HDC-2-3/8/21,Dr Βρυωνίδου 4177 grafts

nick90

Well-Known Member
Καλά john τα κέρδη και των γιατρών και των κλινικών είναι τεράστια..σε μια επέμβαση τα κόστη είναι μηδαμινά μην το πιάσουμε σαν κουβέντα αυτά.ενα χειρουργείο ,πάνω από 200€ (υλικά) που λέμε δεν έχει..και λαμβάνουν 5-6000€ από αυτά .γνώσεις ,μυαλό πουλάνε.αστο..μπορουν πανευκολα να κάνουν ότι προσφορές θέλουν..και μιλάω γενικά τώρα αλλά πάνω σε αυτό που είπες.
Άστο φίλε... τρελά κέρδη οι γιατροί μεταμοσχεύσεων, πρέπει να ειναι από τους καλύτερα αμειβόμενους γιατρούς (αν όχι οι πιο ακριβοπληρωμένοι), άμα σκεφτείς πόσο χρόνο θα αφιερώσουν και πόσα λεφτά θα βγάλουν. Ενώ έχει γίνει γνωστή η τεχνογνωσία για την εκτέλεση της επέμβασης και δεν ειναι κανένα κρυφό μυστικό τα κόλπα για την επιτυχία, γι'αυτό και πολλοί γιατροί θα στραφούν προς αυτή την κατεύθυνση πλέον. Μυρίστηκαν ότι έχει πολύ ψωμί η υπόθεση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Και με την πιο απλή χειρουργική επέμβαση από όλες έτσι??να τα λέμε αυτά..εδώ τις κάνουν νοσηλεύτριες με πολύ καλά αποτελέσματα και χωρίς κανένα κίνδυνο για τον πελάτη κιόλας..για να ξέρουμε και για το πράγμα μιλάμε..δεν είναι καμία εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς..υπόψιν.!!
Άστο φίλε... τρελά κέρδη οι γιατροί μεταμοσχεύσεων, πρέπει να ειναι από τους καλύτερα αμειβόμενους γιατρούς (αν όχι οι πιο ακριβοπληρωμένοι), άμα σκεφτείς πόσο χρόνο θα αφιερώσουν και πόσα λεφτά θα βγάλουν. Ενώ έχει γίνει γνωστή η τεχνογνωσία για την εκτέλεση της επέμβασης και δεν ειναι κανένα κρυφό μυστικό τα κόλπα για την επιτυχία, γι'αυτό και πολλοί γιατροί θα στραφούν προς αυτή την κατεύθυνση πλέον. Μυρίστηκαν ότι έχει πολύ ψωμί η υπόθεση.
 

nick90

Well-Known Member
Και με την πιο απλή χειρουργική επέμβαση από όλες έτσι??να τα λέμε αυτά..εδώ τις κάνουν νοσηλεύτριες με πολύ καλά αποτελέσματα και χωρίς κανένα κίνδυνο για τον πελάτη κιόλας..για να ξέρουμε και για το πράγμα μιλάμε..δεν είναι καμία εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς..υπόψιν.!!
Ναι αφού και οι γιατροί που τις κάνουν δεν περνάνε από κάποια σχετική ειδικότητα, απλά εκπαιδεύονται σε κάποια κλινική μεταμόσχευσης μαλλιών, όπως θα εκπαιδευτεί η νοσηλεύτρια ή ο technician να την κάνει...Και δεν υπάρχει κίνδυνος επιπλοκής για αυτό και μπορούν και την κάνουν νοσηλεύτριες ή technicians μετά από εκπαίδευση. Ενώ σε σοβαρά χειρουργεία όπως αυτό που ανέφερες "ανοιχτής καρδιάς" επεμβαίνουν μόνο γιατροί με την σχετική ειδικότητα, γιατί εκεί κινδυνεύει η ζωή του ασθενή αν πάει κάτι λάθος. Αν ήταν κάποιος που θα έπρεπε να πληρώνεται καλά είναι ο γιατρός σε σοβαρά χειρουργεία που σώζει ζωές ανθρώπων...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Να ρωτησω κατι, αυτοι στα Μεντι που λενε κατι για μεταμοσχευσεις με 400 και 500 ευρω τι φαση ακριβως ; Πρεπει να σε χειρουργεί κανας εξατμισας . Εχει καποιος εμπειρια με αυτους ;
 

Neverwinter

Active Member
Να ρωτησω κατι, αυτοι στα Μεντι που λενε κατι για μεταμοσχευσεις με 400 και 500 ευρω τι φαση ακριβως ; Πρεπει να σε χειρουργεί κανας εξατμισας . Εχει καποιος εμπειρια με αυτους ;
Διαφημίζουν 500€ τις 1000τριχες , όποτε αν κανεις τους υπολογισμούς στο τέλος πιο ακριβά βγαίνει και με αποτελέσματα αμφίβολα !
 

mike1988

Active Member
Και με την πιο απλή χειρουργική επέμβαση από όλες έτσι??να τα λέμε αυτά..εδώ τις κάνουν νοσηλεύτριες με πολύ καλά αποτελέσματα και χωρίς κανένα κίνδυνο για τον πελάτη κιόλας..για να ξέρουμε και για το πράγμα μιλάμε..δεν είναι καμία εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς..υπόψιν.!!
Εγώ πάντως και την πιο απλή (ιατρική) επέμβαση προτιμώ να μου την κάνει γιατρός. Είναι άλλο θέμα αν υπερκοστολογούνται. Εκεί θα συμφωνήσω απόλυτα. Αλλά όπως και να το κάνουμε πρέπει ακόμα και στα απλά αυτά θέματα να αποζητάμε καλούς γιατρούς και όχι technicians ή όπως θες πες τους που ούτε την φήμη, ούτε την καριέρα ούτε και τίποτα άλλο δεν διακινδυνεύουν πάνω στο κεφάλι σου...
 

bobby

Well-Known Member
Να ρωτησω κατι, αυτοι στα Μεντι που λενε κατι για μεταμοσχευσεις με 400 και 500 ευρω τι φαση ακριβως ; Πρεπει να σε χειρουργεί κανας εξατμισας . Εχει καποιος εμπειρια με αυτους ;
Νομίζω Φαναρτζής………
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Διαφημίζουν 500€ τις 1000τριχες , όποτε αν κανεις τους υπολογισμούς στο τέλος πιο ακριβά βγαίνει και με αποτελέσματα αμφίβολα !

Α με τρίχες μιλάνε αυτοί ; Μαγκες. Αλίμονο σε όποιον τη πατήσει με αυτούς..
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε mike1988 τι σχέση έχει αυτό με αυτό που λέμε?και εγώ δεν θα καθόμουν να μου κάνει επέμβαση νοσηλευτής νοσηλεύτρια..λέμε ότι είναι τόσο απλή διαδικασία χωρίς κινδύνους που πλέον εδώ και χρόνια (χειρουργούν) νοσηλευτές.αλλο τα πιστεύω του καθενός για το τι θα έκανε.
Εγώ πάντως και την πιο απλή (ιατρική) επέμβαση προτιμώ να μου την κάνει γιατρός. Είναι άλλο θέμα αν υπερκοστολογούνται. Εκεί θα συμφωνήσω απόλυτα. Αλλά όπως και να το κάνουμε πρέπει ακόμα και στα απλά αυτά θέματα να αποζητάμε καλούς γιατρούς και όχι technicians ή όπως θες πες τους που ούτε την φήμη, ούτε την καριέρα ούτε και τίποτα άλλο δεν διακινδυνεύουν πάνω στο κεφάλι σου...
 

Disco

Well-Known Member
Αλλά όπως και να το κάνουμε πρέπει ακόμα και στα απλά αυτά θέματα να αποζητάμε καλούς γιατρούς και όχι technicians ή όπως θες πες τους που ούτε την φήμη, ούτε την καριέρα ούτε και τίποτα άλλο δεν διακινδυνεύουν πάνω στο κεφάλι σου...
Καλά είδαμε πόσο διακινδυνεύεται η φήμη των γιατρών, που δεν αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και άμα πάει κάτι στραβά σε φύτρωση ή σου αφήσουν μεγάλες ουλές στη δότρια, φταίει ο ασθενής, φταίει η φύση, φταίει ο οργανισμός του, φταίει ο ανάδρομος ερμής και μόνο ο γιατρός δεν φταίει που τα έκανε όλα "τελεια" και μετά έχει καθαρή τη συνείδησή του μέχρι να έρθει και ο επόμενος που θα τα πάθει....ωραίες ευθύνες έχουν !
 
  • Like
Reactions: spi

vlafo

Well-Known Member
Η μόνη επέμβαση όπου δεν έχει καμία συνέπεια ο γιατρός όταν κάτι δεν πάει καλά.
Η μόνη και το τονίζω.
Σε οποιαδήποτε άλλη επέμβαση και αισθητικού χαρακτήρα,πολλά τα παραδείγματα που έχουν διωχθεί γιατροί.
Δυστυχώς εδώ στις επεμβάσεις μμ,είναι "κράτος εν κράτη" οι γιατροί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Δεν έχει σχέση αυτό. Δηλαδή επειδή έχεις την ταμπέλα της κλινικής θα μπορείς να χώνεσαι στα μέλη που ψάχνουν για κλινική για να τους στείλεις στην κλινική που έχεις οικονομικό συμφέρον για να δείχνεις στην κλινική ότι τους προσφέρεις και βγάζουν λεφτά από εσένα ώστε να πιάνει τόπο η συνεργασία σας ; Δεν πάει έτσι φίλε. Δεν θα χρησιμοποιείς το φόρουμ για αυτό το σκοπό.
Αφού δε το κατέχεις το θέμα , με τα φυντανια, τους φανερούς κ τους κρυφούς τι το ανακατεύεις?
Καλο κ δημοκρατικό να λέμε την άποψη μας αλλά να ξέρουμε κ τι λέμε .
 

jersey

Well-Known Member
Αφού δε το κατέχεις το θέμα , με τα φυντανια, τους φανερούς κ τους κρυφούς τι το ανακατεύεις?
Καλο κ δημοκρατικό να λέμε την άποψη μας αλλά να ξέρουμε κ τι λέμε .
θα μου το μάθεις εσύ μήπως; εδώ γελάμε...αντε το γαλατακι σου και υπνο
 

tasos33

Well-Known Member
θα μου το μάθεις εσύ μήπως; εδώ γελάμε...αντε το γαλατακι σου και υπνο
Καταρχάς ξεκίνησες να σχολιάζεις για τον μεσάζοντα και αφού σου απάντησαν όπως πρέπει διάφορα μέλη κατεληξες πως ο μεσάζοντας είναι χρήσιμος αφού θα κάνει τον Μάρα να χρεώνει 2 ευρουλακια. Πρώτο δείγμα γελοιοτητας.

Κατά δεύτερον γελοιο υποκείμενο που είσαι πέντε μήνες μέλος από ποτέ ξέρεις εσύ για κρυφούς και φανερούς? θες να σου πω εγώ ιστορίες ΔΕΚΑ ετών και βάλε τι έχουν δει τα μάτια τα δικά μου και κάποιων ελάχιστων που έχουν μείνει εδώ μέσα να μάθεις ?

Θες να πιω και το γαλατάκι μου πανιβλακα
 

jersey

Well-Known Member
Καταρχάς ξεκίνησες να σχολιάζεις για τον μεσάζοντα και αφού σου απάντησαν όπως πρέπει διάφορα μέλη κατεληξες πως ο μεσάζοντας είναι χρήσιμος αφού θα κάνει τον Μάρα να χρεώνει 2 ευρουλακια. Πρώτο δείγμα γελοιοτητας.

Κατά δεύτερον γελοιο υποκείμενο που είσαι πέντε μήνες μέλος από ποτέ ξέρεις εσύ για κρυφούς και φανερούς? θες να σου πω εγώ ιστορίες ΔΕΚΑ ετών και βάλε τι έχουν τα μάτια τι δικά μου και κάποιων ελάχιστων που έχουν μείνει εδώ μέσα να μάθεις ?

Θες να πιω και το γαλατάκι μου πανιβλακα
Πρώτον. ηταν και χιουμοριστικό αυτό με το 2ευρω που είπα, αλλά που να καταλάβεις εσύ τόσο στόκος που εισαι.
Δεύτερον. τι πετάγεσαι σαν την πορδή;
Τρίτον. δεν μπα να σαι και 30 χρόνια; Η βλακεια από τον εγκεφαλο σου δεν φεύγει μπετοβλακα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Πρώτον ηταν και χιουμοριστικό αυτό με το 2ευρω που είπα, αλλά που να καταλάβεις εσύ τόσο στόκος που εισαι.
Τόσο χιούμορ δεν το αντέχει το φόρουμ. Κόψε λίγο μη γίνουμε και δελφινάριο.
Τρίτον δεν μπα να σαι και 30 χρόνια; Η βλακεια από τον εγκεφαλο σου δνε φεύγει μπετοβλακα.
Αλήθεια πιστεύεις ότι σε πέντε μήνες που είσαι εδώ έχεις άποψη για μεσάζοντες φανερούς κ κρυφούς? Σοβαρά τα γράφεις η κάνεις πάλι χιουμορακι..
 

jersey

Well-Known Member
Τόσο χιούμορ δεν το αντέχει το φόρουμ. Κόψε λίγο μη γίνουμε και δελφινάριο.
Ευτυχώς όμως έχουμε εσένα που κάνεις σωστό χιουμορ και μας διασκεδάζεις....:p

Αλήθεια πιστεύεις ότι σε πέντε μήνες που είσαι εδώ έχεις άποψη για μεσάζοντες φανερούς κ κρυφούς? Σοβαρά τα γράφεις η κάνεις πάλι χιουμορακι..
Δεν ειμαι τόσο νέος. Εχω παρακολουθήσει και φόρουμ εξωτερικού από πιο παλια. Οπότε ασε να κρινω εγώ τι ξερω και τι οχι. Έχω ματια και βλέπω. Κρίνω συμπεριφορές και μέλη που υπερασπίζονται κλινικες κτλπ...φαίνονται αυτοί.
 

george_hatzi

Well-Known Member
Υπάρχει μια τάση στο φόρουμ να υπερασπιζεται ο καθένας την επιλογή του με φανατισμό (ακομα και οι πιο σοβαροι). Ίσως επειδή παίζεται το κεφάλι τους, προσπαθούν όλοι να πείσουν πρωτα τους εαυτούς τους οτι κάνουν τη βέλτιστη επιλογή. Για εμένα ο φανατισμός είναι πολύ χειρότερος από τη διακριτικη και πάντα αξιοπρεπή προώθηση που κάνει ο John. Κατά τα άλλα τι επιτρέπεται και τι όχι σε ένα φόρουμ το αποφασίζει ο mod.
 

Georgie

Well-Known Member
Προσωπικά την εποχή που ξεκινούσα την έρευνα για μεταμόσχευση
Ποτέ δε μου έστειλε fishing pm ο @John_John1
Σε καμία περίπτωση.
Εγώ πρώτος απευθύνθηκα και το παλικάρι πιο πολύ μου έδωσε γενικές πληροφορίες για το τι θα χρειαστώ παρά να με προωθήσει στη κλινική .

Μη λέμε ότι θέλουμε μόνο με υπόνοιες.
 
Μπλουζα