H Ρεαλ στο ΟΑΚΑ

bobby

Well-Known Member
Κοίτα φίλε μου @CVIAL δεν ξέρω αν είναι υπερβολικός αλλά τα θέματα τα αντιμετωπίζεις τεχνοκρατικά και με πολύ καλή οργάνωση και γνώση (μηχανικός είσαι άλλωστε!!! αλλά δεν είναι όλοι οι μηχανικοί έτσι… έχω γνωρίσει πολλά «χημεία»). Για εμένα αυτά τα τρία χαρακτηριστικά είναι απαραίτητα για σωστή διοίκηση είτε είναι σε επιχειρησιακό είτε σε μεγαλύτερο (πχ κράτους) επίπεδο. Μακάρι όλοι οι πολιτικοί να τα είχαν σε τέτοιο βαθμό, τότε θα ζούσαμε σε άλλη χώρα…..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Αν νοιώθεις ότι δεν μπορείς να εξυπηρετήσεις τις ιδέες σου παραιτείσαι.
Αυτό είναι το σωστό.
Όμως αν όχι όλοι, σχεδόν όλοι για τις "γλύκες" της πολιτικής, εύκολα παραμερίζουν τίς ιδέες τους.
Εσύ Cvial είμαι βέβαιος ότι θα παρέμενες στις ιδέες σου μέχρι το τέλος.
Ωστόσο εύχομαι και ελπίζω να μην ασχοληθείς ποτέ με την πολιτική.
 

aeratos28

Just aeratos
Πάντως αν πας για πρωθυπουργός cvial,πάρε και εμένα μαζί..θα κάνω τον Άδωνι Γεωργιάδη εγώ..θα τσακώνομαι με όλους ,θα φωνάζω κτλ..θα τα καταφέρω,το πιστευω.χαχαχαχα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πάντως αν πας για πρωθυπουργός cvial,πάρε και εμένα μαζί..θα κάνω τον Άδωνι Γεωργιάδη εγώ..θα τσακώνομαι με όλους ,θα φωνάζω κτλ..θα τα καταφέρω,το πιστευω.χαχαχαχα

Αρκεί να μη πετάς τα διαμαντάκια του Μπουμπούκου. Κατά τα άλλα να τσακώνεσαι όσο θες :p
 

oreo

Well-Known Member
Εγώ προτείνω αν θέλετε να ευχαριστήσετε πραγματικά τον Cvial, επειδή η πολιτική δεν τον αγγίζει, στην επρχόμενη μεταμόσχευση που θα κάνετε, να τον αφήσετε να σας φτιάξει την α΄ζώνη. Εκεί θα φανεί η πραγματική εκτίμηση.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ προτείνω αν θέλετε να ευχαριστήσετε πραγματικά τον Cvial, επειδή η πολιτική δεν τον αγγίζει, στην επρχόμενη μεταμόσχευση που θα κάνετε, να τον αφήσετε να σας φτιάξει την α΄ζώνη. Εκεί θα φανεί η πραγματική εκτίμηση.

Εγω παντως τον αφηνα ευκολα. Χαλαρότερα θα πήγαινα για μεταμόσχευση στον CVIAL παρά στα μεντι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Κοίτα φίλε μου @CVIAL δεν ξέρω αν είναι υπερβολικός αλλά τα θέματα τα αντιμετωπίζεις τεχνοκρατικά και με πολύ καλή οργάνωση και γνώση (μηχανικός είσαι άλλωστε!!! αλλά δεν είναι όλοι οι μηχανικοί έτσι… έχω γνωρίσει πολλά «χημεία»). Για εμένα αυτά τα τρία χαρακτηριστικά είναι απαραίτητα για σωστή διοίκηση είτε είναι σε επιχειρησιακό είτε σε μεγαλύτερο (πχ κράτους) επίπεδο. Μακάρι όλοι οι πολιτικοί να τα είχαν σε τέτοιο βαθμό, τότε θα ζούσαμε σε άλλη χώρα…..
Με κάλυψες 100%.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα του δώσω το ελεύθερο εγώ αν κάνω τη δεύτερη.
Με ανάλυση στο έπακρον δε βλέπω να τελειώνουμε ούτε σε διήμερη συνεδρία.:)
Για coaching φυσικά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σου εχει περάσει από το μυαλό να το βάλεις μπροστά να το κάνεις και πράξη ή δε σε ενδιαφερει σαν άνοιγμα ;

Μη με κάνεις και γελάω. Ούτε κατά διάνοια. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να ανέβει το επίπεδο των μμ στην χώρα μας, να απολαύσουμε καλύτερες υπηρεσίες ισάξιες των καλυτέρων του εξωτερικού και να βοηθήσουμε τα μέλη του φόρουμ. Τίποτε άλλο.
 

oreo

Well-Known Member
Μη με κάνεις και γελάω. Ούτε κατά διάνοια. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να ανέβει το επίπεδο των μμ στην χώρα μας, να απολαύσουμε καλύτερες υπηρεσίες ισάξιες των καλυτέρων του εξωτερικού και να βοηθήσουμε τα μέλη του φόρουμ. Τίποτε άλλο.
Φέτος αν και θα ήθελα περισσότερα independent cases , το φόρουμ σε επίπεδο πληροφορίας έχει ανέβει αρκετά
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχω λάβει όλο το υλικό φωτό πριν, μετά και στατιστικά. Από εβδομάδα θα ξεκινήσουν οι παρουσιάσεις. Μετά το πρώτο ποστάρισμα από το μέλος που έκανε την μμ θα κλειδώσω προσωρινά το νήμα για να ποστάρω φωτό, στατιστικά και μια μίνι ανάλυση και μετά θα ξεκλειδώσω για να συνεχιστεί η συζήτηση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως υποσχέθηκα όλοι όσοι έκαναν μμ ξεκίνησαν νήματα και πόσταρα όλο το υλικό από τις μμ μαζί με τα στατιστικά έτσι ώστε να υπάρχει η βάση για σχολιασμό. Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
The end of Season 1. Την προηγούμενη εβδομάδα έγιναν επεμβάσεις σε άλλα 4 μέλη του φόρουμ μαζί με τα καθιερωμένα cons. Kάποιοι θα παρουσιάσουν μόνοι τους για τους υπόλοιπους θα κάνω εγώ ένα συγκεντρωτικό νήμα και θα φροντίσω να το ενημερώνω εγώ γιατί δεν πολυασχολούνται.

Πολύ κούραση αλλά νομίζω ότι το εγχείρημα πέτυχε αφού όλα κύλησαν ρολόι και δεν είχαμε απρόοπτα. Εύχομαι να συνεχιστεί και στο μέλλον με την ίδια επιτυχία. Φυσικά το αποτέλεσμα μετράει για αυτό θα φροντίσω όλες οι παρουσιάσεις να συνεχιστούν απρόσκοπτα. Όταν παίζεις όμως εκτός έδρας η πρώτη νίκη είναι να μην φας γκολ από τα αποδυτήρια, να ξεπεράσεις τα απρόβλεπτα της αρχής κάτι που έγινε και τον Σεπτέμβρη και τον Οκτώβρη με επιτυχία.
 
Μπλουζα