Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

JimKan1

Well-Known Member
Oτι κάθεστε όμως και μου συγκρίνετε πολυεκατομμυριούχους καραφλες και πασίγνωστους ,με τον καθημερινό καραφλοκορακα που η μορφή του πλησιάζει του Κώστα Τσάκωνα με ξεπερνάει .άσε ρε φίλε τι έχουν τέτοιοι τύποι δίπλα τους. Για άλλους,απλους ανθρώπους μιλάμε .επειδή ο Μπαρτεζ που δεν ξέρει τι έχει,είχε δίπλα του τέτοιο γκομενετο ,το μόνο που σκέφτεσαι ήταν σα καραφλος είναι άρα αυτές οι γκομενες δεν κολλάνε αν είσαι καράφλας?
Αυτος πως σου φαινεται αερατε; Φερνει σε Κωστα Τσακωνα;

F65634F2-91FE-40CE-BD93-72FF5C81BBEB.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καραφλος δεν ισούται με άσχημος ή με λιγότερη πέραση στις κοπέλες. Το ότι είναι για εμάς ένα πλήγμα στη δική μας αυτοπεποίθηση δεν σημαίνει ότι ρίχνει και την αντικειμενική εικόνα μας στους άλλους. Ένα ωραίο πρόσωπο ή στυλ θα ναι ωραιο και χωρίς μαλλιά. Συνέλθετε όσοι πιστεύετε κάτι τέτοιο. Πάντως από προσωπική εμπειρία ( έστω αυτή τη λιγη των 21 ετών) δεν έχω ακούσει ποτέ κάποια κοπέλα /γυναίκα να απορρίπτει έναν άντρα λόγω αραίωσης ή καράφλας. Έχω ακούσει πολλά για άντρες με παραπανίσια κιλά, παρατημένο λουκ, ορισμένα άσχημα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο τους ή το ύψος τους αλλά ποτέ μου για μαλλιά.
 

JimKan1

Well-Known Member
Καραφλος δεν ισούται με άσχημος ή με λιγότερη πέραση στις κοπέλες. Το ότι είναι για εμάς ένα πλήγμα στη δική μας αυτοπεποίθηση δεν σημαίνει ότι ρίχνει και την αντικειμενική εικόνα μας στους άλλους. Ένα ωραίο πρόσωπο ή στυλ θα ναι ωραιο και χωρίς μαλλιά. Συνέλθετε όσοι πιστεύετε κάτι τέτοιο. Πάντως από προσωπική εμπειρία ( έστω αυτή τη λιγη των 21 ετών) δεν έχω ακούσει ποτέ κάποια κοπέλα /γυναίκα να απορρίπτει έναν άντρα λόγω αραίωσης ή καράφλας. Έχω ακούσει πολλά για άντρες με παραπανίσια κιλά, παρατημένο λουκ, ορισμένα άσχημα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο τους ή το ύψος τους αλλά ποτέ μου για μαλλιά.
Εισαι 21 και το εχεις καταλαβει, δεν μπορω να βλεπω τυπους που νομιζουν οτι φταιει η καραφλα που δεν εχουν γκομενα
 

oreo

Well-Known Member
Ολα παιζουν ρολο, η καραφλα ειναι εκτος 10αδας
Η καράφλα είναι εντός 5αδας, απλά εσύ απέβαλες το πλήγμα στην αυτοπεποίθηση, που είναι ένα απο τα σημαντικότερα μειονεκτήματα στην σεξουαλική δικτύωση (να μην έχεις αυτοπεποίθηση εννοώ)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
 

aeratos28

Just aeratos
Με τον αεράτο μιλάς μικρό άμυαλο σχολιαροπαιδο..36 ετών πιστόλι..για γηροκομείο θα πρέπει να απευθυνθείς αλλού..γρήγορα για ύπνο,να φτιάξεις το πρόγραμμα σου,ανοίγουν τα σχολεία μεθαύριο ..μπρος..χαχαχα
Παιδότοπος - γηροκομειο 6 τζούρες δρόμος...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Με τον αεράτο μιλάς μικρό άμυαλο σχολιαροπαιδο..36 ετών πιστόλι..για γηροκομείο θα πρέπει να απευθυνθείς αλλού..γρήγορα για ύπνο,να φτιάξεις το πρόγραμμα σου,ανοίγουν τα σχολεία μεθαύριο ..μπρος..χαχαχα
Σχολείο μόνο για τα ταλέντα της 3ης λυκείου που έχουν κλείσει τα 17 και επίσημα θα περναγα.... Το κλείνω εδώ όμως για να μην ακούσω κάνα FBI open up :p
 

Vdupa

Well-Known Member
Η καράφλα είναι εντός 5αδας, απλά εσύ απέβαλες το πλήγμα στην αυτοπεποίθηση, που είναι ένα απο τα σημαντικότερα μειονεκτήματα στην σεξουαλική δικτύωση (να μην έχεις αυτοπεποίθηση εννοώ)
Αν βαλεις μεσα και την αυτοπεποιθηση σιγουρα παιζει ρολο.
Γιατι καποιος με 1.1NW μπορει να νιωθει τοσο χαλια που να μην τον πλησιαζει καμια κοπελα. Αφου αυτος στην ουσια δεν ειναι διαθεσιμος.

Αλλα οσον αφορα το πως σε βλεπει μια γυναικα, εγω στα 40 μου δεν εχω γνωρισει γυναικα που να εχει θεμα με αυτο. Ισα ισα εχω δει πολλες να μαγνητίζονται απο NW3+ .

Οποτε αν η καραφλα ειναι ικανη να σου συντρίψει την αυτοπεποιθηση ειναι στο No1 για μενα, αλλιως ειναι εκτος 10δας.
Ασε που για ενα ποσοστο γυναικών, θα τολμουσα να πω 1 στις 10 (ισως και παραπανω), ειναι και πλας να εισαι θεοκαραφλος.
 
Μπλουζα