HDC 3-4/10/2021 , ΔΡ ΒΡΥΩΝΙΔΟΥ , FUE 3615 GRAFTS, 29 ΕΤΏΝ

Sanji

Member
Καλησπέρα .. αύριο κλείνω ένα μήνα.. παραθέτω φωτογραφίες από κάμερα κινητού.. πώς τα βλέπετε δοτρια και ληπτρια??
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-11-04-15-35-41-108_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-35-41-108_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 331
  • Screenshot_2021-11-04-15-36-04-556_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-36-04-556_com.miui.gallery.jpg
    774.8 KB · Προβολές: 362
  • Screenshot_2021-11-04-15-39-40-332_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-39-40-332_com.miui.gallery.jpg
    832.2 KB · Προβολές: 313
  • Screenshot_2021-11-04-15-33-28-641_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-33-28-641_com.miui.gallery.jpg
    1,012.2 KB · Προβολές: 304
  • Screenshot_2021-11-04-15-33-52-306_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-04-15-33-52-306_com.miui.gallery.jpg
    887.4 KB · Προβολές: 300

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Καλησπέρα .. αύριο κλείνω ένα μήνα.. παραθέτω φωτογραφίες από κάμερα κινητού.. πώς τα βλέπετε δοτρια και ληπτρια??
εσένα πως σου φαίνεται; Είναι ζορισμένη η δότρια. Φαίνεται να έπαθε shock loss. Αλλά νωρίς ειναι ακόμα μην σε αγχώνει θα επανέλθει με τον καιρό.
 

Sanji

Member
Ε ναι. Είναι εμφανές ότι έχει υποστεί shock loss η δότρια...Έχεις μιλήσει καθόλου με την κλινική να τους το πεις;
Όχι δεν έχω μιλήσει γιατί είναι νωρίς ακόμα νομίζω! Λογικά θα επανέλθει στα φυσιολογικά της η δοτρια.. σωστά?
 

Disco

Well-Known Member
Όχι δεν έχω μιλήσει γιατί είναι νωρίς ακόμα νομίζω! Λογικά θα επανέλθει στα φυσιολογικά της η δοτρια.. σωστά?
Ναι όσο περνάνε οι μήνες θα βελτιώνεται. Περίμενε μέχρι τον 6ο μήνα όπως είπαμε και σε αντίστοιχες περιπτώσεις σε άλλα νήματα για να επανέλθει από το shock loss που υπέστη.
 

Sanji

Member
Μπορεί να μου πει κάποιος από εδώ μέσα εάν είχε shock loss στην δοτρια και επανήλθε στο 100% η δουτρια του στο 6μηνο γιατί έχω ψιλοαγχωθει?? Να ξεκαθαρίσω ότι δεν κατηγορώ ούτε έχω μιλήσει με την κλινική ακόμα .. δυστυχώς υπάρχει κάποιο ρίσκο σ εξαγωγή μεγάλου αριθμού
 

Kalow

Member
Μπορεί να μου πει κάποιος από εδώ μέσα εάν είχε shock loss στην δοτρια και επανήλθε στο 100% η δουτρια του στο 6μηνο γιατί έχω ψιλοαγχωθει?? Να ξεκαθαρίσω ότι δεν κατηγορώ ούτε έχω μιλήσει με την κλινική ακόμα .. δυστυχώς υπάρχει κάποιο ρίσκο σ εξαγωγή μεγάλου αριθμού
Sanji φιλε, μπες στη παρουσιαση μου. Βαδιζουμε μαζι όσον αφορά την δότρια τουλάχιστον.. Δυστυχώς
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Μπορεί να μου πει κάποιος από εδώ μέσα εάν είχε shock loss στην δοτρια και επανήλθε στο 100% η δουτρια του στο 6μηνο γιατί έχω ψιλοαγχωθει?? Να ξεκαθαρίσω ότι δεν κατηγορώ ούτε έχω μιλήσει με την κλινική ακόμα .. δυστυχώς υπάρχει κάποιο ρίσκο σ εξαγωγή μεγάλου αριθμού
Μπες στην αναζητηση της Google .Γράψε hair shock loss και θα δεις περιστατικά που είχαν ανοίξει τρύπες μεγάλες και έκλεισαν μετά από μερικούς μήνες .Όλοι έτσι κάναμε γιατί όλοι φοβόμασταν όταν βλέπαμε τους πρώτους μήνες την δότρια μας
 

Sanji

Member
Μπες στην αναζητηση της Google .Γράψε hair shock loss και θα δεις περιστατικά που είχαν ανοίξει τρύπες μεγάλες και έκλεισαν μετά από μερικούς μήνες .Όλοι έτσι κάναμε γιατί όλοι φοβόμασταν όταν βλέπαμε τους πρώτους μήνες την δότρια μας
Ναι φίλε έχω δεί.. και πρίν κάνω την ΜΜ .. Είδα και τον φίλο Kalow καί ψιλοαγχωθηκα λίγο.. ελπίζω να επανέλθει πλήρως
 

aeratos28

Just aeratos
Tι εννοείς πλήρως ρε φιλαράκι?έκανες ένα χειρουργείο και αφαιρεσες 3615 μοσχεύματα..έχεις την εντύπωση πως θα έχεις την εικόνα που είχες πριν?δεν γίνονται αυτά τα πράγματα..
Από ότι είδα η δοτρια σου δεν επανήλθε στους 14 μήνες πλήρως
 

Sanji

Member
Tι εννοείς πλήρως ρε φιλαράκι?έκανες ένα χειρουργείο και αφαιρεσες 3615 μοσχεύματα..έχεις την εντύπωση πως θα έχεις την εικόνα που είχες πριν?δεν γίνονται αυτά τα πράγματα..
Πλήρως εννοώ τις τρίχες που χάθηκαν λόγο shock loss στην δοτρια..
 

vlafo

Well-Known Member
Μισό λεπτό αεράτε γιατί νομίζω ο άνθρωπος δεν έχει καταλάβει το εξής.

Η εικόνα σίγουρα δεν είναι η ίδια γιατί πολύ απλά έχει αφαιρεθεί κάτι.
Λογικό είναι.
Αν όμως έχει γίνει σωστή η δουλειά ακόμα και με 1,00 punch τότε δε φαίνεται απολύτως τίποτα.
Σε μένα είναι όπως ήμουν πριν οπτικά μιλάω πάντα.

Αν τώρα τα ξυρίσω όλα τέρμα σκάλα και τα πάρω, σίγουρα θα φαίνονται τα dots αλλά αυτά θα χτυπάνε μόνο υπό αυτή την προϋπόθεση.

Ακόμα δεν το έχω δει αλλά θα το κάνω για να έχω πλήρη εικόνα.
Τέρμα ξύρισμα μιλάω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tι εννοείς πλήρως ρε φιλαράκι?έκανες ένα χειρουργείο και αφαιρεσες 3615 μοσχεύματα..έχεις την εντύπωση πως θα έχεις την εικόνα που είχες πριν?δεν γίνονται αυτά τα πράγματα..

Εννοείται ότι πρέπει να φαίνεται όπως πριν. Σε ένα παρθένο κεφάλι που δεν πάσχει από ΑΑ (εν προκειμένω η δότρια) δεν λέμε ότι μπορεί να αφαιρέσεις το 50% και οπτικά να μην καταλάβεις ότι έχει αραιώσει με ένα μέτριο μήκος μαλλιού; Τα 3615 είναι πολύ κάτω από το 50% ακόμα σε αυτό το κέφαλο αν τα πάρεις από εκεί που πρέπει και δν καταστρέψεις και άλλα κατά την εξαγωγή.
 
Μπλουζα