m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τι να σου πω εγώ ποτέ δεν ήμουν ας πούμε σαν τον oreo που δεν έχει μέτωπο ας πούμε.
Και είναι φαντάσου στα 5-5εκ μετρημένα.
Δε νομίζω ποτέ να ήμουν τόσο χαμηλά αντε στα 6 το ελάχιστο.
Τώρα είμαι στα 7εκ σχεδόν


Στα 4.5 δεν είσαι με τίποτα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά,αλλιώς τα φρύδια σου θα ήταν ενωμένα με τα μαλλιά και τη χερλάιν σου.
Όχι δεν είμαι 4,5 στα 5,5 είμαι τώρα το έκανα με χάρακα. Έχεις δίκιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Για να επιτευχθεί η ακόλουθη εικόνα θέλει και την σωστή συναστρία. Aside όμως τρόπου και χαρακτηριστικών μιλάμε για natural effect sto maximum.
πριν ανοίξω το βίντεο, έλεγα θα δω κανένα αντίστοιχο case με του φίλου του m3...Αλλά τελικά έπεσα έξω :p
 

oreo

Well-Known Member
πριν ανοίξω το βίντεο, έλεγα θα δω κανένα αντίστοιχο case με του φίλου του m3...Αλλά τελικά έπεσα έξω :p
Τι να κάνω ρε Discoball τρελιάρη, πως να ταυτιστώ με μεγαλύτερα norwood απο το δικό μου, αδύνατον. Συμπάσχω όμως και κατανοώ, στο μέτρο του εφικτού.
 

vlafo

Well-Known Member
Τι να κάνω ρε Discoball τρελιάρη, πως να ταυτιστώ με μεγαλύτερα norwood απο το δικό μου, αδύνατον. Συμπάσχω όμως και κατανοώ, στο μέτρο του εφικτού.
Αναγκαστικά θα ταυτιστείς.
Πάρτο απόφαση.
Μέχρι nw3 βεβαίως βεβαίως.
 

Disco

Well-Known Member
Πάντως πύκνωση σε μεταμοσχευμένη περιοχή έχουμε ενα περιστατικό από Τυρκαλά του athens2021, που ειχε αρκετό μαλλί. Περιμένουμε το αποτέλεσμα του να δούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
ναι απλά μόνο αυτό ειναι με πύκνωση σε ηδη μεταμοσχευμένη περιοχή, επειδή κάπου αναφέρθηκε για πύκνωση σε μμ περιοχή αν κάνει ο τυρκαλάς.
Είναι και άλλο ένα, που προσωπικά περιμένω να δω, με πύκνωση σε μεταμοσχευμένα + ανακατασκευή hairline. Δεν γνωρίζω όμως αν θα παρουσιάσει το παιδί. Πολύ ενδιαφέρον case
 

Disco

Well-Known Member
Είναι και άλλο ένα, που προσωπικά περιμένω να δω, με πύκνωση σε μεταμοσχευμένα + ανακατασκευή hairline. Δεν γνωρίζω όμως αν θα παρουσιάσει το παιδί. Πολύ ενδιαφέρον case
Σου έχει στείλει δηλαδή κάποιο μέλος φωτογραφίες που έκανε τέτοιο case στον Τυρκαλά, αλλά δεν έχει κάνει παρουσίαση εννοείς; Πες του να μαζεύει φωτο να τις βάλει πιο μετά που θα ολοκληρωθεί αν θέλει και φοβάται τα αρνητικά σχόλια.
 

oreo

Well-Known Member
Σου έχει στείλει δηλαδή κάποιο μέλος φωτογραφίες που έκανε τέτοιο case στον Τυρκαλά, αλλά δεν έχει κάνει παρουσίαση εννοείς; Πες του να μαζεύει φωτο να τις βάλει πιο μετά που θα ολοκληρωθεί αν θέλει και φοβάται τα αρνητικά σχόλια.
Όχι δεν έχω φώτο του παιδιού, αλλά πιστεύω οτι μαζεύει και πιθανώς να παρουσιάσει
 

giannis88test

Active Member
νομίζω πάντως ότι το συγκεκριμένο ξεγύμνωμα αδικεί λίγο το αποτέλεσμα, σε κάθε περίπτωση πολλά μπράβο και στους 2 που τόσο καιρό μετά συνεχίζουν να ασχολούνται και να δείχνουν υλικό
 

Kostas97

Well-Known Member
Απο τα λιγα περιστατικα που ολοκληρωθηκαν τελευταια.
Μου φαινεται πρεπει σε καθε ΜΕΤ να βρισκουμε καποιον φιλο να κανει την παρουσιαση :D
 
Μπλουζα