Krotafoi, fue, 1785 grafts, 11/12/2017

krotafoi

Member
#3
 

Συνημμένα

  • forum3.jpg
    forum3.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 491

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krotafoi

Member
Πόσες φορές τα λούζεις τη μέρα; εμένα είναι όλα πάνω ακόμα και έκανα στις 9/12
Σίγουρα έπαιξε ρόλο ότι έμεινα μέχρι σήμερα στην Κύπρο, συνεπώς όλα τα λουσιματα, 2/ημέρα, γινόντουσαν από εξειδικευμένο προσωπικό. Επίσης Μάνο, ψεκαζόμουνα με μεγάλη συχνότητα στα μεσοδιάστηματα.
 

manosc44

Member
Τι να πω. Απλά εγώ τα λουζω 1 ανά μέρα και για λίγα λεπτά μετά φαίνονται όλα άσπρα και φουσκωμένα.
Καλη μας φυτρωση...!!!
 

John1924

Active Member
Τι να πω. Απλά εγώ τα λουζω 1 ανά μέρα και για λίγα λεπτά μετά φαίνονται όλα άσπρα και φουσκωμένα.
Καλη μας φυτρωση...!!!
Αυριο συμληρώνεις 10 μέρες που ειναι το κρισιμο διαστημα μετεγχειρητικά. Πλεον τα μεταμοσχευμένα γκραφτς έχουν ριξει αγκυρα. Δεν βλάπτει να βάζεις λιγο παραπάνω δυναμη οταν λουζεσαι. Μονο ετσι θα φύγουν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manosc44

Member
Ναι αυτό παρατηρησα πιο μετά ότι μονο η τρίχα κόπηκε. Ο θυλακας έμεινε μέσα. Βέβαια δεν είναι και πολύ καλό αυτό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το να κοπεί η τρίχα και να πέσει είναι πολύ καλό, αν κοπεί και εγκλωβιστεί είναι το κακό γιατί θα σου κάνει φλεγμονή


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
καλη επιτυχια φίλε.

χρειαζοταν ενα αποτελεσμα απο τη νεα γιατρο. μακαρι να ειναι τοσο καλη οσο λενε οι ιδιοι και να υπαρξει και τριτη σχετικα παντα αξιοπιστη επιλογη από Κυπρο.
η τιμη ηταν γνωστη εδω και πολυ καιρο και εχει γραφτει στο φορουμ, γυρω στο 2,15 και αποδιδεται οχι στη μειωση ποιοτητας αλλα στο οτι δεν εχει ονομα οπως ο Μαρας ακόμα.
 
Μπλουζα