Leeroy Jenkins, FUE, 4021 grafts, 7-8/3/2022

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε καλή φύτρωση! Όντως οι φωτό δεν είναι αυτές που πρέπει να είναι (ούτε του 4ου ήταν), κάνε την έκπληξη τον Σεπτέμβριο να ανεβάσεις καλές για να μπορέσει και ο @Giorgos-3 να δικαιωθεί γιατί μέχρι στιγμής αυτές του Αναστασάκη θυμίζουν υπερπαραγωγή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leeroy Jenkins

At least i've had chicken
Φίλε καλή φύτρωση! Όντως οι φωτό δεν είναι αυτές που πρέπει να είναι (ούτε του 4ου ήταν), κάνε την έκπληξη τον Σεπτέμβριο να ανεβάσεις καλές για να μπορέσει και ο @Giorgos-3 να δικαιωθεί γιατί μέχρι στιγμής αυτές του Αναστασάκη θυμίζουν υπερπαραγωγή.
Ευχαριστώ πολυ mod,
Απο τον επόμενο που πιστεύω είναι και ο μήνας (6ος) που θα μπορεί να βγει ένα πόρισμα για το πως πάει θα γίνει.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Φαίνεται να σε πηγαίνει καλά.ωστοσο ξεκινά να σχεδιάζεις την 2η για να απογειώσεις το ήδη καλό αποτέλεσμα. Τώρα μαζεψες τα χοντρά....
Πήγαινε και για τα ψιλά και καθάρισες
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φίλε καλή φύτρωση! Όντως οι φωτό δεν είναι αυτές που πρέπει να είναι (ούτε του 4ου ήταν), κάνε την έκπληξη τον Σεπτέμβριο να ανεβάσεις καλές για να μπορέσει και ο @Giorgos-3 να δικαιωθεί γιατί μέχρι στιγμής αυτές του Αναστασάκη θυμίζουν υπερπαραγωγή.
Να δικαιωθώ σε πιο πράγμα ; Και σε τι θυμίζουν του Αναστασάκη; Ακόμα περιμένω να μου απαντήσεις αν οι παρουσιάσεις που θα κάνεις εσύ στην ποιότητα υλικού θα ναι σαν και εκείνου....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τυφλός είσαι; Δεν βλέπεις ότι οι φώτο που έχει ποστάρεις ο φίλος εδώ (4 & 5ος μήνας) είναι πέντε κλάσεις χειρότερες από αυτές του Αναστασάκη; Άμε δες την ποιότητα υλικού στα 2 verify που έκανα και θα καταλάβεις ποια είναι η ποιότητα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οι φωτος ειναι χαλια και αν ηταν απο κλινικη ισως ελεγαν και υποψια για toppik. Χωρις να το λεω για τον φιλο παραπανω που σιγουρα ειναι αξιοπιστο παιδι.
 

Leeroy Jenkins

At least i've had chicken
Leeroy καλή συνέχεια βουνό μου. Εγκεφαλικά θα μοιράσεις στη σχολή με τη νέα χαίτη ;)
Τα εγκεφαλικά τα βλέπω να σκάνε σε μένα με το που αρχίσει πάλι όπως πάει το έργο.
Ευχαριστώ παιχτούρα , θα τα πούμε και λάιβ εμείς σύντομα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τα εγκεφαλικά τα βλέπω να σκάνε σε μένα με το που αρχίσει πάλι όπως πάει το έργο.
Ευχαριστώ παιχτούρα , θα τα πούμε και λάιβ εμείς σύντομα.
Μια χρονιά έμεινε και μετά λοπου ευτυχώς. Σκέψου ότι θα θαυμάσουμε daddy για το last dance :p
 

montecristo

Well-Known Member
Οι φωτογραφίες όντως δεν είναι οτι καλύτερο αλλά και ο ίδιος ο @Leeroy Jenkins το είπε στο post που έκανε και είπε κιόλας οτι θα ανεβάσει καλύτερες τους επόμενους μήνες που κρίνεται το αποτέλεσμα μαζί με βίντεο.
Τώρα είτε είναι καλές είτε οχι οι φωτογραφίες δεν νομίζω οτι έχει τόση σημασία αφού δεν κρίνεται το αποτέλεσμα στον 5ο μήνα που ειναι πολύ νωρίς...
Σημασία έχει οι φωτογραφίες των επόμενων μηνών να ειναι καλές όπου και θα κρίνεται το αποτέλεσμα και στις οποίες είπε οτι θα ανεβάσει καλές μαζί με βίντεο. Οπότε απλά υπομονή να έχουμε.. Οπως και να έχει σου εύχομαι καλή συνέχεια στη φύτρωση φίλε και να πάρεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τυφλός είσαι; Δεν βλέπεις ότι οι φώτο που έχει ποστάρεις ο φίλος εδώ (4 & 5ος μήνας) είναι πέντε κλάσεις χειρότερες από αυτές του Αναστασάκη; Άμε δες την ποιότητα υλικού στα 2 verify που έκανα και θα καταλάβεις ποια είναι η ποιότητα.
Φυσικά και είναι χάλια οι φωτός .... Αλλά τουλάχιστον μιλάμε πάντα για ανεξάρτητα περιστατικά με τα αρνητικά και τα θετικά της που μπορούμε τουλάχιστον τις περισσότερες φορές να επισημάνουμε και να συζητήσουμε να διορθωθούν τα λάθη ..... Του τό πες και σου απάντησε θα σου βάλει πιο καθαρές....τα έχουμε πει πολλές φορές.... Στις κλινικές παρουσιάσεις στα "λάθη" τους δεν υπάρχουν δικαιολογίες γιατί αυτοί υποτίθεται ξέρουν .... Και αν πας να πεις και κάτι ζητούν και τα ρέστα .... Μισά στοιχεία παραπλανητικές φωτός... Σε αυτά που πάνε να ξεφύγουν να γίνουν ανεξάρτητα τσουπ ξαφνικά χάνονται τα μέλη η έλεγχονται πάλι και ρωτάς πράγματα και απαντούν θα σου πω σε πμ η δεν απαντούν καθόλου... Πρόσφατο παράδειγμα..... Που και αυτό δεν θα είναι ανεξάρτητο....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ποιό είναι αυτό? Αν εννοείς τον Buddah μια χαρά άνθρωπος φαίνεται. Απαντάει στα πάντα.
Ρώτησαν τρεις άνθρωποι τιμή στους δύο δεν απάντησε και στον έναν είπε θα σου πω σε πμ .... Το παιδί μια χαρά μπορεί να είναι ... Πιστεύεις ότι δεν ασκείται ήδη πίεση πάνω του; Έλα τώρα ..... Κάτσε να δούμε και τι φωτός θα βάλει στην συνέχεια αν συνεχιστεί η παρουσίαση και αν θα είναι δικές του πρώτον... Και δεύτερον για να προτρέχω να δούμε αν θα αναφερθεί κάποια στιγμή το κόστος που όλος τυχαίως πάλι στην ίδια κλινική το "ανεξάρτητο" του μέλος έχει ευαισθησία
 

JimKan1

Well-Known Member
ρε παιδια με το κοστος ποιο ειναι το θεμα; γυρω στα 2-2,50 χρεωνει ο Αναστασακης απ οσο ειναι γνωστο, οποιος ενδιαφερεται παρα πολυ μπορει απλα να παει στην κλινικη, να παρει μια τιμη και να την μεταφερει στους υπολοιπους.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρώτησαν τρεις άνθρωποι τιμή στους δύο δεν απάντησε και στον έναν είπε θα σου πω σε πμ .... Το παιδί μια χαρά μπορεί να είναι ... Πιστεύεις ότι δεν ασκείται ήδη πίεση πάνω του; Έλα τώρα ..... Κάτσε να δούμε και τι φωτός θα βάλει στην συνέχεια αν συνεχιστεί η παρουσίαση και αν θα είναι δικές του πρώτον... Και δεύτερον για να προτρέχω να δούμε αν θα αναφερθεί κάποια στιγμή το κόστος που όλος τυχαίως πάλι στην ίδια κλινική το "ανεξάρτητο" του μέλος έχει ευαισθησία
Εγώ το είδα πάντως κάποια στιγμή, 6500€ είχε ποστάρει, άρα το έσβησε? Θα δούμε στη συνέχεια τι και πως. Αντίστοιχα βέβαια ασκεί πίεση και ο Τιρκάλας σε μερικούς άλλους στο φόρουμ, βγάζει μάτι σε αρκετά νήματα. Καλό είναι να τα λέμε όλα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Ρώτησαν τρεις άνθρωποι τιμή στους δύο δεν απάντησε και στον έναν είπε θα σου πω σε πμ .... Το παιδί μια χαρά μπορεί να είναι ... Πιστεύεις ότι δεν ασκείται ήδη πίεση πάνω του; Έλα τώρα ..... Κάτσε να δούμε και τι φωτός θα βάλει στην συνέχεια αν συνεχιστεί η παρουσίαση και αν θα είναι δικές του πρώτον... Και δεύτερον για να προτρέχω να δούμε αν θα αναφερθεί κάποια στιγμή το κόστος που όλος τυχαίως πάλι στην ίδια κλινική το "ανεξάρτητο" του μέλος έχει ευαισθησία
Γιώργο μου, η επιλογή κάποιου μέλους να απέχει από οποιαδήποτε ενέργεια να φανερωσει η να μιλήσει ανοικτά για το κόστος της επέμβασης δεν είναι φαινόμενο ιδιοσυγκρασιας πελατών συγκεκριμένου γιατρού.Στα ξένα φόρουμ αυτό συμβαίνει κατά κόρον όπου σχεδόν κανείς δεν επεκτείνεται σε θέματα κόστους αλλά επικεντρωνεται και περιοριζεται στην παρουσίαση του αποτελέσματος κάτι το οποίο δεν αντιβαίνει τις αρχές του φόρουμ και σε καμία περίπτωση δεν είναι μεμπτό.Και η απόφαση αυτή θα πρέπει να γίνεται σεβαστή και να μην προσπαθούμε να την ερμηνεύουμε, φιλικά.
 

JimKan1

Well-Known Member
Εγώ το είδα πάντως κάποια στιγμή, 6500€ είχε ποστάρει, άρα το έσβησε? Θα δούμε στη συνέχεια τι και πως. Αντίστοιχα βέβαια ασκεί πίεση και ο Τιρκάλας σε μερικούς άλλους στο φόρουμ, βγάζει μάτι σε αρκετά νήματα. Καλό είναι να τα λέμε όλα.

H τιμολογιακη πολιτικη του Τυρκαλα ειναι γνωστη στο forum χρονια τωρα με πολυ μικρες διακυμανσεις, εκτος αν εννοεις πιεση αλλου ειδους oποτε no comment.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ το είδα πάντως κάποια στιγμή, 6500€ είχε ποστάρει, άρα το έσβησε? Θα δούμε στη συνέχεια τι και πως. Αντίστοιχα βέβαια ασκεί πίεση και ο Τιρκάλας σε μερικούς άλλους στο φόρουμ, βγάζει μάτι σε αρκετά νήματα. Καλό είναι να τα λέμε όλα.
Ασκεί πίεση ο τυρκαλας σε μέλη ; Που γίνονται αυτά και δεν το είδα εγώ αυτό ; Σοβαρά ρωτάω να μπω στο νήμα να το διαβάσω γιατί μάλλον έχασα επεισόδια..... Όσο για το κόστος αν αναφέρθηκε κάπου 6500€ και δεν το είδα εγώ γράψε λάθος ... Αλλά μάλλον δεν θα αναφέρθηκε αφού δεν ήθελε να πει δημόσια ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο μου, η επιλογή κάποιου μέλους να απέχει από οποιαδήποτε ενέργεια να φανερωσει η να μιλήσει ανοικτά για το κόστος της επέμβασης δεν είναι φαινόμενο ιδιοσυγκρασιας πελατών συγκεκριμένου γιατρού.Στα ξένα φόρουμ αυτό συμβαίνει κατά κόρον όπου σχεδόν κανείς δεν επεκτείνεται σε θέματα κόστους αλλά επικεντρωνεται και περιοριζεται στην παρουσίαση του αποτελέσματος κάτι το οποίο δεν αντιβαίνει τις αρχές του φόρουμ και σε καμία περίπτωση δεν είναι μεμπτό.Και η απόφαση αυτή θα πρέπει να γίνεται σεβαστή και να μην προσπαθούμε να την ερμηνεύουμε, φιλικά.
Ρε παιδάκι μου όμως να συμβαίνει αυτό το ταμπού μόνο για αυτήν την κλινική ; Το λες σύμπτωση εσύ αυτό ;
 
Μπλουζα