Giannis1991, Dr. Jose Lorenzo, fue, 2801 grafts, 10/3/2022

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL Αν θυμασαι οταν ειπα στον γιατρο οτι φοβαμαι το σοκλος αναμεσα στα υπαρχοντα και θελω να αποφευχθει εννοειται,με κοιταξε καλα καλα σαν να λεει τι μου λεει τωρα αυτος και μου ειπε χαρακτηριστικα οτι ειναι σαν να μπαινεις στο αεροπλανο και να λες στον πιλοτο οτι αρχικα θελω να καταφερεις να σηκωσεις και να πεταξεις το αεροπλανο!!!Τοση σιγουρια ειχε!
Οσο για τον κυριο διπλα σου αν και εχω αλλεργια με την ομαδα του, καντου μια προταση να ερθει στον Lorenzo...!!!
Επισης μαλλον πρεπει να κανουμε αυτο με το placeholder και τις φωτο νομιζω θα βοηθησει!

Το θυμάμαι πολύ καλά. Έχοντας ζήσει τον Λορενζο σε πολλά περιστατικά αυτό που έχω να πω είναι ότι είναι συντηρητικός και όταν επιχειρήσει να κάνει κάτι το κάνει μόνο αν είναι σίγουρος. Τσεκαρισμένο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με μία πρόχειρη εκτίμηση πόσα θέλει ο παικταράς μας mod ; ΟΧΙ χρήματα για να μείνει στο λιμάνι, g's για το κεφάλι εννοώ.

1500g, να κατεβάσει hairline, έχει και λίγο διάχυτη πιο πάνω αλλά τίποτα σπουδαίο. Αφρό μαλλί βέβαια που καλύπτει δεν έχω και τα εργαλεία μαζί να δω πιο πίσω γιατί έχω μια υποψία για dupa Τώρα κάνω ενημέρωση για φίνα..
 

Didier11

Active Member
Παιχτούρα μεν, αλλά περνάνε τα χρόνια. Πες του να μειώσει τις απαιτήσεις του άμα θέλει ανανέωση και να πλακωθεί λίγο στα γυμναστήρια κόβοντας τους πολλούς καφέδες στην Γλυφάδα και τα ξενύχτια σε γνωστά κέντρα διασκεδάσεως μέχρι πρωίας. :p
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτά φίλε δεν τα λένε μπροστά στην συμπαθεστάτη γυναίκα του. Είναι λάθος.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
1500g, να κατεβάσει hairline, έχει και λίγο διάχυτη πιο πάνω αλλά τίποτα σπουδαίο. Αφρό μαλλί βέβαια που καλύπτει δεν έχω και τα εργαλεία μαζί να δω πιο πίσω γιατί έχω μια υποψία για dupa Τώρα κάνω ενημέρωση για φίνα..
Δεν παίζεσαι άνθρωπε μου ! Είσαι ΤΟΠ ! Δεν έχει τα εργαλεία να δει λέει για DUPA στο αεροπλάνο. Απίστευτος απλά. Πες του να έρθει στα cons με Λορενζο όταν ξανάρθει. Κατά τα άλλα νομίζω σε αθλητές η φίνα θεωρείται ντόπα. Ο Καλάθης είχε φάει μπαν 1 χρόνο από το ΝΒΑ γιατί έπαιρνε φινα να σώσει το μαλλί του.
 

Bigk

Well-Known Member
Δεν παίζεσαι άνθρωπε μου ! Είσαι ΤΟΠ ! Δεν έχει τα εργαλεία να δει λέει για DUPA στο αεροπλάνο. Απίστευτος απλά. Πες του να έρθει στα cons με Λορενζο όταν ξανάρθει. Κατά τα άλλα νομίζω σε αθλητές η φίνα θεωρείται ντόπα. Ο Καλάθης είχε φάει μπαν 1 χρόνο από το ΝΒΑ γιατί έπαιρνε φινα να σώσει το μαλλί του.
Όχι μόνο fina.... είχε τουμπανιασει παντού εκτός από τα μαλλιά...
 

giannis1991

Well-Known Member
Για την ιστορία νομίζω δεν θεωρείται ντοπα απλά με τη χρήση της δυσκολευεται κατα κάποιο τρόπο που δε θυμάμαι η ανίχνευση απαγορευμένων ουσιών!
 

Bigk

Well-Known Member
Απλά η " ντοπα" στο NBA είναι επιβεβλημένη.. δεν γίνονται τόσοι έλεγχοι όπως FIBA γιαυτό και σε national team πηγαίνουν πάντα 2-3τοι.. πέρα από τις δεσμεύσεις με συμβόλαια που έχουν..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σε έχασα λίγο.. 5 what?
5 alpha reductase inhibitors είναι φάρμακα όπως η ντουταστεριδη και η φιναστεριδη. Από πάνω είπες έμμεσα ότι ο Νικ έπαιρνε κι άλλα πράγματα εκτός φίνας. Μαζί σου δε διαφωνώ πουθενά, απλά για να υπάρχει και αυτό αναφέρω πως τα 5ar inhibitors απαγορεύονται. Δεν ξέρω λοιπόν κατά πόσο και να το προτείνει ο Mod στον Ελ Αραμπί αυτός θα μπορέσει να πάρει.
 

Bigk

Well-Known Member
5 alpha reductase inhibitors είναι φάρμακα όπως η ντουταστεριδη και η φιναστεριδη. Από πάνω είπες έμμεσα ότι ο Νικ έπαιρνε κι άλλα πράγματα εκτός φίνας. Μαζί σου δε διαφωνώ πουθενά, απλά για να υπάρχει και αυτό αναφέρω πως τα 5ar inhibitors απαγορεύονται. Δεν ξέρω λοιπόν κατά πόσο και να το προτείνει ο Mod στον Ελ Αραμπί αυτός θα μπορέσει να πάρει.
Οκ.. I got it.. ναι συμφωνώ όντως δεν μπορεις να πάρεις 5.... τέτοια γιατί λειτουργουν σαν μάσκα όπως το λένε και κρύβει τα "απαγορευμένα".
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
5 alpha reductase inhibitors είναι φάρμακα όπως η ντουταστεριδη και η φιναστεριδη. Από πάνω είπες έμμεσα ότι ο Νικ έπαιρνε κι άλλα πράγματα εκτός φίνας. Μαζί σου δε διαφωνώ πουθενά, απλά για να υπάρχει και αυτό αναφέρω πως τα 5ar inhibitors απαγορεύονται. Δεν ξέρω λοιπόν κατά πόσο και να το προτείνει ο Mod στον Ελ Αραμπί αυτός θα μπορέσει να πάρει.

Αμα συνταγογραφηθεί για ιατρικούς λόγους και δηλωθεί μπορεί να περάσει. Μου είπε θα το ψάξει.
 

aeratos28

Just aeratos
Αμάν..πως έγινε έτσι η Γιουσέφ..καλά πάντα λίγο αντρόφερνε ,αλλά όχι και έτσι..τελευταία φορά που την είχα δει σε κλαμπακια,τουλάχιστον δεν είχε γενια..το χρώμα ίδιο..αχχαχα
Γιάννη έχεις και ευχές για καλή φυτρωση και από τον Γιουσέφ. Σου εύχεται καλό σκοράρισμα!

Προβολή συνημμένου 47427
 

aeratos28

Just aeratos
Γιάννη ,ότι καλύτερο φίλε,δεν στα είπα νομίζω και εγώ,άντε να ηρεμήσεις με το καλό,ταλαιπωρήθηκες και εσύ και σου αξίζει ένα δυνατό αποτέλεσμα όπως το έχεις σκεφτεί για τον εαυτό σου
 

Troufas

Active Member
Καλή φύτρωση Γιάννη, να πάρεις το αποτέλεσμα που θέλεις!

@CVIAL δεν πιστεύω να εισαι αντιπαλος και να πλευρισες επίτηδες τον παιχταρά, ταχα για το μαλλι, με κρυφό σκοπο να τον βγάλεις ντοπε!
 
Μπλουζα