John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
13/06/2019 σήμερα κλείνοντας 3 μήνες από την μεταμόσχευση και η διάφορα είναι αισθητή από το δίμηνο.
Δεν ξέρω τι γίνεται άλλα βλέπω πολύ νωρίς φύτρωση .

P6136385.JPG


P6136386.JPG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Υπομονή & πιστεύω από Σεπτέμβριο θα έχουμε τα πρώτα δείγματα του αποτελέσματος.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
3 μήνες και 12 ημέρες μετά την μεταμόσχευση.
Είχα πει να ενημερώνω κάθε μήνα το νήμα μου με φωτογραφίες αλλά βλέπω θετικά & γρήγορα αποτελέσματα φυτρωσης στο κεφάλι μου.

Ήδη εδώ στην δουλειά οι καθημερινοί πελάτες που με βλέπουν από την αρχή της εξέλιξης μου υπενθυμίζουν καθημερινά το πως γεμίσει-μαυρίζει το κεφάλι μου.

εικόνα_Viber_2019-06-25_14-18-54 - Αντίγραφο.jpg
 

Pes

Active Member
3 μήνες και 12 ημέρες μετά την μεταμόσχευση.
Είχα πει να ενημερώνω κάθε μήνα το νήμα μου με φωτογραφίες αλλά βλέπω θετικά & γρήγορα αποτελέσματα φυτρωσης στο κεφάλι μου.

Ήδη εδώ στην δουλειά οι καθημερινοί πελάτες που με βλέπουν από την αρχή της εξέλιξης μου υπενθυμίζουν καθημερινά το πως γεμίσει-μαυρίζει το κεφάλι μου.

Προβολή συνημμένου 21922
Μπράβο ρε Γιανναρε... Πολύ ωραία αλλαγή.. Αντε αγόρι μου να ηρεμήσεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gerassis

Well-Known Member
Και απο εδώ και πέρα θα φυτρώνουν αυτά που έχασες. Θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα και γρήγορο. Φυσικά είσαι η εξάιρεση στον κανόνα. Δεν πάει σε όλους έτσι. Πολύ καλή δουλειά από την Κλινική.
 

renos espresso

Active Member
Ειναι το νημα με το περισσοτερο ενδιαφερον για μενα... λογω crown..
Παει πολυ καλα!!
Για τα παιδια που εκαναν επεμβαση στου βεκρη εχει ακομα πιο πολυ ενδιαφερον γιατι απ οσο θυμαμαι δεν εχουμε δει καποιο αποτελεσμα στο φορουμ οσο αναφορα την πισω περιοχη (crown) οποτε η επιλογη της HDC με βαση το αναμενομενο καλο αποτελεσμα του Γιαννη αποτελει πολυ καλη επιλογη!!
 

tasos33

Well-Known Member
Ειναι το νημα με το περισσοτερο ενδιαφερον για μενα... λογω crown..
Παει πολυ καλα!!
Για τα παιδια που εκαναν επεμβαση στου βεκρη εχει ακομα πιο πολυ ενδιαφερον γιατι απ οσο θυμαμαι δεν εχουμε δει καποιο αποτελεσμα στο φορουμ οσο αναφορα την πισω περιοχη (crown) οποτε η επιλογη της HDC με βαση το αναμενομενο καλο αποτελεσμα του Γιαννη αποτελει πολυ καλη επιλογη!!
η hdc σε περιπτωσεις crown εχει δωσει καλα αποτελεσματα ολαμ αυτα τα χρονια
 
Μπλουζα