John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειναι το νημα με το περισσοτερο ενδιαφερον για μενα... λογω crown..
Παει πολυ καλα!!
Για τα παιδια που εκαναν επεμβαση στου βεκρη εχει ακομα πιο πολυ ενδιαφερον γιατι απ οσο θυμαμαι δεν εχουμε δει καποιο αποτελεσμα στο φορουμ οσο αναφορα την πισω περιοχη (crown) οποτε η επιλογη της HDC με βαση το αναμενομενο καλο αποτελεσμα του Γιαννη αποτελει πολυ καλη επιλογη!!

Ακόμη και για μένα έχει ενδιαφέρον γιατί δεν περίμενα να είχα από τόσο νωρίς φυτρωση. Κάθε μια βδομάδα που περνάει οι διαφορές είναι αισθητές.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εδω βλέπουμε την εξέλιξη τετραμήνου.
3 και 4 μηνάς στις ίδιες συνθήκες.

Page1.jpg


Page1 (2).jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στις παρακάτω φωτογραφίες βλέπουμε την εξέλιξη πεντάμηνου.

Η πρώτη φωτογραφία είναι συνθήκες δωματίου κάτω από άσπρη λάμπα.
Η δεύτερη και τρίτη όπως πάντα συνθήκες εξωτερικού φωτισμού,προσπαθώ πάντα να βγάζω στα ίδια σημεία.

01.JPG



02.JPG



03.JPG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στην παρακάτω πρώτη φωτογραφία βλέπουμε τα παλιά μεταμοσχευμενα του 2012.
Στα σύνορα των παλιών μεταμοσχευμενων με τα σύνορα του crown φαίνονται τα μαμά μαλλάκια ζώνη γ' στα οποία είναι εμφανής πλέον η αδυναμία τους.

04.JPG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και πάμε στην δότρια περιοχή πίσω και πλαϊνά.

Να σημειώσω από την δεξιά μεριά του κεφαλιού δικό μου λάθος σε ένα μικρο σημείο κενακι μου έφυγε η σκάλα από την κουρευτική μηχανή και τα είχα πάρει παραπάνω.

05.JPG


06.JPG


07.JPG


08.JPG


09.JPG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πας πολύ καλά John......τα κενάκια πάνω απο το αυτί είναι τομή απο strip?

Στην προτελευταία φωτογραφία ψιλό φαίνεται η γραμμή strip αν παρατηρήσεις αλλά επίσης ένα κενακι το πήρα με την κουρευτική εφυγε το κούμπωμα και με ξύρισε το μαλλί όλο το οποίο μετά έβαζα μολυβί σκιά ματιών άσε άσε,πέρα από αυτά πάνω από τα αυτιά strip με fue μαζί παρατηρούμε μια ψιλό αραίωση.
 

felaini

Active Member
Καλημερα τζον..αν θυμαμαι ησουν 4αρι η 5αρι αρχικα πριν την πρωτη μμ..
Αν ναι..εχεις μια παρα πολυ καλη επαναφορα!
Εχει να δωσει ακομη το κροουν..
Ωραιος!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημερα τζον..αν θυμαμαι ησουν 4αρι η 5αρι αρχικα πριν την πρωτη μμ..
Αν ναι..εχεις μια παρα πολυ καλη επαναφορα!
Εχει να δωσει ακομη το κροουν..
Ωραιος!

Καθαρός 5αρις προς 6αρις.
Στο crown μου δεν είχα τρίχα για τρίχα,πλέον οι λίγες μαμά τρίχες που μου έμειναν είναι προς γ'ζωνη και από εκεί που ξεκινάει η μεταμόσχευση στο crown. Κάποια στιγμή θα βάλω συγκριτικές όλα αυτά τα χρονιά που κρατιέμαι και χωρίς θεραπείες εδώ και 4 χρονιά.

Το σίγουρο όμως είναι ότι θα χρειαστώ άλλη μια τρίτη μεταμόσχευση στο μέλλον με ότι έχει να δώσει ακόμη η δότρια,πιστεύω αλλά 2000+ θα χρειαστώ.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Μπράβο ρε φίλε πολύ ωραία πάει.. ήδη από πεντάμηνο έχεις γεμίσει και είσαι άλλος άνθρωπος...πολύ καλή δουλειά μπράβο..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστώ παιδιά ,είχα πολύ νωρίς φυτρωση στους 4 μήνες και η κλινική μου δίνε από το 7μηνο και μετά αποτέλεσμα μακάρι να δώσει ακόμη περισσότερο αυτούς τους 2 δυνατούς μήνες.
 

primax

Member
Φίλε μου, έχεις γίνει άλλος άνθρωπος. Και εμφανισιακά και σίγουρα και ψυχολογικά, που είναι το πιο σημαντικό. Προσωπικά θεωρώ πως η φαλάκρα στο crown είναι η πιο αντιαισθητική και την αντιμετώπισες. Κανείς δε μπορεί να σε θεωρεί πια φαλακρό. Φαντάσου όταν φτάσεις στο ζενίθ της φύτρωσης.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ καλη εξελιξη. φαινεται οτι ηδη εχουν φυτρωσει πολλα μοσχευματα. Η βελτιωση στο επομενο διμηνο ειναι σιγουρη.
Καλη συνεχεια ευχομαι. το νικησες και το crown. ;)
 
Μπλουζα