Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

piros75

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αυτοί ήταν Athenian μαζί με το πανεπιστήμιο του Μιλανου. Piros75 το διακύβευμα για το gel σε σχέση με το χάπι ήταν για τα side effects. Εκεί δεν είχαμε εξέλιξη. Τα αποτελέσματα από το workshop ήταν «αναμένετε στο ακουστικό σας»


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

giannis1312

Active Member
προσπαθω να φτιαξω το gallery ωστε να μην ψαχνετε για φωτο της παρουσίασης . Εαν θελει καποια διορθωσει να αναφερθει :) @CVIAL καλο το εκανα ? ή θελει καποια διορθώσει ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Γιάννη ρίξε ένα κουρεματακι ειδικά πίσω ,κοίτα τις φωτό έχεις αφήσει γύρω γύρω από το crown μαλλιά πιο μακριά.κοψτα να φαίνεσαι ομοιόμορφος..να φαίνεται πιο σωστό και ωραίο..καλή συνέχεια
 

giannis1312

Active Member
Γιάννη ρίξε ένα κουρεματακι ειδικά πίσω ,κοίτα τις φωτό έχεις αφήσει γύρω γύρω από το crown μαλλιά πιο μακριά.κοψτα να φαίνεσαι ομοιόμορφος..να φαίνεται πιο σωστό και ωραίο..καλή συνέχεια
θα προσπαθησω γιατι δεν εβρισκα για την σκαλα το μαραφέτι :p
 

giannis1312

Active Member
Υπάρχει δυνατότητα να ξεκινάει φυτρωση απο τους 2 μηνες ?γιατί σκάνε μαυρακια μικρά ειδικά μπροστά στους κροτάφους . Άλλα διπλά άλλα μονά και πάει λέγοντας.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Υπάρχει δυνατότητα να ξεκινάει φυτρωση απο τους 2 μηνες ?γιατί σκάνε μαυρακια μικρά ειδικά μπροστά στους κροτάφους . Άλλα διπλά άλλα μονά και πάει λέγοντας.

Ξεκινάει η φυτρωση αλλά αργά. Μέχρι να μακρυνουν αυτά τα grafts που βλέπεις να έσκασαν θέλει καιρό.
3, 4, και 5ο μήνα γίνεται το μπαμ. Υπομονή
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manosc44

Member
Υπάρχει δυνατότητα να ξεκινάει φυτρωση απο τους 2 μηνες ?γιατί σκάνε μαυρακια μικρά ειδικά μπροστά στους κροτάφους . Άλλα διπλά άλλα μονά και πάει λέγοντας.
Μη το διαβάσουν μερικοι αυτό το σχόλιο, θα σε βγάλουν τρελό όπως εμένα... Κάνε πως δε το είπες.
 

giannis1312

Active Member
Ξεκινάει η φυτρωση αλλά αργά. Μέχρι να μακρυνουν αυτά τα grafts που βλέπεις να έσκασαν θέλει καιρό.
3, 4, και 5ο μήνα γίνεται το μπαμ. Υπομονή
ναι απλα το αναφερα γιατι νομιζα οτι δεν εβλεπα καλα μπροστα κρατησα αρκετα οπως και ελαχιστα πισω.
 

giannis1312

Active Member
καλημερα στην παρεα δεν εχω κλεισει ακομα 2 μηνες για να ανεβασω . 2 φωτο θα ανεβασω γιατι μου ειναι περιεργο εμενα να ξεκινησε φυτρωση πριν καν κλείσω 2 μηνες να πετάγονται τριχακια,ανεβαζω και μια κροουν για το σπυρι το οποιο να το σπασω ή να το αφησω οπως εχει ?



τις φωτο τις τραβηξα μολις εβαλα μινιδοξιλ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Γιάννη καλό σημάδι είναι να έχει κάποιος φυτρωση νωρίς. Και όταν λέω νωρίς εννοώ 4ο 5ο μήνα να έχει ήδη πολύ καλή φυτρωση. Όλα τα καλά αποτελέσματα σε αυτούς τους μήνες πήγαιναν ήδη καλά.
 

manosc44

Member
Γιάννη θα σου μιλήσω από την πρόσφατη εμπειρία μου γιατί αύριο κλείνω τους 3 μήνες.
Ναι και σε μένα ξεκίνησε η φυτρωση πολύ νωρίς. Ναι θα δεις τριχακια νέα να βγαίνουν στην δοτρια αλλά πολλά από αυτά θα σου μείνουν στα χέρια.....κάποια θα συνεχίσουν με πολύ αργό ρυθμό να μεγαλώνουν. Καμία σχέση δε θα έχουν σε μήκος αυτά που παρέμειναν εξ αρχής με αυτά που βγήκαν στις αρχές του 2 μηνα.
Αν θα ξανά βγουν... Δε ξέρω. Θα φανεί!!

Περί του ότι σταματάει η φυτρωση νωρίς όταν ξεκινάει νωρίς δε χρειάζεται να πω κάτι. Είναι από μόνο του παπαρια.
 

alexandros _athens

Active Member
Και εγώ τα ίδια, πολύ νωρίς, κοντά στο δίμηνο και ενώ την πρώτη φορά δεν είχα κρατήσει τρίχες, τώρα υπάρχουν ήδη αρκετές. Ελπίζω να μην πέσουν όπως λέει ο @manosc44 και απλά να συνεχίσουν να βγαίνουν κ οι υπόλοιπες. Καλή συνέχεια κ σε σας παίδες!
 

aeratos28

Just aeratos
Γιάννη λόγο μινοξ,έχεις κρατήσει έτσι όπως σε βλέπω τουλάχιστον ένα 30 % από αυτά που έβαλες..κανονικά έπρεπε να ήσουν άδειος τώρα..εφόσον βάζεις μινοξιδιλη και έχεις ήδη μαλλιά εκεί που έβαλες,αυτό που έχεις να περιμένεις τώρα είναι να βγει το άλλο 70% από αυτά ..αυτό το 70% βγαίνει συνήθως στους 6μηνες χωρίς θεραπεία..και περιμένεις μετά για το 20-30% από τους 6 μήνες και μετά έως τον χρόνο..αυτό το έως τον χρόνο,εσύ λόγο μινοξ,δεν έχεις να το περιμένεις..το έχεις ήδη..αυτό λεω με το τελειώνει γρήγορα η φυτρωση όταν ξεκινάει νωρίς..λόγο της μινοξ..την οποία χρησιμοποιείς όπως έχεις πει.
 
Μπλουζα