Krotafoi, fue, 1785 grafts, 11/12/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krotafoi

Member
καλη επιτυχια φίλε.

χρειαζοταν ενα αποτελεσμα απο τη νεα γιατρο. μακαρι να ειναι τοσο καλη οσο λενε οι ιδιοι και να υπαρξει και τριτη σχετικα παντα αξιοπιστη επιλογη από Κυπρο.
η τιμη ηταν γνωστη εδω και πολυ καιρο και εχει γραφτει στο φορουμ, γυρω στο 2,15 και αποδιδεται οχι στη μειωση ποιοτητας αλλα στο οτι δεν εχει ονομα οπως ο Μαρας ακόμα.
Σε ευχαριστώ, καλές γιορτές!
 

tasos33

Well-Known Member
Kotafoi χρόνια πολλά, όταν μπορέσεις ανέβασε καμία φώτο τώρα που θα χει καθαρίσει το κεφάλι από τα μπιμπικια και δεν έχουν αρχίσει να πέφτουν οι τρίχες.
 

krotafoi

Member
Kotafoi χρόνια πολλά, όταν μπορέσεις ανέβασε καμία φώτο τώρα που θα χει καθαρίσει το κεφάλι από τα μπιμπικια και δεν έχουν αρχίσει να πέφτουν οι τρίχες.

χρόνια πολλά Τάσο!
μετά από πιεστικότερο μασάζ, καθάρισαν εντελώς οι άσπροι ιστοί, αλλά έφυγαν εμφανώς οι πρώτες εμφυτευμένες τρίχες.
Θα ανεβάσω φωτο το συντομότερο
 

manosc44

Member
χρόνια πολλά Τάσο!
μετά από πιεστικότερο μασάζ, καθάρισαν εντελώς οι άσπροι ιστοί, αλλά έφυγαν εμφανώς οι πρώτες εμφυτευμένες τρίχες.
Θα ανεβάσω φωτο το συντομότερο
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Άσπροι ιστοι εννοείς τα καυκαλα;
Σε εμένα πλέον υπάρχει ξηροδερμια και πλέον βλέπω στα χέρια μου 20-30 τρίχες κάθε φορά που βάζω μινοξ.
 

krotafoi

Member
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Άσπροι ιστοι εννοείς τα καυκαλα;
Σε εμένα πλέον υπάρχει ξηροδερμια και πλέον βλέπω στα χέρια μου 20-30 τρίχες κάθε φορά που βάζω μινοξ.
Χρόνια πολλά Μάνο, ναι το ίδιο λέμε.
Ξηροδερμια έχω ελάχιστη αλλά και σε εμένα σε κάθε λούσιμο φεύγουν αρκετες τρίχες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

krotafoi

Member
Πριν 2 ημέρες (13 μέρες μετά μμ) που εμφανώς έχουν πέσει οι πρώτες τρίχες.
623838c82339bd7856856b599e937171.jpg
 

nikolakis

Well-Known Member
Εύχομαι ολα να σου πανε καλα, αλλα εχω την εντύπωση πως δε χρειαζόταν να ασχοληθείς με τα μαλλιά σου, ήταν σε πααρααα πολυ καλή κατάσταση έως άριστη. Δε φαινεται ούτε αραιωση ούτε λέπτυνση τρίχας ούτε κενά ούτε τιποτα μόνο ενα τακ είχαν ανοίξει οι κρόταφοι. Τεσπα εσυ ξέρεις κ εσυ αποφασίζεις κ παλι καλή επιτυχία κ χρονια πολλά.
 

manosc44

Member
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Είμαι στις 21-21 μέρες από την μμ.
Αν βάζω για την έξοδο μόνο το βράδυ για 4-5 ώρες τοπικ πειράζει;; χωρίς λακ χωρίς τίποτα, μόνο τοπικ.
Μετά γυρνάω και λουζομαι
 

tasos33

Well-Known Member
Θα έλεγα να μην βάλεις ούτε ένα fiber ακόμα. Φαινομενικά δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά καλού κακού μην βάλεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manosc44

Member
Α και άθληση ρε παιδιά... Πότε μπορώ να ξεκινήσω άθληση με υψηλό ρυθμό; όχι ποδόσφαιρο.
Sprint βάρη και τρέξιμο.
Εχω μείνει πίσω...

Ps. Συγνώμη φίλε krotafoi που γράφω στο νήμα σου προσωπικες ερωτήσεις.
 

tasos33

Well-Known Member
Βρε κάτσε εκεί που είσαι μη βιάζεσαι. Τρεξίματα κι χαλαρό κάνε τα βαριά άστα. Σκέψου ότι το νεοσυσταθεν αιματολογικο σου δίκτυο και όχι μόνο αυτή την στιγμή χρειάζεται βιταμίνες μέταλλα κτλ για να θρεψει τα νέα σου μαλλιά, η βαριά γυμναστική ειδικά φέρνει το σώμα σε κατάσταση στρες και αλλάζει το ορμονολογικο προφίλ. Κάτσε φρόνιμα.
 

krotafoi

Member
Φίλε Μάνο ίδιες ανησυχίες έχουμε! Σήμερα ξεκίνησα χαλαρά ασκήσεις με bodyweight και έπαιζα χωρίς κιλά με μεγαλύτερο time under tension. Γενικά να βγαίνει πολύ χαλαρά η οποία προπόνηση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μια φορα κανουμε μεταμοσχευση οι περισσοτεροι δωστε στον οργανισμο σας τις καλυτερες πιθανοτητες να πανε ολα καλα.
Μετα την ολοκληρωση της φυτρωσης καντε οσα βαρη θελετε. Ολοι καναμε υπομονη τον πρωτο καιρο.
Καλη χρονια σε ολους.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην ακούω τέτοια. Μετά τον μήνα δεν υπάρχει κανένα θέμα με βάρη, και οποιουδήποτε είδους γυμναστική. Απλά καλή διατροφή και τις απαραίτητες βιταμίνες.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

manosc44

Member
Δε βοηθάει πολύ η φώτο. Είναι χαμηλής ανάλυσης. Αλλά έπεσαν κάπως.
Εγώ πάλι από την άλλη μη έχοντας κλίσει ακόμα μήνα εχω έντονη φυτρωση. Τι κουλό και αυτό;;
 

aeratos28

Just aeratos
Φύτρωση δεν έχεις..απλά δεν έχουν πέσει οι τρίχες..αργούν να πέσουν,σημαίνει ότι αργούν και να φυτρώσουν..μπορεί να αδειάσεις τον 2ο-3ο μήνα εσύ και να περιμένεις να κλείσεις χρόνο για να δεις αποτέλεσμα..θα έχεις αργή φύτρωση στην πορεία.
Δε βοηθάει πολύ η φώτο. Είναι χαμηλής ανάλυσης. Αλλά έπεσαν κάπως.
Εγώ πάλι από την άλλη μη έχοντας κλίσει ακόμα μήνα εχω έντονη φυτρωση. Τι κουλό και αυτό;;
 
Μπλουζα