H Ρεαλ στο ΟΑΚΑ

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλησπέρα, ο Lorenzo στην Ελλάδα θα κάνει consultation μόνο σε άτομα που ενδιαφέρονται περί ΜΜ ή θα δει και ασθενείς που απλά κάνουν αγωγές και θα τους συμβουλεύσει ανάλογα ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καταρχην σε αυτούς που ενδιαφέρονται για μμ.

Παρακαλώ πολύ αν όταν έρθει αποφασίσει να δεχτει και ασθενείς που κάνουν απλά αγωγές για να τους κατευθύνει να μας ενημερώσεις καθώς θεωρώ θα ήθελε πάρα πολύς κόσμος να τον συμβουλευτει.
 
Cvial εμάς που δεν μας είχε δεχτεί τις προηγούμενες φορές υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι αυτή την φορά;
Τουλάχιστον να ξέρουμε που βαδίζουμε και αν μπορούμε να αλλάξουμε την εικόνα μας προς το καλύτερο γιατί ακόμα και σήμερα στην Ελλάδα δεν μπορούμε να κάνουμε ένα σοβαρό cons
 

aeratos28

Just aeratos
Cvial πες του ισπανουλη αμα προλάβω θα έρθω..έχω δουλίτσα φουλ τώρα τελευταία και δεν ξέρω αν θα μπορέσω σίγουρα..με έχει τρελάνει στα τηλέφωνα να πούμε..έλα μου λέει γτ αλλιώς δεν έρχομαι..ρε φύγε ρε μ@λ@κ@ ρε μπρο από δωωωωω..του λέω .τπτ αυτός ...only with aeratos μου λέει.χαχαχαχαχα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial εμάς που δεν μας είχε δεχτεί τις προηγούμενες φορές υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι αυτή την φορά;
Τουλάχιστον να ξέρουμε που βαδίζουμε και αν μπορούμε να αλλάξουμε την εικόνα μας προς το καλύτερο γιατί ακόμα και σήμερα στην Ελλάδα δεν μπορούμε να κάνουμε ένα σοβαρό cons

Ναι είμαι εδώ, προσωπικά δεν θα ήθελα να ξυρίσω την λήπτρια γιατί δεν αντέχω να περιμένω ξανά 6-7 μήνες να μεγαλώσουν. Φυσικά αν είναι αναγκαίο (παίζεται) θα το κάνω.
 

bobby

Well-Known Member
Με το παρόν post θα ήθελα να εκφράσω δημόσια τις ευχαριστίες μου στον @CVIAL αλλά και στον γιατρό Jose Lorenzo για consultation που έλαβε χώρα σήμερα. Τον @CVIAL για την ιδέα, την διοργάνωση και παροχή του χώρου και τον γιατρό για τον χρόνο και την υπομονή του.

Ήταν πραγματικά μια πολύ ευχάριστη και κατατοπιστική εμπειρία από έναν «μέτρ» των ΜΜ και ευτυχώς με καλά νέα επί της καταλληλότητας μου για διενέργεια ΜΜ (κακά όμως για το πάχος τη τρίχας μου 45μm – το περίμενα όμως γιατί όντως έχω λεπτές τρίχες).

Για όποιον συμμετείχε (ανεξάρτητα αν θα κάνει ή όχι ΜΜ με τον γιατρό) πιστεύω ήταν μια χρήσιμη, κατατοπιστική και απολύτως απαραίτητη εξέταση (από τον πλέον έμπειρο γιατρό) προκειμένου να δει σε τι κατάσταση είναι και τι πλάνο πρέπει να ακολουθήσει.

Τώρα για εμένα το μόνο που μένει είναι να «διαβώ τον Ρουβικώνα» και να το προγραμματίσω (με τον Jose).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Με το παρόν post θα ήθελα να εκφράσω δημόσια τις ευχαριστίες μου στον @CVIAL αλλά και στον γιατρό Jose Lorenzo για consultation που έλαβε χώρα σήμερα. Τον @CVIAL για την ιδέα, την διοργάνωση και παροχή του χώρου και τον γιατρό για τον χρόνο και την υπομονή του.

Ήταν πραγματικά μια πολύ ευχάριστη και κατατοπιστική εμπειρία από έναν «μέτρ» των ΜΜ και ευτυχώς με καλά νέα επί της καταλληλότητας μου για διενέργεια ΜΜ (κακά όμως για το πάχος τη τρίχας μου 45μm – το περίμενα όμως γιατί όντως έχω λεπτές τρίχες).

Για όποιον συμμετείχε (ανεξάρτητα αν θα κάνει ή όχι ΜΜ με τον γιατρό) πιστεύω ήταν μια χρήσιμη, κατατοπιστική και απολύτως απαραίτητη εξέταση (από τον πλέον έμπειρο γιατρό) προκειμένου να δει σε τι κατάσταση είναι και τι πλάνο πρέπει να ακολουθήσει.

Τώρα για εμένα το μόνο που μένει είναι να «διαβώ τον Ρουβικώνα» και να το προγραμματίσω (με τον Jose).
Και με λεπτή τρίχα παίρνεις ωραίο αποτέλεσμα και υπερτερεί σε φυσικότητα από τη χοντρή τρίχα και η φύτρωση συνήθως είναι πιο γρήγορη
 

Harris_G

Well-Known Member
Και με λεπτή τρίχα παίρνεις ωραίο αποτέλεσμα και υπερτερεί σε φυσικότητα από τη χοντρή τρίχα και η φύτρωση συνήθως είναι πιο γρήγορη
Σωστος. Αν και ο λορενζο θα σου βρει τις μωρουδωτριχες σε αλλες κλινικες που δε το χουν τοσο στη φυσικοτητα και δινουν το βαρος στην πυκνοτητα (Freitas, Kaan κλπ), η λεπτη τριχα ειναι αβανταζ
 

oreo

Well-Known Member
Με το παρόν post θα ήθελα να εκφράσω δημόσια τις ευχαριστίες μου στον @CVIAL αλλά και στον γιατρό Jose Lorenzo για consultation που έλαβε χώρα σήμερα. Τον @CVIAL για την ιδέα, την διοργάνωση και παροχή του χώρου και τον γιατρό για τον χρόνο και την υπομονή του.

Ήταν πραγματικά μια πολύ ευχάριστη και κατατοπιστική εμπειρία από έναν «μέτρ» των ΜΜ και ευτυχώς με καλά νέα επί της καταλληλότητας μου για διενέργεια ΜΜ (κακά όμως για το πάχος τη τρίχας μου 45μm – το περίμενα όμως γιατί όντως έχω λεπτές τρίχες).

Για όποιον συμμετείχε (ανεξάρτητα αν θα κάνει ή όχι ΜΜ με τον γιατρό) πιστεύω ήταν μια χρήσιμη, κατατοπιστική και απολύτως απαραίτητη εξέταση (από τον πλέον έμπειρο γιατρό) προκειμένου να δει σε τι κατάσταση είναι και τι πλάνο πρέπει να ακολουθήσει.

Τώρα για εμένα το μόνο που μένει είναι να «διαβώ τον Ρουβικώνα» και να το προγραμματίσω (με τον Jose).
bobby αλάνι, σου εύχομαι μαλλί όπως το επιθυμείς !!!!
 

bobby

Well-Known Member
bobby αλάνι, σου εύχομαι μαλλί όπως το επιθυμείς !!!!
@oreo μπισκοτοφίλε μου σου εύχομαι να μην καραφλιάσεις ποτέ!! Πολύ δύσκολο το βλέπω στην περίπτωση σου να χρειαστείς ΜΜ στο μέλλον…….φαντάζομαι τα ίδια θα σου είπε και ο Jose.
 

oreo

Well-Known Member
@oreo μπισκοτοφίλε μου σου εύχομαι να μην καραφλιάσεις ποτέ!! Πολύ δύσκολο το βλέπω στην περίπτωση σου να χρειαστείς ΜΜ στο μέλλον…….φαντάζομαι τα ίδια θα σου είπε και ο Jose.
Καταλήξαμε οτι πρέπει να βγούμε για κανα ποτάκι :p
 

oreo

Well-Known Member
Και εγώ εδώ να πω για τον bobby, οτι είδα ένα πολύ προσγειωμένο,low profile αλλά με χιούμορ παλικάρι, που μοιάζει και 10 χρόνια μικρότερος απο ότι είναι.
 
Μπλουζα