John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Δεν είμαι σίγουρος αλλά υπάρχουν σημεία που ανοίγει το πάχος της τομής. Ήσουν προσεκτικός κατά την επούλωση της;

Στο λέω γιατί έχω κι εγώ τομή σε άλλο σημείο του σώματος και μαλακίστηκα και στρέτσαρε λίγο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Ειμαι σιγουρος πως την επόμενη μέρα ξεκίνησε να κάνει σεξ, οπότε λογικό αυτό λες


Δεν είμαι σίγουρος αλλά υπάρχουν σημεία που ανοίγει το πάχος της τομής. Ήσουν προσεκτικός κατά την επούλωση της;

Στο λέω γιατί έχω κι εγώ τομή σε άλλο σημείο του σώματος και μαλακίστηκα και στρέτσαρε λίγο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν είμαι σίγουρος αλλά υπάρχουν σημεία που ανοίγει το πάχος της τομής. Ήσουν προσεκτικός κατά την επούλωση της;

Στο λέω γιατί έχω κι εγώ τομή σε άλλο σημείο του σώματος και μαλακίστηκα και στρέτσαρε λίγο.

Προσεχτικός ήμουν άλλα στο βγάλσιμο των ραμμάτων πόνεσα αρκετά με τα έβγαλε ένας φίλος μου παιδίατρος και μάτωσα,ένιωθα ότι με ξήλωνε.
Σε κάποια σημεία είναι σαν πριονωτή σαν να έχουν πάει εκείνα τα σημεία και ένα σοκ ίσως.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
5 Ημέρες μετά την μεταμόσχευση από τις 18/03/2019.

07.jpg
04.jpg
05.jpg
09.jpg
13.jpg
15.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε αυτήν την φωτογραφία & συγκεκριμένα στην φώτο του 2019 μπορούμε να διακρίνουμε τα μεταμοσχευμένα μαλλάκια από την πρώτη μεταμόσχευση το 2012 πριν 7 χρονιά.

Πιστεύω ότι είναι μια από τις σημαντικές φωτογραφίες για να δούμε τι γίνεται 7 χρονιά μετά στα μεταμοσχευμενα μαλλάκια με την ευκαιρία ξυρίσματος.

Στην πρώτη φωτογραφία στον κύκλο σχεδιασμού βλέπουμε ότι υπάρχουν αρκετά μαμά μαλλάκια τα οποία 7 χρονιά μετά και χωρίς καμιά θεραπεία κάποια με έχουν αποχαιρετήσει & αυτό έχει γίνει αισθητό και στο δικό μου μάτι.
Το ευτύχημα είναι ότι τα μεταμοσχευμενα είναι όλα στην θέση τους.

Επίσης αν παρατηρήσουμε στην ζώνη γ' περίπου ανάμεσα στα μεταμοσχευμενα του 2012 και τα νέα μεταμοσχευμενα στο crown βλέπουμε την αδυναμία της ζώνης που εκεί μελλοντικά θα χρειαστώ και μια τρίτη μεταμόσχευση συν κάποιο συμπλήρωμα στις υπόλοιπες ζώνες.
Είναι και ο λόγος που δεν θα ήθελα να προχωρήσω στα temples γιατί θέλω να έχω ένα κάλο απόθεμα για μια 3 ίσως μεταμόσχευση. Επίσης με τίποτα δεν θα ήθελα να χαραμίσω μοσχεύματα για την τομή.
Προς στιγμήν όταν με το κάλο μεγαλώσουν θα προσπαθώ να το καλύπτω όσο πάει.


Page1.jpg
 

vag25

Well-Known Member
To θετικo και παραλληλα περιεργο ειναι οτι η γ ζωνη που λες φαινεται παρα πολυ καλη με το buzz cut.
Πολυ καλυτερη απο πριν 7 χρονια που υποτιθεται οτι ειχες και περισσοτερο μαλλι εκει.

Και γενικα φαινεσαι πολυ καλα με buzz cut.
 

Adriano

Well-Known Member
Θα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον όπως είσαι και αφού επουλωθείς να κάνεις ένα smp να δούμε πόσο θα σβήσει η ουλή. Σκέψου το λίγο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
To θετικo και παραλληλα περιεργο ειναι οτι η γ ζωνη που λες φαινεται παρα πολυ καλη με το buzz cut.
Πολυ καλυτερη απο πριν 7 χρονια που υποτιθεται οτι ειχες και περισσοτερο μαλλι εκει.

Και γενικα φαινεσαι πολυ καλα με buzz cut.

Με buzz cut ίσως φαίνεται Οκ αλλά όταν μεγαλώσουν είναι αδύναμες σε φάση να φύγουν, τώρα το πότε? δεν ξέρω....
Το άλλο δίλημμα τώρα είναι ότι φίλοι μου άλλα και κοπέλες είναι υπέρ του buzz cut σε σημείο όμως λίγο μεγαλύτερο για να καλυφθεί η τομή και δεν το περίμενα.

Από την άλλη εμένα δεν μου αρέσει τόσο από μπροστά που με βλέπω άσε που αυτό το κούρεμα συνδυάζεται με ένα κάλο γυμνασμένο σώμα ενώ το άλλο που είχα η αναλογία σώματος μου κάθεται πιο καλά στο μάτι μου.
Όσο μεγαλώνει θα αποφασίσω τι κούρεμα θα κάνω μιας και τώρα θα περάσει από όλες τις φάσεις.
 

vag25

Well-Known Member
κοιτα το buzz cut απο οτι βλεπω εχει το ανελπιστα θετικο της καλης καλυψης σαν εικονα, που δεν το περιμενα.
Αυτες οι αδυναμες τριχες που λες, φαινονται δυνατες σε buzz cut και αυτο ειναι θετικη εκπληξη.

Τωρα το αν εσενα σου αρεσει ειναι κατι αλλο.
Απο τις λιγες φωτο που εχεις βαλει φαινεται να ειναι ωραιο στο κεφαλι σου. Αλλα απο μπροστα δεν σε εχω δει.

το προβλημα ειναι οντως η τομη δυστυχως. Θα ηθελα να σε δω και με λιγο περισσοτερο μηπως καλυφθει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
κοιτα το buzz cut απο οτι βλεπω εχει το ανελπιστα θετικο της καλης καλυψης σαν εικονα, που δεν το περιμενα.
Αυτες οι αδυναμες τριχες που λες, φαινονται δυνατες σε buzz cut και αυτο ειναι θετικη εκπληξη.

Τωρα το αν εσενα σου αρεσει ειναι κατι αλλο.
Απο τις λιγες φωτο που εχεις βαλει φαινεται να ειναι ωραιο στο κεφαλι σου. Αλλα απο μπροστα δεν σε εχω δει.

το προβλημα ειναι οντως η τομη δυστυχως. Θα ηθελα να σε δω και με λιγο περισσοτερο μηπως καλυφθει.

Το θέμα είναι ότι επειδή πάντα μας απασχολεί η εμφάνιση μας,το μαλλί μας στο αντίθετο φύλο οι δυο κοπέλες που γνώρισα τους τελευταίους 3 μήνες που με ήξεραν από πριν, τώρα με προτιμάνε με κοντό το μαλλί.
Η μια μου λέει με το παλιό λουκ φαίνομαι πολύ μικρότερος και με αυτό πιο άγριος και να το αφήσω έτσι ακόμη και με την τομή να φαίνεται. :D Η άλλη δε όλο selfie θέλει να βγάζουμε αν και δε μ'αρέσω καθόλου στις φώτο με κοντό που με βλέπω από μπροστά....
Ότι νάνε τι να πω...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
18 Ημέρες μετά την μεταμόσχευση στο Crown.
Εδώ βλέπουμε καλύτερα τον σχηματισμό έτσι όπως τοποθετηθηκαν τα μοσχεύματα
Ξεχωρίζουν από την ερυθρότητα στο δέρμα.
Έχουν μεγαλώσει τα μοσχεύματα,για να δούμε πότε θα πέσουν τώρα.

08.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Γιάννη κ γω έτσι σε γουσταρω:D:D:D:D

Πραγματικά θες να πάρεις φορά κ να χτυπάς το κεφαλι σου στο τοιχο.

Να σκας τα ωραια σου ευρώ για τοππικ λακ λοσιόν μμ, να δίνεις πονο στεναχωρια κτλ
Κ να έρχονται οι τύπισσες και να σου λένε σε θέλω καραφλα με τομές κ πλήγματα.

Στο διαταυτα τώρα, τώρα που μεγάλωσαν φαίνεται πολύ ωραία η τοποθέτηση κ ωραία δουλειά γενικότερα.
Ακομα κ τα μπροστά μμ κοντοκουρεμενα δείχνουν ωραία που συνήθως δεν είναι.

Εχω μια υποψία σοκ λος στη δοτρια η μου φαινεται
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
18 Ημέρες μετά την μεταμόσχευση στο Crown.
Εδώ βλέπουμε καλύτερα τον σχηματισμό έτσι όπως τοποθετηθηκαν τα μοσχεύματα
Ξεχωρίζουν από την ερυθρότητα στο δέρμα.
Έχουν μεγαλώσει τα μοσχεύματα,για να δούμε πότε θα πέσουν τώρα.

Προβολή συνημμένου 21228
Η διαταξη δειχνει να ειναι παρα πολυ καλη, εξαιρετικη θα λεγα, η πυκνοτητα επισης παρα πολυ καλη, μακαρι να βγουν ολα οσα εχεις αυτη τη στιγμη κατι που θα δωσει ικανοποιητικη καλυψη της περιοχης, μονη παρατηρηση οτι προφανως δεν τριβεις καλα κατα το λουσιμο κ εχεις ακομη υπολειματα στο κεντρο της επεμβασης φροντισε να καθαρισει η περιοχη, καλη συνεχεια!!
 

dimi92gr

New Member
Φαίνετε καλή δουλειά να έχει γίνει και φαντάζομαι σε 1 χρόνο που θα έχει γίνει πιο χοντρή η τρίχα ακόμα πόσο ακόμα θα μαυρίσει. Τι NW ήσουν όταν ξεκίνησες γιατί με ενδιαφέρει η περίπτωση σου?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιάννη κ γω έτσι σε γουσταρω:D:D:D:D

Πραγματικά θες να πάρεις φορά κ να χτυπάς το κεφαλι σου στο τοιχο.

Να σκας τα ωραια σου ευρώ για τοππικ λακ λοσιόν μμ, να δίνεις πονο στεναχωρια κτλ
Κ να έρχονται οι τύπισσες και να σου λένε σε θέλω καραφλα με τομές κ πλήγματα.

Στο διαταυτα τώρα, τώρα που μεγάλωσαν φαίνεται πολύ ωραία η τοποθέτηση κ ωραία δουλειά γενικότερα.
Ακομα κ τα μπροστά μμ κοντοκουρεμενα δείχνουν ωραία που συνήθως δεν είναι.

Εχω μια υποψία σοκ λος στη δοτρια η μου φαινεται

Η τοποθέτηση και η φορά των τριχών δείχνει την σωστή δουλειά που έκανε η Γιατρός και μου αρέσει.
Στην δότρια πίσω στο κενακι έχω αραίωση και όχι shockloss από το οποίο δεν πήραμε μοσχεύματα. Θα καλυφθεί όταν μεγαλώσουν τα μαλλιά αλλά σίγουρα είναι μια ανησυχία γιατί έχει κατεβεί αισθητά.
Στην τελευταία φώτο έχω το κεφάλι ελαφρώς σηκωμένο και δεν φαίνεται καλά.
Η υπόλοιπη δότρια ψιλό παραπλανάτε από τον φωτισμό άλλα όταν επουλωθεί τελείως θα στρώσει καλύτερα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η διαταξη δειχνει να ειναι παρα πολυ καλη, εξαιρετικη θα λεγα, η πυκνοτητα επισης παρα πολυ καλη, μακαρι να βγουν ολα οσα εχεις αυτη τη στιγμη κατι που θα δωσει ικανοποιητικη καλυψη της περιοχης, μονη παρατηρηση οτι προφανως δεν τριβεις καλα κατα το λουσιμο κ εχεις ακομη υπολειματα στο κεντρο της επεμβασης φροντισε να καθαρισει η περιοχη, καλη συνεχεια!!

Ευχαριστώ Νικόλα!!! Όλα φαίνονται καλά έως τώρα. Αναμένουμε για το αποτέλεσμα.
Ναι δεν έτριψα καλά γιατί όπως και στην πρώτη μεταμόσχευση είμαι λίγο επιφυλακτικός.
 
Μπλουζα