Flosk, fue, 1557 grafts (crown), 10/8/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Τέλος πάντον ειναι ένα συν το γεγονός,πως άνοιξαν λογαριασμό και μπορείς να κάνεις την δουλειά σου ....
Γιατί μας βλέπω από Σεπτέμβρη να τρώμε μεγάλη π@υτ@α........και να μην μπορούμε να πάμε ούτε Ελλάδα
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλα εννοειτε εχεις δικιο σε οσα λες, τα δικα τους capital control ηταν light με ελαχιστα λιπαρα μπροστα στα δικα μας. Φυσικα δεν πεινασαν δεν ειναι να τους λυπασαι, αλλα σιγουρα καποια κατανοηση εχουν, στο πως να πληρωθουν φυσικα, οχι στις τιμες!!

Όχι με εξήντα ευρώ την ημέρα ....όμως και ούτε υπήρχε περιορισμός να εισάγεις πράγματα από έξω ...
Μην μου λες για τους Κύπριους τώρα ......οτι πείνασανε κιόλας .....
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
img-thing

παρακαλώ αποφύγετε πολιτικές συζητήσεις και μείνετε στο θέμα.
Διαγράφτηκαν post
 

Bouklas

Well-Known Member
bouklas σε ευχαριστω πολυ boy. Κανα νεο εσυ απο το μετωπο;
Ήταν να πάω πριν τον 15γουστο όπως υπολόγιζε, μετά με ενημέρωσε πως δεν μπορεί να βρει μικροβιολογικό κέντρο γιατί εκείνος που συνεργάζεται μαζί του έχει πάει διακοπές. Θα κοιτάξει για αλλα και θα με ενημερώσει.
 

poseidonas77

Well-Known Member
συντροφε μπουκλα υπομονη να λυθει το θεμα σου το οποιο μας αφορα ολλους διοτι αυτο που επαθες εσυ μπορει να το παθει ο οποιοσδηποτε...
 

Bouklas

Well-Known Member
συντροφε μπουκλα υπομονη να λυθει το θεμα σου το οποιο μας αφορα ολλους διοτι αυτο που επαθες εσυ μπορει να το παθει ο οποιοσδηποτε...
Σε ευχαριστώ πολύ φιλε Ποσειδώνα, όπως και όλα τα παιδιά εδώ για την οποια σας στήριξη, να είστε καλά. :)

Έτσι ακριβώς όπως το είπες, μπορεί να συμβεί στον καθένα. Και το σημαντικότερο στην όλη ιστορία είναι η διαχείριση του προβλήματος. Ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Δεν γράφω άλλο για το δικό μου θέμα για να μην σπαμάρω το νήμα του Flosk καθώς διαγράφτηκε και προηγούμενο μου μήνυμα. Για ότι θέλετε στο δικό μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Καθαρή δουλειά εχει γίνει στο κεφάλι του φλοσκ ...φλοσκ ποσά μοσχεύματα μάξιμουμ μπορει να βγάλει η κλινική σε δυο ημέρες τους έχεις ρωτήσει ......
 

Flosk

Well-Known Member
Δεν ξερω ρε Gkast. Ομως σε μενα και τον κουμπαρο μου βγαλαν περιπου 3000 την πρωτη μερα.Πιστευω οτι μπορουνε σιγουρα παραπανω αλλα οχι και αυτα που ακουγονται απο καποιους σε αλλεσ κλινικες. Δεν νομιζω οτι εχει και ιδιαιτερη σημασια αυτο.Αν επρεπε να βαλω πολλα μοσχευματα εγω θα προτιμουσα να το κανω πιο πολλες μερες γιατι η επεμβαση μπορει να μην ποναει ιδιαιτερα αλλα κουραζει σιγουρα.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
ωραια η εικονα σου φλοσκ, μου κανει εντυπωση η τοποθετηση των γκραφτς, για την φορά τους εννοω, που φαινεται καθαρα στη νεα φωτο πιστευω οτι θα κλεισεις τελειως στο κροουν
 

Flosk

Well-Known Member
Αυτο ελπιζουμε Νικο.. Και μενα μου αρεσει η δουλεια που εχει γινει αλλα με την ξουρα διαπιστωσα ποσο καλη δουλεια εχει γινει και μπροστα. Πιστεψε με ειναι πααααρα πολυ φυσικο.
 

Adriano

Well-Known Member
Τρομερό το αποτέλεσμα από τις παλιες μεταμοσχεύσεις.Αν δεν φοβόμουν την τομή θα έκανα τις ίδιες επιλογές με σένα.Μπράβο.
Καλό αποτέλεσμα.
 

Flosk

Well-Known Member
Thanks Adriano. Πολυ ανεβαστικο αυτο.. Μου εφτιαξες τη διαθεση. Εσυ αληθεια σε τι φαση εισαι και γιατι εχεις εξαφανιστει;
 

Adriano

Well-Known Member
Είμαι σε φάση αφασία γενικά.Τελείωσα φανταρικά πτυχία από εδώ και από εκει.Και ξεκίνησα δουλειά απο Δεκέμβρη του 14.Σκέφτομαι να προχωρήσω με μεταμοσχεύσεις σιγά σιγά.Δεν ξέρα ακόμα που όμως.Nw 4 σταθερά.Τα λεφτά τα έχω.Ψάχνομαι ακόμα.Πρέπει να μαζέψω και άδειες γιατί για 10 μέρες θα πρέπει να είμαι προσεχτικός αν κανω μεταμόσχευση.Και στη δουλειά μου δεν γίνεται να πηγαίνω όπως να είναι.
 

Flosk

Well-Known Member
Τελειωσαν τα δυσκολα δηλαδη. Δεν σε φοβαμαι, εισαι παλιος θα τα καταφερεις και με το συγκεκριμενο προβλημα που μας τυραναει ολους εδω μεσα. Καλη συνεχεια Adriano
 
Μπλουζα