Lorenzo Cons Ιούνιος

bobby

Well-Known Member
Φίλε μν πέφτεις στο επίπεδο του…δν χρειαζεται να μιλαμε για την καταγωγή μας κ τι καλά έχει ο καθένας στη πόλη του..εδώ είμαστε να μιλαμε για αλλά πραγματα..!!
Για να πέσεις στο επίπεδό μου θα πρέπει να ανέβεις 10 ορόφους φίλε, άστο όταν δεν ξέρεις μην μιλάς.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Το νήμα ....cons με τον Lorentzo τον Ιούνιο....
Θα επαναυτοδιαγραφει σε 3.2.1...

Υσ. Μερικοί όντως δεν καταλαβαίνετε ποτέ πρέπει να σταματήσετε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι μπορείτε να σταματήσετε τα τοπικιστικά; Είναι κρίμα να ξεχειλώνουμε ένα θέμα και να το εκτρέπουμε σε άλλες συζητήσεις που δεν έχουν κανένα τόπο εδώ. Έλληνες είμαστε όλοι και δεν είμαστε και πολλοί, οι οχτροί είναι άλλοι.
 

aeratos28

Just aeratos
Ιατρός με "Ι" κεφαλαίο..όχι γιατρος..
O Lorenzo είναι γιατρός πρώτης γραμμής με Γ κεφαλαίο

ημιμαθή και ανίδεο το μέλος προσωπικού του φόρουμ και mod..διορθώστε ορισμένα πράγματα ..έλεος.!μάθετε μπαλιτσα από τον Ιατρό Κωνσταντίνο..:cool:
 

oreo

Well-Known Member
Kαλα
Ας μαθουν μερικοι πως εχουν αρχισει να αναπτυσσονται δραστηριοτητες kite στο 2ο ποδι της Χαλκιδικης και οτι ο Θερμαικος ειναι ενας τεραστιος κολπος απο το Αιγινιο εως την Επανομη και δεν ειναι μονο αυτο που βλεπουν οταν επισκεπτονται τον λευκο πυργο
Να τονισουμε επισης οτι απο την Τουμπα σε 20λεπτα με το αυτοκινητο βρισκομαστε σε θαλασσα Α κατηγοριας και σε 45 λεπτα σε θαλασσα διεθνους βεληνεκους ενω την ιδια στιγμη στο 1ο 20λεπτο ο μεσος Αθηναιος η Πειραιωτης θα ειναι εγκλωβισμενος μεσα στην πολη του
^_-
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220526_194538.jpg
    Screenshot_20220526_194538.jpg
    173.9 KB · Προβολές: 107

Didier11

Active Member
Παιδιά συγγνώμη που σας το χαλάω αλλά την αγορά της Ελλάδας κυριολεκτικά ξεγραμμένη την έχουν γιατροί σαν τον Λορέντζο. Επίσης εδώ δεν εγχειρεί με τιμές Ισπανίας, πράγμα που σημαίνει ότι όταν σταματήσει να έρχεται για τον Χ-Ψ λόγο, θα πρέπει ο Έλληνας να πάει στην Μαδρίτη. Εγώ που το συζητάω ανοιχτά το θέμα με άτομα όλων των ηλικιών, δύσκολα κάποιος θα έδινε 20k+ όντας NW V να πάρει ένα decent αποτέλεσμα, ακόμα και αυτοί που θεωρητικά δεν τους νοιάζει το κόστος. Το ότι έρχεται όμως εμμέσως αναγκάζει τον εγχώριο ανταγωνισμό να ανεβάσει την ποιότητα των υπηρεσιών του και να συμπιέσει όσο γίνεται το κόστος. Άρα είναι διπλό το καλό για όποιον διαβάζει το φόρουμ. Μην είμαστε πάντα καχύποπτοι και μίζεροι, είναι φως φανάρι ότι μας κάνει χάρη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πολύ θα γουστάρα να πήγαινα να μου κάνει μια αποτίμηση αλλά μέσα το καλοκαίρι δεν γίνεται να κουνηθώ από δω ... Ελπίζω να μας έρθει το χειμώνα ξανά ...
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Αν τον καταφέρεις να έρθει μαζί του,

1653651931527.png



θα έρθω και εγώ (αφού κάνω αίτηση και γίνει αποδεκτή), δεν τρολάρω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ρε σεις δεν τα έχουμε πει αυτά; Φαίνεται από το πρόσωπο τι άνθρωπος είναι.

1653652405479.png




Να με ρωτάτε να σας τα λέω! (που έλεγε και ο Αναστόπουλος!!)
 

Kostas97

Well-Known Member
Τωρα προσεξα σε ποιο νημα εγραφα για αυτο και διαγραφω το προηγουμενο σχολιο(ειμαι με 3 ωρες υπνο :D)
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Αν σας πω ότι όταν είδα τον Κλοπ να φοράει jockey βραδιάτικα ήξερα πως η ομάδα του δεν θα κερδίσει θα με πιστέψετε; (κολλάει στα προηγούμενα :))
 

oreo

Well-Known Member
Ρε σεις δεν τα έχουμε πει αυτά; Φαίνεται από το πρόσωπο τι άνθρωπος είναι.

Προβολή συνημμένου 49566



Να με ρωτάτε να σας τα λέω! (που έλεγε και ο Αναστόπουλος!!)
Για ρίξε μια ανάλυση τι άνθρωπος φαίνεται οτι είναι απο το πρόσωπο. Εμένα καίνε ακόμα τα δαχτυλά μου, για μερικούς που έβαζα στην φωτιά το χέρι μου (Δεν εννοώ τον ισπανό μιας και δεν τον γνωρίζω).
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Για ρίξε μια ανάλυση τι άνθρωπος φαίνεται οτι είναι απο το πρόσωπο. Εμένα καίνε ακόμα τα δαχτυλά μου, για μερικούς που έβαζα στην φωτιά το χέρι μου (Δεν εννοώ τον ισπανό μιας και δεν τον γνωρίζω).
Χαχαχα ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Ο Jose είναι καλό παιδί. Που σημαίνει και μ@λ@κί@ να γίνει (που έχουμε άμεσο ενδιαφέρον) θα το αναγνωρίσει χωρίς πολλά πολλά. Αυτό που λέμε ηθικός και τίμιος. Εκτός από επιστήμονας είναι και άνθρωπος για φίλος. Σπεύστε άφοβα.
 

oreo

Well-Known Member
Χαχαχα ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Ο Jose είναι καλό παιδί. Που σημαίνει και μ@λ@κί@ να γίνει (που έχουμε άμεσο ενδιαφέρον) θα το αναγνωρίσει χωρίς πολλά πολλά. Αυτό που λέμε ηθικός και τίμιος. Εκτός από επιστήμονας είναι και άνθρωπος για φίλος. Σπεύστε άφοβα.
Δεν αφήνω να με χαλάνε πράγματα που δεν τα βλέπω κάθε μέρα στον καθρέφτη. Ας πούμε όμως οτι εν όψη συμφέροντος βλέπεις μεγαλύτερες κωλοτούμπες κ απ τον καραγκούνη. Για αυτό και έχω αναφέρει οτι ο καθένας μας είναι αντικειμενικός και δίκαιος, εως ότου εμπλακεί το προσωπικό συμφέρον. Για τον Λορένζο θα πω οτι δείχνει να είναι έτσι απο τις μαρτυρίες των μελών και του cvial , οπότε το πρόσημο είναι σίγουρα θετικό.
Όμως σε γενικές γραμμές αυτό που ισχύει είναι το τραγουδι του Μίλτου Πασχαλίδη - Κακές Συνήθειες.
"Τα πιο μεγάλα ψέμματα, στα πιο αθώα βλέμματα"
Υ.Γ Είναι που θυμήθηκα που με είχε κάνει μια αγαπημένη τσακωτό παλιά κ εγώ ήμουν σαν την τεθλιμμένη Παναγιά να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα :p
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Δεν αφήνω να με χαλάνε πράγματα που δεν τα βλέπω κάθε μέρα στον καθρέφτη. Ας πούμε όμως οτι εν όψη συμφέροντος βλέπεις μεγαλύτερες κωλοτούμπες κ απ τον καραγκούνη. Για αυτό και έχω αναφέρει οτι ο καθένας μας είναι αντικειμενικός και δίκαιος, εως ότου εμπλακεί το προσωπικό συμφέρον. Για τον Λορένζο θα πω οτι δείχνει να είναι έτσι απο τις μαρτυρίες των μελών και του cvial , οπότε το πρόσημο είναι σίγουρα θετικό.
Όμως σε γενικές γραμμές αυτό που ισχύει είναι το τραγουδι του Μίλτου Πασχαλίδη - Κακές Συνήθειες.
"Τα πιο μεγάλα ψέμματα, στα πιο αθώα βλέμματα"
Υ.Γ Είναι που θυμήθηκα που με είχε κάνει μια αγαπημένη τσακωτό παλιά κ εγώ ήμουν σαν την τεθλιμμένη Παναγιά να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα :p

Ναι, στην υπερβολή του όμως.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν αφήνω να με χαλάνε πράγματα που δεν τα βλέπω κάθε μέρα στον καθρέφτη. Ας πούμε όμως οτι εν όψη συμφέροντος βλέπεις μεγαλύτερες κωλοτούμπες κ απ τον καραγκούνη. Για αυτό και έχω αναφέρει οτι ο καθένας μας είναι αντικειμενικός και δίκαιος, εως ότου εμπλακεί το προσωπικό συμφέρον. Για τον Λορένζο θα πω οτι δείχνει να είναι έτσι απο τις μαρτυρίες των μελών και του cvial , οπότε το πρόσημο είναι σίγουρα θετικό.
Όμως σε γενικές γραμμές αυτό που ισχύει είναι το τραγουδι του Μίλτου Πασχαλίδη - Κακές Συνήθειες.
"Τα πιο μεγάλα ψέμματα, στα πιο αθώα βλέμματα"
Υ.Γ Είναι που θυμήθηκα που με είχε κάνει μια αγαπημένη τσακωτό παλιά κ εγώ ήμουν σαν την τεθλιμμένη Παναγιά να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα :p

Μην κρίνεις, εξ ιδίων, τα αλλότρια.
 
Μπλουζα