Kintor Pyrilutamide

istorias

Chalandri
Επειδή σε βλέπω να το ψάχνεις αδερφέ έχεις παρατηρήσει κάποια άλλη εταιρεία να δουλεύει σε κάποιο πρωτότυπο που μελλοντικά θα μπορούσε να κυκλοφορήσει ; Σύντομα με τη δική σου κριτική σκέψη πάντα.
Φίλε μου, προς το παρόν στο ραντάρ μου είναι μόνο τα breezula, pyrilutamide από τα οποία σύντομα θα μάθουμε εάν αξίζει να περιμένουμε κάτι, και το GT20029 που θα αργήσουμε λίγο να μάθουμε νέα. Στο παρελθόν παρακολουθούσα το φάρμακο της Samumed, αλλά δεν ήταν αντάξιο των προσδοκιών και η εταιρεία το πάγωσε. Εάν εσύ έχεις κάτι άλλο κατά νου, ενημέρωσέ μας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Quarantine

Active Member
Φίλε μου, προς το παρόν στο ραντάρ μου είναι μόνο τα breezula, pyrilutamide από τα οποία σύντομα θα μάθουμε εάν αξίζει να περιμένουμε κάτι, και το GT20029 που θα αργήσουμε λίγο να μάθουμε νέα. Στο παρελθόν παρακολουθούσα το φάρμακο της Samumed, αλλά δεν ήταν αντάξιο των προσδοκιών και η εταιρεία το πάγωσε. Εάν εσύ έχεις κάτι άλλο κατά νου, ενημέρωσέ μας
Γνωρίζουμε αν θα έχει παρενέργειες στην λίμπιντο το φάρμακο της kintor?
 

Kostas97

Well-Known Member
Μη το λες... Ορισμενοι χωρις μαλλι ειναι αλλοι ανθρωποι. Γενικα οσο αστειο και αν ακουγεται οταν το μαλλι σε απασχολει, στον υπερθετικο βαθμο, ειναι σα να χανεις μελος του σωματος σου.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μη το λες... Ορισμενοι χωρις μαλλι ειναι αλλοι ανθρωποι. Γενικα οσο αστειο και αν ακουγεται οταν το μαλλι σε απασχολει, στον υπερθετικο βαθμο, ειναι σα να χανεις μελος του σωματος σου.
Ακριβώς αυτό.
Και απασχολεί μεγάλη πλειοψηφία των ανδρών, σε οποιαδήποτε ηλικία, απλά αρκετοί δεν το παραδέχονται.
 

Harris_G

Well-Known Member
Παιδια καλοπροαιρετα το λεω μην παρεξηγιομαστε, εχετε ενθουσιαστει με μια μ@λακια δεν εχει κυκλοφορησει ακομα και δειχνετε προθυμοι να κατεβασετε 5-5 τα χαπια αυτα και εχετε αφορισει τη φινα με δεδομενα 30 ετων.
 

Kostas97

Well-Known Member
Το πιο πιθανο σεναριο ειναι απλως να δουμε μια πιο ευροια χρηση της duta τα επομενα χρονια. Αλλωστε την τελευταια δεκαετια ολο και περισσοτεροι γιατροι τη χορηγουν συνηθως οχι ως μονοθεραπεια αλλα συνδυαστικα με φινα.

@CVIAL χωρις να εχω προθεση να αναμοχλευσω παλαιες ιστοριες, γνωριζεις αν ο Stripar συνεχιζει να ειναι στη Duta καθως και κατα ποσο μετα απο τοσα χρονια διατηρησε τα υπαρχοντα μαλλια;
 

istorias

Chalandri
Παιδια καλοπροαιρετα το λεω μην παρεξηγιομαστε, εχετε ενθουσιαστει με μια μ@λακια δεν εχει κυκλοφορησει ακομα και δειχνετε προθυμοι να κατεβασετε 5-5 τα χαπια αυτα και εχετε αφορισει τη φινα με δεδομενα 30 ετων.
Φίλε Harris_G τί σημαίνει αυτό που λες; Στο παρόν νήμα ασχολούμαστε με νέα σχετικά με το Pyrilutamide, εάν δε σου φαίνεται ενδιαφέρουσα αυτή η ασχολία τότε μην σχολιάζεις.
 

Harris_G

Well-Known Member
Φίλε Harris_G τί σημαίνει αυτό που λες; Στο παρόν νήμα ασχολούμαστε με νέα σχετικά με το Pyrilutamide, εάν δε σου φαίνεται ενδιαφέρουσα αυτή η ασχολία τότε μην σχολιάζε
Φίλε Harris_G τί σημαίνει αυτό που λες; Στο παρόν νήμα ασχολούμαστε με νέα σχετικά με το Pyrilutamide, εάν δε σου φαίνεται ενδιαφέρουσα αυτή η ασχολία τότε μην σχολιάζεις.

Φίλε Harris_G τί σημαίνει αυτό που λες; Στο παρόν νήμα ασχολούμαστε με νέα σχετικά με το Pyrilutamide, εάν δε σου φαίνεται ενδιαφέρουσα αυτή η ασχολία τότε μην σχολιάζεις.
Οχι, θα σας αφησω να σπατε παπαρακι και να ειναι στη κορυφη των νηματων αυτη η μπουρδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν ξέρω τι παίζει αλλά σύντομα λένε θα κυκλοφορήσει στην Κινα το πρώτο σκεύασμα των 30 ml. Πραγματικά περίεργα πράγματα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220625_180317_com.reddit.frontpage.jpg
    Screenshot_20220625_180317_com.reddit.frontpage.jpg
    463.8 KB · Προβολές: 67
  • Screenshot_20220625_180315_com.reddit.frontpage.jpg
    Screenshot_20220625_180315_com.reddit.frontpage.jpg
    730.8 KB · Προβολές: 77
Μπλουζα