Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
κουρεψου καταρχήν γιατί μου κανείς σαν θείος στο παραπέντε για σύνταξη..φιλικά το λέω εντελώς,αν το περνεις ότι το λέω κάπως επιθετικά σου ζητάω συγνώμη..φιλε δεν καταλαβαίνω και πολλά από τις φωτό που ανέβασε,αλλά υποψιαζομαι πως δεν υπάρχει καμία βελτίωση με αυτές που είχες βάλει πριν από αυτές τωρα
 

kwsTakis

Active Member
πανω απο την hairline εβγαλα αρκετεσ νεεσ τριχες,,κ φυτρωνουν κ νεες λεπτες μικρεσ τριχες σε ολλα σημεια,,μακαρι να συνεχισουν να μεγαλωνουν,,,χαχα
 

aeratos28

Just aeratos
δεν ξέρω ρε φιλε τι να πω..τουλάχιστον από αυτές τις φωτό δεν φαίνεται τίποτα..βάλε καλύτερες αν μπορείς..
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
πρεπει να ειχες πολυ υψηλο ποσοσστο φυτρωσης κωστακι, τα 2500 που εβαλες ηταν μονο μια επιμερους καλυψη του προβληματος, βλεποντας παντα το πριν και το μετα...με μια ακομη αναλογη επεμβαση, σε γκραφτς, πιστευω οτι θα καλυψεις αρκετα και το υπολοιπο κεφαλι, καλη συνεχεια
 

dimitris50423

Well-Known Member
το μαλλι το αφησες μακρυ και δεν μπορει να φανει τι καλυψη εχεις. καταλαβαινω οτι το χτενιζεις ετσι για να φαινεται καλυτερα. σιγουρα εισαι καλυτερα απο πριν. βαλε και face to face φωτο να δουμε hairline
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ο προσδιορισμος της hairline ετσι οπως δειχνει στη σελ.15 του νηματος ειναι πολυ καλος, δεν πρεπει να κατεβεις κατα τη γνωμη μου αλλα μαλλον θα χρειαστει να μπουνε αρκετα γκραφτς για να τονιστει η υπαρχουσα εαν κ εφοσον μεχρι το χρονο παραμεινει η ιδια εικονα με την τωρινη...τωρα οσον αφορα το crown φυσικα κ θα προχωρησεις εφοσον αντεχει η τσεπη σου, ομως πρεπει να εχεις προσγειωμενες απαιτησεις διοτι η περιοχη σου εκει θα χρειαστει σιγουρα πολλα γκραφτς.προς το παρων μη βιαζεσαι κ περιμενε το τελικο αποτελεσμα της πρωτης μμ, καλη.συνεχεια φιλε
 

kwsTakis

Active Member
θεωρω πως μεχρι να κλεισω χρονο θα βελτιωθει k aλλο η πυκνοτητα της hairline,το γνωριζω πως θα χρειαστω πολλα γκραφτς,,ισωσ κατεβασω λιγοτερο την hairline για να πιασω κ καλυτερη πυκνοτητα εκει.,γιατι οντως θα χρειαστω πολλα μοσχευματα κ για το crown,θα το συζητησω συντομα κ με τον γιατρο μου,,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hope

Active Member
Kwstakis θα συμφωνήσω με τον Νικόλας νικ ότι δεν πρέπει να κατεβάσεις άλλο την hairline αλλά να την τονίσεις/πυκνώσεις. Μην σπαταλήσεις grafts. Αφού μπήκες στην διαδικασία και για άλλες μμ και έχεις δότρια και λεφτά θα μείνεις ικανοποιημένος φίλε.
Το αποτέλεσμα σου μέχρι τώρα μου αρέσει. Θα δώσει και άλλο μέχρι τον χρόνο σε ποιότητα/πάχος τρίχας. Όλα καλά!
Πότε πας στον Λιό*η?
 

kwsTakis

Active Member
το βασικο αυτο ειναι hope,,να τονισω την hairline..αν με παιρνει θα την κατεβασω πολυ λιγο,,θα μιλησω με τον λι,,ση,,κ εμενα μαρεσει το αποτελεσμα,,κ πιστευω θα βελτιωθω κ αλλο,,8 μηνες εκλεισα μολις,,με τον λιο,,η καnονισα να παω αρχες δεκεμβρη,,κ τοτε θα παρουμε κ την τελικη αποφαση,,
 

kwsTakis

Active Member
τον αλλο μην κλεινω 9 μηνες κ θεωρω πως ηρθε η ωρα να κλεισω το crown και να τονισω- πυκνωσω την hairline(ισως κ πολυ λιγο να την κατεβασω),,ο γιατρος μου μ ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα χρονικα πια(μιας κ η ληπτρια περιοχη θα ναι σε αλλο σημειο) στο να προχωρησω στην 2η μμ..συντομα θα εχω νεα για την ημερομηνια που θα το κανω..θελω θετικη ενεργεια γιατι πισω ειμαι αδειος,,θελει δουλεια αρκετη,,
 

kwsTakis

Active Member
εκλεισα σημερα..1 κ 2 δεκεμβρη θα το κανω,,giga session,,,με τον ιδιο γιατρο που εκανα κ την πρωτη μμ.τον λ,,ση
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
εκλεισα σημερα..1 κ 2 δεκεμβρη θα το κανω,,giga session,,,με τον ιδιο γιατρο που εκανα κ την πρωτη μμ

Μην το λες giga session...αυτά είναι από 5000graft και πάνω και γίνονται σπάνια. Ας συμβιβαστούμε με το mega, που είναι τα 3000-4000 (αν γίνουν τόσα). Κάτω από αυτό το νούμερο δεν χρειάζεται καν χαρακτηρισμός.
 

kwsTakis

Active Member
image.jpeg
image.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Μην το λες giga session...αυτά είναι από 5000graft και πάνω και γίνονται σπάνια. Ας συμβιβαστούμε με το mega, που είναι τα 3000-4000 (αν γίνουν τόσα). Κάτω από αυτό το νούμερο δεν χρειάζεται καν χαρακτηρισμός.
Έτσι το ονομάζει η κλινική, δεν είναι o χαρακτηρισμός του @kwsTakis
 
Μπλουζα