HDC ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2023 - 5.080 GRAFTS

edyuser1

Active Member
Δεν αμφιβάλλω φίλε μου ότι μπορεί να είναι καλό ώς προς την βελτίωση εικόνας της τρίχας και στην δύμαμη!Αλλά αν έχεις αλωπεκία δεν μπορεί να βοηθήσει τίποτε άλλο!Ειλικρινά είμαι 40 και έχω πετάξει λεφτά σε πολύ ακριβές θεραπείες απο όποια εταιρία μπορείς να φανταστείς!Το αποτέλεσμα?Απλά ζωήρευαν λίγο τα μαλλιά αλλά ώς εκεί!
Μια μεγαλη αληθεια. Εχουμε φαει χρονια και χρονια ψαχνοντας και το αποτελεσμα μηδεν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Εγώ είχα πάθει και το άλλο. Είχα πάθει εξάρτηση από το ίντερνετ ψάχνοντας να βρω θεραπεία και έμπαινα κάθε μέρα σε ξένα site μπας και βγηκε η θεραπεία που θελουμε και δεν εβλεπα να βγαινει τιποτα και με επιανε ενα αγχος οτι περνανε τα χρονια και εγω δεν κανω τιποτα. Από τότε που έκανα μεταμόσχευση έχω ηρεμήσει και δεν ασχολουμε τοσο. Τωρα μπαινω μια φορα την εβδομαδα αλλα εντελως με διαφορετικη ψυχολογια
 

LoverBoy

Well-Known Member
Εγώ είχα πάθει και το άλλο. Είχα πάθει εξάρτηση από το ίντερνετ ψάχνοντας να βρω θεραπεία και έμπαινα κάθε μέρα σε ξένα site μπας και βγηκε η θεραπεία που θελουμε και δεν εβλεπα να βγαινει τιποτα και με επιανε ενα αγχος οτι περνανε τα χρονια και εγω δεν κανω τιποτα. Από τότε που έκανα μεταμόσχευση έχω ηρεμήσει και δεν ασχολουμε τοσο. Τωρα μπαινω μια φορα την εβδομαδα αλλα εντελως με διαφορετικη ψυχολογια
Όλοι τα έχουμε περάσει οι παθόντες φιλαράκι μου!Χαίρομαι που ηρέμησες και βρήκες την ησυχία σου απο αυτό το σαράκι που τρώει πολλούς απο εμάς!
 
Μπλουζα