Kardinalios , injertocapilar (Lorenzo), fue, 2901 grafts

kardinalios

Well-Known Member
1) Ξεκαθάρισα για ποιο λόγο δεν ανέβασα φωτογραφίες νωρίτερα .
2) Σε πολλαπλά ποστ έχω παραδεχθεί και το δικό μου μερίδιο ευθύνης .
3) Οι φωτογραφίες πριν την επέμβαση είναι τραβηγμένες στην κλινική και εγώ δεν είχα τη δυνατότητα τέτοιων φωτογραφιών .
4) Αγόρασα καινούργιο κινητό και οι τελευταίες φωτογραφίες που είναι από αυτό νομίζω είναι αποκαλυπτικοτατες και πολύ καλές .
Πέραν αυτών δεν έχω να προσθέσω κάτι αλλο . Οποιος ενδιαφερόταν για την ουσία της υπόθεσης έχει καταλάβει ποιο είναι το αποτέλεσμα που έχω παρουσιάσει το οποίο είναι ξεκάθαρο .
Οποιος ενδιαφέρεται να δημιουργήσει εντυπωσεις για δικούς του λόγους μπορεί εύκολα να το κάνει με προσχημα το κάθετι .
Προχωράμε ... Αναγνωριζω τις ευθύνες που έχω καθώς βιάστηκα να ξεκινήσω την παρουσίαση αλλά νομίζω πως ο,τι υποσχέθηκα το έπραξα ..
Εννοείται φιλικά @manly_Man δεν έχουμε να χωρίσουμε και τίποτα ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

platanos

Well-Known Member
1) Ξεκαθάρισα για ποιο λόγο δεν ανέβασα φωτογραφίες νωρίτερα .
2) Σε πολλαπλά ποστ έχω παραδεχθεί και το δικό μου μερίδιο ευθύνης .
3) Οι φωτογραφίες πριν την επέμβαση είναι τραβηγμένες στην κλινική και εγώ δεν είχα τη δυνατότητα τέτοιων φωτογραφιών .
4) Αγόρασα καινούργιο κινητό και οι τελευταίες φωτογραφίες που είναι από αυτό νομίζω είναι αποκαλυπτικοτατες και πολύ καλές .
Πέραν αυτών δεν έχω να προσθέσω κάτι αλλο . Οποιος ενδιαφερόταν για την ουσία της υπόθεσης έχει καταλάβει ποιο είναι το αποτέλεσμα που έχω παρουσιάσει το οποίο είναι ξεκάθαρο .
Οποιος ενδιαφέρεται να δημιουργήσει εντυπωσεις για δικούς του λόγους μπορεί εύκολα να το κάνει με προσχημα το κάθετι .
Προχωράμε ... Αναγνωριζω τις ευθύνες που έχω καθώς βιάστηκα να ξεκινήσω την παρουσίαση αλλά νομίζω πως ο,τι υποσχέθηκα το έπραξα ..
Εννοείται φιλικά @manly_Man δεν έχουμε να χωρίσουμε και τίποτα ..
Κοίτα να χαρείς το (φοβερό) αποτέλεσμά σου και να μην είσαι απολογητικός σε κανένα. Έκανες αυτό που μπορούσες καλύτερο! Keep going ..
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτός είναι και ο λόγος που παρότι έχω κάνει και γω μεταμόσχευση πάνω από 4 χρόνια δεν έχω κάνει παρουσίαση του αποτελέσματος μου (είναι επιτυχημένο). Η "ανθρωποφαγία" κάποιων εδώ μέσα αλλά για να κάνω και την αυτοκριτική μου, η ευθραυστότητα του χαρακτήρα μου και ο "φόβος" μου ότι θα πρέπει να είμαι σε άμυνα σε τυχόν επικρίσεις και επιθέσεις με οδήγησε σε αυτή την απόφαση. Οπότε για να κάνω και λίγο "ψυχαναλυτικό" το post μου, η διάθεση να βοηθήσεις κάνοντας μια παρουσίαση εδώ μέσα εμπεριέχει την προυπόθεση οτι θα εκτεθείς άρα πρέπει να τα έχεις βρει πρώτα με τον εαυτό σου (Αυτό μπορεί να γενικευτεί κιόλας πέρα της παρουσίασης των μεταμοσχεύσεων :) )
Με την καθημερινή μας ενασχόληση με το φορουμ έχουμε την εντύπωση ότι γνωρίζει ο ένας τον άλλον.

Στην πραγματικότητα δεν συμβαίνει αυτό, η μόνη εικόνα που έχουμε για τον άλλον εδώ μέσα ,αν έχουμε, εινια ενα καραφλο η πρώην καραφλο κεφάλι, μια αραίωση η κάτι ανάλογο.

Ξεκολλάνε μερικοί ,ολόκληροι άντρες και φοβάστε μη σας πουν τι?
Ούτε τα μικρά ονόματα μας δεν είναι γνωστά.
 

platanos

Well-Known Member
Με την καθημερινή μας ενασχόληση με το φορουμ έχουμε την εντύπωση ότι γνωρίζει ο ένας τον άλλον.

Στην πραγματικότητα δεν συμβαίνει αυτό, η μόνη εικόνα που έχουμε για τον άλλον εδώ μέσα ,αν έχουμε, εινια ενα καραφλο η πρώην καραφλο κεφάλι, μια αραίωση η κάτι ανάλογο.

Ξεκολλάνε μερικοί ,ολόκληροι άντρες και φοβάστε μη σας πουν τι?
Ούτε τα μικρά ονόματα μας δεν είναι γνωστά.
Το πρόβλημα δεν το έχεις ουσιαστικά με τους άλλους αν διάβασες ολόκληρο το post. Το έχεις με τον εαυτο σου (όσοι το έχουν) και πρέπει να τα βρεις.
Επίσης δεν μπαίνουν όλοι οι άνθρωποι σε ένα τσουβάλι, άλλοι είναι πιο ευαίσθητοι, άλλοι πιο άνετοι κτλ κτλ. Η ψυχοσύνθεση του κάθε ανθρώπου διαφέρει.
Αν ήταν να αντιμετωπίζονταν όλα με ατάκες του τύπου "Ξεκολλάνε μερικοί ,ολόκληροι άντρες και φοβάστε μη σας πουν τι" τόσο εδώ μέσα όσο και στη ζωή έξω δε θα υπήρχαν ούτε ψυχολόγοι, ούτε ψυχίατροι και θα μασταν όλοι μια ευτυχισμένη παρέα. :)
 

Aldo

Well-Known Member
Το αποτελεσμά όσο μπορούμε να διακρίνουμε, φενέται τούμπανο, όλα τα αλλά καμία σημασία δεν έχουν εφόσον ο φίλος είναι ευχαριστημένος!!
 

kardinalios

Well-Known Member
Παιδιά να ενημερώσω ότι πλησιάζω τους 8 μήνες και θα τραβήξω φωτογραφίες για να στείλω και στον γιατρό , τις οποίες θα ανεβάσω .
Όσον αφορά το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής ειμαι πραγματικά εντυπωσιασμένος κυρίως με τη φυσικότητα του . Τα αγγλικά μου σίγουρα δεν είναι άψογα όμως ο γιατρός έκανε ακριβώς αυτό που του ζήτησα .
Σήμερα προσπάθησα πρόχειρα να τραβήξω μια φωτογραφία ενώ έπινα καφε και την ανεβάζω όχι σαν αντιπροσωπευτική του αποτελέσματος αλλά γιατί εγώ τουλάχιστον είμαι πραγματικά χαρούμενος με αυτό που βλέπω .
Θα ακολουθήσουν αναλυτικές φωτογραφίες 8μηνου .
Καλό 15γουστο σε όλους με υγεία .
IMG_20200813_092857__01.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Παιδιά να ενημερώσω ότι πλησιάζω τους 8 μήνες και θα τραβήξω φωτογραφίες για να στείλω και στον γιατρό , τις οποίες θα ανεβάσω .
Όσον αφορά το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής ειμαι πραγματικά εντυπωσιασμένος κυρίως με τη φυσικότητα του . Τα αγγλικά μου σίγουρα δεν είναι άψογα όμως ο γιατρός έκανε ακριβώς αυτό που του ζήτησα .
Σήμερα προσπάθησα πρόχειρα να τραβήξω μια φωτογραφία ενώ έπινα καφε και την ανεβάζω όχι σαν αντιπροσωπευτική του αποτελέσματος αλλά γιατί εγώ τουλάχιστον είμαι πραγματικά χαρούμενος με αυτό που βλέπω .
Θα ακολουθήσουν αναλυτικές φωτογραφίες 8μηνου .
Καλό 15γουστο σε όλους με υγεία .Προβολή συνημμένου 27255
Kardinalie
Βάλε και καμία άλλη φώτο σύντομα, να απολαύσουμε το μαλλί σου για να δούμε τις πραγματικά εντυπωσιακές μμ πως είναι.
 

Dob31

Active Member
Εντυπωσιακό αποτέλεσμα!! Θα βοηθούσε πιστεύω εάν ανεβαζες και μια φωτογραφία της δοτριας σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kardinalios

Well-Known Member
Τώρα τι να πούμε.
Φυσικότητα?Νούμερο1.
Πυκνότητα?
Συγχαρητήρια.
Αν δεν σε ξέρει κάποιος δεν είχες ποτέ αα.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Vlafo να είσαι καλά . Η αλήθεια είναι ότι δεν ζήτησα πολλά από το γιατρό αλλα η φυσικότητα ήταν το βασικό ζητούμενο .
 

kardinalios

Well-Known Member
Τι να ζητήσεις φίλε kardinalie?
Τα κάνει μόνος του..
Όντως . Και όταν έδωσα το ρευστό στην είσοδο μετά ζαλίστηκα λίγο και λέω αστον να κάνει ο,τι καταλαβαίνει μην έχω μετά το κρίμα πάνω μου . Πολλά τα χρήματα φίλε αλλά χαλάλι αλήθεια ...
 
Μπλουζα