Flosk, fut+fue, 3200+460 grafts, 8-9/8/2011

Flosk

Well-Known Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Χαχα,οντως,εχεις δικιο ρε Παυλο..Τα βιντεο δεν ανεβαινουν και δεν ξερω γιατι..Αν βοηθησει καποιος ισως γινει κατι.Pan7 ,δεν ειναι καλο γιατι εξαντληεις τη δοτρια σου κατα μεγαλο βαθμο χωρις να ξερεις πως θα εξελιχθει η τριχοπτωση σου.Αν δηλαδη εβαζα πολλα ακομα και μετα ανοιγα και σε αλλα σημεια μπορει να μη μου φταναν αυτα που θα ειχαν μεινει .Βεβαια υπαρχουν και τα γενια αλλα δεν ειναι το ιδιο.Οπως επισης δεν ειναι καλο να βαζεις και πρωτη φορα στα 20


Ο τύπος αρχείου που επισυνάψατε δεν επιτρέπεται. Παρακαλούμε αφαιρέστε το συνημμένο ή επιλέξτε έναν διαφορετικό τύπο αρχείου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Fenimore μια βοήθεια στο φίλο !!!!!!
Floskara για εμάς δεν νομίζω πως ισχύει αυτό με τα graft
Μιας που θα καταλήξουμε Norwood 5 a
Και εσένα για εκεί σε κόβω άρα ας τουμπανιασουμε τώρα
Και μετά έχει ο θεός, άμα πάμε 6 -7 χεστα
 

Flosk

Well-Known Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Μακαρι ρε Παυλαρα να μην παμε πανω απο 5α.Ειναι και αυτο πολυ σημαντικο αλλα ποτε δεν ξερεις..Εγω σε 7 χρονια μινιμουμ θα ξανακανω γιατι θα χρειαζεται.Σιγουρα θα χασουμε και αλλα αλλα δεν θα ηθελα να εχω κανει 2 μεταμοσχευσεις στα 30 μου. και απο τη στιγμη που εχουμε καλη hairline ειναι πιο ευκολο να μην κανουμε βιαστικα την επομενη.Αντε ρε Feni..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

@floskara, δεν γνωρίζω για τα βίντεο ρε παιδιά, τον Admin ρωτήστε...
 

kouklos10

Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

floskara η hairline ειναι γαματη. πιστευω ομως με μια ακομη οτι θα εισαι πρωτος. crown και λιγο ποιο μπροστα στην ενωση με middle χρειαζεσε.


επισης και η τομη απο το strip δεν φαινετε καθολου μεγαλη εντυπωση μου κανει. θα ηθελα ακομη καμια απο την τομη ποιο πλαγια αν μπορεις. πραγματικα δεν το περιμενα δεν φενετε σχεδον τιποτα. δεν ξερω αμα πεζει ρολο ο φωτισμος .
 

londonakis

New Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

tropheus είπε:
Floskara είπε:
Οσο βγαζω φωτογραφιες παρατηρω πως μπορει να βγουν απο πολυ καλες εως και εντελως αποτυχια..Ο φωτισμος παιζει τεραστιο ρολο..


Νομιζω το πιο σωστο ειναι να βλεπουμε πριν και μετα κατω απτον ιδιο φωτισμο και με το ιδιο χτενισμα. Ενα ειναι σιγουρο παντως πως οποιος θελει να κανει μ/μ να δει καποιον απο κοντα γιατι φωτο και βιντεο ξεγελανε ευκολα. Τωρα εγω ειμαι ευχαριστημενος προσωπικα κατα 75-80% αλλα για μενα θα ληξει το πραμα στο 18μηνο .Οσο βλεπω τα πολλα μικρα τριχακια που δεν εχουν αναπτυχθει θα ελπιζω..Αν στους 18 μηνες δεν αλλαξει κατι μαλλον θα παραπονεθω λιγακι στην εταιρεια που εκανα την επεμβαση γιατι με ειχαν προιδεασει για κατι καλυτερο οπως το οτι δεν θα μεινουν κενα σαν και αυτα που υπαρχουν τωρα.Οριστε και 2 ακομα..


Ευχαριστω ολους για τις απαντησεις..Sanmartean15 ειμαι 29 μισο


Οι κροταφοι ειχαν αρχισει να ανοιγουν πριν 10 χρονια περιπου.Ευελπιστω πως δεν θα παω πανω απο βαθμιδα 5 και κατα συνεπεια σε 15 χρονια αν κανω 1-2 ακομα δεν θα εχω μεγαλη διαφορα απο τωρα αρα θα ειμαι πολυ ευχαριστημενος τοτε αφου μετα δεν χανουμε τοσα πολλα και δεν εχουμε αναγκη και τοσα πολλα..





Ο φωτισμός και το toppik είναι τα όπλα των εταιρειών μεταμοσχεύσεων στη διαφήμιση της πραμάτειας τους.

Η πυκνότητα σε μια περιοχή που μεταφέρονται μοσχεύματα χωρίς καθόλου προγενέστερα μαλλάκια είναι πάντα φτωχή όσο καλό και αν είναι το ιατρικό team που σου κάνει την επέμβαση.

Τα μαλλάκια σε μεγάλη ηλικία δε σταματούν να πέφτουν. Δεν είναι καθόλου σπάνιες οι περιπτώσεις ατόμων που σε μεγάλη ηλικία έχασαν ξαφνικά πολλά πολλά μαλάκια ... δυστυχώς :(





Κι εγω το ίδιο παρατήρησα tropheus. Δεν είναι ίδια η πυκνότητα στα σημεία που έβαλα μαλλάκια με την πυκνότητα των δικών μου μαλλιών αλλά είμαι αρκετά ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα.
Floskara εβαλα κι εγω στους κροτάφους αλλά συνεχίζω να χάνω. Εσυ πως θα διατηρήσεις τα δικά σου;
Παίρνεις κάποιο φάρμακο; Κάποια θεραπεία;
 

pavlos

Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

floskara για την 10 ετια δεν με βλέπω να κατεβαίνει το crow μιας κι κουμπώνω φίνα και πιστεύω με χει βοηθήσει πολύ.
Η αραίωση μου ήταν και είναι αργή και βασανιστική.
Έτσι εάν βγει καλό το αποτέλεσμα θα προχωρήσω σε άλλη μια για να πυκνώσω middle και crow και θα αράξω.
Καλύτερα να βγάλω μια 10 ετια μαλλιάς παρά να περιμένω, έτσι κι αλλιώς κάτι άλλο θα έχει βγει στην 10 ετία.
Πάντως εάν είναι να καταλήξω 6-7 ειδικά τότε δεν έχει κανένα νόημα να περιμένω και το
<<καλό>> με εμάς είναι ότι κάνουμε πέρασμα σε norwood 5 α και όχι τοπικά για να φαίνεται στο μέλλον άσχημα.
Floskara εαν εκανες αλλη μια φιλε θα ησουν τουμπανο και με λιγο τοππικ θα σε ζηλευαν και τα 18χρονα
1.500 crow και 1000 ενωση και τελος τουμπανο απλα και ομορφα εχεις και καλο μαλλι και βοηθαει.
ADMIN ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
 

Flosk

Well-Known Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

ας τουμπανιασουμε τώρα
Και μετά έχει ο θεός, άμα πάμε 6 -7 χεστα


εάν βγει καλό το αποτέλεσμα θα προχωρήσω σε άλλη μια για να πυκνώσω middle και crow και θα αράξω.


Pavlo respect ρε φιλε, γελαω ακομη..


Floskara εβαλα κι εγω στους κροτάφους αλλά συνεχίζω να χάνω. Εσυ πως θα διατηρήσεις τα δικά σου;
Παίρνεις κάποιο φάρμακο; Κάποια θεραπεία;
[/quote]
Οχι αγορινα τπτ,ειμαι της αποψης η το ενα η το αλλο..οταν μεγαλωσει το προβλημα θα ξανακανω


kouklos10 είπε:
floskara η hairline ειναι γαματη. πιστευω ομως με μια ακομη οτι θα εισαι πρωτος. crown και λιγο ποιο μπροστα στην ενωση με middle χρειαζεσε.


επισης και η τομη απο το strip δεν φαινετε καθολου μεγαλη εντυπωση μου κανει. θα ηθελα ακομη καμια απο την τομη ποιο πλαγια αν μπορεις. πραγματικα δεν το περιμενα δεν φενετε σχεδον τιποτα. δεν ξερω αμα πεζει ρολο ο φωτισμος .


Thanks,h τομη δεν φαινεται εως και τα 7 χιλιοστα μηκος μαλλιου περιπου..Γενικα το trigrowthic ειναι πολυ καλη φαση.
 

zan

New Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Thanks,h τομη δεν φαινεται εως και τα 7 χιλιοστα μηκος μαλλιου περιπου..Γενικα το trigrowthic ειναι πολυ καλη φαση.
[/quote]


οντως πολυ καλη φαση to trigrowthic....η τομη δε φαινεται καθολου...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zan

New Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Floskara παιζει να ανεβασεις καμια φωτεινη φωτογραφια με τα μαλλια σου χτενισμενα προς τα πισω ?
 

pavlos

Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Floskara σχετικά με το βιντεακι δοκιμασες
Να το μετατρεψεις σε mp4 γιατί εάν πας να το ανεβασεις
Σαν αρχείο της βίντεο κάμερας έχει δικό του προγραμμα
Και δεν το ανεβάζει εάν το κανείς mp4 ειναι δωρεάν κι ολας στο Internet
Σίγουρα θα ανεβεί
 

Flosk

Well-Known Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Και η παραγγελια σου
fterostonanemo..


pavlos είπε:
Floskara σχετικά με το βιντεακι δοκιμασες
Να το μετατρεψεις σε mp4 γιατί εάν πας να το ανεβασεις
Σαν αρχείο της βίντεο κάμερας έχει δικό του προγραμμα
Και δεν το ανεβάζει εάν το κανείς mp4 ειναι δωρεάν κι ολας στο Internet
Σίγουρα θα ανεβεί

Ok Paulos,οταν βρω λιγο χρονο θα το δοκιμασω..
 

zan

New Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση...
Νομιζω οτι η ποιοτητα της τριχας σου καθως κ το ειδος αραιωσης που εχεις (ψηλα πλαινα κ καλα temple points)
παιζουν σημαντικο ρολο στο αποτελεσμα...
 

Billy_tramp

Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

φίλε φλοσκάρα μου φαίνεται πολύ καλο το αποτέλεσμα, εσυ περίμενες παραπάνω?
 

Flosk

Well-Known Member
RE: πριν και μετα απο 13 μηνες μ/μ

Paulos ουτε mp4 ανεβαζει, βαρεθηκα με τα βιντεο..


Billy_tramp περιμενα να κλεισουν τα κενα και οπως εχω πει ειμαι 75-80% ευχαριστημενος οσο δεν κλεινει crown και η ενωση των παλλιων με τα καινουρια μαλλια.Τωρα μολις μου ειπε η κοπελα μου ομως οτι βλεπει χνουδια και στις 2 αυτες περιοχες..Υπομονη μερικους μηνες ακομη μηπως φτιαξει και αλλο το πραμα..Περιμενω και απαντηση HDC αφου εχω στειλει και κει φωτο και βιντεο. Οταν εχω νεοτερα θα σας ενημερωσω.
 
Μπλουζα