HDC 3-4/10/2021 , ΔΡ ΒΡΥΩΝΙΔΟΥ , FUE 3615 GRAFTS, 29 ΕΤΏΝ

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Sanji

Member
Καλή επιτυχία φίλε. Καλή επιλογή κλινικής. Επειδή όμως πας για μεγάλο norwood και βλέπω οτι δεν το ψήνεις για φάρμακα, θα ηθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις το απόθεμα της δότριας σου και αν έγινε κάποια μέτρηση; Δηλαδή βγάλατε 3500 πόσα έμειναν για τις πίσω ζώνες ; σου ανέφεραν;
Μου είπε η γιατρός ότι έχω καλή δοτρια καί καλα μοσχεύματα και ότι αφού κάνω και την δεύτερη επέμβαση του χρόνου.. μπορω να κανω καί τρίτη μάλλον..
 

Ronaldo

Well-Known Member
Μου είπε η γιατρός ότι έχω καλή δοτρια καί καλα μοσχεύματα και ότι αφού κάνω και την δεύτερη επέμβαση του χρόνου.. μπορω να κανω καί τρίτη μάλλον..
οπότε δεν σου έκανε κάποια μέτρηση και δεν μίλησε με αριθμούς απλά σου ανέφερε ότι έχεις καλή δότρια και φτάνει για να καλύψεις όλο το κεφάλι ;
 

Sanji

Member
Ξέχασα να τα βάλω πρίν
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-10-19-18-18-08-728_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-10-19-18-18-08-728_com.miui.gallery.jpg
    591.7 KB · Προβολές: 306
  • Screenshot_2021-10-19-18-17-58-228_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-10-19-18-17-58-228_com.miui.gallery.jpg
    579.2 KB · Προβολές: 308

Sanji

Member
οπότε δεν σου έκανε κάποια μέτρηση και δεν μίλησε με αριθμούς απλά σου ανέφερε ότι έχεις καλή δότρια και φτάνει για να καλύψεις όλο το κεφάλι, σωστά;
Δεν θυμάμαι να σου πώ την αλήθεια με τόσα που είχα στο μυαλό μου εκείνη την ώρα.. νομίζω με άλλα τοσα στο crown θα είμαι καλά
 

Ronaldo

Well-Known Member
Δεν θυμάμαι να σου πώ την αλήθεια με τόσα που είχα στο μυαλό μου εκείνη την ώρα.. νομίζω με άλλα τοσα στο crown θα είμαι καλά
Απλά καλό ειναι να γίνονται και μετρήσεις (εμβαδομέτρηση και πυκνότητα δότριας) για να ξέρεις τι έχεις διαθέσιμο. Γενικά λειτουργούν εμπειρικά χωρίς μετρήσεις πάντως αλλά δεν πέφτουν και έξω λόγω εμπειρίας. Έχεις και το midscalp, όχι μονο το crown.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ναι πρέπει να είναι πολύ υπερήφανος για τίς υπέροχες τομές του στα κεφάλια μας
Σχολιάζω την τομή μεμονωμένα.... Δεν βλέπεις καλύτερες τομες από αυτήν ακόμη και σήμερα ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Sanji

Member
Σχολιάζω την τιμή μεμονωμένα.... Δεν βλέπεις καλύτερες τομες από αυτήν ακόμη και σήμερα ....
Το κατάλαβα φίλε.. καί εγώ απλά αστειεύομαι..! Όποιος θέλει μία ωραία τομή χωρίς φυτρωση μαλλιών..ας πάει στον Γκούρα.. Χαχα
 

Sanji

Member
Την δοτρια πώς την βλέπετε μετεγχειρητικά παιδιά ?? Ακόμα έχω κόκκινα σημαδακια βέβαια.. πιστεύω στον μήνα θα έχουν φύγει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Το κατάλαβα φίλε.. καί εγώ απλά αστειεύομαι..! Όποιος θέλει μία ωραία τομή χωρίς φυτρωση μαλλιών..ας πάει στον Γκούρα.. Χαχα
Φίλε μου και εγώ την έχω πατήσει είμαι ομοιοπαθης... Και με τον τρόπο πάνω κάτω όπως περιγράφεις.....στα 25 μου.... Αλλά φταίω και εγώ που πήγα συστημένος από γκόμενα φίλου μου που αυτός ο γιατρός βάζει και βυζιά και μαλλιά .....καλά να πάθω ....πάλι καλά που δεν βγήκα με βυζιά !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλη φύτωση παλικαρε μου. Να σε ρωτησω κατι, πως ακριβως σε εβαλαν για ΜΜ στα 21 ; Εγω 2 φορες που εστειλα μηνυμα για να παρω αποψεις και να αναλυσω ενα πλανο που ειχα στο μυαλο μου ουτε καν μου απαντησαν ( ειμαι 20 ) .
 

Sanji

Member
Φίλε μου και εγώ την έχω πατήσει είμαι ομοιοπαθης... Και με τον τρόπο πάνω κάτω όπως περιγράφεις.....στα 25 μου.... Αλλά φταίω και εγώ που πήγα συστημένος από γκόμενα φίλου μου που αυτός ο γιατρός βάζει και βυζιά και μαλλιά .....καλά να πάθω ....πάλι καλά που δεν βγήκα με βυζιά !
Χαχα.. κατάλαβα! Εγω απελπισμένος τότε είδα μία διαφήμιση κ πήγα.. κ δεν είχα καί μεγάλο πρόβλημα τότε... Λίγο κενό στους κροτάφους καί πολύ λίγο στο crown..που μπορούσα να το κρύψω με τα μαμά Μαλιά μου.. μετά την μεταμόσχευση έχασα πολλά μαμά μαλλιά μου
 

Sanji

Member
Καλη φύτωση παλικαρε μου. Να σε ρωτησω κατι, πως ακριβως σε εβαλαν για ΜΜ στα 21 ; Εγω 2 φορες που εστειλα μηνυμα για να παρω αποψεις και να αναλυσω ενα πλανο που ειχα στο μυαλο μου ουτε καν μου απαντησαν ( ειμαι 20 ) .
Σε ευχαριστώ! Μακάρι να μήν μου απαντούσε καί εμένα ο εν λόγο γιατρός τότε.. δυστυχώς μου απάντησε όμως..
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σε ευχαριστώ! Μακάρι να μήν μου απαντούσε καί εμένα ο εν λόγο γιατρός τότε.. δυστυχώς μου απάντησε όμως..

Σε τι κατασταση ησουν οταν μπηκες για 1η φορα ; Καλα δεν σου ειπε τιποτα για την ηλικία σου ;
 

Sanji

Member
Σε τι κατασταση ησουν οταν μπηκες για 1η φορα ; Καλα δεν σου ειπε τιποτα για την ηλικία σου ;
Δεν είχα μεγάλο πρόβλημα.. λίγο κενό στους κροτάφους καί πολύ λίγο στο crown.. ίσως δεν χρειαζομουν και μεταμόσχευση τότε.. απλά επειδή πάντα είχα κόλλημα με το μαλλί μου από μικρός με διάφορα στυλ.. ακόμα και κοτσίδα είχα.. όταν άρχισαν να αραιώνουν με είχε πιάσει τρόμος
 

aeratos28

Just aeratos
Στα 21 με λίγο κροτάφους και λίγο crown ,είχες μεγάλο θέμα..για την ηλικία σου.!όχι ότι έπρεπε να κάνεις επέμβαση σε τόση μικρή ηλικία ,αλλά πολλοί από εμάς στα 21 δεν είχαν καν θέμα..
Δεν είχα μεγάλο πρόβλημα.. λίγο κενό στους κροτάφους καί πολύ λίγο στο crown.. ίσως δεν χρειαζομουν και μεταμόσχευση τότε.. απλά επειδή πάντα είχα κόλλημα με το μαλλί μου από μικρός με διάφορα στυλ.. ακόμα και κοτσίδα είχα.. όταν άρχισαν να αραιώνουν με είχε πιάσει τρόμος
 

bobby

Well-Known Member
Αν είχες ξεκινήσει τότε φαρμακευτική αγωγή (όπως ο James) σήμερα πιθανότατα δεν θα είχες κάνει 2 ΜΜ, ίσως θα έμπαινες για την πρώτη…. Δες το μήνα του James και παρακολουθώ με ρι να περάσει χρόνος. Ποτέ δεν είναι αργά όμως.
 
Μπλουζα