Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

tol

Well-Known Member
Σκουπίδι ίσως να είσαι εσύ που νομίζεις πως επειδή είσαι καθηγητής η ότι άλλο λες ότι είσαι αυτόματα σε κάνει και κάτι σπουδαίο..αν ήσουν ταπεινός όπως λες δεν θα έκανες καμία αναφορα στην ιδιότητα σου ..εξήγησα πιο πάνω πάλι,για σένα ειδικά, μπας και το καταλάβεις τι εννοούσα με το ,είσαι νέος στο φόρουμ..γιατι λογικά δεν έχει δει ο φιλος τις συζητήσεις για το θέμα δοτριας στον βεκρή..το έγραψα και στο post εκεινο,αλλά δεν το ειδες.η έκανες πως δεν το είδες,ή μάλλον δεν μπορείς να το καταλαβεις..αν εχεις προβλήματα κατανόησης,λυπάμαι τους φοιτητές σου λοιπον..ψυχογραφηματα μέσα από ένα καραφλοφορουμ δεν δέχομαι από κανέναν ,άντε δασκαλακο της κακιάς ώρας..μαθήματα στους φοιτητές σου και όχι σε εμένα..το έχετε παρατραβηξει με τις μορφωση σας εδώ πέρα..σε ρώτησε κανένας ρε τι είσαι και μας το λες?ανύπαρκτοι ε ανύπαρκτοι.εξειδικευμενος σε κάτι είσαι απλα,αυτό δεν λέει κάτι..επίσης δεν με ξέρεις προσωπικά ώστε να μιλάς για μένα για την ζωή μου..αν κρίνεις από εδώ σκέψου πόσο στενόμυαλος και άμυαλος παράλληλα είσαι..λυπάμαι πραγματικά τους (φοιτητες) σου..για αυτό πάνε τούβλα και γυρνάνε τσιμεντολιθοι οι πιτσιρικάδες.με καθηγητές σαν εσένα και λίγο είναι το τσιμεντολιθοι..πάλι καλά..μάθε να διαβάζεις τυπε και μην προτρέχεις και εσυ,όπως πρ

οετρεξα και εγώ και έκανα λάθος με τον john1924..τέλος κουβέντας..κάνε με ignore γιατί εγώ δεν δίνω σημασία πάλι σε εσένα ουτε για να σε κάνω ignore

Πραγματικα η ελλειψη πνευματικης καλλιεργειας που σε διακρινει, σου στερει τη δυνατοτητα να κατανοεις οσα διαβαζεις.

Στο σχολιο μου τον εαυτο μου τον χαρακτηρισα "ταπεινο ανθρωπο που δε γνωριζει τιποτα".

Αναφερεσαι στους φοιτητες μου.......μα φυσικα μονο απλη αναφορα μπορεις να κανεις, γιατι απλουστατα η πνευματικη ενδεια που σε διακρινει, δε θα σου επετρεπε ποτε ουτε ως επισκεπτης να περασεις εξω απο ενα ανωτατο πανεπιστημιο.

Αλαζονικο ανθρωπακι, εχεις γραψει χιλιαδες σχολια στο forum, εχεις προσβαλει δεκαδες μελη, εχεις διαπληκτιστει με ολους............... κρυμμενος πισω απο ενα πληκτρολογιο "πουλας μαγκιες και εξυπναδες", εκφραζεσαι υποτιμητικα και χυδαια. Αφου, λοιπον, νιωθεις καλυτερα μεσα στη μηδαμινοτητα της υπαρξης σου να εκφραζεσαι χυδαια και υποτιμητικα, καντο ελευθερα. Προσωπικα σε αφηνω μονο σου στην απολυτη ανυπαρξια και την αφορητη ελαφροτητα της απαιδευσιας που σου καταδυναστευει τη ζωη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μιλάμε είσαι μεγάλο βλήμα..χαχααχα κάτσε κάνε ανάλυση με ωραίο και ευπαρουσιαστο λογο για να νιώσεις καλά και να πιστεύεις στο κομπλεξικο και προβληματικό εγκέφαλό σου ότι αυτοί που θα το διαβάσουν θα σε πιστέψουν ότι είσαι κάτι σημαντικό..καραφλοφορουμ είναι ρε βολεμενε υπαλληλακο γλυψηματια που ποιος ξέρει που κομματικά χωμένος ήσουν τόσα χρόνια ,για να γίνεις δημόσιος υπάλληλος,στη σαπιλα όλων αυτών των χρόνων που μας έφεραν εδώ που μας έφεραν..(αυτό γιατί αναφέρεσαι για την ζωή μου συνεχώς χωρίς να με ξέρεις καν)δεν έχω αναφερθεί εγώ αλλά σε τρωει..κάτσε εκεί λοιπόν βολεμενε και τους λόγους σου βγαλτους όπου σε νομίζουν κάτι σπουδαίο..και παρακαλα
Πραγματικα η ελλειψη πνευματικης καλλιεργειας που σε διακρινει, σου στερει τη δυνατοτητα να κατανοεις οσα διαβαζεις.

Στο σχολιο μου τον εαυτο μου τον χαρακτηρισα "ταπεινο ανθρωπο που δε γνωριζει τιποτα".

Αναφερεσαι στους φοιτητες μου.......μα φυσικα μονο απλη αναφορα μπορεις να κανεις, γιατι απλουστατα η πνευματικη ενδεια που σε διακρινει, δε θα σου επετρεπε ποτε ουτε ως επισκεπτης να περασεις εξω απο ενα ανωτατο πανεπιστημιο.

Αλαζονικο ανθρωπακι, εχεις γραψει χιλιαδες σχολια στο forum, εχεις προσβαλει δεκαδες μελη, εχεις διαπληκτιστει με ολους............... κρυμμενος πισω απο ενα πληκτρολογιο "πουλας μαγκιες και εξυπναδες", εκφραζεσαι υποτιμητικα και χυδαια. Αφου, λοιπον, νιωθεις καλυτερα μεσα στη μηδαμινοτητα της υπαρξης σου να εκφραζεσαι χυδαια και υποτιμητικα, καντο ελευθερα. Προσωπικα σε αφηνω μονο σου στην απολυτη ανυπαρξια και την αφορητη ελαφροτητα της απαιδευσιας που σου καταδυναστευει τη ζωη.
μην σας μειώσει το μισθό σας ο αλ6ς..άντε σκουπιδαριο που θα μας πεις και ανθρωπακια κιόλας..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το να απαιτούμε να υπάρχει αδιαπραγμάτευτο πρωτόκολλο και σε κάθε μελος που μπαίνει να του λέει ο καθε ενας ξεχωριστές οδηγίες είναι αντιφατικό όπως καταλαβαινεις.
Αυτό εθιξα γιατι το έπαθα !!

Τι εννοείς αντιφατικό;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

giannis1312

Active Member
αυριο θα ενημερωσω το ποστ για 10 μερα , ειναι φυσιολογικο να πεφτουν οι τριχες μετα απο το λουσιμο ?οχι ολες για 1-2 το πολυ μιλαω αλλα χωρις τον θύλακα.
 

giannis1312

Active Member
ειμαι στην 9 μερα σχεδον εχω καθαρισει εκτως απο κροταφους κ μπροστα .κανει νε ξεκινησω μινιδοξιλ ενω εχω τα κακαδακια?
 

Τζόνι

Member
Από κακαδακια ότι σου έχει μείνει είναι αυτά που έχουν κολλήσει πάνω στη τρίχα, κανονικά έχουν ξεκολλήσει από το δέρμα απλά αυτό που τα κρατάει τώρα είναι η τρίχα, ρίξε νερό και σε εκείνο το σημείο πριν πλύνεις το μαλλί και άσε το να μουλιασουν τα κακαδακια και μετά πλύνε το κεφάλι με απαλό μασάζ,θα σου φύγουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Από κακαδακια ότι σου έχει μείνει είναι αυτά που έχουν κολλήσει πάνω στη τρίχα, κανονικά έχουν ξεκολλήσει από το δέρμα απλά αυτό που τα κρατάει τώρα είναι η τρίχα, ρίξε νερό και σε εκείνο το σημείο πριν πλύνεις το μαλλί και άσε το να μουλιασουν τα κακαδακια και μετά πλύνε το κεφάλι με απαλό μασάζ,θα σου φύγουν.
βγηκαν αυριο θα ανεβασω φωτο
 

giannis1312

Active Member
καλημερα ειμαι στην δεκάτη ημερα.Οριστε φωτογραφιες(πιστευω νανε καλες)για να προλαβω τα γκρινιασματα η δευτερη ειναι απλα για να δειξω το σχημα της hairline :

















οι φωτογραφιες τις τεσταρα περνουν ζουμ .. τωρα δεν ξερω αν αλλοιώθηκαν επειδη της εστειλα απο messenger .μολις ξανα παρω το τηλ θα προσπαθησω να βγαλω μπροστα την hairline καλυτερα ωστε να δειτε τοποθετηση κραφτ γιατι εχουν βαλει αρκετα διτριχα και τριτριχα απο οτι εχω δει.Eπομενη ενημερωση στον 1 μηνα με φωτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
στην συνδεση της hairline με τα πλαινα κατι δε μου κολλαει, τουλαχιστον οπως δειχνει απο αριστερα, επισης στην δεξια
πλευρα στον κοκκινο κυκλο μηπως ξεχασαν να βαλουν graft? η εβαλλαν και απλα δεν υπαρχει ερεθισμος?
 

Συνημμένα

  • 27265521_1463673860407593_990985017_o.jpg
    27265521_1463673860407593_990985017_o.jpg
    95.3 KB · Προβολές: 301

giannis1312

Active Member
στην συνδεση της hairline με τα πλαινα κατι δε μου κολλαει, τουλαχιστον οπως δειχνει απο αριστερα, επισης στην δεξια
πλευρα στον κοκκινο κυκλο μηπως ξεχασαν να βαλουν graft? η εβαλλαν και απλα δεν υπαρχει ερεθισμος?
εκει αυτο το ειδα και εγω απο την πρωτη μερα και της τοπα και μου ειπε πως υπαρχουν τριχες εκει.
 

giannis1312

Active Member
27045269_10215140493044073_180942447_n.jpg


απο κοντα με φλασ ειναι το δικο μου τηλ γι αυτο και αυτη η αναλυση.. μπορουσε πιστευω να βαλει εκει αν ηθελε αλλα δεν μπηκε.να το θεωρησουμε ατελεια?θα δειξει στην πορεια.
 

athenian

Well-Known Member
Έχεις τρίχες εκεί απλά είναι αδυναμες. Δεν μπορούσαν να μπουν μοσχεύματα εκεί εύκολα. Ο μόνος ενδοιασμος που έχω είναι στον σχεδιασμό της hairline. Είναι αρκετά τριγωνικός αν και έχει οβάλ τελείωμα που θα ξεγελάσει λίγο βέβαια και θα δώσει μια νορμάλ εικόνα.
 

giannis1312

Active Member
Έχεις τρίχες εκεί απλά είναι αδυναμες. Δεν μπορούσαν να μπουν μοσχεύματα εκεί εύκολα. Ο μόνος ενδοιασμος που έχω είναι στον σχεδιασμό της hairline. Είναι αρκετά τριγωνικός αν και έχει οβάλ τελείωμα που θα ξεγελάσει λίγο βέβαια και θα δώσει μια νορμάλ εικόνα.
την hairline εγω της ειπα να γινει ετσι και εκανε μικρες διορθωσεις που βεβαια δεχτηκα.
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτό το..... Εγώ το είπα..... Είναι λάθος, δεν είναι δυνατόν να το δέχεται έτσι ένας γιατρός. Ο γιατρός πρέπει να στήνει την hairline και οι μικρό διορθώσεις να γίνονται από εμάς.
 
Μπλουζα