Kintor Pyrilutamide

JimKan1

Well-Known Member
Νομοτελειακά θα βγει κάτι. Το πότε θα συμφωνήσω πως δεν το ξέρουμε. Αν κρίνω από τις επενδύσεις που κάνουν και πόσο το ψάχνουν λογικά ως το 2030 θα έχουμε κανά δυο θεραπείες ακόμα. Για την ώρα ας περιμενουμε να δουμε τα αποτελεσματα της κιντορ για το pyri γιατι αν τα phases 2 και 3 βγουν καλά από το 2023 θα κυκλοφορήσει στην Κινα.
νομιζω σε σχεση με το breezula ειναι πιο υποσχομενο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
νομιζω σε σχεση με το breezula ειναι πιο υποσχομενο
Ωραία πάσα μου έκανες. Το Μπριζουλα πχ είναι ένα φάρμακο που θα κυκλοφορήσει μέχρι το 2024 για την ΑΓΑ αλλά είναι χειρότερο δραστικά ακόμα και από τη μινοξιδίλη. Αυτό λίγο πολύ μας οδηγεί στο συμπέρασμα πως σκοπός δεν είναι να έχουμε μια οποιαδήποτε κυκλοφορία αλλά μία προσθήκη που θα προσφέρει το κάτι παραπάνω. Το pyri είναι πολύ πιο υποσχόμενο από τα περισσότερα προτζεκτ που έχουν δοκιμαστεί και αν αποδειχθεί λειτουργικό θα είναι μία ενισχυμένη τοπική ντουταστερίδη όπως δείχνουν οι πρώτες ενδείξεις. Το αν οι αποδείξεις αυτές θα βγουν αληθινές θα το ξέρουμε εντός του μήνα.
BTW ο πραγματικός τρόμος σε θεραπεία θα ναι το GT της Kintor ΑΝ και ΟΤΑΝ κυκλοφορήσει ( ισως και μετα το 2030 ) . Μιλάμε για receptor degrader. Φοβερό προτζεκτ και μακάρι να της βγει της Κιντορ.
 

istorias

Chalandri
Και εδώ τα ίδια νέα από https://folliclethought.com/
Όπως φαίνεται η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων αργεί λόγω της εξάπλωσης ενός στελέχους γρίπης! (?)
1654764595315.png
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ευχαριστούμε φίλε Ιστορία για την ενημέρωση. Μουφαδούμπα λοιπόν και το pyri όπως όλα δείχνουν, αποφάσισε η κιντορ να μιμηθεί τον ιδρυτή του chaos και όποτε πρέπει να παρουσιάσει κάτι την ψάχνουν στο αμπελαλε. Τι πιο σύνηθες να συμβεί θα πει κανείς άλλωστε. Άντε καλό 2050 με μινοξιδιλαρα !
 

ziggy

Active Member
Ευχαριστούμε φίλε Ιστορία για την ενημέρωση. Μουφαδούμπα λοιπόν και το pyri όπως όλα δείχνουν, αποφάσισε η κιντορ να μιμηθεί τον ιδρυτή του chaos και όποτε πρέπει να παρουσιάσει κάτι την ψάχνουν στο αμπελαλε. Τι πιο σύνηθες να συμβεί θα πει κανείς άλλωστε. Άντε καλό 2050 με μινοξιδιλαρα !

3 μηνες παραταση πηραν,δεν πηραν 5 χρονια, μην απογοητευεσαι αγαπητε φιλε.
Δεν λεει κατι.
Μεχρι τοτε ζυγιζε ζαρζαβατικα:cool:
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
3 μηνες παραταση πηραν,δεν πηραν 5 χρονια, μην απογοητευεσαι αγαπητε φιλε.
Δεν λεει κατι.
Μεχρι τοτε ζυγιζε ζαρζαβατικα:cool:
Μακάρι να είσαι ενεργός τότε ziggy μου να τα δούμε παρέα όποτε βγουν τα αποτελέσματα γιατί ταλαιπωρείσαι χρόνια και εσύ με αυτό το πράγμα αν κρίνω από την ημερομηνία εγγραφής σου εδώ.
Error 404 ζυγαριά not found. Walter white με το μάτι και μόνο !
 

ziggy

Active Member
Μακάρι να είσαι ενεργός τότε ziggy μου να τα δούμε παρέα όποτε βγουν τα αποτελέσματα γιατί ταλαιπωρείσαι χρόνια και εσύ με αυτό το πράγμα αν κρίνω από την ημερομηνία εγγραφής σου εδώ.
Error 404 ζυγαριά not found. Walter white με το μάτι και μόνο !
Μακαρι αγαπητε φιλε
 

ziggy

Active Member
Ευχαριστούμε φίλε Ιστορία για την ενημέρωση. Μουφαδούμπα λοιπόν και το pyri όπως όλα δείχνουν, αποφάσισε η κιντορ να μιμηθεί τον ιδρυτή του chaos και όποτε πρέπει να παρουσιάσει κάτι την ψάχνουν στο αμπελαλε. Τι πιο σύνηθες να συμβεί θα πει κανείς άλλωστε. Άντε καλό 2050 με μινοξιδιλαρα !


Nομιζω οτι η λυση δεν θα φαρμακευτικη, θα ειναι ενα νεο υβριδιο γιατρου ο Jose Tyrkalev
Δηλαδη ενας Λορεντζο που θα υιοθετησει τις τιμες του Τυρκαλα και τις τεχνικες του Zαρεφ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Nομιζω οτι η λυση δεν θα φαρμακευτικη, θα ειναι ενα νεο υβριδιο γιατρου ο Jose Tyrkalev
Δηλαδη ενας Λορεντζο που θα υιοθετησει τις τιμες του Τυρκαλα και τις τεχνικες του Zαρεφ
Κάτι πιο οικονομικό δεν παίζει; :p Γιατί φαντάζομαι η τιμή αυτού του γιατρού θα ξεφεύγει λίγο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

adelino225

Active Member
Κάτι πιο οικονομικό δεν παίζει; :p Γιατί φαντάζομαι η τιμή αυτού του γιατρού θα ξεφεύγει λίγο...

Κάτι πιο οικονομικό δεν παίζει; :p Γιατί φαντάζομαι η τιμή αυτού του γιατρού θα ξεφεύγει λίγο...
αδερφε εσυ πως πας με την Φινα???Κομπλε??
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
αδερφε εσυ πως πας με την Φινα???Κομπλε??
Κομπλε αδερφέ. Την ξεκινησα αρχες Ιουνιου του 2021 και ενα χρονο μετα αν δεν ειμαι λιγο καλυτερος ειμαι στην χειροτερη ιδιος, πραγμα πολυ σημαντικο δεδομένου της ηλικιας μου ( προσεχως 21 ) και της επιθετικότητας της αλωπεκίας.
 

adelino225

Active Member
Κομπλε αδερφέ. Την ξεκινησα αρχες Ιουνιου του 2021 και ενα χρονο μετα αν δεν ειμαι λιγο καλυτερος ειμαι στην χειροτερη ιδιος, πραγμα πολυ σημαντικο δεδομένου της ηλικιας μου ( προσεχως 21 ) και της επιθετικότητας της αλωπεκίας.
Αρα περιμενουμε να δωσει κι αλλο λογικα...Κομπλε αδερφε...Χαιρομαι για σενα...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αρα περιμενουμε να δωσει κι αλλο λογικα...Κομπλε αδερφε...Χαιρομαι για σενα...
Δεν νομίζω να δώσει τίποτα επιπλέον αδερφέ μου. Το μόνο που παρακαλώ είναι να μου κρατήσει τη δότρια άθικτη γιατί όπως φαίνεται μέσα στη γενικότερη ατυχία μου να αντιμετωπίζω όλο αυτό από τόσο νωρίς έχω μία καλή δότρια που μελλοντικά αν χρησιμοποιηθεί σωστά θα μου δώσει ότι στερούμαι τώρα.
 

adelino225

Active Member
Δεν νομίζω να δώσει τίποτα επιπλέον αδερφέ μου. Το μόνο που παρακαλώ είναι να μου κρατήσει τη δότρια άθικτη γιατί όπως φαίνεται μέσα στη γενικότερη ατυχία μου να αντιμετωπίζω όλο αυτό από τόσο νωρίς έχω μία καλή δότρια που μελλοντικά αν χρησιμοποιηθεί σωστά θα μου δώσει ότι στερούμαι τώρα.
Βαλε καμια φωτο να συγκρινουμε αδερφε...
 

istorias

Chalandri
αδερφε εσυ πως πας με την Φινα???Κομπλε??
Κομπλε αδερφέ. Την ξεκινησα αρχες Ιουνιου του 2021 και ενα χρονο μετα αν δεν ειμαι λιγο καλυτερος ειμαι στην χειροτερη ιδιος, πραγμα πολυ σημαντικο δεδομένου της ηλικιας μου ( προσεχως 21 ) και της επιθετικότητας της αλωπεκίας.
Γεια σας παίδες. Ας κρατήσουμε το νήμα αυτό σκετικό με το pyrilutamide. Ο Legwg έχει δικό του νήμα σχετικό με την εμπειρία του με τη φιναστερίδη :)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Βαλε καμια φωτο να συγκρινουμε αδερφε...
Αδερφέ το νήμα φιναστερίδη είναι δίκο μου. Πήγαινε εκεί να δεις πως είναι το σκαλπ μου. Νομίζω κάπου στις τελευταίες 3 σελίδες είναι και οι τελευταίες φώτο που ανέβασα πριν περίπου 2 βδομάδες ;)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γεια σας παίδες. Ας κρατήσουμε το νήμα αυτό σκετικό με το pyrilutamide. Ο Legwg έχει δικό του νήμα σχετικό με την εμπειρία του με τη φιναστερίδη :)
Επειδή σε βλέπω να το ψάχνεις αδερφέ έχεις παρατηρήσει κάποια άλλη εταιρεία να δουλεύει σε κάποιο πρωτότυπο που μελλοντικά θα μπορούσε να κυκλοφορήσει ; Σύντομα με τη δική σου κριτική σκέψη πάντα.
 
Μπλουζα