Giannis1991, Dr. Jose Lorenzo, fue, 2801 grafts, 10/3/2022

gggali

Member
Επειδη ημουν κι εγω εκει την ωρα που εβγαζε ο @CVIAL τις φωτογραφιες, εχω να πω οτι απο κοντα το αποτελεσμα του @giannis1991 ειναι εξαιρετικο και μακραν καλυτερο των φωτογραφιων που ποσταρε τοσο καιρο. Λες και ηθελε να χαντακωσει το αποτελεσμα του. Και εχει να δωσει ακομα τους επομενους 2-3 μηνες.
Οι φωτο του mod δειχνουν το πραγματικο -μεχρι στιγμης- αποτελεσμα.

Επισης @giannis1991 σχετικα με προηγουμενο post σου για σαμπουαν, δοκιμασε τα παρακατω, για μενα ειναι οτι καλυτερο και πιστεψε με εχω δοκιμασει αμετρητα προιοντα ανεξαρτητως τιμης

https://www.renefurterer.com/gr-gr/p/forticea-sampoyan-energeias
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Επίσης gggalli μάλλον δεν θα το πρόσεξες αλλά από κάτω από το σαμπουάν που ανάρτησες έχει και αυτόν τον σύλλογο.
Φόρουμ για αποκατάσταση τριχωτού μεν αλλά για όσους δεν έχουν ελπίδα υπάρχει και η αντίπαλη πλευρά.

 

gggali

Member
Επίσης gggalli μάλλον δεν θα το πρόσεξες αλλά από κάτω από το σαμπουάν που ανάρτησες έχει και αυτόν τον σύλλογο.
Φόρουμ για αποκατάσταση τριχωτού μεν αλλά για όσους δεν έχουν ελπίδα υπάρχει και η αντίπαλη πλευρά.


Χαχαχα δεν το προσεξα καν
 

Johny_B

New Member
Φιλε Γιάννη συνονόματε ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!! καθόμουν στον καναπέ με τα αλλά παιδιά όταν μπήκες μέσα και σε είδα δεν κατάλαβα ΚΑΝ ότι έχεις κανει μεταμόσχευση έπαθα πλακά από την φυσικότητα φιλε μου. Πραγματικά εντυπωσιακο. και εχει να δωσει και αλλο ?????? Απιστεφτο πραγματικά μπράβο φιλε μου πολυ χαρηκα. Αν καταλήξω σαν εσένα στο 7 μηνο θα είμαι τρισευτυχισμένος . Να παντα καλα.
 

vagosx

Well-Known Member
Γιανναρα το έχεις παλέψει πολύ, και οι δυο γιατροί που πηγες κατά τη γνώμη μου είναι εξαιρετικοί, οποτε συνολικά έκανες αυτό που μέχρι σήμερα είναι το μέγιστο ανθρωπίνως δυνατό για την αντιμετώπιση του προβλήματος σου.
Προφανώς σε κλειστούς χώρους τα πράγματα είναι πιο ευνοϊκα, μερικα ασανσέρ και ο κόντρα ήλιος είναι το πολύ δύσκολο τεστ.
 

giannis1991

Well-Known Member
@gggali Ευχαριστω φιλε μου θα το δοκιμασω και αυτο καποια στιγμη να το δω...Τωρα τεσταρω αλλο...Ευχομαι καλη επιτυχια,πας για ολικο come back...
@Johny_B εσυ επειδη εισαι και μορφαρα θα παρεις και καλυτερο αποτελεσμα...υπομονη μονο και αναμενω την παρουσιαση σου!!!Ευχαριστω για τα καλα σου λογια μακαρι ολοι να εχουν επιτυχιες στις μεταμοσχευσεις!
@vagosx Αρχικα σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,οντως το εχω παλεψει αλλα επειδη δεν μου αρεσουν τα μεγαλα λογια θα σου πω οτι εν μερει βρηκα στρωμενο δρομο και επισης εκανα και λανθασμενες επιλογες και εκτιμησεις(βεβαια με διαφορετικα δεδομενα τοτε και αντιληψεις) με κυριοτερη να μην αρχισω φινα το 2016-2017 που αρχισε το μεγαλο κυμα της τριχοπτωσης...Τελος παντων το θεμα ειναι οτι τωρα εχουμε εξοπλιστει με γνωση και μπηκαμε στο σωστο δρομο!!!Μου δινεται ετσι και αλλη μια ευκαιρια να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στον @CVIAL ο οποιος οχι μονο ''αλλαξε τον ρου της ιστοριας'' εδω μεσα με την ολη παρουσια του αλλα εκανε και το ακατορθωτο να φερει ενα πραγματικα τοπ γιατρο εδω στην Ελλαδα...Οσοι τον εχετε δει απο κοντα και το εχετε βιωσει ολο αυτο μπορειτε να το επιβεβαιωσετε...Δεν πρεπει να εχει υπαρξει τετοιο deal πουθενα και σε κανενα φορουμ...
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε,θα αρχίσω να περπατάω στο ταβάνι...ο άλλος έλεγε χθες για νύχια ,εσύ λες για πιτυρίδα ..
Γιάννη έχεις πιτυρίδα.

Θα αρχίσουμε να μιλάμε για την εθνική νυχου μετά την Τετα καμπουρελη,και θα παίρνουμε γνώμες από Τρύφωνα Σαμαρά για τα μαλλιά..
 

giannis1991

Well-Known Member
Γιάννη έχεις πιτυρίδα.
Χαχαχα κι όμως φίλε δεν είναι πιτυρίδα...Το προηγούμενο απογευμα έκανα ένα γρήγορο λούσιμο καθώς θα ξαναλουζομοθν το πρωί πριν τη συναντηση και δεν έφυγαν όλα τα υπολείμματα της λακ που βάζω για να φιξαριστει το τοπικ...Ε μάντεψε το πρωί δεν πρόλαβα να λουστώ αλλά δεν ήξερα ότι θα τραβηχτούν φωτό!
Ξηροδερμια πάντως εχω λίγη αλλά όχι ετσι!
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν υπάρχουν δικαιολογίες Γιάννη..τι πάει να πει δεν πρόλαβες??? Από εμένα είναι όχι..gntm καταντησαμε.χχαχαχαχαχαχ
Χαχαχα κι όμως φίλε δεν είναι πιτυρίδα...Το προηγούμενο απογευμα έκανα ένα γρήγορο λούσιμο καθώς θα ξαναλουζομοθν το πρωί πριν τη συναντηση και δεν έφυγαν όλα τα υπολείμματα της λακ που βάζω για να φιξαριστει το τοπικ...Ε μάντεψε το πρωί δεν πρόλαβα να λουστώ αλλά δεν ήξερα ότι θα τραβηχτούν φωτό!
Ξηροδερμια πάντως εχω λίγη αλλά όχι ετσι!
 

JimKan1

Well-Known Member
Χαχαχα κι όμως φίλε δεν είναι πιτυρίδα...Το προηγούμενο απογευμα έκανα ένα γρήγορο λούσιμο καθώς θα ξαναλουζομοθν το πρωί πριν τη συναντηση και δεν έφυγαν όλα τα υπολείμματα της λακ που βάζω για να φιξαριστει το τοπικ...Ε μάντεψε το πρωί δεν πρόλαβα να λουστώ αλλά δεν ήξερα ότι θα τραβηχτούν φωτό!
Ξηροδερμια πάντως εχω λίγη αλλά όχι ετσι!
Για ξηροδερμια βαζεις nizoral η h&s?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
@aeratos28 θα πάρω αλλά 3 ναι και θα περάσω στα bootcamp...Αναμένω εναγωνίως παρουσίαση!
@JimKan1 τίποτα από τα 2...Έχω λίγη ξηροδερμια και δεν με απασχολεί...Έχω επικεντρωθεί στη λιπαρή τρίχα....
 

tasos33

Well-Known Member
@aeratos28 θα πάρω αλλά 3 ναι και θα περάσω στα bootcamp...Αναμένω εναγωνίως παρουσίαση!
@JimKan1 τίποτα από τα 2...Έχω λίγη ξηροδερμια και δεν με απασχολεί...Έχω επικεντρωθεί στη λιπαρή τρίχα....
Και τι λέει η επικέντρωση?
 

vagosx

Well-Known Member
Χαχαχα κι όμως φίλε δεν είναι πιτυρίδα...Το προηγούμενο απογευμα έκανα ένα γρήγορο λούσιμο καθώς θα ξαναλουζομοθν το πρωί πριν τη συναντηση και δεν έφυγαν όλα τα υπολείμματα της λακ που βάζω για να φιξαριστει το τοπικ...Ε μάντεψε το πρωί δεν πρόλαβα να λουστώ αλλά δεν ήξερα ότι θα τραβηχτούν φωτό!
Ξηροδερμια πάντως εχω λίγη αλλά όχι ετσι!
Γιάννη βάζεις τοπικ στην καθημερινότητα;
 

giannis1991

Well-Known Member
@vagosx ναι φίλε μπορεί να σου φαίνεται ακραίο αλλά βάζω...
@tasos33 αν εννοείς τι χρησιμοποιώ και πως πάει , τώρα λουζομαι με το sebamed anti hairloss που έχει και καφεινη και είναι πολύ καλό για λιπαρότητα...
 

vagosx

Well-Known Member
@vagosx ναι φίλε μπορεί να σου φαίνεται ακραίο αλλά βάζω...
@tasos33 αν εννοείς τι χρησιμοποιώ και πως πάει , τώρα λουζομαι με το sebamed anti hairloss που έχει και καφεινη και είναι πολύ καλό για λιπαρότητα...
Γιανναρα κόψε το τοπικ χθες, έκανες τόσο μεγάλη προσπάθεια για να μην έχεις ανάγκη αυτή την καταραμένη μαυροσκονη.

Όσο και να αναζητάς την τελειότητα κατά τη γνώμη μου πέταξε το, δεν το χρειάζεσαι, επι της ουσιας δε σου προσφέρει τοποτα, πίστεψε με θα νοιώσεις πραγματικά ελεύθερος άνθρωπος.

Άλλο να το φορέσεις μια φορά στο τόσο, πχ σε μια εκδήλωση και άλλο να είναι μέρος της καθημερινης σου ρουτίνας.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Χαχαχα κι όμως φίλε δεν είναι πιτυρίδα...Το προηγούμενο απογευμα έκανα ένα γρήγορο λούσιμο καθώς θα ξαναλουζομοθν το πρωί πριν τη συναντηση και δεν έφυγαν όλα τα υπολείμματα της λακ που βάζω για να φιξαριστει το τοπικ...Ε μάντεψε το πρωί δεν πρόλαβα να λουστώ αλλά δεν ήξερα ότι θα τραβηχτούν φωτό!
Ξηροδερμια πάντως εχω λίγη αλλά όχι ετσι!

Χαχαχα, οκ.

Που είσαι δικέ μου έλειψες!!

Διάφορα θέματα με τρέχουν πέρα δώθε φίλε, σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
 
Μπλουζα