Lorenzo Cons Ιούνιος

georgio124

New Member
Ρε φίλε,δεν ψάχνει πελάτες.οι πελάτες τον ψάχνουν ..για τον λορετζο μιλάμε..και μόνο ότι έρχεται Ελλάδα και προσφέρει δωρεάν τα κονς ,μεγάλη υπόθεση..
Δν αντιλεγω φίλε μ…ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ θα μας έκανε…δν είπα εγώ το αντιθετο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ρε φίλε,δεν ψάχνει πελάτες.οι πελάτες τον ψάχνουν ..για τον λορετζο μιλάμε..και μόνο ότι έρχεται Ελλάδα και προσφέρει δωρεάν τα κονς ,μεγάλη υπόθεση..
Ε μα αυτό του λέμε του μπαγλαμά και αντι να πει σορρυ μαλακια ζητάει και τα ρέστα….
 

oreo

Well-Known Member
Βέβαια αν έκανε kite surf στον Θερμαικό, μπορεί να έβγαινε με 6 χέρια, οπότε θα τα κάρφωνε τα γκραφτ αέρα μετά :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ναι ρε φίλε τρώω παντόφλα κι έρχομαι στο φορουμ και βγάζω το άχτι μου. Το βρήκες! Απλά δεν μπορώ να βλέπω να γράφουν χαζομάρες. Σήμερα τουλάχιστον έχω μειωμένη υπομονή.
Για να το τελειώνουμε εδώ, παραδέξου ότι το αρχικό σου σχόλιο ήταν χαζομάρα και τα παίρνω όλα πίσω.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε ούτε καν..εντάξει μην αρπαζομαστε για τέτοια απλά..υπάρχουν αλλα ένα σωρό,που μπορώ να συμμετάσχω και εγω να κεράσω το κάτι τις μου .....:)
Τα αποτελεσματα της παντόφλας είναι φίλε τζαμπα χαλάς το σάλιο σ..!
 

bobby

Well-Known Member
ΥΓ: και αν κατέβεις για κονς αθηνα και είμαι εδώ κερνάω εγώ την Μαλαματίνα!
 

georgio124

New Member
Ναι ρε φίλε τρώω παντόφλα κι έρχομαι στο φορουμ και βγάζω το άχτι μου. Το βρήκες! Απλά δεν μπορώ να βλέπω να γράφουν χαζομάρες. Σήμερα τουλάχιστον έχω μειωμένη υπομονή.
Για να το τελειώνουμε εδώ, παραδέξου ότι το αρχικό σου σχόλιο ήταν χαζομάρα και τα παίρνω όλα πίσω.
Λοιπον άκου δν έχω να ζητήσω συγνωμη για τιποτα κ δν απευθύνθηκα σε σενα για το αρχικό π έγραψα…αν σ φανηκε βλακεια μπορούσες να μν απαντήσεις καν…ο @CVIAL έδωσε μια απαντηση κ το καταλαβα κ τελειωσε εκεί το θέμα..κ μετά εσυ άρχισες να ειρωνεύεσαι κ να βρίζεις…όπως κάνουν οι κλινικές της Κύπρου σκεφτηκα ότι μια στο τόσο μπορεί να γίνει κ εδώ…μν παιρνεις πισω τιποτα γιατί να ζητήσω συγνωμη επειδή έβρισες κ ειρωνεύτηκες αποκλείεται..προχωρά παρακάτω κ μν ξανά ασχοληθείς μαζί μ..
 

bobby

Well-Known Member
Δεν σου είπα να ζητήσεις συγνώμη να παραδεχθείς ότι είπες χαζομάρα είπα. Ούτε είπα ότι θα σου ζητήσω συγνώμη ότι θα τα πάρω πίσω είπα.

Τα λόγια μου ήταν ακριβή μην τα παρερμηνεύεις.

Από αυτό που σου είπε ο μοντ (ευγενικά) αρκεί για να καταλάβεις αν είπες χαζομάρα.

Το μόνο για το οποίο μπορείς να πεις κάτι είναι για το «τι πίνουν μερικοί» το οποίο δεν είναι υβριστικό, σε ολα τα υπόλοιπα απαντούσα στις δικές σου λέξεις και βρισιές. Οπότε μην μας το παίζεις ότι θα βγεις και από πάνω.

Good night and good luck.
 

georgio124

New Member
Δεν σου είπα να ζητήσεις συγνώμη να παραδεχθείς ότι είπες χαζομάρα είπα. Ούτε είπα ότι θα σου ζητήσω συγνώμη ότι θα τα πάρω πίσω είπα.

Τα λόγια μου ήταν ακριβή μην τα παρερμηνεύεις.

Από αυτό που σου είπε ο μοντ (ευγενικά) αρκεί για να καταλάβεις αν είπες χαζομάρα.

Το μόνο για το οποίο μπορείς να πεις κάτι είναι για το «τι πίνουν μερικοί» το οποίο δεν είναι υβριστικό, σε ολα τα υπόλοιπα απαντούσα στις δικές σου λέξεις και βρισιές. Οπότε μην μας το παίζεις ότι θα βγεις και από πάνω.

Good night and good luck.
Μπαγλαμά ποιος με είπε άλλος;;;
 
Μπλουζα