Giannis1991, Dr. Jose Lorenzo, fue, 2801 grafts, 10/3/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ποιά φώτα, δεν βλέπεις τα παράθυρα από πίσω; Μάλλον έχει γενικότερο θέμα η κλινική :)
 

giannis1991

Well-Known Member
Τα βίντεο καλό είναι να υπάρχουν,αλλά μου φαίνεται σας έχει επηρεάσει ο Dr ,konstantinos anastasakis..ανάψτε τα φώτα ρε..
Θυμάσαι τι καιρό είχε 1-2 μέρες πριν κάνεις την επέμβαση?Επίσης μόνο μια αίθουσα ήταν κενή και με άλλαξε 2-3 θέσεις μέχρι να βρει έστω και αυτό το σημείο καθώς είναι η πίσω αίθουσα-γραφειο ...Για τα φώτα προφανώς πλάκα ήταν να φανταστώ αλλα είναι αυτό που λέω και εγώ αερατε αυτούς τους φωτισμούς δεν τους θέλω...Θέλω πιο ρεαλιστικές και σκληρές εικόνες σαν τις φωτό μου...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όταν ο άλλος σε χτενίζει χωρίζοντας το μαλλί πόντο πόντο για να φαίνεται η ρίζα, στα βρέχει και σε τραβάει βίντεο καταλαβαίνεις τι έχει παιχτεί. Ο Γιάννης έχει δίκαιο για την αίθουσα. Αυτή ήταν που είχε διατεθεί για φωτογραφίες και πολύ άβολη.
 

aeratos28

Just aeratos
Πολύ κακος φωτισμός ..σε ανθρώπους όπως εδώ,που είμαστε φόρουμ,δεν αρκεί .αυτές που εσύ έχεις βάλει,είναι πολύ ανώτερες οι φωτό.θα προτιμούσα να το έβλεπα το βίντεο homemade ,παρά από την κλινική,ξεκαθαρα
Θυμάσαι τι καιρό είχε 1-2 μέρες πριν κάνεις την επέμβαση?Επίσης μόνο μια αίθουσα ήταν κενή και με άλλαξε 2-3 θέσεις μέχρι να βρει έστω και αυτό το σημείο καθώς είναι η πίσω αίθουσα-γραφειο ...Για τα φώτα προφανώς πλάκα ήταν να φανταστώ αλλα είναι αυτό που λέω και εγώ αερατε αυτούς τους φωτισμούς δεν τους θέλω...Θέλω πιο ρεαλιστικές και σκληρές εικόνες σαν τις φωτό μου...
 

tasos33

Well-Known Member
@aeratos28 διαβάζω καλά?




Θυμάσαι τι καιρό είχε 1-2 μέρες πριν κάνεις την επέμβαση?Επίσης μόνο μια αίθουσα ήταν κενή και με άλλαξε 2-3 θέσεις μέχρι να βρει έστω και αυτό το σημείο καθώς είναι η πίσω αίθουσα-γραφειο ...Για τα φώτα προφανώς πλάκα ήταν να φανταστώ αλλα είναι αυτό που λέω και εγώ αερατε αυτούς τους φωτισμούς δεν τους θέλω...Θέλω πιο ρεαλιστικές και σκληρές εικόνες σαν τις φωτό μου...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το βίντεο που έχω φτιάξει στην αρχή του νήματος του Γιάννη όπως έχω υποσχεθεί θα συμπληρωθεί στο τέλος του 12μήνου με την ίδια ποιότητα που έχει γίνει και η αρχική λήψη, σε 4Κ και με καλό φωτισμό. Για μένα οι 2 παρακάτω φώτο στις οποίες έχω αυξήσει και ισοσταθμίσει την φωτεινότητα δείχνουν την διαφορά εικόνας του πριν και μετά.

giannis1991-2.jpg

giannis1991-1.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Όταν,λέμε για άλλους ,για τις φωτό η τα βίντεο,αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα το πούμε αν δούμε κάτι παρόμοιο και ειδικά όταν ο γιατρός είναι και διάσημος,δυνατός κτλ κτλ...σε τέτοιες περιπτώσεις ,η κριτική θα πρέπει να είναι σκληρή, στο κάθε τι ..επίτηδες ,δεν έγινε το βίντεο με αυτό το φωτισμό,ούτε είπε κανείς ότι είχε κάποιο σκοπό να κρύψει κάτι..
 

giannis1991

Well-Known Member
Το καλύτερο είναι να το δεις από παντού τουλάχιστον στη δική μου περιπτωση γιατί οι φωτό που έχω βάλει δεν είναι απλά ανώτερες του βίντεο αλλά τέρμα αποκαλυπτικές ...Όπως γράφει και ο cvial θα μπει και άλλο βίντεο αλλά και μαζί να μη βγάλουμε θα βγάλω μόνος μου...
Οπότε με αυτά τα λεγόμενα σου αναμένω δυνατή παρουσίαση σου!
Ένα τελευταίο για κλείσιμο ισως κάνεις λάθος ότι για το φόρουμ δεν αρκεί...Αποδεδειγμένα αρκεί( τουλάχιστον έτσι πιστεύω εγώ) καθώς δεν βλέπω "παράπονα" ή "υποδείξεις" σε πολλά νήματα...Πρόσφατα κάπου είδα πάλι φωτό που είναι σαν να την έκανες επεξεργασία με μωσαϊκό όταν ζουμαρεις,παντελώς άχρηστες ενώ θα ήταν χρήσιμες να είναι καθαρες...
 

aeratos28

Just aeratos
Όμως και εδώ,αυτές οι φωτό διαφορετικές είναι cvial..το χτένισμα αλλάζει και δεν έχουμε ίδια εικόνα..πρέπει να γίνουμε (κουραστικοί) με αυτα
 

giannis1991

Well-Known Member
Επειδή έχω λίγο αρρωστημένο μνημονικό βρήκα τις 2 πρώτες φωτό που το είχες προαναγγείλει και την 3η που έγραψες ουσιαστικά ότι μπαίνεις...Τέλος πάντων όπως και να χει μαλακια μου απλά φαντάστηκα ότι επειδή είσαι σούπερσταρ το έχουν μυρίστει οι υπόλοιποι και οσονουπω θα γίνει και παρουσίαση...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-11-23-23-09-22-747_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-23-23-09-22-747_com.android.chrome.jpg
    423.8 KB · Προβολές: 67
  • Screenshot_2022-11-23-23-09-45-241_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-23-23-09-45-241_com.android.chrome.jpg
    462.1 KB · Προβολές: 66
  • Screenshot_2022-11-23-23-12-38-829_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-23-23-12-38-829_com.android.chrome.jpg
    447.7 KB · Προβολές: 70

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όμως και εδώ,αυτές οι φωτό διαφορετικές είναι cvial..το χτένισμα αλλάζει και δεν έχουμε ίδια εικόνα..πρέπει να γίνουμε (κουραστικοί) με αυτα

Αν ήταν μόνο κάποιες φώτο αυτής της ποιότητας στο βίντεο θα συμφωνουσα απόλυτα. Όμως όταν έχεις φώτο, βίντεο μπρος πίσω, χτένισμα και ζουμάρισμα στην hairline, χτένισμα πόντο πόντο να φανεί η ρίζα παντού, ανακάτεμα στο μαλλί, βρεγμένα, στεγνά, μπρος πίσω, έχεις πάρει μια πολύ καλή ένδειξη για το τι συμβαίνει. Προσωπικά έχοντας δει (και φωτογραφίσει τον Γιάννη εκείνη την ημέρα, έχω ποστάρει τις φώτο), αλλά και άλλα παιδιά (gggali, Johny_blue, κλπ) μπορώ να πω ότι οι εικόνες του βίντεο αντικατοπτρίζουν +/- την πραγματικότητα όπως την βλέπει το ανθρώπινο μάτι στην καθημερινότητα.

Από εκεί και πέρα, περισσότερο για λόγους ¨για να μην μπορεί να πει κανείς κάτι και ισορροπίας" σαφέστατα πρέπει να γίνει και verified o Γιάννης με καλύτερες συνθήκες φωτισμού. Όχι όμως και να φτάσουμε στο αντίθετο άκρο γιατί με αντίθετο πρόσημο πάλι παραποιούμε την πραγματικότητα. Τα έχω πει πάλι για τις φώτο του Γιάννη αλλά και ο Πάνος νομίζω πολύ τεκμηριωμένα.
 
Μπλουζα