Giannis1991, Dr. Jose Lorenzo, fue, 2801 grafts, 10/3/2022

aeratos28

Just aeratos
Που ακριβώς λέω,ότι έχω κάνει επέμβαση?
Επειδή έχω λίγο αρρωστημένο μνημονικό βρήκα τις 2 πρώτες φωτό που το είχες προαναγγείλει και την 3η που έγραψες ουσιαστικά ότι μπαίνεις...Τέλος πάντων όπως και να χει μαλακια μου απλά φαντάστηκα ότι επειδή είσαι σούπερσταρ το έχουν μυρίστει οι υπόλοιποι και οσονουπω θα γίνει και παρουσίαση...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Γτ έτσι,όπως το παρουσιασες φάνηκε σαν να κρύβομαι ..λες ,έχεις κάνει,ενώ εγώ σε αυτά τα μνμ για λύκεια μιλάω ,για stay tuned κτλ..μην μπερδευομαστε.
 

giannis1991

Well-Known Member
Αυτό λέω δεν είπες ότι μπαίνεις την τάδε ημερομηνία συγκεκριμένα ή ότι μπήκες για αυτό και ζήτησα και ξαναζηταω συγνώμη γιατί φαίνεται δεν σου άρεσε και καλά κανεις...Απλά από αυτά τα ποστ και κάποια άλλα παρόμοια πίστεψα ότι το ξέρουν αρκετοί ότι κάποια στιγμή στα κοντά θα μπεις...
Ρε συ δεν λέω ότι κρύβεσαι απλα εσύ είπες ότι βιάστηκα να το πω...Απλά το θεώρησα δεδομένο ότι αρκετοί το έχουν υποψιαστεί και ότι ακολουθεί παρουσίαση...
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε τρελέ,δεν υπάρχει πρόβλημα ,ούτε παρεξήγηση,μην τρελαίνεσαι..βιαστικουλη σε είπα..δεν τσαντιστηκα.
Επειδή έχω λίγο αρρωστημένο μνημονικό βρήκα τις 2 πρώτες φωτό που το είχες προαναγγείλει και την 3η που έγραψες ουσιαστικά ότι μπαίνεις...Τέλος πάντων όπως και να χει μαλακια μου απλά φαντάστηκα ότι επειδή είσαι σούπερσταρ το έχουν μυρίστει οι υπόλοιποι και οσονουπω θα γίνει και παρουσίαση...
 

aeratos28

Just aeratos
Και να ήθελα ,δεν μπορούσα να κάνω παρουσίαση μέχρι τωρα..και όχι για λόγο που έχω εγώ την ευθύνη ..θα δεις αναλυτικά τις επόμενες μέρες. Τώρα μπορω;)
Αυτό λέω δεν είπες ότι μπαίνεις την τάδε ημερομηνία συγκεκριμένα ή ότι μπήκες για αυτό και ζήτησα και ξαναζηταω συγνώμη γιατί φαίνεται δεν σου άρεσε και καλά κανεις...Απλά από αυτά τα ποστ και κάποια άλλα παρόμοια πίστεψα ότι το ξέρουν αρκετοί ότι κάποια στιγμή στα κοντά θα μπεις...
Ρε συ δεν λέω ότι κρύβεσαι απλα εσύ είπες ότι βιάστηκα να το πω...Απλά το θεώρησα δεδομένο ότι αρκετοί το έχουν υποψιαστεί και ότι ακολουθεί παρουσίαση...
 

Kostas97

Well-Known Member
Γιανναρε αν θυμαμαι καλα ακομα χρησιμοποιεις topic. Στα δικα μου ματια φαινεσαι τουμπανο και απορω που το βαζεις.

Θελουμε να μαθουμε και αν εγινε συναντηση κορυφης Αερατου Αναστασακη. χαχαχα
 

oreo

Well-Known Member
Θυμάσαι τι καιρό είχε 1-2 μέρες πριν κάνεις την επέμβαση?Επίσης μόνο μια αίθουσα ήταν κενή και με άλλαξε 2-3 θέσεις μέχρι να βρει έστω και αυτό το σημείο καθώς είναι η πίσω αίθουσα-γραφειο ...Για τα φώτα προφανώς πλάκα ήταν να φανταστώ αλλα είναι αυτό που λέω και εγώ αερατε αυτούς τους φωτισμούς δεν τους θέλω...Θέλω πιο ρεαλιστικές και σκληρές εικόνες σαν τις φωτό μου...
Ο φωτισμός είναι κακός στο video , όπως και στο video του didier (ton didier τον είδα απο κοντά και σίγουρα μπορώ να εκφέρω απερίσπαστη γνώμη). Η αίθουσα που πάρθηκε το video ήταν η ίδια και στις φωτογραφήσεις και ο φωτισμός ήταν κακός , ιδιαίτερα καθώς κύλαγε η μέρα προς το απόγευμα. Οι δικές μου φώτο post op είναι κακές κυρίως αυτές του extraction. Αυτό που πρέπει να πούμε οτι οι υπερλουσμένες στο φώς φωτογραφίες , είναι επίσης λάθος γιατί δεν προμοτάρουν ρεαλιστική εικόνα.
Γιάννο συγχαρητήρια. ξέροντας ή μάλλον διαβάζοντας την ιστορία σου και αυτά που έχεις περάσει, έφαγες πλέον τον γάιδαρο και έμεινε η ουρά. Η "ουρά" είναι το post σου για το τι θα έκανες στο μέλλον αν αποφάσιζες να γίνεις πάλι 16 χρονών.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το πρόβλημα της αίθουσας δεν ήταν ότι δεν είχε φως. Είχε μια πλευρά γεμάτη παράθυρα. Εξάλλου ο Γιάννης ήρθε πρωι, όχι απόγευμα. Απλά το παράθυρο είχε ένα γραφείο μπροστά του με πολύ λίγο χώρο που δεν μπορούσες να σταθείς για να βγάλεις φώτο, με αποτέλεσμα οι λήψεις να είναι με κόντρα το παράθυρο (aka φως), ενώ έπρεπε να είναι ακριβώς το ανάποδο.
 

Kostas97

Well-Known Member
@CVIAL Μιας και μιλαμε για φωτογραφια, αν θυμαμαι σωστα εχεις μια πολυ καλη φωτογραφικη με πολυ καλο φακο. Εαν επιτρεπεται επειδη παντα το ειχα απορια και προφανως δεν ειχα ποτε επαφη με καποιον που εχει τοσο καλο μηχανημα, οι δυνατοτητες αυτης της φωτογραφικης σε σχεση με μια καλη π.χ. των 1000 ευρω σε ποιες συνθηκες φαινονται; Ρωτωντας εναν φιλο μου που ασχολειται ερασιτεχνικα μου ειπε οτι δεν βλεπεις ουσιαστικες διαφορες(αυτος εχει μια κοντα στα 1000 ερυω μαζι με το φακο) ειδικα εφοσον σρηχιμοποιησεις μετα προγραμμα επεξεργασιας εικονας και μου εκανε εντυπωση καθως σε αυτη την περιπτωση οι ακριβοτερες, οταν μιλαμε για φωτογραφια, ποιο σκοπο εξυπηρετουν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν έχει και άδικο, με την εξέλιξη της τεχνολογίας οι διαφορές έχουν μικρύνει. Παρόλα αυτα σε πολύ high end κάμερες υπάρχουν διαφορές και αφορούν κυρίως το δυναμικό εύρος και την ποιότητα των χρωμάτων που δίνει έναν ιδιαίτερο χαρακτήρα στην εικόνα. Δεν έχει τόσο να κάνει με την ανάλυση αλλά με την ύφος της φωτογραφίας, το artistic κομμάτι και αφορά πολύ συγκεκριμένες κάμερες.
 

giannis1991

Well-Known Member
@Kostas97 συμφωνώ ότι ίσως είναι υπερβολή η χρήση τοπικ αλλά είναι ένας μικρός εθισμός που σίγουρα πρέπει να κοπει...πίστεψε με όμως μπαίνει και άνετα...Εδώ ο Πάνος που το μαλλί του μοιάζει σαν ανθρώπου χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και έβαζε ντερματς...
Κώστα όντως έγινε συνάντηση ,ο ντοκτορ ακόμα σκέψου πρησμένος είναι...όταν ανοίξει το ένα μάτι θα βγει να μιλήσει...και ο αερατος λένε οι φήμες ότι ήταν πρησμένος αλλά λέει ότι τον επρηξε η μεταμόσχευση!
@oreo σε ευχαριστώ πολύ φίλε και ανταποδίδω γιατί όχι μόνο θα σου πω με απόλυτη ειλικρίνεια ότι από τα γραφόμενα σου είσαι συμπαθεστατος,αλλά είσαι και αντικειμενικός χωρίς πολλά πολλά και σου αξίζει μόνο το καλύτερο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δεν έγινε καμία συνάντηση ...τώρα δυστυχώς ευτυχώς ,κανείς δεν ξέρει..
Αν και θα αναφερθώ σε αυτά ,γτ έμαθα έτσι μερικά πράγματα που δεν μου άρεσαν καθόλου ..οπότε ,μάλλον ευτυχώς...
@Kostas97 συμφωνώ ότι ίσως είναι υπερβολή η χρήση τοπικ αλλά είναι ένας μικρός εθισμός που σίγουρα πρέπει να κοπει...πίστεψε με όμως μπαίνει και άνετα...Εδώ ο Πάνος που το μαλλί του μοιάζει σαν ανθρώπου χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και έβαζε ντερματς...
Κώστα όντως έγινε συνάντηση ,ο ντοκτορ ακόμα σκέψου πρησμένος είναι...όταν ανοίξει το ένα μάτι θα βγει να μιλήσει...και ο αερατος λένε οι φήμες ότι ήταν πρησμένος αλλά λέει ότι τον επρηξε η μεταμόσχευση!
@oreo σε ευχαριστώ πολύ φίλε και ανταποδίδω γιατί όχι μόνο θα σου πω με απόλυτη ειλικρίνεια ότι από τα γραφόμενα σου είσαι συμπαθεστατος,αλλά είσαι και αντικειμενικός χωρίς πολλά πολλά και σου αξίζει μόνο το καλύτερο!
 

oreo

Well-Known Member
@Kostas97 συμφωνώ ότι ίσως είναι υπερβολή η χρήση τοπικ αλλά είναι ένας μικρός εθισμός που σίγουρα πρέπει να κοπει...πίστεψε με όμως μπαίνει και άνετα...Εδώ ο Πάνος που το μαλλί του μοιάζει σαν ανθρώπου χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και έβαζε ντερματς...
Κώστα όντως έγινε συνάντηση ,ο ντοκτορ ακόμα σκέψου πρησμένος είναι...όταν ανοίξει το ένα μάτι θα βγει να μιλήσει...και ο αερατος λένε οι φήμες ότι ήταν πρησμένος αλλά λέει ότι τον επρηξε η μεταμόσχευση!
@oreo σε ευχαριστώ πολύ φίλε και ανταποδίδω γιατί όχι μόνο θα σου πω με απόλυτη ειλικρίνεια ότι από τα γραφόμενα σου είσαι συμπαθεστατος,αλλά είσαι και αντικειμενικός χωρίς πολλά πολλά και σου αξίζει μόνο το καλύτερο!
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Τζώνυ, αντεύχομαι επίσης το καλύτερο για σένα ;)
 

Didier11

Active Member
@giannis1991 χάζευα πριν λίγο στο YouTube κάποια cases που ανεβαίνουν από την κλινική του Lorenzo και έπεσα πάνω στο δικό σου, και λέω από μέσα μου «χμμμ, λες να είναι ο Γιάννης αυτός?» Με το που μπαίνω εδώ και το επιβεβαιώνω (δεν έχω πολύ χρόνο τώρα τελευταία να παρακολουθώ στενά τις εξελίξεις σε κάθε νήμα), τρελάθηκα από την χαρά μου!

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, πολλά μπράβο και σε εσένα και στον γιατρό για την θεαματική μεταμόρφωση!!! :D


Υ.Γ: Πέταξε το toppik, κρίμα είναι με τέτοιο μαλλί…
 
Μπλουζα