει μια χαρα
 

mic6

Well-Known Member
Τον κουρεα τον ρωτησες Mic?
Πήγα για πρώτη φορά μετά τη μμ σε μια κυρία που με κούρευε τα προηγούμενα χρόνια. Δεν ρώτησα συγκεκριμένα για τη δότρια αλλά ομολογώ ότι τόσο γουρλωμένα ματια δεν έχω ξαναδεί από όταν την έκανα, δεν το πίστευε ότι γίνεται να αλλάξει κάποιος τόσο. Μου ζήτησε και τα τηλέφωνα της κλινικής για δύο πελάτισσες της που λέει έχουν μεγάλο θέμα.
 

Flosk

Well-Known Member
Καλα επανω σιγουρα θα επαθε πλακα αλλα σχετικα με τη δοτρια εγω νομιζω οτι εχει πολλα μικρα κενακια και αν δεν ειχες αυτο το χρωμα στο μαλλι θα φαινοταν ακομα περισσοτερο. Ισως κανω λαθος δεν ξερω.. γιαυτο σε ρωτησα για τον κουρεα
 

mic6

Well-Known Member
Καλα επανω σιγουρα θα επαθε πλακα αλλα σχετικα με τη δοτρια εγω νομιζω οτι εχει πολλα μικρα κενακια και αν δεν ειχες αυτο το χρωμα στο μαλλι θα φαινοταν ακομα περισσοτερο. Ισως κανω λαθος δεν ξερω.. γιαυτο σε ρωτησα για τον κουρεα
Κοίτα αυτό που λες το βλέπω κι εγώ στη φωτό μου ειδικά τόσο κοντοκουρεμένο. Το θέμα είναι ότι ούτε ένας άνθρωπος δεν μου έχει πει κάτι, εννοώ συγγενικό πρόσωπο που σίγουρα θα είχε το θάρρος. Ίσως για ένα τόσο εξειδικευμένο φόρουμ εχει πολυ μεγάλη σημασία αλλά εμένα και πιο μεγάλα κενά να φαινόντουσαν λόγω τιμής δεν θα έδινα σημασία. Όποιος έχει γεμίσει ένα άδειο κεφάλι θα με καταλάβει.. Άσε που αν το μακρύνω δεν φαίνεται τίποτα
 

mic6

Well-Known Member
Συνφορουμίτες έλεγα από σήμερα που έκλεισα εξάμηνο να μειώσω την μινοξ σε μια φορά την ημέρα από δύο που έβαζα μέχρι σήμερα. Έτσι κι αλλιώς δεν είχα και άπειρο μαμά μαλλί να σώσω. Κάθε βράδυ λίγο μετά το λούσιμο και ξανά λούσιμο το επόμενο βράδυ ώστε να μένει επάνω 24 ώρες.

Κάθε άποψη περί αυτού καλοδεχούμενη. Καλή γλυκιά μέρα σε όλους.
 

tasos33

Well-Known Member
Πιστευω στην περιπτωση σου δεν θα αλλαξει κατι αν βαζεις μια φορα την ημερα η μερα παρα μερα, μειωσε την σταδιακα ομως και αναλογως την εξελιξη μειωνεις η αυξανεις παλι.


Συνφορουμίτες έλεγα από σήμερα που έκλεισα εξάμηνο να μειώσω την μινοξ σε μια φορά την ημέρα από δύο που έβαζα μέχρι σήμερα. Έτσι κι αλλιώς δεν είχα και άπειρο μαμά μαλλί να σώσω. Κάθε βράδυ λίγο μετά το λούσιμο και ξανά λούσιμο το επόμενο βράδυ ώστε να μένει επάνω 24 ώρες.

Κάθε άποψη περί αυτού καλοδεχούμενη. Καλή γλυκιά μέρα σε όλους.
 
  • Like
Reactions: tol

Panos1982

Well-Known Member
Πάνο οφείλω να σου πω ότι αυτό με το ότι κάνατε πρωτοχρονιά πάνω από τη δότρια μου είναι ΠΡΟΦΑΝΩΣ χιουμοριστικό και καθόλου ειρωνικό ή κακό σχόλιο. Εάν ακούστηκε διαφορετικά, ζητώ συγνώμη ειδικά από εσένα γιατί με έχεις βοηθήσει όσο κανέναν εδώ μέσα και σε σέβομαι απεριόριστα.

ΟΚ Μιχαλη,
μου φανηκε οτι το ειπες με ενοχληση κ θεωρησα οτι ηταν καλυτερο να σταματησω να γραφω...
παρεξηγησα κι εγω τοτε το χιουμορ σου, συγνωμη και απο μενα λοιπον που το πηρα στραβα κ ο σεβασμος ειναι αμοιβαιος :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μάγκες,καλή χρονιά σε όλους,να είστε όλοι καλά ,η νέα χρονιά να σας φέρει σε όλους ότι καλύτερο και πάνω από όλα υγεία..βλέπω πως οι μανούρες καλά κρατούν.χαχαχαχα ο αερατος σας έφταιγε.:p λοιπόν εδώ ο φίλος από όσο έχω δει μια χαρά είναι.πηγε πολύ καλά ,πιάσαν όλα τα grafts τόπο..επίσης και τα λεφτά.τζαμπα φτιάχτηκε .και η δοτρια καλή φαίνεται ,μην υπερβάλετε ορισμένοι.παρθηκαν από παντού τα μοσχεύματα γιατί δεν γινόταν και αλλιώς και δείχνει αρκετά καλά ο mic και στη δοτρια.τωρα δεν έχω κάτσει να δω λεπτομέρειες σε φωτό του για να δω τι έχει γίνει στη ληπτρια ακριβώς ώστε να πω τη γνώμη μου σαν μέλος του φόρουμ ,αλλά σαν απλός θεατής ,ο mic δείχνει πολύ καλός πραγματικά..
Mic,να το χαίρεσαι το μαλλακι και για μένα σταματησε την,την μινοξ,αλλά όχι απότομα..σταδιακά.μειωσε σε μια φορά την ημέρα για κάνα 2 μήνες ,μετά από 2 μήνες κάντο μια να βάζεις ,μια όχι,μετά από 2 μήνες πάλι κάντο 2 φορές τη βδομάδα και μετά σταμάτησε το.μην το κάνεις απότομα,ίσως απογοητευτείς ..θα υπάρξει αντίδραση από τον οργανισμό σου..καλή συνέχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1991

Well-Known Member
@Panos1982 παλι θα συμφωνησω σε απολυτο βαθμο μαζι σου...ειναι λες και σκεφτομαστε το ιδιο...μαλλον εχουμε τον ιδιο κινητηρα μυαλου!δεν εχω να προσθεσω τιποτα!
Απο εκει και περα και εγω ειμαι ενας ανθρωπος που σχεδον μισω τις ελληνικες κλινικες και ποτε μα ποτε δεν θα εκανα χειρουργειο σε ελληνικη κλινικη...ακομα και δωρεαν να ηταν...η μονη πιθανοτητα να εκανα θα ηταν να εμφανιστουν ανω των 20 αποτελεσματων που ειναι απο πολυ καλα και πανω(φυτρωση,διαχειριση δοτριας,σωστο πλανο κτλπ)...και μετα θα βλεπαμε...οι τυποι εχουν καταστρεψει παρα πολλα κεφαλια που τα βλεπουμε στην καθημεριονοτητα μας ολοι...βλεπω συνεχεια κατι ουλες τεραστιες σε ανθρωπους που ζητημα να τους εχουν βγει 50 τριχες και το κλασικο παραθυρο το εχει μαθει μεχρι και η κοπελα μου να το διακρινει και να μου λεει ρε τον κακομοιρη μαλλον πηγε στον ταδε και ουτε μαλλια πολλα εβαλε και χαλασε και την δοτρια!!!αυτο ομως που με χαλαει ειναι να ειμαστε φανατικοι χωρις να εξατομικευουμε την καθε περιπτωση...απο τη μια καταλαβαινω οτι αυτο γινεται γιατι ολοι ειμαστε καχυποπτοι μηπως καποιοι που παρουσιαζουν ελληνικο αποτελεσμα ειναι βαλτοι αλλα απο την αλλη καπου χανεται και η μπαλα...γνωμη μου οτι στο ιδιο αποτελεσμα αν γινοταν απο τον Τουρκο θα βλεπαμε ισως μονο τα θετικα στοιχεια και στα αρνητικα θα λεγαμε δικαιολογιες...ας μην ξεχναμε οτι προ ενος μηνα και πιο πριν υπηρχε εντονη ''Τουρκολαγνεια'' ενω τωρα καπως τον αφησαμε στην ακρη τον Τουρκο και ασχολουμαστε με τον Ισπανο...
Παμε να δουμε τωρα ομως τον Τουρκο...παρακατω παραθετω 2 αποτελεσματα του τα οποια τα εχει και στο σαιτ και τα βρηκα τυχαια οπως χαζευα...τα συμπερασματα και το πως θα το σχολιαζετε αν γινοταν στην Ελλαδα δικα σας...

https://www.hairtransplantfue.org/a.../results/dr-koray-erdogan-5007-grafts-fue-174 Ασθενης με μικρη ηλικια,σχετικα κακα χαρακτηριστικα πλην του ξανθου μαλλιου,στανταρ τον ανελαβε μονο και μονο επειδη ξεκινησε φιναστεριδη...αλλα τον ανελαβε με ηδη κακη δοτρια και του την αφησε χειροτερη...σημειωτεον οι φωτο αποτελεσματος ειναι του ασθενη γιατι αν εβαζε ο ερντο με δυνατο φωτισμο θα φαινοταν πολυ χειροτερη η δοτρια...
https://www.hairtransplantfue.org/a...oray-erdogan-7213-grafts-fue-2-operations-169 δειτε εδω στην φωτο αποτελεσματος το πισω μερος του κεφαλιου του με στεγνο μαλλι...στον ηλιο θα φεγγιζει ολοκληρος!

Για να κλεισω και επειδη ηδη ισως κουρασα,θελω να πω οτι η επιλογη γιατρου πρεπει να γινεται συναρτησει πολων παραγοντων οπως η φιλοσοφια του,η εντιμοτητα του,το οικονομικο που χρεωνει,η εμπιστοσυνη που σου βγαζει,εννοειται τα αποτελεσματα του,η διαχειριση του και αλλα πολλα...μην ψαρωνετε μονο και μονο με το αποτελεσμα του Πανου στον ερντο(ή και με αλλων).
Ο Πανος ειναι ενας μαγκας που τα εκανε ολα στοχευμενα και πηρε απο τον καθε γιατρο αυτο που ηθελε,στην σωστη ηλικια,με τα σωστα γκραφτ και ολη την σωστη διαχειριση...προσωπικα θεωρω τον Ερντο παρα πολυ καλο γιατρο αλλα κακης ποιοτητας χαρακτηρα που ξερολιζει και μαλλον πιο πολυ τον νοιαζει αν το αποτελεσμα θα ειναι ικανο να διαφημισει την κλινικη του παρα να ικανοποιησει τον ιδιο τον πελατη...(το λεω γιατι παντα εχει πολυ επιθετικο πλανο και δεν δεχεται και πολλα πολλα στην διαπραγματευση)και αν παει καποιος με τυφλα ματια και τον εμπιστευτει ισως να μην τον διαχειριστει καλα(αυτο τουλ. αντιλαμαβανομαι εγω απο τα παραπανω αποτελεσματα)...σε αντιθεση με τον Ισπανο που απο οτι φαινεται ο ανθρωπος συνδυαζει τα παντα αλλα ποναει με το οικονομικο του...μετανιωνω βεβαια που δεν εστειλα στον cvial να συμμετεχω στα consultation γιατι πραγματικα ετσι οπως τα ακουσα θα ηθελα πολυ να μου πει μια γνωμη και βεβαιως να μαθω και το οικονομικο...αλλα το εκανα γιατι αφενος ειχα κλεισει με τον Γεωργιου και ισως να ετρωγα τσαμπα την θεση ενος παιδιου και αφετερου την μια μερα δουλευα και την αλλη ειχα τα γενεθλια μου!

ΥΓ.σε λιγες μερες παω στον Γεωργιου...ειχα αποκλεισει τον Ισπανο λογω οικονομικου...καλως ή κακως τα τοσα λεφτα δεν τα εχω με την καμια!τον ερντο τον απερριψα γιατι πολυ πιθανον να μου προτεινε πολλα γκραφτ κατι που δεν θελω γιατι εχω πολυ low πλανο στο μυαλο μου και θελω να με ακουει ο γιατρος...επισης με κερδισε ο Γεωργιου γιατι φαινεται ποιοτικος σαν ανθρωπος,μπορεσα να τον δω απο κοντα,μιλαει την γλωσσα μας (με πολλα παραπανω Ν!!!) και ανελαβε προσωπικα το ζητημα εντονο shock loss οπου με διαβεβαιωσε οτι δεν θα υπαρξει καθως ειναι θεμα γιατρου!επισης ειναι value for money(αν πετυχει βεβαια το αποτελεσμα)...
 

Tsek

Well-Known Member
Ο Γεωργίου μου ακούγεται η πιο τίμια λυση σε κάποιον που θέλει κάτι με προσοχή και οικονομικη τιμή.
Οσον αφορά τις δοτριες που ανεβασες απο Ερντογαν πολύ θα ήθελα να ακούσω τι έχουν να πουν μερικοί
 

mic6

Well-Known Member
Ο Γεωργίου μου ακούγεται η πιο τίμια λυση σε κάποιον που θέλει κάτι με προσοχή και οικονομικη τιμή.
Οσον αφορά τις δοτριες που ανεβασες απο Ερντογαν πολύ θα ήθελα να ακούσω τι έχουν να πουν μερικοί
Όχι μόνο για τις δοτριες και για τις λήπτριες να πουν!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@Panos1982 παλι θα συμφωνησω σε απολυτο βαθμο μαζι σου...ειναι λες και σκεφτομαστε το ιδιο...μαλλον εχουμε τον ιδιο κινητηρα μυαλου!δεν εχω να προσθεσω τιποτα!
Απο εκει και περα και εγω ειμαι ενας ανθρωπος που σχεδον μισω τις ελληνικες κλινικες και ποτε μα ποτε δεν θα εκανα χειρουργειο σε ελληνικη κλινικη...ακομα και δωρεαν να ηταν...η μονη πιθανοτητα να εκανα θα ηταν να εμφανιστουν ανω των 20 αποτελεσματων που ειναι απο πολυ καλα και πανω(φυτρωση,διαχειριση δοτριας,σωστο πλανο κτλπ)...και μετα θα βλεπαμε...οι τυποι εχουν καταστρεψει παρα πολλα κεφαλια που τα βλεπουμε στην καθημεριονοτητα μας ολοι...βλεπω συνεχεια κατι ουλες τεραστιες σε ανθρωπους που ζητημα να τους εχουν βγει 50 τριχες και το κλασικο παραθυρο το εχει μαθει μεχρι και η κοπελα μου να το διακρινει και να μου λεει ρε τον κακομοιρη μαλλον πηγε στον ταδε και ουτε μαλλια πολλα εβαλε και χαλασε και την δοτρια!!!αυτο ομως που με χαλαει ειναι να ειμαστε φανατικοι χωρις να εξατομικευουμε την καθε περιπτωση...απο τη μια καταλαβαινω οτι αυτο γινεται γιατι ολοι ειμαστε καχυποπτοι μηπως καποιοι που παρουσιαζουν ελληνικο αποτελεσμα ειναι βαλτοι αλλα απο την αλλη καπου χανεται και η μπαλα...γνωμη μου οτι στο ιδιο αποτελεσμα αν γινοταν απο τον Τουρκο θα βλεπαμε ισως μονο τα θετικα στοιχεια και στα αρνητικα θα λεγαμε δικαιολογιες...ας μην ξεχναμε οτι προ ενος μηνα και πιο πριν υπηρχε εντονη ''Τουρκολαγνεια'' ενω τωρα καπως τον αφησαμε στην ακρη τον Τουρκο και ασχολουμαστε με τον Ισπανο...
Παμε να δουμε τωρα ομως τον Τουρκο...παρακατω παραθετω 2 αποτελεσματα του τα οποια τα εχει και στο σαιτ και τα βρηκα τυχαια οπως χαζευα...τα συμπερασματα και το πως θα το σχολιαζετε αν γινοταν στην Ελλαδα δικα σας...

https://www.hairtransplantfue.org/a.../results/dr-koray-erdogan-5007-grafts-fue-174 Ασθενης με μικρη ηλικια,σχετικα κακα χαρακτηριστικα πλην του ξανθου μαλλιου,στανταρ τον ανελαβε μονο και μονο επειδη ξεκινησε φιναστεριδη...αλλα τον ανελαβε με ηδη κακη δοτρια και του την αφησε χειροτερη...σημειωτεον οι φωτο αποτελεσματος ειναι του ασθενη γιατι αν εβαζε ο ερντο με δυνατο φωτισμο θα φαινοταν πολυ χειροτερη η δοτρια...
https://www.hairtransplantfue.org/a...oray-erdogan-7213-grafts-fue-2-operations-169 δειτε εδω στην φωτο αποτελεσματος το πισω μερος του κεφαλιου του με στεγνο μαλλι...στον ηλιο θα φεγγιζει ολοκληρος!

Για να κλεισω και επειδη ηδη ισως κουρασα,θελω να πω οτι η επιλογη γιατρου πρεπει να γινεται συναρτησει πολων παραγοντων οπως η φιλοσοφια του,η εντιμοτητα του,το οικονομικο που χρεωνει,η εμπιστοσυνη που σου βγαζει,εννοειται τα αποτελεσματα του,η διαχειριση του και αλλα πολλα...μην ψαρωνετε μονο και μονο με το αποτελεσμα του Πανου στον ερντο(ή και με αλλων).
Ο Πανος ειναι ενας μαγκας που τα εκανε ολα στοχευμενα και πηρε απο τον καθε γιατρο αυτο που ηθελε,στην σωστη ηλικια,με τα σωστα γκραφτ και ολη την σωστη διαχειριση...προσωπικα θεωρω τον Ερντο παρα πολυ καλο γιατρο αλλα κακης ποιοτητας χαρακτηρα που ξερολιζει και μαλλον πιο πολυ τον νοιαζει αν το αποτελεσμα θα ειναι ικανο να διαφημισει την κλινικη του παρα να ικανοποιησει τον ιδιο τον πελατη...(το λεω γιατι παντα εχει πολυ επιθετικο πλανο και δεν δεχεται και πολλα πολλα στην διαπραγματευση)και αν παει καποιος με τυφλα ματια και τον εμπιστευτει ισως να μην τον διαχειριστει καλα(αυτο τουλ. αντιλαμαβανομαι εγω απο τα παραπανω αποτελεσματα)...σε αντιθεση με τον Ισπανο που απο οτι φαινεται ο ανθρωπος συνδυαζει τα παντα αλλα ποναει με το οικονομικο του...μετανιωνω βεβαια που δεν εστειλα στον cvial να συμμετεχω στα consultation γιατι πραγματικα ετσι οπως τα ακουσα θα ηθελα πολυ να μου πει μια γνωμη και βεβαιως να μαθω και το οικονομικο...αλλα το εκανα γιατι αφενος ειχα κλεισει με τον Γεωργιου και ισως να ετρωγα τσαμπα την θεση ενος παιδιου και αφετερου την μια μερα δουλευα και την αλλη ειχα τα γενεθλια μου!

ΥΓ.σε λιγες μερες παω στον Γεωργιου...ειχα αποκλεισει τον Ισπανο λογω οικονομικου...καλως ή κακως τα τοσα λεφτα δεν τα εχω με την καμια!τον ερντο τον απερριψα γιατι πολυ πιθανον να μου προτεινε πολλα γκραφτ κατι που δεν θελω γιατι εχω πολυ low πλανο στο μυαλο μου και θελω να με ακουει ο γιατρος...επισης με κερδισε ο Γεωργιου γιατι φαινεται ποιοτικος σαν ανθρωπος,μπορεσα να τον δω απο κοντα,μιλαει την γλωσσα μας (με πολλα παραπανω Ν!!!) και ανελαβε προσωπικα το ζητημα εντονο shock loss οπου με διαβεβαιωσε οτι δεν θα υπαρξει καθως ειναι θεμα γιατρου!επισης ειναι value for money(αν πετυχει βεβαια το αποτελεσμα)...

Giannis1991, να πω καταρχήν ότι συμφωνώ με τα σχολιά σου για τον Erdo (παρα πολύ καλό γιατρό/ κακό χαρακτήρα αν και εγώ θα έλεγα "δυστροπο¨ και "πονηρό"). Για μένα όμως το μεγαλύτερο μειονέκτημα του είναι ότι ήδη ήταν περισσότερο "έμπορος" παρά γιατρός και όσο περνάει ο καιρός η ψαλίδα ανοίγει αντί να κλείνει. Δεν έχω τίποτα να του προσάψω για τις ιατρικές του πρακτικές (μικρά punch, KEEP, αυστηρά πρωτόκολλα μμ, state of the art διαδικασίες). Πρόσφατα, για όσους ξέρουν, άνοιξε νέα κλινική ακόμα μεγαλύτερη και πιο λουξ από την προηγούμενη (η οποία ήταν ήδη υπερπαραγωγή). Ως γνωστόν τα μεγάλα μαγαζιά θέλουν μεγάλους τζίρους για να συντηρηθούν και εκει ο Erdo δεν χαρίζει κάστανα. Παλιά έλεγε περισότερες αλήθειες στους ασθενείς, τώρα πλέον παρέχει περισσότερο υπηρεσίες μμ και μόνο.

Πάμε στα παραδείγματα που αναφέρεις αναλυτικά.
1. Είναι προφανές ότι ο ασθενής έχει χάλια δότρια από την αρχή (φαίνεται και στα πλαινά και πίσω αλλά και από την αρχική πυκνότητα 60g με μέτριο λόγο). Είναι πιθανώς μια περίπτωση DUPA που κανονικά έπρεπε να πάρει φίνα για ένα 6μηνο τουλάχιστον και μετά να γίνει evaluation της περιπτωσής του. Η τρίχα δεν τον βοηθάει ιδιαίτερα (50μ)αλλά και το γεγονός ότι του εκτίμησε την δότρια σε 6200g μόνο (αφού πάντα υπερεκτιμά τις δότριες με βάση το splitting που κάνει ) σημαίνει ότι έχει σαφέστατο πρόβλημα δότριας. Του πήρε 5007 από τα 6200, ένα εξαιρετικά υψηλό ποσοστό (80%!) ενώ θα έπρεπε να τον πάει σε 2μμ για να κάνει καλύτερη διαχείρηση. Το αποτελεσμά του είναι πολύ καλό και ως προς την δότρια (δεν βλέπω ουσιαστική διαφορά πριν και μετά) και ως προς την λήπτρια, η δε δότρια αφού παίρνει φίνα με τον καιρό θα βελτιωθεί.
2. Εδώ όλο το θέμα είναι το πάχος της τρίχας. Τα 40μ είναι πάρα πολύ λεπτή τρίχα. Αυτό είναι το μείζον θέμα και αυτό που χαρακτηρίζει και το αποτέλεσμα.

Εν κατακλείδι, αν για κάτι θα μπορούσα να κακοχαρακτηρίσω το Erdo ως προς το θέμα των δοτριών είναι ότι παίρνει πολλά graft ανά συνεδρία (προφανώς για λόγους τζίρου) και προσπαθεί με splitting και μικρά punch να μην την ζορίσει. Ακολουθεί όμως τις σωστές πρακτικες δηλαδή harvesting από όλο το εύρος, μετρήσεις, κλπ. Στα 2 παραδείγματα δεν θεωρώ ότι ότι υπάρχει θέμα για τους λόγους που ανέφερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mic6

Well-Known Member
Οπότε mod κατά τα γραφόμενά σου:
1. Δότρια πρώτης περίπτωσης Έρντο: αποτέλεσμα πολύ καλό
2. Δότρια δεύτερης περίπτωσης Έρντο: φταίει η πολύ λεπτή τρίχα
3. Δότρια δική μου: άσχημα deplated

Απλά επιβεβαιώνω αυτά που διάβασα, σωστά;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν χρειάζεται επιβεβαίωση, ήμουν σαφής. Αυτό είναι και το μέγα όφελος του να υπάρχουν αναλυτικά στοιχεία. Να ερμηνεύουμε αυτό που βλέπουμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

giamakr1

Active Member
mic6 έγινες άλλος άνθρωπος! Φαντάζομαι θα πετάς στα ουράνια και με το δίκιο σου.
Η δότρια φαίνεται σχετικά οκ και αυτό χάρη στα χαρακτηριστικά του μαλλιού σου. Εαν ήταν κάποιος μαυρομάλλης θα είχε πολλά κενά,αλλά και εάν η γιαγιά μου είχε όρχεις θα ήταν παππούς μου, που λέγαμε και εμείς οι πενηντάρηδες παλιά.
Πάραυτα, εγώ δεν θα περνούσα ούτε καν έξω από τον Βεκρή, γιατί είναι hit or miss μαγαζί.
Όμως εσύ πήρες φανταστικό αποτέλεσμα και χαίρομαι ιδιαίτερα για σένα.
Να το χαίρεσαι!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα