Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

John1924

Active Member
Οταν βαζω μινιδοξιλ και λούζομαι βλεπω μερικες τριχες στα χερια μου.
Και θα δεις πολύ περισσότερες για κανενα μήνα ακόμα. Το γνωστο shedding. Η πλειοψηφια αυτών που εβαλες θα πέσουν (Shock loss, telogen effluvium κλπ. γκουγκλαρε το αν σε ενδιαφέρει). Αν εισαι τυχερος (οπως ήμουν εγώ) ισως κρατησεις αρκετά. Εξαρταται απο τον οργανισμο του καθενος και τον τροπο διεξαγωγης της επέμβασης. Παντως προκειται για μια διαδικασια απολυτα φυσιολογική.
Υ.Γ. Πολυ βελτιωμενες φωτος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Και θα δεις πολύ περισσότερες για κανενα μήνα ακόμα. Το γνωστο shedding. Η πλειοψηφια αυτών που εβαλες θα πέσουν (Shock loss, telogen effluvium κλπ. γκουγκλαρε το αν σε ενδιαφέρει). Αν εισαι τυχερος (οπως ήμουν εγώ) ισως κρατησεις αρκετά. Εξαρταται απο τον οργανισμο του καθενος και τον τροπο διεξαγωγης της επέμβασης. Παντως προκειται για μια διαδικασια απολυτα φυσιολογική.
Υ.Γ. Πολυ βελτιωμενες φωτος

Προσπαθω ωστε να μην γινει της σαλαμινας στο ποστ .. γιατι καραδοκουν κορακια αχαχ.Θα δειξει πιστευω να μου παει καλα .πλεον στην δοτρια δεν φαινεται κατι οπως μου λενε.. τωρα το βασανο ειναι οι 2-3 μηνες ακομα να δουμε τι θα γινει ^_^.
φωτο της δοτριας θα ανεβασω σε 13-14 μερες που θαχω ενα μηνα .
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Shockloss,δεν είναι john1924 όταν πέφτουν οι τρίχες που έχεις φυτέψει ,αυτο είναι ας το πούμε το telogen effluvium..shockloss είναι όταν πέφτουν οι τρίχες που είχες ήδη από πριν,μετά την επέμβαση,συνήθως ένα μήνα περίπου μετά αρχίζει και φαίνεται..και το να πέφτουν οι τρίχες που είχες πριν δεν είναι καθόλου φυσιολογικό..μόνο οι μεταμοσχευμενες είναι φυσιολογικό να πέφτουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
ειμαι στις 23 μερες η κατασταση το πως ειμαι τωρα.. οχι και οι καλυτερες φωτογραφιες γιατι δεν εχω το κινητο το αλλο.. στον εναν μηνα θα ανεβασω με καλυτερη καμερα.







Ολες οι φωτο ειναι τραβηγμενες με φλας του κινητου.ποτε μπορουμε να παμε για κουρεμα γιατι θελω να παω να παρω κοντο τελειως τα πλαγια.Για τα μοσχευματα μεχρι στιγμης εχω κρατησει αρκετα θα ελεγα βλεποντας με τον καιρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
φοβομουνα για shock loss επειδη ειχαμε μπει αναμεσα παντου ,αλλα βλεπω τα μαλλια μου να βγαινουν θα ανεβασω φωτο σε λιγο καιρο.
 

giannis1312

Active Member
Καλησπερα κυριοι φωτο για τον 1 μηνα(βεβαια σε 4 μερες κλεινω αλλα ανεβαζω απο τωρα γιατι εχω το κινητο ) περιμενω σχολια .Πιστευω οτι εχουν πεσει αρκετα μοσχευματα .



















Οτι κακο /καλο δειτε πειτε μου.Πιστευω νανε καλες,περνουν ζουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
Πήγα για επανεξέταση για πρωτο μήνα έφαγα ολοκληρη ταλαιπωρία με τα ΚΤΕΛ για να μ δει ένας άντρας ενώ μου ειχαν πει για μια γυναικα .5 λεπτα ακριβως κάναμε τράβηξαν 2 φωτο μου λέγαν συνεχώς για το prp η τζελ φιναστερινης το οποίο έχει η κλινική.για prp το αρνήθηκα.απογοητευτηκα περίμενα να έχουμε τίποτα εξετάσεις να δουμε κτλπ αλλά με λίγο.μάτι αετισιο τον 20 δεύτερον είπαμε όλα καλά. Και έτσι έφυγα τζάμπα λεφτά κ κόπος για το πανω κατω.. Δεν τα ετρωγα σε μπριζόλες;χα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neas

New Member
Καλημέρα Γιάννη. Φαίνεσαι πολυ καλά στις φώτο. Εντυπωσιακή η δότρια σου όντας κοντοκουρεμένος. Είχες βάλει φώτο απο τη δοτρια μετά την επέμβαση? Καλη συνέχεια
 

Tsek

Well-Known Member
Giannis 1321 φαίνεται πως θα έχεις ένα ωραίο αποτέλεσμα. Για αλλη επισκεψη δεν χρειαζεται να πας. Θα σε πρίξουν για το πρπ.
Ασε τα μαλλάκια σου και θα φυτρώσουν μόνα τους φιλε. Αυτό έκανα και εγώ.
Για το τζελ φιναστερίδης ομως τι σου είπαν. Αυτο θα με ενδιέφερε.
Έχεις τιμή? Ποσα γραμμαρια είναι και ποσο βαζεις καθε φορα?
 

giannis1312

Active Member
Giannis 1321 φαίνεται πως θα έχεις ένα ωραίο αποτέλεσμα. Για αλλη επισκεψη δεν χρειαζεται να πας. Θα σε πρίξουν για το πρπ.
Ασε τα μαλλάκια σου και θα φυτρώσουν μόνα τους φιλε. Αυτό έκανα και εγώ.
Για το τζελ φιναστερίδης ομως τι σου είπαν. Αυτο θα με ενδιέφερε.
Έχεις τιμή? Ποσα γραμμαρια είναι και ποσο βαζεις καθε φορα?
Μου ειπαν οτι δεν θα έχω τις παρενέργεια που έχει το χάπι ,δεν Ρώτησα τιμή ουτε μλ τίποτα γιατί ξενερωσα . εαν θέλετε μπορω να ρωτησω και να δώσω πληροφορίες ..μια κοπελα μ είπε να βάζω πρωι μινοξ και βράδυ φίνα τζελ.
 

giannis1312

Active Member
Καλημέρα Γιάννη. Φαίνεσαι πολυ καλά στις φώτο. Εντυπωσιακή η δότρια σου όντας κοντοκουρεμένος. Είχες βάλει φώτο απο τη δοτρια μετά την επέμβαση? Καλη συνέχεια
Έχω βάλει δεν την βρηκες; εαν όχι την ξαναανεβαζω
 

Tsek

Well-Known Member
Μου ειπαν οτι δεν θα έχω τις παρενέργεια που έχει το χάπι ,δεν Ρώτησα τιμή ουτε μλ τίποτα γιατί ξενερωσα . εαν θέλετε μπορω να ρωτησω και να δώσω πληροφορίες ..μια κοπελα μ είπε να βάζω πρωι μινοξ και βράδυ φίνα τζελ.
Ευχαριστώ για την απάντηση
 

athenian

Well-Known Member
Τοπικό σκεύασμα με βάση την φιναστεριδη νομίζω θα παρουσίαζαν κάποιοι γιατροί στο world fue που έγινε εδώ στην Αθήνα .
Αλήθεια @CVIAL τι έγινε με αυτό το προϊόν ?
 
Μπλουζα