Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

George3V

Member
Οπότε mod κατά τα γραφόμενά σου:
1. Δότρια πρώτης περίπτωσης Έρντο: αποτέλεσμα πολύ καλό
2. Δότρια δεύτερης περίπτωσης Έρντο: φταίει η πολύ λεπτή τρίχα
3. Δότρια δική μου: άσχημα deplated

Απλά επιβεβαιώνω αυτά που διάβασα, σωστά;
Άλλος άνθρωπος μπορεί να έγινες αλλά το χούι της ειρωνίας παραμένει. Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα, το γεγονός ότι δε βλέπουν όλοι τα πράγματα όπως τα βλέπεις εσύ δεν τους κάνει ούτε κακόβουλους ούτε μεροληπτικούς.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Άλλος άνθρωπος μπορεί να έγινες αλλά το χούι της ειρωνίας παραμένει. Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα, το γεγονός ότι δε βλέπουν όλοι τα πράγματα όπως τα βλέπεις εσύ δεν τους κάνει ούτε κακόβουλους ούτε μεροληπτικούς.
Κοίτα δίκιο έχεις ότι είμαι ελαφρώς ειρωνικός προς τον mod. Βεβαίως έχω ένα μικρό ελαφρυντικό ότι μου έχει σούρει τις μύριες όσες ύβρεις.

Εννοείται πως υπάρχει μεροληψία από συγκεκριμένα μέλη του φόρουμ για συγκεκριμένες κλινικές, μεροληψία και θετική και αρνητική. Ειδικά οι Ελληνικές κλινικές μπαίνουν με γκολ από τα αποδυτήρια σε κάθε παρουσίαση. Δεν χρειάζεται να είσαι Αϊνστάιν για να το καταλάβεις.
 

vag25

Well-Known Member
Ειδικά οι Ελληνικές κλινικές μπαίνουν με γκολ από τα αποδυτήρια σε κάθε παρουσίαση. Δεν χρειάζεται να είσαι Αϊνστάιν για να το καταλάβεις.

Στο Μπαρτσελονα vs Κολοκοτρωνιτση, γκολ απο τα αποδυτηρια θα μπει.
Δεν χρειαζεται να εισαι Αινσταιν για να το καταλαβεις.

Τιποτα παραξενο και σιγουρα οχι θεμα μεροληψιας.
 

mic6

Well-Known Member
Μεροληψία είναι να θες να βλέπεις τη μονομαχία Ερντογάν - Βεκρή ως Μπαρτσελόνα - Κολοκοτρωνίτσι
 

vag25

Well-Known Member
Eιναι τετοια η διαφορα και ας μη σου αρεσει.

Μπορεις να δεις το κολοκοτρωνιτσι και να σου αρεσει το θεαμα μερικες φορες. Αλλα η Μπαρτσα θα σε αποζημιωνει σχεδον παντα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κοίτα δίκιο έχεις ότι είμαι ελαφρώς ειρωνικός προς τον mod. Βεβαίως έχω ένα μικρό ελαφρυντικό ότι μου έχει σούρει τις μύριες όσες ύβρεις.

Εννοείται πως υπάρχει μεροληψία από συγκεκριμένα μέλη του φόρουμ για συγκεκριμένες κλινικές, μεροληψία και θετική και αρνητική. Ειδικά οι Ελληνικές κλινικές μπαίνουν με γκολ από τα αποδυτήρια σε κάθε παρουσίαση. Δεν χρειάζεται να είσαι Αϊνστάιν για να το καταλάβεις.

Εγώ θα συνεχίσω να τις αποκαλώ (τις ύβρεις κάτ´εσέ) χαρακτηρισμούς, οι οποίοι σου αποδίδονταν πάντα μετά από μνημειώδη σχόλια σου (οδοντίατροι, καρδιολόγοι, δεν σου σηκώνεται, κλπ).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Veron

Well-Known Member
@mic6 μυαλο δεν βαζεις,το οτι εκανες μια πετυχημενη,κατα κοινη ομολογια μ.μ,δεν σε κανει ταυτοχρονα και γνώστη του αντικειμενου.Λιγος σεβασμος σε μελη που χουν κοπιασει για να μας ξεστραβωσουν,δεν βλαπτει!
 

Harris_G

Well-Known Member
https://www.hairtransplantfue.org/a...oray-erdogan-7213-grafts-fue-2-operations-169 δειτε εδω στην φωτο αποτελεσματος το πισω μερος του κεφαλιου του με στεγνο μαλλι...στον ηλιο θα φεγγιζει ολοκληρος!
Γιάννη αυτός ο μαν έχει τουλάχιστον αστεία τρίχα. Το "αστεία" βασικά είναι φιλοφρόνηση μπροστα σε σχέση με αυτό που έχει.Coverage value ανυπαρκτο συν 7000 grafts, δλδ δε μπορουσε να κανει κατι καλυτερο ο Erdo και το team του. Ο πρώτος δε μπορούμε να καταλάβουμε τι ακριβώς παίζει λόγω της κακής ποιότητας φωτογραφιων. Με Ερντο επειδή όλοι είναι επισκέπτες από άλλες χώρες σχέδον όλες οι "After" φωτογραφίες είναι χάλια επειδή τις στέλνουν οι ίδιοι. Στων δε Ισπανών που κοίταγα χθες, επειδή τα πιο πολλά αποτελέσματα είναι ντόπιων ασθενών φαίνονται καλύτερα γιατί πηγαίνουν ξανά στις κλινικές για έλεγχο εξέλιξης/αποτελέσματος κλπ. και τους βγαζουν καλες φωτο οι κλινικες ξανα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιάννη αυτός ο μαν έχει τουλάχιστον αστεία τρίχα. Το "αστεία" βασικά είναι φιλοφρόνηση μπροστα σε σχέση με αυτό που έχει.Coverage value ανυπαρκτο συν 7000 grafts, δλδ δε μπορουσε να κανει κατι καλυτερο ο Erdo και το team του. Ο πρώτος δε μπορούμε να καταλάβουμε τι ακριβώς παίζει λόγω της κακής ποιότητας φωτογραφιων. Με Ερντο επειδή όλοι είναι επισκέπτες από άλλες χώρες σχέδον όλες οι "After" φωτογραφίες είναι χάλια επειδή τις στέλνουν οι ίδιοι. Στων δε Ισπανών που κοίταγα χθες, επειδή τα πιο πολλά αποτελέσματα είναι ντόπιων ασθενών φαίνονται καλύτερα γιατί πηγαίνουν ξανά στις κλινικές για έλεγχο εξέλιξης/αποτελέσματος κλπ. και τους βγαζουν καλες φωτο οι κλινικες ξανα.

Harris_G, έχει δει κανείς από τη γνωστή παρέα, που αμέσως μύρισαν αίμα και σήκωσαν το θέμα, κεφάλι με τρίχα 40μ (μετρημένη) για να καταλάβουν πως φαίνεται? Ρωτάω? Έχει?
Εγώ έχω και καταλαβαίνω. Και θα δώσω ένα παράδειγμα. Ο Salonikios30 κατέβηκε στο consultation (φαίνεται και στο βίντεο). Ξέρετε ποιο είναι το μέγα προβλημά του (πέραν της κακής πυκνότητας στα πλαινά της δότριας). Το πάχος της τρίχας του. 40μ. Ο Λορένζο του το είπε από την πρώτη στιγμή. Δεν θα μπορούσες ποτέ να φαίνεσαι καλύτερος. Οι μμ του δεν είναι κακές, κάποια βελτίωση στην συναρμογή με τα πλαινά ναι θα μπορούσε να γίνει. Έχει πολύ καλή πυκνότητα αλλά αστεία κάλυψη λόγω τρίχας.
Δυστυχώς δεν είμαστε αναλυτικοί. Κοιτάμε μόνο την εικόνα και ξεχνάμε τα νούμερα. Ο Erdo τουλάχιστον ποστάρει αναλυτικά στοιχεία μμ για να γίνει μια σοβαρή συζήτηση και να αξιολογηθεί ένα αποτέλεσμα, ο Β και οι υπολοιποι τι στοιχεία δίνουν? Ο Mic δεν καταλαβαίνει ότι το άσχημα depleted προκύπτει από την εικόνα του σε σωστές κοντινές φώτο με πολύ ευνοικά χαρακτηριστικά που καμουφλάρουν το πρόβλημα και δεν το αναδεικνύουν. Το πρόβλημα όμως είναι υπαρκτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Mε 40 πάχος είσαι καταδικασμένος προτού καν ξεκινήσεις.Και η αραίωση που φαίνεται στη δότρια, είναι ακριβώς αυτή η αδυναμία κάλυψης λόγω της πολύ λεπτής τρίχας.Καμία επιφάνεια όσα graft και να βάλεις δεν καλύπτεται.
Η συγκεκριμένη από κοντά φαίνεται σαν άρρωστη σαν να είναι σε κατάσταση thinning.
 

minoxidilis

Active Member
Ισως η λυση ειναι τελικα να εμφανιζουν τα μελη τα αποτελεσματα των μμ χωρις να γινεται αναφορα στον γιατρο,και αφετερου να εμφανιζονται τα στοιχεια της κλινικης κλπ.Οποτε κρινουμε χωρις μεροληψιες κλπ.
 

Adriano

Well-Known Member
Κοίτα δίκιο έχεις ότι είμαι ελαφρώς ειρωνικός προς τον mod. Βεβαίως έχω ένα μικρό ελαφρυντικό ότι μου έχει σούρει τις μύριες όσες ύβρεις.

ΟΚ. Για να καταλάβουμε και το ποιόν του moderator γράψε μας εδώ σε παρακαλώ αριθμό post με τις ύβρεις του CVIAL να τον κάνουμε report στον admin.
 

mic6

Well-Known Member
Ισως η λυση ειναι τελικα να εμφανιζουν τα μελη τα αποτελεσματα των μμ χωρις να γινεται αναφορα στον γιατρο,και αφετερου να εμφανιζονται τα στοιχεια της κλινικης κλπ.Οποτε κρινουμε χωρις μεροληψιες κλπ.
Μη βάζεις φωτιές!!!
 

minoxidilis

Active Member
Ο καθένας παίρνει τις εκφράσεις που του αξίζουν. Στον πολιτισμό απαντάς με πολιτισμό, στην χυδαιότητα με χυδαιότητα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
θα διαφωνησω mod αν θελει καποιος να λεγεται πολιτισμενος δεν πεφτει στο επιπεδο ενος που θεωρει απολιτιστου κλπ.
 

mic6

Well-Known Member
Πήξαμε στον πολιτισμό εδώ μέσα καλέ. Εδώ ο Adriano που έχει φάει καμιά δεκαριά ban για βρισιές μου ζήτησε κατάλογο ύβρεων του mod [emoji16]
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
θα διαφωνησω mod αν θελει καποιος να λεγεται πολιτισμενος δεν πεφτει στο επιπεδο ενος που θεωρει απολιτιστου κλπ.

Συμφωνώ απόλυτα. Αυτός είναι ο κανόνας και έτσι πράττω εκτός και αν γίνεται κατάχρηση του πολιτισμένου διαλόγου.
 

tasos33

Well-Known Member
@CVIAL αν ειναι τεχνικα εφικτο καλο θα ηταν καποια στιγμη στις παρουσιασεις μμ ,καθε μμ να μπαινει σε φακελο της κλινικης που εχει γινει ωστε να μπει ταξη και να ειναι ευκολο για καθε υποψηφιο να βλεπει συγκεντρωτικα τα αποτελεσματα της καθε κλινικης.

Διαθετω, αν θες, χρονο να κανω την διαλογη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα