Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

aeratos28

Just aeratos
Ναι ναι παραμονεύει ..end στην κουβέντα και γρήγορα...
Σχολείο μόνο για τα ταλέντα της 3ης λυκείου που έχουν κλείσει τα 17 και επίσημα θα περναγα.... Το κλείνω εδώ όμως για να μην ακούσω κάνα FBI open up :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλά αυτός και με μαλλί δεν θα ήταν ωραίος ρε Κωστή...
 

Kostas97

Well-Known Member
Το αραιο μαλλι ειναι οπως τα αραια γενια... Για εμενα δεν αποτελει προβλημα.
Τωρα το καραφλος ειναι διαφορετικο γιατι η πλειοψηφια των ανδρων με μαλλι ειναι καλυτερη, αρα εχει λιγοτερα οπλα ως προς την εξωτερικη σου εμφανιση.
 

Marios1982

Well-Known Member
Oτι κάθεστε όμως και μου συγκρίνετε πολυεκατομμυριούχους καραφλες και πασίγνωστους ,με τον καθημερινό καραφλοκορακα που η μορφή του πλησιάζει του Κώστα Τσάκωνα με ξεπερνάει .άσε ρε φίλε τι έχουν τέτοιοι τύποι δίπλα τους. Για άλλους,απλους ανθρώπους μιλάμε .επειδή ο Μπαρτεζ που δεν ξέρει τι έχει,είχε δίπλα του τέτοιο γκομενετο ,το μόνο που σκέφτεσαι ήταν σα καραφλος είναι άρα αυτές οι γκομενες δεν κολλάνε αν είσαι καράφλας?
Φίλε κανεις λάθος. Δε σύγκρινα πολυεκατομμυριούχους καράφλες πασίγνωστους. Είπα ότι για το πάνω ράφι, το κριτήριο της γκομενας δεν είναι το μαλλί, αλλά η οικονομική κατάσταση και ακόμα καλύτερα και το κοινωνικό στάτους. Αν έχεις το πρώτο και αν μπορείς να το συνδυάσεις με το δεύτερο όσο γίνεται περισσότερο, εσυ νομίζεις θα τη νοιάζει την άλλη αν δεν μπορείς να κανεις τα μαλλια καρφάκια ;;;;
 

bobby

Well-Known Member
Το μαλλί το θελουμε κυρίως για τον εαυτό μας, το πως βλέπουμε εμείς τον εαυτό μας δηλαδή. Οι άλλοι, ειδικά αυτοί που δεν μας ξέρουν και από πριν (που είχαμε περισσότερα μαλλιά), ούτε ενδιαφέρονται ούτε καταλαβαινουν κάτι. Άρα ότι κάνουμε το κάνουμε για τον εαυτό μας και μόνο και για το πως θελουμε να τον βλέπουμε στον καθρέφτη. Τα περί αυτοπεποίθησης κλπ ισχύουν για όλους καραφλούς και μη……
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το μαλλί το θελουμε κυρίως για τον εαυτό μας, το πως βλέπουμε εμείς τον εαυτό μας δηλαδή. Οι άλλοι, ειδικά αυτοί που δεν μας ξέρουν και από πριν (που είχαμε περισσότερα μαλλιά), ούτε ενδιαφέρονται ούτε καταλαβαινουν κάτι. Άρα ότι κάνουμε το κάνουμε για τον εαυτό μας και μόνο και για το πως θελουμε να τον βλέπουμε στον καθρέφτη. Τα περί αυτοπεποίθησης κλπ ισχύουν για όλους καραφλούς και μη……
Προσυπογράφω...... Εμείς έχουμε το θέμα ... Στον εγκέφαλο μας είναι το πρόβλημα.... Θέλουμε μαλλιά για να νιώσουμε με μας όμορφα να φύγει το κόμπλεξ από πάνω μας και μετά αυτό το εκπέμπεις προς τα έξω και μαγνητίζεις νομίζοντας ότι συμβαίνει επειδή έβαλες μαλλιά .... Αλλά η πραγματικότητα είναι άλλη ... Απλά νιώθεις όμορφα με τον εαυτό σου και "φυσάς" όταν είσαι έξω ...
 

aeratos28

Just aeratos
Μα αυτό λέμε ρε συ Γιώργο..όταν δημιουργείτε αυτό το κόμπλεξ σε κάποιον,αυτό εκπέμπει και στους άλλους τριγύρω του ..αν διορθώσεις αυτή την ανασφάλεια ,αλλάζει ο αέρας σου ,νιώθεις μεγαλύτερη σιγουριά και αυτό βγαίνει επίσης το ίδιο,όπως έβγαινε πριν το κόμπλεξ .γενικως άλλους τους ταλαιπωρεί ψυχολογικά ,άλλους όχι..εμάς ,όλους εδώ,μας ταλαιπωρεί και για αυτό κάνουμε ότι κάνουμε..μην ψάχνουν ορισμένοι παραδείγματα με καραφλες και γκομενες να αποδείξουν κάτι που δεν νιώθουν οι ίδιοι και δεν το πιστεύουν για τον εαυτό τους .απλά τα πραγματα
Προσυπογράφω...... Εμείς έχουμε το θέμα ... Στον εγκέφαλο μας είναι το πρόβλημα.... Θέλουμε μαλλιά για να νιώσουμε με μας όμορφα να φύγει το κόμπλεξ από πάνω μας και μετά αυτό το εκπέμπεις προς τα έξω και μαγνητίζεις νομίζοντας ότι συμβαίνει επειδή έβαλες μαλλιά .... Αλλά η πραγματικότητα είναι άλλη ... Απλά νιώθεις όμορφα με τον εαυτό σου και "φυσάς" όταν είσαι έξω ...
 

dlazaros

Well-Known Member
Δείτε και μια γυναίκα τι έχει να πει για το θέμα μαλλιά και εμφάνιση, αμα είναι γκρίζα, καραφλά κλπ, έχει σημασία να είστε ενήμεροι οι νεώτεροι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Το μαλλί το θελουμε κυρίως για τον εαυτό μας, το πως βλέπουμε εμείς τον εαυτό μας δηλαδή. Οι άλλοι, ειδικά αυτοί που δεν μας ξέρουν και από πριν (που είχαμε περισσότερα μαλλιά), ούτε ενδιαφέρονται ούτε καταλαβαινουν κάτι. Άρα ότι κάνουμε το κάνουμε για τον εαυτό μας και μόνο και για το πως θελουμε να τον βλέπουμε στον καθρέφτη. Τα περί αυτοπεποίθησης κλπ ισχύουν για όλους καραφλούς και μη……
Ακριβως. Είναι δικη μας αυτοβελτίωση.
 

Marios1982

Well-Known Member
Δείτε και μια γυναίκα τι έχει να πει για το θέμα μαλλιά και εμφάνιση, αμα είναι γκρίζα, καραφλά κλπ, έχει σημασία να είστε ενήμεροι οι νεώτεροι...
Άψογος για μια ακόμη φορά Λαζαρε. Η γκομενα τα λέει πολύ σωστά όπως είναι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μάγκες για να το κάνω πολύ λιανά. Έχω αναφέρει ότι εδώ και περίπου 10 μέρες φοράω σύστημα μαλλιών. Αυτό σημαίνει ότι για την ώρα πάνω μου έχω μαλλί που ενδεχομένως να μην είχα ούτε στα 10 μου. Ομολογώ πως ως τώρα δεν έχω παρατηρήσει κάτι διαφορετικό σαν αντιμετώπιση από άγνωστο κόσμο, γυναίκες - άντρες. Ο κόσμος δεν ασχολείται καθόλου με το μαλλί. Χαρακτηριστικό παράδειγμα πολλοί γνωστοί μου που πριν από 1 μήνα με έβλεπαν με μπόμπα και τώρα με σύστημα και ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ότι δεν έχει πέσει καν το μάτι τους στο μαλλί, δεν το παρατηρούν καν. Γενικά υπάρχουν πολύ σοβαρότερα εμφανισιακά θέματα από το μαλλί ασχέτως που εδώ αποτελεί προτεραιότητα για εμάς ( λογικό ) .
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Πολύ μεγάλο δίκιο ο σοφός νεαρός Λέγκβεγκ.

Το μαλλί είναι 100% προσωπική εμμονή, ζήτημα αυτοεικόνας. Εδώ ο κόσμος δεν ενδιαφέρεται αν σκάς έξω με σαπιοσκεμπέ να πούμε, το μαλλί θα κοιτάξει; Αυτό φυσικά δε σημαίνει πως δεν πρέπει να αγωνιζόμαστε για να μένουμε όσο πιο Χολιγουντιανοί μπάσταρδοι γίνεται.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μα αυτό λέμε ρε συ Γιώργο..όταν δημιουργείτε αυτό το κόμπλεξ σε κάποιον,αυτό εκπέμπει και στους άλλους τριγύρω του ..αν διορθώσεις αυτή την ανασφάλεια ,αλλάζει ο αέρας σου ,νιώθεις μεγαλύτερη σιγουριά και αυτό βγαίνει επίσης το ίδιο,όπως έβγαινε πριν το κόμπλεξ .γενικως άλλους τους ταλαιπωρεί ψυχολογικά ,άλλους όχι..εμάς ,όλους εδώ,μας ταλαιπωρεί και για αυτό κάνουμε ότι κάνουμε..μην ψάχνουν ορισμένοι παραδείγματα με καραφλες και γκομενες να αποδείξουν κάτι που δεν νιώθουν οι ίδιοι και δεν το πιστεύουν για τον εαυτό τους .απλά τα πραγματα
Εντάξει ... Απλά μπορείς να μείνεις Κάραφλος και να βρεις το ψυχικό σθένος να το ξεπεράσεις το σκάλωμα που έχεις μέσα στον κεφάλι σου.... Υπάρχει δηλαδή και άλλος τρόπος... Και άμα δλδ δεν σου βγαίνει το πλάνο να αποκτήσεις μαλλιά τι κάνεις ; Ανοίγεις μια τρύπα να μπεις μέσα ; Θέλει δουλίτσα και μέσα στα κεφάλια μας το θέμα ανεξάρτητα αν πας σούπερ με την μεταμόσχευση και λύσεις το πρόβλημα σου η όχι..... Εξάλλου πόσους έχουμε δει με σούπερ αποτελέσματα και όμως νιώθουν ότι κάτι τους λείπει ... Κάτι να κάνουν περισσότερο.... Ε αυτό το πράγμα ότι όλα γυρίζουν γύρω από τις τρίχες μας πρέπει να ξεπεράσουμε.....
 

dlazaros

Well-Known Member
Έχω κέφια και εφτιαξα 2 εκδοχές μου με το face app (μεγάλη πλάκα, έχει πολλά φίλτρα, δοκιμάστε το...). Αυτό που νομίζω οτι λέμε όλοι και λένε και οι άλλοι και λένε και οι γυναίκες είναι το εξής: Με μαλούρα είσαι οκ, με καράφλα είσαι οκ, το ...ενδιάμεσα είναι σκατά. Αυτό που έχεις και δεν έχεις μαλλιά, που βλέπεις μέσα και όταν φυσάει είσαι σαν τον τρελό επιστήμονα, αυτό που σου γαμεί την αυτοπεποίθηση που τόσο σκληρά έχτισες και προσπαθείς με αυτοσαρκασμό να διατηρήσεις. Αυτή η κατάσταση είναι άρρωστη και αυτήν παλεύουμε με όποιο τρόπο μπορεί και θέλει ο καθένας και χρειάζεται να καταπιείς το πικρό ποτήρι όταν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και να συνεχίσεις την ζωή σου.
υγ. καραφλάκος με γένια μια χαρά με βλέπω αμα σταματήσω την ντούτα...

PSX_20220902_1.jpg
PSX_20220902_2.jpg
 

Συνημμένα

  • PSX_20220902_1.jpg
    PSX_20220902_1.jpg
    107.2 KB · Προβολές: 53

giwrgos8888

Active Member
Έχω κέφια και εφτιαξα 2 εκδοχές μου με το face app (μεγάλη πλάκα, έχει πολλά φίλτρα, δοκιμάστε το...). Αυτό που νομίζω οτι λέμε όλοι και λένε και οι άλλοι και λένε και οι γυναίκες είναι το εξής: Με μαλούρα είσαι οκ, με καράφλα είσαι οκ, το ...ενδιάμεσα είναι σκατά. Αυτό που έχεις και δεν έχεις μαλλιά, που βλέπεις μέσα και όταν φυσάει είσαι σαν τον τρελό επιστήμονα, αυτό που σου γαμεί την αυτοπεποίθηση που τόσο σκληρά έχτισες και προσπαθείς με αυτοσαρκασμό να διατηρήσεις. Αυτή η κατάσταση είναι άρρωστη και αυτήν παλεύουμε με όποιο τρόπο μπορεί και θέλει ο καθένας και χρειάζεται να καταπιείς το πικρό ποτήρι όταν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και να συνεχίσεις την ζωή σου.
υγ. καραφλάκος με γένια μια χαρά με βλέπω αμα σταματήσω την ντούτα...

Προβολή συνημμένου 52849Προβολή συνημμένου 52850
megalh diafora oti kai na leme!! o glompos xanei para poly
 
Μπλουζα