Leeroy Jenkins, FUE, 4021 grafts, 7-8/3/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Αυτο γιατι ειναι προβλημα; Προφανως ο Αναστασακης δεν δημοσιοποιει τις τιμες για τους λογους του και ο Τυρκαλας τις δημοσιοποιει επισης για τους λογους του.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτο γιατι ειναι προβλημα; Προφανως ο Αναστασακης δεν δημοσιοποιει τις τιμες για τους λογους του και ο Τυρκαλας τις δημοσιοποιει επισης για τους λογους του.
Η τιμή είναι μόνο ένα δείγμα χειραγώγησης .... Δεν γράφτηκες εχθές στο φόρουμ.... Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν περιοριζομαστε μόνο στην τιμή και στην τελική όταν λέμε ανεξάρτητο μέλος εννοούμε ανεξάρτητο μέλος ... Εκφράζεται οπως νιώθει ....
 

ΛΕΣ

Active Member
Αυτο γιατι ειναι προβλημα; Προφανως ο Αναστασακης δεν δημοσιοποιει τις τιμες για τους λογους του και ο Τυρκαλας τις δημοσιοποιει επισης για τους λογους του.

Συμφωνούμε, ο ένας θεωρεί ότι έχει πολύ καλές τιμές για το τι προσφέρει ενώ ο άλλος όχι.
 

jersey

Well-Known Member
Αυτο γιατι ειναι προβλημα; Προφανως ο Αναστασακης δεν δημοσιοποιει τις τιμες για τους λογους του και ο Τυρκαλας τις δημοσιοποιει επισης για τους λογους του.
Οι κλινικές του εξωτερικού πάντως δημοσιεύουν κανονικά τις τιμές τους και έχουν σταθερές τιμές χωρίς να προσπαθούν να χρεώσουν διαφορετικά τον κάθε πελάτη και όλοι ειναι ενήμεροι. Δηλαδή συμβαδίζουν στα πρότυπα της HDC. Όταν νιώθεις άνετα με τις τιμές σου και ότι τις αξίζεις δεν έχεις πρόβλημα να τις λες...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι το θέμα δεν είναι το ύψος της τιμής η αν λέγεται αλλά ότι μονίμως δεν λέγεται από μέλη όταν απευθύνονται σε συγκεκριμένη κλινική.... Αν κάποιοι έλεγαν τιμή και κάποιοι όχι διάσπαρτα από παντού δεν ασχολιόταν σχεδόν κανείς ....
 

Kostas97

Well-Known Member
Παντως καποιους παλαιοτερα που ρωτησα σε π.μ. μου εδωσαν τιμη. Και για το καπελο και για τη μετ.
 

Kostas97

Well-Known Member
Φιλε @Giorgos-3 πιστευω πως χειραγωγηση υπαρχει απο ολες τις κλινικες, προσφατα αλλωστε ενα νημα διαγραφτηκε επειδη μια κλινικη που δεν ξερουμε ποια ειναι καταφερε να εκφοβισει εναν ανθρωπο να κατεβασει το νημα του
Το κακο της υποθεσης Τυρκαλα, ο οποιος εγινε διασημος "εν μια νυκτι" με ο,τι αυτο συνεπαγεται, ειναι οτι φερνει πολυ στην υποθεση Βεκρη του 15. Και οπως λενε διαβαζε ιστορια για να μην επαναλαβεις τα ιδια λαθη.
Ο χρονος θα δειξει τι ισχυει τελικα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Φιλε @Giorgos-3 πιστευω πως χειραγωγηση υπαρχει απο ολες τις κλινικες, προσφατα αλλωστε ενα νημα διαγραφτηκε επειδη μια κλινικη που δεν ξερουμε ποια ειναι καταφερε να εκφοβισει εναν ανθρωπο να κατεβασει το νημα του
Το κακο της υποθεσης Τυρκαλα, ο οποιος εγινε διασημος "εν μια νυκτι" με ο,τι αυτο συνεπαγεται, ειναι οτι φερνει πολυ στην υποθεση Βεκρη του 15. Και οπως λενε διαβαζε ιστορια για να μην επαναλαβεις τα ιδια λαθη.
Ο χρονος θα δειξει τι ισχυει τελικα.
δεν εγινε εν μια νυκτι διασημος ο Τυρκαλας, απο το 2018 μεχρι και το περιστατικο του Pan77 ειχε μονο καλα αποτελεσματα και ενα μετριο που ομως εξαρχης ειχαν μπει λιγα grafts για την περιοχη, παραλληλα υπηρχαν και καποιες παρουσιασεις που εμειναν στην μεση χωρις να ξερουμε το αποτελεσμα
 

vlafo

Well-Known Member
Η σύγκριση με τον Βεκρή είναι άτοπη και ακόμα και αυτός σε πληροφορώ ότι είχε παραγόμενα αποτελέσματα πολύ καλύτερα σε σχέση με τις υπόλοιπες ελληνικές κλινικές.
Τουλάχιστον τη φύτρωση όταν οι άλλοι ψαχνόντουσαν αυτός την είχε.
Που είναι και το καίριο.
Με όλα τα μειονεκτήματα της σαν κλινική.
 

Kostas97

Well-Known Member
δεν εγινε εν μια νυκτι διασημος ο Τυρκαλας, απο το 2018 μεχρι και το περιστατικο του Pan77 ειχε μονο καλα αποτελεσματα και ενα μετριο που ομως εξαρχης ειχαν μπει λιγα grafts για την περιοχη, παραλληλα υπηρχαν και καποιες παρουσιασεις που εμειναν στην μεση χωρις να ξερουμε το αποτελεσμα
Αυτες που σταματησαν μαλλον θα χουν μαλλουρες σαν της μπαρμπυ. :p
 

buddah

There is order in the universe
Ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι το θέμα δεν είναι το ύψος της τιμής η αν λέγεται αλλά ότι μονίμως δεν λέγεται από μέλη όταν απευθύνονται σε συγκεκριμένη κλινική.... Αν κάποιοι έλεγαν τιμή και κάποιοι όχι διάσπαρτα από παντού δεν ασχολιόταν σχεδόν κανείς ....
Το έκανα edit και αντικατέστησα το μήνυμα με το ότι θα γράψω private. Το έκανα για προσωπικούς λόγους. Η τιμή ήδη έχει αναφερθεί σε αυτό το νήμα έτσι κι αλλιώς ήδη. Αλλά αφού σας είπα ότι θα απαντήσω privately, μπορείτε να μου στείλετε μήνυμα. Και δεν χρειάζεται να ψάχνουμε αιτίες που δεν υπάρχουν και να δημιουργούμε εντυπώσεις ή να υποθέτουμε σενάρια που δεν ισχύουν. Ανεξάρτητη παρουσίαση θέλω να κάνω και θα κάνω και θα το κάνω όπως πιστεύω ότι είναι σωστό, ακολουθώντας τα βασικά guidelines, τη δική μου γενική μεθοδολογία και και βασισμένος σε γεγονότα. Δεν θα γράψω άλλο εδώ για να μη μολύνω το νήμα του συμπάσχοντος μέλους. Όποιος έχει οποιαδήποτε απορία ας γράψει στο νήμα μου ή σε ιδιωτικό μήνυμα.
 

Leeroy Jenkins

At least i've had chicken
Update της εικόνας μου 6 μήνες 7 μέρες μετά το διήμερο της ΜΜ.
Από θέμα φύτρωσης προσωπικά είμαι ικανοποιημένος με το πώς εξελίσσεται βάση της εικόνας μου πριν γίνει η επέμβαση.
Η μόνη μου ένσταση είναι ότι η δοτρια φαίνεται αρκετά ταλαιπωρημένη, σαν εικόνα δε με χαλάει τόσο αλλά δε ξέρω τι απόθεμα μπορεί να έχω για μελλοντική μεταμόσχευση.
Κάθε σχόλιο για το αποτέλεσμα ή τι άλλο μπορεί να δώσει από εδώ και πέρα ευπρόσδεκτο. Οι φωτογραφίες είναι στο λινκ από κάτω γιατί λόγω μεγάλου αρχείου δε μπορούσα να τις ανεβάσω κατεύθειαν στο post.
 

JimKan1

Well-Known Member
Φιλε 2 πραγματα

1. Μπορεις να βαλεις φωτο εξω κατω απτον ηλιο; Η εικονα αλλαζει αρκετα σε σχεση με φωτο στο μπαλκονι
2. Στις φωτογραφιες η δοτρια με τι σκαλα ειναι κουρεμενη;
 

seeker

Verified MM member
Η φυτρωση φαινεται να πηγαινει καλα.

H δοτρια φαινεται σε τραγικη κατασταση αλλα μαλλον τα χεις παρακοψει κοντα και αδικεις τον εαυτο σου. Σε αυτο το μηκος κανει μπαμ οτι εχει γινει κατι στο κεφαλι γιατι ειναι πολυ εμφανη τα ορια της περιοχης συλλογης.

Θα σου προτεινα να τα αφησεις ολα ακουρευτα για το επομενο διμηνο που θα χεις και το τελικο αποτελεσμα, να δεις πως φαινεται σε μεγαλυτερο μηκος.
 
Μπλουζα