Lorenzo Cons Ιούνιος

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προς το τέλος Ιουνίου θα γίνουν τα επόμενα cons με τον Λορένζο. Υπενθυμίζω ότι είναι δωρεάν χωρίς καμμία υποχρέωση για μμ. Υπάρχουν λίγες θέσεις (έχω αναμονή και από τα προηγούμενα). Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Πληροφορίες με pm.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

georgio124

New Member
Καλο θα ήταν @CVIAL κάποια στιγμή να οργανωθεί κ ένα cons στη θεσσαλονικη για μας τους βορειοελλαδητες…μια ζωη όλα τα προνόμια στην Αθήνα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε καταλαβαίνω φίλε αλλά και ότι έχουμε cons στην Ελλάδα και δεν αναγκαζόμαστε να πάμε Ισπανία είναι επίτευγμα. Πολλά παιδιά έχουν ταξιδέψει από όλη την Ελλάδα για να έρθουν στα cons Αθηνα
 

alex7

Well-Known Member
είναι επίτευγμα και μόνο που είναι εδώ και το λέω εγώ που είμαι από Θεσσαλονίκη
 

Pan77

Active Member
Καλο θα ήταν @CVIAL κάποια στιγμή να οργανωθεί κ ένα cons στη θεσσαλονικη για μας τους βορειοελλαδητες…μια ζωη όλα τα προνόμια στην Αθήνα
Φίλε παοκτζης είσαι? Μας αδικησάνε, το κατεστημένο και οι χαμουτζήδες φταίνε για όλα???
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί έχετε την τάση να διαιωνίζετε τις εκτός θέματος συζητήσεις;
 

bobby

Well-Known Member
Η Lorenzo tours θα διοργανώσει εκδρομή σε Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Πάτρα, Γιάννενα, Ηρακλειο..... :p :p :p

Ρε τι πίνετε ορισμένοι.... Μας κάνει χάρη που έρχεται Αθήνα και κάνει δωρεάν cons και θέλετε να έρθει και σπίτι σας?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

georgio124

New Member
Η Lorenzo tours θα διοργανώσει εκδρομή σε Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Πάτρα, Γιάννενα, Ηρακλειο..... :p :p :p

Ρε τι πίνετε ορισμένοι.... Μας κάνει χάρη που έρχεται Αθήνα και κάνει δωρεάν cons και θέλετε να έρθει και σπίτι σας?
Φίλος λίγο ευγένεια δν βλαπτει δν σ είπα να έρθεις εσυ..χαλαρωσε λιγο
 

bobby

Well-Known Member
Γιατί δυσανασχετείς ρε φιλε; Άδικο έχω; Μήπως θες να σου κάνει και κατ´ οίκον επίσκεψη δωρεάν; Το τι πίνετε σε ενόχλησε; Μαλαματίνα….
 

georgio124

New Member
Γιατί δυσανασχετείς ρε φιλε; Άδικο έχω; Μήπως θες να σου κάνει και κατ´ οίκον επίσκεψη δωρεάν; Το τι πίνετε σε ενόχλησε; Μαλαματίνα….
Δν θα ασχοληθω άλλο ρε φίλε..άλλος ένας μάγκας του πληκτρολογίου είσαι..εσυ αυτό κατάλαβες ότι θέλω επίσκεψη κατ οίκον..τεσπα ασχολησου με κανέναν άλλον κ άσε μας εμάς να πίνουμε ότι θελουμε..εγώ μια παρατήρηση έκανα απλα κ τιποτα άλλο..
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε έκανες μια παραίτηση αφού πρώτα είχες πει την παπάρα σου…. Τι περιμένεις δηλαδή να σε πάρει και τηλέφωνο να κανονίσετε το ραντεβού για μετρήσεις;

Και μια τελείται ερώτηση που ίσως τα αποσαφηνίσει όλα. Μήπως είσαι παοκτζης;
 

georgio124

New Member
Φίλε έκανες μια παραίτηση αφού πρώτα είχες πει την παπάρα σου…. Τι περιμένεις δηλαδή να σε πάρει και τηλέφωνο να κανονίσετε το ραντεβού για μετρήσεις;

Και μια τελείται ερώτηση που ίσως τα αποσαφηνίσει όλα. Μήπως είσαι παοκτζης;
Όταν κατεβω Αθήνα γιατί εσυ για να ανεβεις πολύ χλωμό σε κοβω…αφου είσαι τόσο μάγκας θα στειλω ένα μήνυμα να έρθεις από κοντά να σ εξηγησω τι είμαι κ τι πινω..
 

aeratos28

Just aeratos
Δν θα ασχοληθω άλλο ρε φίλε..άλλος ένας μάγκας του πληκτρολογίου είσαι..εσυ αυτό κατάλαβες ότι θέλω επίσκεψη κατ οίκον..τεσπα ασχολησου με κανέναν άλλον κ άσε μας εμάς να πίνουμε ότι θελουμε..εγώ μια παρατήρηση έκανα απλα κ τιποτα άλλο..

Εγώ σε καταλαβαίνω Γιώργο...στη θέση σου,θα έκανα φασαρία στον λορετζο,που έκανε φίλο Αθηναίο και όχι Θεσσαλονικιο..στημένος,με το κράτος τον Αθηνών ο λορετζο..:rolleyes:
 

georgio124

New Member
Εγώ σε καταλαβαίνω Γιώργο...στη θέση σου,θα έκανα φασαρία στον λορετζο,που έκανε φίλο Αθηναίο και όχι Θεσσαλονικιο..στημένος,με το κράτος τον Αθηνών ο λορετζο..:rolleyes:
Σωστος..!!χαχαχχαχαχαχα…..!!!δν το εννοω έτσι ομως..!!εγω απλα μια ιδέα έριξα..στα 4-5 cons π γίνονται να γίνεται κ ένα στην θεσσαλονικη..αν δν γίνεται σεβαστό οκ..!!δν νομιζω ότι αν ερχόταν εδώ δν θα μπαίναν παιδια για μμ…ούτε ειρωνεύτηκα κανέναν σαν τον άλλο ούτε τιποτα..!
 

bobby

Well-Known Member
Όταν κατεβω Αθήνα γιατί εσυ για να ανεβεις πολύ χλωμό σε κοβω…αφου είσαι τόσο μάγκας θα στειλω ένα μήνυμα να έρθεις από κοντά να σ εξηγησω τι είμαι κ τι πινω..
Μαλαματίνας 7 μένω στα Καμίνια. Έλα με φόρα και φέρε και κανένα κασονι Μαλαματίνες για πολεμοφόδια. Ζώο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε φίλε,δεν ψάχνει πελάτες.οι πελάτες τον ψάχνουν ..για τον λορετζο μιλάμε..και μόνο ότι έρχεται Ελλάδα και προσφέρει δωρεάν τα κονς ,μεγάλη υπόθεση..
Σωστος..!!χαχαχχαχαχαχα…..!!!δν το εννοω έτσι ομως..!!εγω απλα μια ιδέα έριξα..στα 4-5 cons π γίνονται να γίνεται κ ένα στην θεσσαλονικη..αν δν γίνεται σεβαστό οκ..!!δν νομιζω ότι αν ερχόταν εδώ δν θα μπαίναν παιδια για μμ…ούτε ειρωνεύτηκα κανέναν σαν τον άλλο ούτε τιποτα..!
 
Μπλουζα