HDC-2-3/8/21,Dr Βρυωνίδου 4177 grafts

jersey

Well-Known Member
Απλά αν τη μειώσει στη 1 να ξέρει πως δε κάνει συντήρηση, θα υπάρξει ένα decline του αποτελέσματος συγκριτικά με τις 2 φορές. Επίσης αυτό με τους 6 ψεκασμούς ποτέ δε το καταλάβα, μια ζωή βάζω όσο θεωρώ πως είναι αρκετό και μετά κάνω μασαζ. Μπακαλιστικη νοοτροπία το ξέρω :p
ναι απλά δεν έχει και πολλά μαλλιά δικά του να συντηρήσει. Περισσότερο για την μεταμόσχευση θα την χρειαστεί παρά για τα δικά του μαλλιά.
Οι 6 ψεκασμοί και καλά ειναι περίπου 1 ml. Αμα καλύπτεις όλο το κεφάλι πιθανον να μη σου φτάσουν ναι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
ναι απλά δεν έχει και πολλά μαλλιά δικά του να συντηρήσει. Περισσότερο για την μεταμόσχευση θα την χρειαστεί παρά για τα δικά του μαλλιά.
Οι 6 ψεκασμοί και καλά ειναι περίπου 1 ml. Αμα καλύπτεις όλο το κεφάλι πιθανον να μη σου φτάσουν ναι...
Αν υπερβαίνει τη δόση μπορεί να βγάλει αλλεργία και να πάθει δυσανεξία και τότε δε θα μπορεί να βάζει καθόλου
 

jersey

Well-Known Member
Αν υπερβαίνει τη δόση μπορεί να βγάλει αλλεργία και να πάθει δυσανεξία και τότε δε θα μπορεί να βάζει καθόλου
εγώ 6 ψεκασμούς του είπα. Αμα βάζει 1 φορά τη μέρα μπορεί να βάλει κ λίγο παραπάνω (από προσωπική εμπειρία δεν ειχα κάποιο θέμα.)
 

aeratos28

Just aeratos
Eπισης θα σου κάνει και κάποια άλλα sides πρηξιμο,μαύρους κύκλους στα μάτια,ανεπιθύμητη τριχοφυΐα σε άλλα σημεία κτλ κτλ..μια χαρά είναι οι 6 ψεκασμοί..εκεί στο 1 ml
 

pablopaolinio

Active Member
Eπισης θα σου κάνει και κάποια άλλα sides πρηξιμο,μαύρους κύκλους στα μάτια,ανεπιθύμητη τριχοφυΐα σε άλλα σημεία κτλ κτλ..μια χαρά είναι οι 6 ψεκασμοί..εκεί στο 1 ml
Και τρομερες ρυτιδες και αλλοιωση προς το χειροτερο του δερματος ειδικα το μετωπο.. εμενα με το εσκισε σε ενα εξαμηνο
 

aeratos28

Just aeratos
Αν έβαζες πολύ παραπάνω από όσο πρέπει πιθανόν να σε πειραξε.υπαρχουν πολλοί που βάζουν χρόνια αλλά όσο πρέπει και δεν είχαν θέματα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν έβαζες πολύ παραπάνω από όσο πρέπει πιθανόν να σε πειραξε.υπαρχουν πολλοί που βάζουν χρόνια αλλά όσο πρέπει και δεν είχαν θέματα.

Εγώ βάζω πολύ παραπάνω και δεν έχω θέμα. Μάλιστα τρέχει κι ολας προς το πρόσωπό πολλές φορές. Δεν είναι κανόνας τα άνωθεν, συμβαίνουν όμως.
 
  • Like
Reactions: spi

aeratos28

Just aeratos
Καλά εσύ legwg κοίτα μην κάνεις μπάνιο κιόλας με μινοξ..χαχαχαχαχαχα δεν κάνει ρε ,φαρμακο είναι και αυτό,μην το παρακάνεις.εχει δοσολογία.1 ml .
Εγώ βάζω πολύ παραπάνω και δεν έχω θέμα. Μάλιστα τρέχει κι ολας προς το πρόσωπό πολλές φορές. Δεν είναι κανόνας τα άνωθεν, συμβαίνουν όμως.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Εγώ μπακαλίστικα βάζω και μέχρι τώρα δεν είχα θέμα. Μονο εκεί που μπήκαν τα grafts πουθενά αλλου. αλλους 2 μήνες και όταν φτάσω στο εξάμηνο σταματάω.
 

aeratos28

Just aeratos
Ο άλλος ο legwg
Εγώ μπακαλίστικα βάζω και μέχρι τώρα δεν είχα θέμα. Μονο εκεί που μπήκαν τα grafts πουθενά αλλου. αλλους 2 μήνες και όταν φτάσω στο εξάμηνο σταματάω.

λούζεται σε όλο το κεφάλι με μινοξ..δεν κάνει ρε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλά εσύ legwg κοίτα μην κάνεις μπάνιο κιόλας με μινοξ..χαχαχαχαχαχα δεν κάνει ρε ,φαρμακο είναι και αυτό,μην το παρακάνεις.εχει δοσολογία.1 ml .

Μου χει μείνει από όταν πήγαινα Τζερμια και αυτή η βοηθός του που με είχε αναλάβει μου είχε πει να βάζω μπόλικο . Ρε συ εγώ 1 ml βαζω μόνο στον δεξιό κρόταφο χαχαχαχαχα. Πάντως η μινοξ βγάζει άπλετο χνουδι. Αν το έκανε και τρίχα δε θα χρειαζόταν κανένας ΜΜ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κοίτα μην γίνεις μπαμπουίνος στο κορμί η γενικά άλλου..θέλει μέτρο ρε μην την βάζεις αβερτα.
Ρε συ αυτό δε το έχω καταλαβει, μπορεί η τοπική μινοξ να παίξει ρόλο σε τριχοφυια σε αλλά κομμάτια του σώματος μας ακομα και αν δεν ερχεται σε επαφή μαζί τους; Για το χάπι το καταλαβαίνω αλλά για την τοπική μου φαίνεται κάπως.
 

alex7

Well-Known Member
Ρε συ αυτό δε το έχω καταλαβει, μπορεί η τοπική μινοξ να παίξει ρόλο σε τριχοφυια σε αλλά κομμάτια του σώματος μας ακομα και αν δεν ερχεται σε επαφή μαζί τους; Για το χάπι το καταλαβαίνω αλλά για την τοπική μου φαίνεται κάπως.
Τρίχες στα αυτιά .Λυκανθρωπισμος .Το λέει νομίζω στις παρενέργειες
 

aeratos28

Just aeratos
Όπου πέφτει ειδικά ναι..όπως λες τρέχει στο πρόσωπο σου κιόλας..γενικώς έχει παρατηρηθεί ότι δυναμώνουν άλλου οι τρίχες με την χρήση της έστω και τοπικής. Είναι τρίχες και αυτές μην ξεχνάς..και δεν είναι επηρεασμένες από dht.
Ρε συ αυτό δε το έχω καταλαβει, μπορεί η τοπική μινοξ να παίξει ρόλο σε τριχοφυια σε αλλά κομμάτια του σώματος μας ακομα και αν δεν ερχεται σε επαφή μαζί τους; Για το χάπι το καταλαβαίνω αλλά για την τοπική μου φαίνεται κάπως.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Όπου πέφτει ειδικά ναι..όπως λες τρέχει στο πρόσωπο σου κιόλας..γενικώς έχει παρατηρηθεί ότι δυναμώνουν άλλου οι τρίχες με την χρήση της έστω και τοπικής. Είναι τρίχες και αυτές μην ξεχνάς..και δεν είναι επηρεασμένες από dht.

Νομιζω στων περισσότερων τρέχει ειδικά στο σημείο του κροτάφου ( αν δεν έχεις και μαλλί να στην κρατήσει ειδικά ) . Αυτό που λες ισχύει. Btw πολλοι την δινουν και για τα γένια και εκεί λένε πως κάνει καλύτερη δουλειά από το κεφάλι γιατί δεν υπάρχει και η dht οπότε στα πυκνώνει και αν την κόψεις δεν φεύγουν οι τρίχες κι ολας.
 

pablopaolinio

Active Member
Εγώ βάζω πολύ παραπάνω και δεν έχω θέμα. Μάλιστα τρέχει κι ολας προς το πρόσωπό πολλές φορές. Δεν είναι κανόνας τα άνωθεν, συμβαίνουν όμως.
Υπαρχουν απειρες μαρτυριες.. οπως εχει προδιαθεση για ρυτιδες.. μπορει να σε σκισει.. παιζει παντα και πως αντιδρα σε καθε οργανισμο.. επισης εσυ δεν εισαι μετρο συγκρισης ως πολυ μικρος
 
Μπλουζα