Krhtikos21, fue, 2900 grafts, 3-4/7/2013

gkast

Active Member
gpeiraias είπε:
elmajiko είπε:
athenian είπε:
Ναι έχεις δίκιο τώρα είδα ότι την δεύτερη την έκανε άλλος. Περιμένουμε με ενδιαφέρον λοιπόν.


Tropheus....

Πάντως εχει ενδιαφέρον που τη τρίτη μμ την έκανες στο Γε@ργιου....
Ίσως ξεχωρισες κάτι καλύτερο σε αυτον το γιατρό και τον προτιμησες όπως και εγώ σε σχέση με την H*C και το Μάρ@?


Ρε φίλε εγώ πάλι γιατί το βλέπω διαφορετικά το πράγμα?Εκανε 2 Μ/Μ στον Γε****ου και μια στην ΗRC, και είπε ο άνθρωπος ότι δεν είναι ικανοποιημένος ...Τι μας λες πάλι για Γε****ου ότι τον διάλεξε γιατί είναι καλύτερος κ.λ.π..Ξαναλέω , είπε ότι ΔΕΝ έχει μέινει ικανοποιημένος..Μη χάσετε ρε άμα δεν πετάξετε την μπηχτή σας για διαφήμιση με το παραμικρό...'Ελεος πια, το χετε παραχέσει μερικοί.
Περιμένω και εγώ να ανοίξει θέμα ο Tropheus με ενδιαφέρον.
+1000
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
gpeiraias είπε:
elmajiko είπε:
athenian είπε:
Ναι έχεις δίκιο τώρα είδα ότι την δεύτερη την έκανε άλλος. Περιμένουμε με ενδιαφέρον λοιπόν.


Tropheus....

Πάντως εχει ενδιαφέρον που τη τρίτη μμ την έκανες στο Γε@ργιου....
Ίσως ξεχωρισες κάτι καλύτερο σε αυτον το γιατρό και τον προτιμησες όπως και εγώ σε σχέση με την H*C και το Μάρ@?


Ρε φίλε εγώ πάλι γιατί το βλέπω διαφορετικά το πράγμα?Εκανε 2 Μ/Μ στον Γε****ου και μια στην ΗRC, και είπε ο άνθρωπος ότι δεν είναι ικανοποιημένος ...Τι μας λες πάλι για Γε****ου ότι τον διάλεξε γιατί είναι καλύτερος κ.λ.π..Ξαναλέω , είπε ότι ΔΕΝ έχει μέινει ικανοποιημένος..Μη χάσετε ρε άμα δεν πετάξετε την μπηχτή σας για διαφήμιση με το παραμικρό...'Ελεος πια, το χετε παραχέσει μερικοί.
Περιμένω και εγώ να ανοίξει θέμα ο Tropheus με ενδιαφέρον.

Φίλε μου ονομαζεται κοινη λογική....

1η στον ταδε...
2η στο δεινα...

3η στο ταδε.... Αρα εκ του αποτελεσματος 1ης και 2ης, του άρεσε η δουλειά του 1ου και συνεχισε με αυτον.

Επισης δεν διαλεξε τη κλινικη που εργαζόταν ο γιατρος μεχρι τοτε αλλα τον ακολουθησε εκει που ιδιωτευει.

Στο τέλος ισως να μην εμεινε ευχαριστημενος και γι αυτό τον παροτρυνουμε να τοποθετηθεί δημοσίως.

Κοινη λογικη τυπε, μη βλεπεις παντου φαντάσματα....
 

gpeiraias

Member
elmajiko είπε:
gpeiraias είπε:
elmajiko είπε:
athenian είπε:
Ναι έχεις δίκιο τώρα είδα ότι την δεύτερη την έκανε άλλος. Περιμένουμε με ενδιαφέρον λοιπόν.


Tropheus....

Πάντως εχει ενδιαφέρον που τη τρίτη μμ την έκανες στο Γε@ργιου....
Ίσως ξεχωρισες κάτι καλύτερο σε αυτον το γιατρό και τον προτιμησες όπως και εγώ σε σχέση με την H*C και το Μάρ@?


Ρε φίλε εγώ πάλι γιατί το βλέπω διαφορετικά το πράγμα?Εκανε 2 Μ/Μ στον Γε****ου και μια στην ΗRC, και είπε ο άνθρωπος ότι δεν είναι ικανοποιημένος ...Τι μας λες πάλι για Γε****ου ότι τον διάλεξε γιατί είναι καλύτερος κ.λ.π..Ξαναλέω , είπε ότι ΔΕΝ έχει μέινει ικανοποιημένος..Μη χάσετε ρε άμα δεν πετάξετε την μπηχτή σας για διαφήμιση με το παραμικρό...'Ελεος πια, το χετε παραχέσει μερικοί.
Περιμένω και εγώ να ανοίξει θέμα ο Tropheus με ενδιαφέρον.

Φίλε μου ονομαζεται κοινη λογική....

1η στον ταδε...
2η στο δεινα...

3η στο ταδε.... Αρα εκ του αποτελεσματος 1ης και 2ης, του άρεσε η δουλειά του 1ου και συνεχισε με αυτον.

Επισης δεν διαλεξε τη κλινικη που εργαζόταν ο γιατρος μεχρι τοτε αλλα τον ακολουθησε εκει που ιδιωτευει.

Στο τέλος ισως να μην εμεινε ευχαριστημενος και γι αυτό τον παροτρυνουμε να τοποθετηθεί δημοσίως.

Κοινη λογικη τυπε, μη βλεπεις παντου φαντάσματα....

H κοινη λογική λέει ότι έχοντας κανει 2 Μ/Μ στον Γεωργίου και 1 στην HRC και μην έχοντας μείνει ικανοποιημένος στο τέλος απο αυτές τις Μ/Μ , το βάρος πέφτει περισσότερο στον Γεωργίου μιας και ήταν και η τελευταία του επιλογή, αλλά ο Tropheus δεν έχει μείνει ικανοποιημένος ούτε και με αυτή...Φίλε μη προσπαθείς να κάνεις τα μαύρα άσπρα...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εχω μπερδευτει..:argue
Ας συνεχισω το κρασακι μου :10m:
 

Bouklas

Well-Known Member
Με πρόλαβε ο φίλος gpeiraias. Καλύτερα να μην βγάζουμε συμπεράσματα ή να κάνουμε μαντεψιές με κοινές λογικές και τι εννοεί, γιατί άνετα μπορεί κάποιος να δώσει ένα διαφορετικό παράδειγμα.
Ας μείνουμε μόνο σε αυτό που έχει δηλώσει ότι δεν είναι ικανοποιημένος/ευχαριστημένος και ας περιμένουμε τι έχει να μας πει.
 

elmajiko

Member
Τυπε, απλως ο συλλογισμός μου διαχωρίζεται σε 2 φάσεις....

Αναμεσα στο ταδε και το δεινα προτιμησε το ταδε ακολουθωντας τον ιδιωτικά. Δεκτο?

Αφετέρου και κάνοντας μια συνολική αποτίμηση και απο τους δυο και ισως περισσοτερο απο τον ταδε (1η και 3η μμ) δεν εμεινε ευχαριστημενος. Δεκτό?

Ιδου η Ρόδος, ιδού και το πηδημα....

Ας βγει να στηριξει τις θέσεις του με επιχειρήματα....

Εγω εμεινα full ικανοποιημένος απο τη πρωτη στην MH*C και το λεω ευθαρσώς, για τη 2η στην MH*C θα δειξει ο καιρος και θα τοποθετηθω εν ευθετω χρόνο.

Διαλυθηκαν οι οποιες αποριες σου?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω παλι εαν ξανακανω δευτερη μεταμοσχευση παλι h*c θα παω,δεν ρισκαρω στη τυχη μου.
Αν και ο μπαμπας μου εχει ενα πολυ καλο φιλο στη κυπρο που ειναι φιλοι με τον κ.Γεω**ου
που οντως ειναι καλος ανθρωπος,δεν θελω να το καντεμιασω.
Ξεκινησα απο καπου εμεινα ευχαριστημενος και θα συνεχισω εκει.
Αν και φανταζει πολυ δυσκολη η δευτερη μεταμοσχευση λογο οικονομικων.
Και μιλαμε για μετα 4-5 χρονια γιατι ακομη ξεπληρωνω την πρωτη.
Εκτος αν γινει κανα θαυμα...
Bouklas μεγια το avatar αδερφε,μερεσει ο jim
 

elmajiko

Member
John_John1 είπε:
Εγω παλι εαν ξανακανω δευτερη μεταμοσχευση παλι h*c θα παω,δεν ρισκαρω στη τυχη μου.
Αν και ο μπαμπας μου εχει ενα πολυ καλο φιλο στη κυπρο που ειναι φιλοι με τον κ.Γεω**ου
που οντως ειναι καλος ανθρωπος,δεν θελω να το καντεμιασω.
Ξεκινησα απο καπου εμεινα ευχαριστημενος και θα συνεχισω εκει.
Αν και φανταζει πολυ δυσκολη η δευτερη μεταμοσχευση λογο οικονομικων.
Και μιλαμε για μετα 4-5 χρονια γιατι ακομη ξεπληρωνω την πρωτη.
Εκτος αν γινει κανα θαυμα...
Bouklas μεγια το avatar αδερφε,μερεσει ο jim


Ακολουθεις τη κοινη λογικη.
Εφοσον εμεινες ικανοποιημένος πρεπει να συνεχισεις στο ιδιο μονοπατι.

Φυσικα θα μπορουσες να χαρακτηριστεις "πλασιε"της εταιρειας απο καποιους κακεντρεχεις....αλλα λογω του οτι εχω κανει μμ και εμεινα ευχαριστημενος παρομοίως, δεν υπαρχει τετοια επεξηγηση παρα μονο οτι πραττεις το σωστο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
καλα ρε μικε και αυτοί ξέρω πάνε να κάνουνε μία διαφημιση ξέρω εγώ μέσα σε ένα φορουμ κ επιλέγουν ν βάλουνε μόνο τόσα μοσχεύματα?είναι πολλοί λίγα για κροτάφους....



τροφέα θέλω να δω μία το review σου και την σύγκριση γιατρών θα χει ενδιαφρον
 

Bouklas

Well-Known Member
John_John1 είπε:
Bouklas μεγια το avatar αδερφε,μερεσει ο jim
Νά'σε καλά ρε αδερφέ σε ευχαριστώ. :beerc Και εγώ τον πάω πολύ τον τρελάρα, καταπληκτικός και αγαπημένος ηθοποιός. :D Το μαλλί του δε σαν Ace Ventura ΗΡΩIΚΟ. :cheesy:
 

gpeiraias

Member
elmajiko είπε:
Τυπε, απλως ο συλλογισμός μου διαχωρίζεται σε 2 φάσεις....

Αναμεσα στο ταδε και το δεινα προτιμησε το ταδε ακολουθωντας τον ιδιωτικά. Δεκτο?

Αφετέρου και κάνοντας μια συνολική αποτίμηση και απο τους δυο και ισως περισσοτερο απο τον ταδε (1η και 3η μμ) δεν εμεινε ευχαριστημενος. Δεκτό?

Ιδου η Ρόδος, ιδού και το πηδημα....

Ας βγει να στηριξει τις θέσεις του με επιχειρήματα....

Εγω εμεινα full ικανοποιημένος απο τη πρωτη στην MH*C και το λεω ευθαρσώς, για τη 2η στην MH*C θα δειξει ο καιρος και θα τοποθετηθω εν ευθετω χρόνο.

Διαλυθηκαν οι οποιες αποριες σου?

Δεν έχω καμία απορία τύπε.Ο καθένας στιγματίζεται και χαρακτηρίζεται από τα γραφόμενα του στο site.Για μένα -παρόλο που έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα και στο είχα πει και στην 1η σου Μ/Μ, παραμένεις ένας ακόμη πλασιέ κλινικών.Δεν αλλάζει αυτό.Απλά φιλικά στο λέω , κοίτα μην καταλήξεις να γίνεις ένας ακόμη Ν094 της κύπρου αυτή τη φορά.Κόλακας και γλύφτης αν με εννοείς..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οσοι ειναι εξω απτο παιχνιδι και δεν εχουν κανει μεταμοσχευση στην κυπρο ναι ισως να με χαρακτηρισουν πλασιε.
Οποιος διαβασει προσεχτικα το νημα μου ομως θα καταλαβει καλυτερα.
Γιατι ολοι λιγο πολυ που καναμε εκει ξερουμε οτι κανουν καλη δουλεια.
Ειμαι και απο τα ατομα που εχουν βαλει και τις περισσοτερες φωτογραφιες επισης και καθαρες.
Επισης θα προσπαθησω να βγαλω και με επαγγελματικη φωτογραφικη,με μια Nikon d800.
Ποτε δεν ημουν ενθουσιωδες και υποστηρικτης των γιατρων,
Εδω ακομη μπερδευω τα ονοματα των γιατρων που με εκαναν επεμβαση.
Μπαινω στη σελιδα για να τους θυμηθω
Εχει 1 χρονο και 10 μηνες που εκανα μεταμοσχευση απο τοτε δεν εχω παρει κανενα τηλεφωνο στην κλινικη.
Την μονη επαφη που ειχα ηταν με τον Κ.φιουρη το καλοκαιρι που ηρθε θεσσαλονικη και πηγα να δει την εξελιξη μου.
Το οτι ασχολουμε ακομη εδω μεσα ειναι οτι κολοβαραω ολη μερα και δεν εχω τι να κανω.
Ποτε δεν εξηγησα κατι με επιστημονικες ορολογιες οπως μερικοι αλλοι που μιλουσαν λες και ειναι γιατροι επιστημονες.
Οσοι καταλαβενουν το τροπο γραφης μου δεν το χω το λεγην και δεν την ψαχνω πολυ αλλα μπορω να καταλαβω και εγω μερικα πραματα το τι παιζει εδω μεσα.
Να πω επισης ειμαι και με τον κρητικο φιλος στο fcb με αλλα 2 παιδια και με τον kapa που τον συναντησα που πιστευω ειναι ατομο που λεει μονο αληθειες με αυστηρα κριτηρια.
Δεν μπορω να κρυφτο.
Δεν ειμαι τπτ παραπανω απο ενα παιδι και ενα απλο μελος σαν τον κρητικο.
Βεβαια ο καθενας θα μπορουσε να με χαρακτηρισει ψευτη αλλα και παλι χεστηκα,Αισθανομαι τυχερος που βρηκα το φορουμ και δεν εκανα στη ber...ko*d στο παραπεντε.
Απο το ανχος μου τοτε εστελνα και στον Ακη πρωσοπικα μυνηματα να με βοηθησει.
Οποιος ψαξει το ιστορικο μου θα καταλαβει αν ειμαι ψευτης η οχι.
Και πανω απολα ποτε δεν ειπα οτι εμεινα ευχαριστημενος τοσο πολυ.
Αν βαλω εδω μεσα με την σειρα τους υποστηρικτες εταιριων θα βαλω πρωτα d*i μετα Γεω**ου και τελος h*c. με τσιρακια οι απλους fun clubbers.


Κατι ακομη που ηθελα να προσθεσω ειναι απτην στιγμη που μια κλινικη αφηνει ενα πελατη να βγαζει μεσα στο ιατρειο φωτογραφιες ενω κανει επεμβαση εμενα το μυαλο μου παει αλλου.
Για μενα ειναι τελειως αντιεπαγγελματικο.


Επισης ειμαι απο διπλανη πολη της Θεσσαλονικης και δουλευα στα sprider της πολης μου 4 χρονια.Τωρα βεβαια ολα εκλεισαν οπως γνωριζεται.
Εχω και αποδειξεις και χαρτια,επισης εχω χαρτια και απο την τραπεζα τα εμβασματα που εστελαν στην κυπρο πριν την επεμβαση.
Ουτε κυπρο μενω ουτε αθηνα ουτε θεσσαλονικη.
 

elmajiko

Member
gpeiraias είπε:
elmajiko είπε:
Τυπε, απλως ο συλλογισμός μου διαχωρίζεται σε 2 φάσεις....

Αναμεσα στο ταδε και το δεινα προτιμησε το ταδε ακολουθωντας τον ιδιωτικά. Δεκτο?

Αφετέρου και κάνοντας μια συνολική αποτίμηση και απο τους δυο και ισως περισσοτερο απο τον ταδε (1η και 3η μμ) δεν εμεινε ευχαριστημενος. Δεκτό?

Ιδου η Ρόδος, ιδού και το πηδημα....

Ας βγει να στηριξει τις θέσεις του με επιχειρήματα....

Εγω εμεινα full ικανοποιημένος απο τη πρωτη στην MH*C και το λεω ευθαρσώς, για τη 2η στην MH*C θα δειξει ο καιρος και θα τοποθετηθω εν ευθετω χρόνο.

Διαλυθηκαν οι οποιες αποριες σου?

Δεν έχω καμία απορία τύπε.Ο καθένας στιγματίζεται και χαρακτηρίζεται από τα γραφόμενα του στο site.Για μένα -παρόλο που έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα και στο είχα πει και στην 1η σου Μ/Μ, παραμένεις ένας ακόμη πλασιέ κλινικών.Δεν αλλάζει αυτό.Απλά φιλικά στο λέω , κοίτα μην καταλήξεις να γίνεις ένας ακόμη Ν094 της κύπρου αυτή τη φορά.Κόλακας και γλύφτης αν με εννοείς..

Τυπε σε εννοώ αλλα δεν λες να καταλάβεις οτι δεν εχω ουτε το μηδαμινο οικονομικο οφελος απο τη φάση...

Δεν εχω και την αναγκη αλλωστε...Ισως εδω με εννοησεις...

Απλα ειμαι ευχαριστημενος με το αποτελεσμα μου και αν καποιος επωφεληθει και δε πεσει σε κρεοπωλες ειναι κερδος.

Ουτως η άλλως το αποτελεσμα ειναι που μετραει στο τελος και αν αυτο ειναι καλο αλλαζει η ζωη σου.

Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι ειμαι πλασιε θα σε παρακαλουσα να το αποδείξεις.... Σου αναφερω παλι δεν εχω την οικονομικη αναγκη των ψιχουλων που θα μου πετουσε σαν πεινασμενο σκυλι η καθε κλινικη....

Μη βλεπεις παντου φαντάσματα τυπε....

Ας κανουμε το θυμο και την οργη δημιουργία και οχι αναρχία....

Ψαξου για πλασιε σε εκείνους που εχουν ανάγκη πραγματική
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
παιδες εμενα δε με νοιαζει αν καποιος ειναι πλασιε εδω μεσα.
Απλα αυτα που λεει και γραφει να ειναι φυσιολογικα,να στεκουν να μην τα βλεπουμε σαν μαγικα και να δινουν αληθινες φωτογραφιες.
Τωρα εαν ο elmagiko ειναι πλασιε απο την στιγμη που εβαλε καθαρες φωτο και απο την στιγμη που και αλλα μελη εκαναν εκει μεταμοσχευση και εμειναν ευχαριστημενοι ε τοτε οκ.
Αλλα μελη ισως δεν εμειναν ευχαριστημενοι,Εκει καθομαστε βλεπουμε,συγκρινουμε,μετριαζουμε,αποφασιζουμε.
Ο gio λιγο ειχε ξεφυγει και ο Νικος αν και παλι τον συμπαθω.
Απλα να μην κατανταει αηδια.
Πανω κατω ξερουμε με τι ποσοστα επιτυχιας παιζουνε σε καθε εταιρια και προσπαθουμε να βοηθησουμε νεα μελη.Απο κει και περα εγω πιστευω οτι οι διαχηριστες ειναι δικαιοι.
 

elmajiko

Member
Krhtikos21 εξετασε προσεκτικα το προβλημα του ανθρωπου αυτου που εκανε μμ και ο οργανισμος του λογω αλλων θεματων υγειας απεριψε τα μοσχευματα....

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=67&threadid=93441&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
elmajiko error μου το βγαζει εμενα το λινκ για κοιταξε το καλυτερα.
 
Μπλουζα