m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

Ronaldo

Well-Known Member
Μα και ο πελάτης δεν δέχεται κουβέντα ..δεν είναι θέμα γιατρών.μιλαμε είναι ντουγάνια οι τύποι..
Περα απο αυτό που λες, είναι και θεμα κάποιων ιατρών που το χρησιμοποιούν συνεχώς σαν επιχείρημα...το εχεις δει και εσυ πολλές φορές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Εμείς τα βλέπουμε,για αυτό είναι και το φόρουμ όμως..αυτά συζητάμε..γτ γέμισε από κάτι τυπακια το φόρουμ που ακόμα δεν γράφτηκαν,έχουν και γλώσσα και λένε τις μαλακίες που λένε .σε άλλο νήμα,η ίδια συζήτηση αν γινόταν θα άρχιζαν να βρίζουν προς απάντηση στα λεγόμενα αυτά..και δεν έχουν ιδέα τι λέμε και εκφέρουν και άποψη..αυτό γίνεται κάνα δυο χρόνια τώρα με τα τυπακια.
κεραυνός εν αιθρία
 

bobby

Well-Known Member
Οχι bobby ειμαι σιγουρος σε αυτο που σου λεω γιατι απο την πρωτη συναντηση μας με τον γιατρο ο τυρκαλας ηταν επιφυλακτικός στο να επεμβει στο crown φοβουμενος sockloss.
Μαλιστα την μερα της επεμβασης που ο φιλος μου του ξαναείπε για να γεμισουνε το crown παλι ηταν επιφυλακτικός και δεν το εκανε.
Στη φωτο καπου εκει που τραβηξα την γραμμη και προς τα μπροστα αρχισε να βαζει.
Υ.γ οπως παρατηρω της φωτο ο φιλος εχει υποχωρήσει κι αλλο στο crown.εχασε κι αλλο εδαφος οπως το βλεπω τώρα.
Η περιοχή στον κύκλο είναι το άνω τμημα του crown. Έχουν μπει καμία 250αριά graft εκεί. Δεν λέω ότι έκανε πλήρη αποκατάσταση, απλά ότι έβαλε μερικά και εκεί. Αν κάνω λάθος ας τοποθετηθούν και οι εμπειρότεροι.
 

Συνημμένα

  • EA16EBB8-06B9-4135-BCDD-EE8716207630.jpeg
    EA16EBB8-06B9-4135-BCDD-EE8716207630.jpeg
    161.7 KB · Προβολές: 148

m3e36

Well-Known Member
Η περιοχή στον κύκλο είναι το άνω τμημα του crown. Έχουν μπει καμία 250αριά graft εκεί. Δεν λέω ότι έκανε πλήρη αποκατάσταση, απλά ότι έβαλε μερικά και εκεί. Αν κάνω λάθος ας τοποθετηθούν και οι εμπειρότεροι.
Φιλε bobby επιμενω πανω σε αυτο που λες
Δεν μπηκαν μοσχευματα εκει
Ξεγελάει η γωνια ληψης
Τα μοσχευματα μπηκαν απο την μπλε γραμμη και προς τα μπροστα. ( απο το κινητό κανω ολοθς τους σχεδιασμούς και δεν μπορω να τα σχεδιάσω και με ακρίβεια χιλιοστού).
Επιμενω ομως πίσω δε μπηκαν.
Και αυτο το λεμε εξαρχης με τον φιλο μου ο οποίος ήθελε κι αυτος να γεμισει λιγο το crown.
Bobby αν τυχον εισαι απο θεσσαλονικη η οποιος αλλος παιδια θελει να δει το φιλο μου απο κοντα να ξέρει οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα και να μου στείλει pm να κανονίσω συναντηση.
 

Συνημμένα

  • Polish_20220110_144330579.png
    Polish_20220110_144330579.png
    2.9 MB · Προβολές: 198

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω και εγώ, παρά είναι κατεβασμένη η μύτη της χερλαιν.

Polish_20220109_211409287.jpg χαχαχα, σαν τον τάμπο το ελεφαντάκι μου βγήκε.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Λιγα πραγματακια για το αποτελεσμα του φιλου.
Καταρχας πολυ καλος σχεδιασμος hairline ,ειδικα αν σκεφτουμε οτι δεν υπηρχε καθολου υποστηριξη απο μαμα μαλλια τριγυρω.Το μονο που θα ηθελα να ειχε δοθει λιγο παραπανω εμφαση ειναι το χτισιμο του forlock,φαινεται οτι ο γιατρος δεν εδωσε ιδιαιτερη σημασια στο σημειο αυτο,θεωρω ομως πως θα επρεπε καθως οπως γνωριζουμε ηδη το χτισιμο της περιοχης αυτης παιζει τεραστιο ρολο στο κατα ποσο η εικονα μας θα ειναι see through.Eιμαι περιεργος πραγματικα να δω αν ο Τυρκαλας μπορει σε μεταγενεστερη επεμβαση να μπει στην συγκεκριμενη περιοχη και να φτιαξει πυκνοτητα,το εχει πιστευετε;Καλη συνεχεια στον φιλο μας!!
 

nick90

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω και εγώ, παρά είναι κατεβασμένη η μύτη της χερλαιν.

Προβολή συνημμένου 44221 χαχαχα, σαν τον τάμπο το ελεφαντάκι μου βγήκε.
Νομιζω η μύτη της hairline προϋπήρχε απο πριν αν δεις τις αρχικές φωτογραφίες πριν την επέμβαση και απλα τοποθέτησε πανω σε αυτή ο γιατρός και μπήκε πιο μεσα στο V. Οπότε και φαίνεται να προεξέχει.

20220110_153026.jpg
 

oreo

Well-Known Member
Για να επιτευχθεί η ακόλουθη εικόνα θέλει και την σωστή συναστρία. Aside όμως τρόπου και χαρακτηριστικών μιλάμε για natural effect sto maximum.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Για να επιτευχθεί η ακόλουθη εικόνα θέλει και την σωστή συναστρία. Aside όμως τρόπου και χαρακτηριστικών μιλάμε για natural effect sto maximum.
Ασυζητητί μαγικό αποτέλεσμα αλλά η αλήθεια είναι πως πολλοί εδώ μέσα θα παρακαλάγαμε να έχουμε την εικόνα του, ακόμα και πριν μπει για ΜΜ, στην ηλικία του. Ειδικά οι κροτάφοι του στην αρχή μου θύμισαν του Χενρι Κειβιλ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ασυζητητί μαγικό αποτέλεσμα αλλά η αλήθεια είναι πως πολλοί εδώ μέσα θα παρακαλάγαμε να έχουμε την εικόνα του, ακόμα και πριν μπει για ΜΜ, στην ηλικία του. Ειδικά οι κροτάφοι του στην αρχή μου θύμισαν του Χενρι Κειβιλ.
Έτσι πάει οτι δεν έχεις φαίνεται αρκετό και όταν το έχεις φαίνεται λιγότερο απο το περσισσότερο που μπορείς να αποκτήσεις. Εξου και τα υποκειμενικά γούστα. Αντικειμενικά όμως η hairline κεντάει !!!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έτσι πάει οτι δεν έχεις φαίνεται αρκετό και όταν το έχεις φαίνεται λιγότερο απο το περσισσότερο που μπορείς να αποκτήσεις. Εξου και τα υποκειμενικά γούστα. Αντικειμενικά όμως η hairline κεντάει !!!
Ολόσωστος πτι μπερ μου. Βέβαια ο γιατρός δεν πρέπει να ναι, μμμ πως να το πω , ιδιαίτερα φθηνούλης ε ;... :p :p
 

vlafo

Well-Known Member
Ασυζητητί μαγικό αποτέλεσμα αλλά η αλήθεια είναι πως πολλοί εδώ μέσα θα παρακαλάγαμε να έχουμε την εικόνα του, ακόμα και πριν μπει για ΜΜ, στην ηλικία του. Ειδικά οι κροτάφοι του στην αρχή μου θύμισαν του Χενρι Κειβιλ.
Το θέμα δεν είναι να έχεις μαλλί.
Το θέμα είναι τι μαλλί έχεις τι ποιότητα.
Αν είναι να έχεις μαλλί στάχι,και να είσαι σαν το μαλλί της γριάς όπως πολλοί,καλύτερα να μην έχεις.
Υπάρχει μια σύγχυση.
Τουλάχιστον εγώ αυτό θα ήθελα.
 

oreo

Well-Known Member
Ολόσωστος πτι μπερ μου. Βέβαια ο γιατρός δεν πρέπει να ναι, μμμ πως να το πω , ιδιαίτερα φθηνούλης ε ;... :p :p
Στριπάς και δεν ασχολήθηκα καθόλου με την περιπτωσή του στο οικονομικό. Αμερική πρέπει να είναι οπότε καταλαβαίνεις :cool:
 

vlafo

Well-Known Member
Τελικά δίνοντας σημασία πως ήμουν παλιά από φώτο,παίζει και
20220110_170821.jpg
20220110_170735.jpg να είχα τη χερλαιν στα 6εκ.
Στα 20 και στα 25.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

vlafo

Well-Known Member
6 cm ειναι πολλά νομίζω. Εγώ τώρα είμαι μεταξύ 4,5 - 5 φαντάσου. Εσύ πρέπει να είσαι εδώ μαξ 5,5.
Τι να σου πω εγώ ποτέ δεν ήμουν ας πούμε σαν τον oreo που δεν έχει μέτωπο ας πούμε.
Και είναι φαντάσου στα 5-5εκ μετρημένα.
Δε νομίζω ποτέ να ήμουν τόσο χαμηλά αντε στα 6 το ελάχιστο.
Τώρα είμαι στα 7εκ σχεδόν


Στα 4.5 δεν είσαι με τίποτα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά,αλλιώς τα φρύδια σου θα ήταν ενωμένα με τα μαλλιά και τη χερλάιν σου.
 

bobby

Well-Known Member
Φιλε bobby επιμενω πανω σε αυτο που λες
Δεν μπηκαν μοσχευματα εκει
Ξεγελάει η γωνια ληψης
Τα μοσχευματα μπηκαν απο την μπλε γραμμη και προς τα μπροστα. ( απο το κινητό κανω ολοθς τους σχεδιασμούς και δεν μπορω να τα σχεδιάσω και με ακρίβεια χιλιοστού).
Επιμενω ομως πίσω δε μπηκαν.
Και αυτο το λεμε εξαρχης με τον φιλο μου ο οποίος ήθελε κι αυτος να γεμισει λιγο το crown.
Bobby αν τυχον εισαι απο θεσσαλονικη η οποιος αλλος παιδια θελει να δει το φιλο μου απο κοντα να ξέρει οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα και να μου στείλει pm να κανονίσω συναντηση.
Φίλε μου δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω, όντως μπορεί να με ξεγελάει η γωνία λήψης. Από την στιγμή που εσύ και ο φίλος είστε σίγουροι, πάω πάσο.
 
Μπλουζα