Konakihotel, dream team (lorenzo&feriduni), fue, 1260 grafts, 23&24/6/2017

koumparos

Well-Known Member
Τουμπανο δεν ειναι σε καμια περιπτωση,αλλα για τα μοσχευματα που εβαλε το αποτελεσμα ειναι επιτυχημενο κατα την γνωμη μου βεβαιως βεβαιως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@athenian, Να υπενθυμίσω ότι στα μαμα έχει γίνει και πυκνωση. Εγώ όχι μόνο θα έμπαινα εξαρχής (λόγω του τζαμπέ) αλλά θα έφευγα και σφαιράτος για την δεύτερη για να γίνω τούμπανο με κόστος που ούτε καν θα ονειρευόμουνα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

crossfire

Well-Known Member
Ώπα παιδιά.....καθήστε λιγο γιατί μπερδευτήκαμε.
Το αποτέλεσμα ειναι αραιό λόγω μειωμένης φυτρωσης;.........δηλαδή λόγω αποτυχημένης μεταμόσχευσης;
Ή το αποτέλεσμα ειναι αραιό λόγω περιορισμένων graft που τοποθετήθηκαν σε μεγάλη έκταση και απλά χρειάζονταν περισσότερα grafts αλλά η μεταμόσχευση ειναι επιτυχημένη;
Μια χαρά εγω το βλέπω
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγώ μια χαρά τον βλέπω ήδη, ας βάλει βέβαια καλύτερες φωτογραφίες και σε πιο σκληρές συνθήκες και ας τελειώσει το 12μηνο να παχύνει και η τρίχα κτλ. Πάντως για μένα η μμ ειναι επιτυχημένη και δεν έχει μειωμένη φύτρωση. Απλά δεν έβαλε όσα έπρεπε γιατί ήταν workshop, με οτι αυτό σημαίνει, τσάμπα αλλά υπο όρους. τι να κάνουμε δεν μπορείς να τα έχεις όλα. Το σίγουρο ειναι πως αν το έκανε Ελλάδα και έβαζε τόσα θα φαινόταν 3 φορές πιο αραιό. Μια χαρά ειναι για την ηλικία του και τίποτα άλλο να μην κάνει ο φίλος.
 

konakihotel

Member
δεν έχω μετανιώσει ούτε μια στιγμή το ότι έκανα μμ...όπως είπε και ο aeratos του κούτελο μου είχε μεγαλώσει πάρα πολύ και είχα σοβαρό πρόβλημα στην εμφάνιση μου... ήθελα να κατέβει αρκετά η hairline γιατί έχω μεγάλο κούτελο και ήθελα να το καλύψω...δυστυχώς τα μαθηματικά δεν βγήκαν και οι γιατροί έκαναν ότι μπορούσαν με τα διαθέσιμα g που είχαν...τους δυσκόλεψα αρκετά γιατί δεν μπορούσαν να μου βρουν μονοτριχα και το splitting θέλει αρκετή τέχνη και χρόνο ( Ελλάδα δεν ξέρω αν γνωρίζει κάποιος γιατρός να κάνει splitting)...το αποτέλεσμα μέχρι τώρα είναι αρκετά φυσικό απλά μακάρι να είχα πιο πολλά μονοτριχα στο πρώτο μισό εκατοστό της hairline...κρίμα που πρέπει να μπω σε μια διαδικασία 2 μμ (αν και όταν την κάνω) για μόνο 500g αλλά τι να κάνουμε οι όροι ήταν ξεκάθαροι...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά αμά πας για 2η σιγά μην βάλεις μόνο 500 (και με την τιμή που θα πάρεις)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

konakihotel

Member
και μόνο που σκέφτομαι ξανά την διαδικασία με τις βελόνες και τις αναισθησίες πέφτει η πίεση μου και ζαλίζομαι...χαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Danceworld,εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου..Ελλάδα αυτό το αποτέλεσμα ,το έχεις με αυτά τα grafts..άνετα κιόλας.μικρες πυκνότητες μέχρι 30-40 grafts το έχουν εδώ..τώρα αν αυτό το workshop ήταν διαφορετικό και πήγαιναν για να τον κάνουν ένα με τα μαμά,και τον δούλευαν με 60-70grafts φουλ στη hairline,εκεί ναι,συμφωνώ πως δεν θα μπορούσαν να ανταπεξέλθουν οι δικοί μας..αλλα αυτό το αποτέλεσμα δεν διαφέρει από τις δουλειές τις ελληνικές σε πυκνότητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
@athenian, Να υπενθυμίσω ότι στα μαμα έχει γίνει και πυκνωση. Εγώ όχι μόνο θα έμπαινα εξαρχής (λόγω του τζαμπέ) αλλά θα έφευγα και σφαιράτος για την δεύτερη για να γίνω τούμπανο με κόστος που ούτε καν θα ονειρευόμουνα.
Αν ειχα το μαλλι του konaki δεν θα εμπαινα εννω.Με το μαλλι που εχω τωρα και 500 να μου εβαζαν δωρεαν καποιοι απο τους τοπ γιατρους εννοειται οτι θα το εκανα και θα λεγα και ευχαριστω.
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι γιατί όχι..έλα ρε παιδιά μην τρελενεστε..είπαμε.δεν μπορούν να χτίσουν μαμά πυκνότητες σε ένα χειρουργείο τις hairline αλλά εδώ δεν έγινε κάτι αξιοπεριεργο
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Aerate, εδώ δεν θα τόλμαγαν να μπουν για πυκνωση στα υπάρχοντα μαμά του konaki εκει έγκειται η δυσκολία


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

athenian

Well-Known Member
Για μενα cvial εκει ειναι η μαγκια του γιατρου,να μπορεσει να μπει μεσα στα ηδη υπαρχοντα μαλλια,στην Ελλαδα δεν εχουμε δει ουτε ενα τετοιο αποτελεσμα.
 
Μπλουζα